Darmowa reklama


 


 

Biznes, pieniądze, ekonomia
Dom, mieszkanie , ogród
Hobby i rozrywka
Internet
Kultura i sztuka
Motoryzacja
Nauka i Edukacja
Podróże i wypoczynek
Portale komputerowe
Regiony , miasta
Sklepy
Zdrowie i medycyna
     QR COODE http://www.mojswiatmodeli.pl     Sklep Modelarski mojswiatmodeli 0.00 z 5 0
Sklep Modelarski mojswiatmodeli - http://www.mojswiatmodeli.pl
ID w katalogu 7728
Tytuł Sklep Modelarski mojswiatmodeli
Url http://www.mojswiatmodeli.pl
Opis Sklep modelarski inny niż wszystkie - czym się wyróżnia: natychiastowa dostępność towaru, najszersza oferta modelarstwa kolejowego w Polsce, importer bez pośredników, dobre ceny, profesjonalna obsługa. Sklep modelarski mojswiatmodeli sprzedaje towary w sklepie internetowym, ale też i w sklepie stacjonarnym.
Modelarstwo - pasja twojego życia. Sklep modelarski mojswiatmodeli pomaluje Twój świat. Przypomni Ci beztroskie dzieciństw, gdy dużo czasu spędzałeś sklejając modele. Pełny asortyment modeli plastikowych do sklejania zaskoczy Cię. A teraz najlepsze: modelarstwo kolejowe. Teraz już nie tylko kolejka PIKO, którą się bawiłeś jako dziecko, ale wszystko do tworzenia makiety kolejowej. Dla zaawansowanych modelarzy kolejki elektryczne cyfrowe.
Sklep modelarski importer i dystrybutor modeli plastikowych i kolejek. Modele plastikowe do sklejania i kolejki elektryczne – pełny asortyment.
Grupa w katalogu Hobby i rozrywka > Kolekcjonerstwo
Hobby i rozrywka
Słowa kluczowe sklep modelarski   sklepy modelarskie   modele plastikowe   kolejki elektryczne   modele do sklejania   modele samochodów   modelarstwo kolejowe   kolejki PIKO   sklep modele
Data Jul 15, 2010
Imię kontaktowe Izabela Gorczyca
Napisz recenzję   Zgłoś błędny link  


Średnia ocena gości : 0.00 (z 5)
Ilość ocen: 0 Głosów
Ocena gościa

 Inne wpisy w kategorii Hobby i rozrywka > Kolekcjonerstwo
1. Mennica Polska wygodny oraz bezpieczny zakup złota i srebra
  Mennica Polska to niekwestionowany lider na rynku numizmatycznym, który oferuje metale szlachetne, numizmaty, monety kolekcjonerskie, buliony i sztabki. Atrakcyjne ceny oraz bezpieczeństwo i wygodę inwestycji gwarantuje 250 lat doświadczenia oraz liczne, prestiżowe nagrody zdobyte w międzynarodowych konkursach branżowych. W tych niepewnych czasach złoto, srebro oraz diamenty to gwarancja dobrej inwestycji - przekonują się o tym specjaliści i inwestorzy na całym świecie. Ty też możesz na tym skorzystać! Nie czekaj, pomyśl swojej o przyszłości i zacznij oszczędzać!
Katalog:   Hobby i rozrywka > Kolekcjonerstwo


2. Minerały i kamienie szlachetne
  Strona o kamieniach szlachetnych. Najpiękniejsze rubiny i szmaragdy ale też i cyrkonie czy agaty. Po prostu kamienie które są piękne. Jakie odpowiedzi tam znajdziesz?
Czy wiesz że szlifowany diament nosi nazwę brylantu. Posiada on podstawowe elementy składowe: korona stanowiąca fasetki w górnej części kamienia zakończona zwykle taflą, i podstawa, czyli podłużne fasetki w dolnej części kamienia. Takie właśnie informacje znajdziesz na naszej stronie.
Katalog:   Hobby i rozrywka > Kolekcjonerstwo
Hobby i rozrywka


3. Jawa 50
  Strona pasjonata motoryzacji i historia pewnej Jawki. Na tej stronie przedstawiam historię skutera o pojemności 50 cc. Jawa 50 typ 20 bo o niej tutaj mowa to tak zwana "kaczka" albo "pancerka", popularny w Polsce motorower do dziś zalegający w niejednej szopie. Swój egzemplarz kupiłem od pierwszej właścicielki z kompletem dokumentów z Polmozbytu, ergo jestem drugim właścicielem. Oddałem jawę do renowacji i po kilku miesiącach odebrałem zupełnie nowy skuter. Na stronie opisuję historię motocykla oraz zdjęcia z przed renowacji materiały powstałe w czasie prac nad nią (zdjęcia, video) oraz efekt końcowy.
Informacje i renowacji i częściach kontakty i wiele innych. Zapraszam wszystkich pasjonatów.
Katalog:   Hobby i rozrywka > Kolekcjonerstwo
Motoryzacja > Motocykle


4. Monety srebrne
  Skarbiec Mennicy Polskiej to spółka zależna Mennicy Polskiej S.A., firmy o dumnej i bogatej tradycji, cieszącej się szacunkiem i zaufaniem wielu pokoleń klientów. Oferuje numizmaty mennicze z certyfikatem Polskiej Wytwórni Papierów Wartościowych. Monety srebrne, złote, okolicznościowe i kolekcjonerskie, polskie i zagraniczne, numizmaty papieskie oraz akcesoria. Emisją wielu kolekcji o bardzo zróżnicowanej tematyce, np. Systema Solare (Układ Słoneczny), Kolekcja Królewska, Dinosauria czy Starożytne Cuda Świata. Połącz hobby z edukacją i pasją.
Katalog:   Hobby i rozrywka > Kolekcjonerstwo
Biznes, pieniądze, ekonomia > Sklepy , sprzedaż


5. Numizmatyka-Inwestycje. Skarbiec Olkusz.pl
  Każdy z nas chyba zetknął się w swoim życiu z kolekcjonerstwem, dawne monety PRL, banknoty albo znaczki pocztowe. Kolekcjonerstwo mamy we krwi bo każdy chce posiadać coś wyjątkowego. A przecież kolekcjonerstwo to sposób na życie i inwestycja na przyszłość. Więc może najwyższy czas zainteresować się poważnie zbieraniem monet, banknotów czy znaczków pocztowych albo pocztówek? Warto zacząć od kupna dobrego katalogu z danej dziedziny a potem wybrać to co nas najbardziej interesuje i dzięki czemu nasza kolekcja będzie niepowtarzalna. Nasz sklep powstał właśnie po to by ułatwić wam pierwsze kroki. Służymy poradą i oferujemy rzeczy dla każdego, od niedrogich znaczków czy pocztówek po srebrne i złote monety.
Zapraszamy,
Katalog:   Hobby i rozrywka > Kolekcjonerstwo
Sklepy > Inne oferty sklepów
Copyright © 2006 Nicecoder.com. All Rights Reserved. Powered by 5.4.0