Darmowa reklama


 


 

Biznes, pieniądze, ekonomia
Dom, mieszkanie , ogród
Hobby i rozrywka
Internet
Kultura i sztuka
Motoryzacja
Nauka i Edukacja
Podróże i wypoczynek
Portale komputerowe
Regiony , miasta
Sklepy
Zdrowie i medycyna
     QR COODE http://porownanielokat.com    
Lokaty - porównanie
OCENA : 0.00 z maksymalnej 5 oparta na 0 głosach
Lokaty - porównanie - http://porownanielokat.com
ID w katalogu 7907
Tytuł Lokaty - porównanie
Url http://porownanielokat.com
Opis Lokata bankowa to opłacalny sposób tworzenia oszczędności. Mocna strona depozytu bankowego to poczucie pewności. Wysokość oprocentowania to ważny element lokaty bankowej. Również ma znaczenie kapitalizacja kapitału lokaty. Strona przejrzyście wskazuje atrakcyjne depozyty bankowe. Sporo uwagi poświęcono na temat lokat negocjowanych. Na portalu regularnie zamieszczamy aktualne porównanie depozytów bankowych. Ponadto portal pokazuje nieuczciwe zapisy w regulaminach stosowanie przez banki. Wyrażamy przekonanie, że portal jest użyteczny. Nakłaniamy do założenia rentownej lokaty bankowej. Odkładanie pieniędzy jest niezbędne, ponieważ życie nie jest łatwe. Rekomendujemy stronę wszystkim mającym pieniądze do zainwestowania.
Grupa w katalogu Biznes, pieniądze, ekonomia > Finanse
Słowa kluczowe porównanie lokat   zestawienie depozytów   oprocentowanie lokat
Data Sep 15, 2010
Imię kontaktowe Adam
Napisz recenzję   Zgłoś błędny link  


Średnia ocena gości : 0.00 (z 5)
Ilość ocen: 0 Głosów
Ocena gościa

 Inne wpisy w kategorii Biznes, pieniądze, ekonomia > Finanse
1. Drukarki fiskalne
  drukarkifiskalne.com to sklep internetowy z sprawdzonymi urządzeniami fiskalnymi największych marek na rynku. W cenie urządzenia gwarantujemy zaprogramowanie zgodnie z państwa preferencjami, darmową dostawę oraz szkolenie z obsługi urządzenia.
W naszym sklepie znajdują się także inne urządzenie ułatwiające funkcjonowanie firmy takie jak terminale transakcji bezgotówkowych, terminale komputerowe, ekrany dotykowe, szuflady kasowe oraz wiele, wiele innych. Aktualna oferta jest dostępna na naszej stronie.
Katalog:   Biznes, pieniądze, ekonomia > Finanse
Portale komputerowe > Sklepy


2. Kalkulator walut online
  Kalkulator oszczędności zamieszczony na stronie kantora online Trejdoo.com daje możliwość sprawdzenia oszczędności dokonanych dzięki wymianie walut w Trejdoo. Tradycyjne transakcje dokonywane w bankach, gdzie pobierano spread przestają być codziennością, dzięki alternatywie kupna i sprzedaży walut w Internecie. To sam użytkownik decyduje po jakim kursie chcę zrealizować transakcję. Sprawdź kalkulator i wylicz oszczędności dla jednej z 14 walut oraz skorzystaj z rachunku Escrow.
Katalog:   Biznes, pieniądze, ekonomia > Finanse
Biznes, pieniądze, ekonomia > Biznes


3. Biuro księgowe w Grodzisku Mazowieckim
  Jedno z najlepszych biur rachunkowych w Grodzisku Mazowieckim zaprasza do współpracy klientów firmowych, instytucjonalnych i prywatnych. Silesia Centrum świadczy wysoki poziom usług, co widać w jakości realizowanych zadań oraz w standardzie obsługi. W ramach oferty prowadzenie książki przychodów i rozchodów, ryczałtu ewidencjowanego, karty podatkowej. Ponadto naszym klientom oferujemy darmowe doradztwo księgowe i podatkowe. Pomagamy przyszłym przedsiębiorcom w załatwieniu formalności związanych z otwarciem firmy. Zapraszamy.
Katalog:   Biznes, pieniądze, ekonomia > Finanse


4. GEMMI Windykacja
  Firma GEMMI specjalizuje się w obsłudze należności małych i średnich przedsiębiorstw. W swojej ofercie posiadamy narzędzia, które pomogą Państwu skutecznie zarządzać finansami firmy. Podstawą naszej działalności jest kompleksowa obsługa firm w zakresie spływu wierzytelności. Proponujemy współpracę począwszy od prewencji w powstawaniu przeterminowanych należności (monitoring, pieczątka), poprzez windykację polubowną i sądową, na egzekucji komorniczej kończąc. W oparciu o analizę usług windykacyjnych, a także wykorzystując swą wiedzę i doświadczenie, stworzyliśmy procedury umożliwiające skuteczne odzyskiwanie należności. W każdym przypadku nasze działania prowadzone są w sposób dający gwarancję szybkiego i efektywnego wyegzekwowania należnych kwot od dłużnika-klienta, z jednoczesnym utrzymaniem przyjaznych kontaktów handlowych.
Katalog:   Biznes, pieniądze, ekonomia > Finanse
Biznes, pieniądze, ekonomia > Prawo


5. PISAREK ANNA STĄPORKÓW biuro rachunkowe - Skarżysko
  Biuro rachunkowe Anna Pisarek wykonuje swoją działalność od 1999 roku. Jego siedziba znajduje się w Stąporkowie, ale zaprasza do skorzystania z usług klientów indywidualnych i firmy działające na terenie całego województwa świętokrzyskiego. Nasi pracownicy mają wysokie kwalifikacje i zostali odpowiednio przeszkoleni, żeby rzetelnie zajmować się pełną księgowością małych i większych przedsiębiorstw. Podejmujemy się zakładania akt osobowych pracowników, sporządzania listy płac oraz naliczania odszkodowań. Wystawiamy zaświadczenia o zatrudnieniu oraz zarobkach, reprezentujemy firmy przed urzędem skarbowym i inne. Dowiedz się więcej na temat naszej działalności na witrynie.
Katalog:   Biznes, pieniądze, ekonomia > Finanse
Copyright © 2006 Nicecoder.com. All Rights Reserved. Powered by 5.4.0