Darmowa reklama


 


 

Biznes, pieniądze, ekonomia
Dom, mieszkanie , ogród
Hobby i rozrywka
Internet
Kultura i sztuka
Motoryzacja
Nauka i Edukacja
Podróże i wypoczynek
Portale komputerowe
Regiony , miasta
Sklepy
Zdrowie i medycyna
     QR COODE http://www.megajump.pl    
Portal Disco Polo & Dance
OCENA : 0.00 z maksymalnej 5 oparta na 0 głosach
Portal Disco Polo & Dance - http://www.megajump.pl
ID w katalogu 790
Tytuł Portal Disco Polo & Dance
Url http://www.megajump.pl
Opis Najnowsze piosenki disco polo do pobrania za darmo. Codzienna aktualizacja zbiorów mp3. Nie zwlekaj dłużej tylko wbij do nas.
Grupa w katalogu Hobby i rozrywka > Rozrywka
Kultura i sztuka > Muzyka
Słowa kluczowe disco polo do pobrania za darmo megajump
Data Oct 27, 2008
Imię kontaktowe Dawid
Napisz recenzję   Zgłoś błędny link  


Średnia ocena gości : 0.00 (z 5)
Ilość ocen: 0 Głosów
Ocena gościa

 Inne wpisy w kategorii Hobby i rozrywka > Rozrywka
1. Premiery filmowe
  Ostatnio ciągle słyszy się tylko o premierach filmowych w Stanach Zjednoczonych. Stacje telewizyjne promują tytuły, po czym dowiadujemy się, że będą one grane u nas za pół roku. Do Polski niestety najciekawsze premiery filmowe docierają z wielkim opóźnieniem, podobnie zresztą jak i inne nowości. Nie ma się co dziwić później, że połowa z tych, którzy wcześniej deklarowali się dotrzeć do kina na daną premierę filmową zmienia zdanie. Wcześniej bowiem mogą zobaczyć film w sieci, albo dostać go pocztą od znajomych mieszkających w anglojęzycznym kraju.
Katalog:   Hobby i rozrywka > Rozrywka
Internet > Fora internetowe


2. Paulina Lenda
  Paulina Lenda to młoda, utalentowana wokalistka obdarzona wyjątkowym czarnym głosem. Urodziła się w 1993 roku w Wałbrzychu, pasję muzyczną rozwijała w Młodzieżowym Domu Kultury w Świdnicy. Wygrała dwa odcinki Szansy na Sukces, zajęła drugie miejsce na Gali Finałowej w Sali Kongresowej. Największą popularność przyniósł jej udział w programie Mam Talent, gdzie dotarła do finału. Paulina fascynuje się czarną kulturą, jej muzycznym guru jest Ray Charles, zaś ulubionymi gatunkami muzycznymi soul, blues, jazz, gospel, rnb, funk, reggae, etno, afro - beat, folk, acoustic i rap. Pracuje nad swoją pierwszą solową płytą. Na stronie znajdują się jej występy, utwory, artykuły, wywiady oraz forum dyskusyjne
Katalog:   Hobby i rozrywka > Rozrywka


3. Kurs tańca
  DANCEFLOOR – szkoła prowadzona przez instruktorów z wieloletnim doświadczeniem, których pasją jest taniec. Zajęcia prowadzone są w Krakowie i Zabrzu dla dzieci, młodzieży i dorosłych.. Szkoła oferuje kurs tańca w wielu kategoriach od towarzyskiego po jazz, modern, street dance czy taniec brzucha.
Katalog:   Hobby i rozrywka > Rozrywka
Kultura i sztuka


4. TUTU Jazz Club
  TUTU Jazz Club to kameralny lokal usytuowany w piwnicy kamienicy w ścisłym centrum toruńskiej starówki. Klub zajmuje powierzchnie 70 metrów kwadratowych i dzieli się na trzy pomieszczenia. Dwa z miejscami dla klientów: mniejszy - z czterema stolikami, większy - z sześcioma stolikami. Trzecią salkę zajmuje bar z hokerami.

Jak sama nazwa wskazuje, w naszym klubie dominuje muzyka jazzowa. Jazz to w tej chwili 100 lat historii i tradycji i dzieli się na niezliczoną ilość gatunków i podgatunków, więc nie ma sensu rozpisywanie co można u nas usłyszeć, ale mamy nadzieję, że każdy wielbiciel tego gatunku muzyki znajdzie coś dla siebie.
Katalog:   Hobby i rozrywka > Rozrywka
Kultura i sztuka > Muzyka


5. Księgarnia online
  Księgarnia powstała w 2005 roku. Od 9 lat ciągle się rozrastamy i poszerzamy asortyment. Dysponujemy książkami (specjalistycznymi, fabularnymi, białymi krukami, podręcznikami, bestsellerami), filmami, płytami CD, grami planszowymi. Współpracujemy z wieloma wydawnictwami, więc ma to ogromny wpływ na szybkość realizacji zamówienia i cenę. Wyróżnia nas fachowa i profesjonalna obsługa klienta. Zawsze odpowiadamy na wszystkie pytanie, nawet te najbardziej skomplikowane. Zapraszamy na naszą stronę internetową.
Katalog:   Hobby i rozrywka > Rozrywka
Copyright © 2006 Nicecoder.com. All Rights Reserved. Powered by 5.4.0