Darmowa reklama


 


 

Biznes, pieniądze, ekonomia
Dom, mieszkanie , ogród
Hobby i rozrywka
Internet
Kultura i sztuka
Motoryzacja
Nauka i Edukacja
Podróże i wypoczynek
Portale komputerowe
Regiony , miasta
Sklepy
Zdrowie i medycyna
     QR COODE http://www.lucas.net.pl    
LS Reklama i internet
OCENA : 5.00 z maksymalnej 5 oparta na 1 głosach
LS Reklama i internet - http://www.lucas.net.pl
ID w katalogu 7729
Tytuł LS Reklama i internet
Url http://www.lucas.net.pl
Opis LucaS web studio to agencja reklamy mająca siedzibę w Gliwicach, jednak działająca na terenie całego Śląska i Polski. Oferujemy usługi całościowej obsługi klientów z sektora MSP stając się dla nich swego rodzaju działem marketingu. To my dbamy o Waszą reklamę i promocję. Nasze działanie rozpoczyna się od pomysłu poprzez projekt (nie tylko graficzny), następnie wykonanie reklam (n.p. tablic, banerów, gadżetów, folderów itp) następnie ich dystrybucję do grup docelowych a całość kończymy profesjonalną analizą i podsumowaniem Naszym dodatkowym atutem jest własne studio internetowe które umożliwia nam prowadzenie nowoczesnych działań multimedialnych, nie tylko w internecie. Studio to tworzy strony www oparte o systemy CMS, animacje Flash, Filmy, prowadzi działania SEO oraz unikalne usługi redakcyjne!. Wszystko do dla wygody naszych klientów którzy z nami zyskują rzetelnego i profesjonalnego partnera - a my odciążamy Was od konieczności myślenia o promocji.
Grupa w katalogu Biznes, pieniądze, ekonomia > Biznes
Internet > Reklama i marketing
Słowa kluczowe reklama   Gliwice   internet   folder   cms
Data Jul 15, 2010
Imię kontaktowe Łukasz
Napisz recenzję   Zgłoś błędny link  


Średnia ocena gości : 5.00 (z 5)
Ilość ocen: 1 Głosów
Ocena gościa

 Inne wpisy w kategorii Biznes, pieniądze, ekonomia > Biznes
1. Hurtostal 2 Szczecin, płaskowniki - Szczecin
  Najwyższej jakości wyroby hutnicze znajdziesz tylko w przedsiębiorstwie HurtoStal 2 z siedzibą w Szczecinie. Zapewniamy, że zaspokoimy wszelkie Twoje potrzeby! Współpracujemy z czołowymi producentami, co zapewnia, że wybrane produkty będą Państwu służyły przez długi czas. Z przyjemnością polecamy zakup m.in. blach, ceowników, krat, prętów, kątowników, płaskowników i wielu innych produktów. Dbamy o to, żeby zlecenia realizować kompleksowo, dlatego też gwarantujemy nie tylko ich szybkie realizacje. Wybrany towar dostarczymy Państwu pod wskazany adres w ciągu 7 dni roboczych. zachęcamy do składania zleceń oraz zadawania pytań ofertowych. Więcej na naszej stronie internetowej.
Katalog:   Biznes, pieniądze, ekonomia > Biznes
Regiony , miasta > Zachodniopomorskie


2. Suknie ślubne Poznań
  Ślub i wesele jest jednym z najważniejszych wydarzeń w twoim życiu. Głównym atrybutem pani młodej jest suknia ślubna. W naszym salonie znajdziesz wiele nowych wzorów sukień ślubnych. Nasi projektanci z salonu doradzą Tobie w wyborze najodpowiedniejszej sukni ślubnej dla Ciebie. Zapraszamy do odwiedznia naszego salonu znajdującego się w Poznaniu oraz najej strony internetowej.
Katalog:   Biznes, pieniądze, ekonomia > Biznes
Biznes, pieniądze, ekonomia > Usługi


3. Sprzęt rehabilitacyjny
  Firma Medus zajmuje się importem sprzętu rehabilitacyjnego, ortopedycznego, medycznego z krajów Unii Europejskiej, zarówno nowego jak i używanego.
Posiadamy umowę z Narodowym Funduszem Zdrowia na refundację zakupionego u nas sprzętu. W miarę potrzeby współpracujemy z MOPS i PCPR. Wyposażamy osoby niepełnosprawne w sprzęt rehabilitacyjny, ortopedyczny i medyczny. Zajmujemy się likwidacją barier architektonicznych i w komunikowaniu się przez co osoby niepełnosprawne mogą uczestniczyć w życiu społecznym niemal na równi z osobami sprawnymi. Naszą ofertę adresujemy do szerokiego grona osób niepełnosprawnych jak i również do osób opiekujących się nimi. Zapewniamy fachową i miłą obsługę, szybka realizację zleceń, wysoką jakość oferowanych produktów
Katalog:   Biznes, pieniądze, ekonomia > Biznes


4. Spływy kajakowe Mazury
  Wypożyczalnia Kajaków Nemo - specjalizujemy się w spływach kajakowych Rzeką Krutynią. Spływy kajakowe Mazury - kilkanaście tras do wyboru.
Katalog:   Biznes, pieniądze, ekonomia > Biznes


5. najlepsze OFE
  Chcesz, aby Twoja emerytura była wyższa? Sprawdź ranking OFE! Które OFE jest najlepsze i DLACZEGO? Wybierz najlepszy Otwarty Fundusz Emerytalny! Zapisz się on-line

Nie jesteśmy bezpośrednio związani z żadną instytucją finansową. Przedstawiamy i oferujemy optymalne rozwiązania w oparciu o istniejące firmy, z których starannie wybieramy najskuteczniejsze usługi.

Na łamach niniejszego serwisu możesz zapisać się on-line do najlepszego według nas Otwartego Funduszu Emerytalnego, jakim jest OFE Generali. Dlaczego akurat ten fundusz? Kierujemy się najważniejszym wskaźnikiem jakim jest stopa zwrotu, czyli zyskiem. Zwróć uwagę, że żaden inny fundusz nie może pochwalić się stabilnością wysokiej pozycji. Zarówno w horyzoncie długoterminowym, tj. od początku działalności, jak i w krótszym terminie (np. 3 lata) OFE Generali plasuje się w ścisłej czołówce! Nie może o tym powiedzieć o sobie żaden inny fundusz! Dlatego nasz wybór padł na OFE Generali.
Katalog:   Biznes, pieniądze, ekonomia > Biznes
Copyright © 2006 Nicecoder.com. All Rights Reserved. Powered by 5.4.0