Darmowa reklama


 


 

Biznes, pieniądze, ekonomia
Dom, mieszkanie , ogród
Hobby i rozrywka
Internet
Kultura i sztuka
Motoryzacja
Nauka i Edukacja
Podróże i wypoczynek
Portale komputerowe
Regiony , miasta
Sklepy
Zdrowie i medycyna
     QR COODE http://www.vetus.wroclaw.pl     Weterynarz - Gabinet weterynaryjny - Lecznica weterynaryjna - Vetus 0.00 z 5 0
Weterynarz - Gabinet weterynaryjny - Lecznica weterynaryjna - Vetus - http://www.vetus.wroclaw.pl
ID w katalogu 7982
Tytuł Weterynarz - Gabinet weterynaryjny - Lecznica weterynaryjna - Vetus
Url http://www.vetus.wroclaw.pl
Opis Przychodnia weterynaryjna Vetus zlokalizowana jest we Wrocławiu (Biskupin oraz Sępolno) i specjalizuje się w leczeniu chorób małych zwierząt, szczególnie psów i kotów. Posiada najnowszy sprzęt do badań, jak USG, EKG, aparat do badanie krwi, a zatrudniony personel zapewnia fachową obsługę. Wszystkie wizyty są zapisywane w karcie pacjenta, więc w razie wizyty kontrolnej nie ma niebezpieczeństwa podjęcia błędnej decyzji. Wszystkie zwierzęta traktowane są z jednakową uwagą. Serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszych usług.
Grupa w katalogu Biznes, pieniądze, ekonomia > Usługi
Hobby i rozrywka > Zwierzęta
Słowa kluczowe wrocław   biskupin   vet   wet   weterynarz   weterynaria   przychodnia   lecznica   gabinet   choroby kotów   pierwsza pomoc   ranny pies   ranny kot   króliki   kleszcze   pasożyty   robaki   choroby psów   porady   wypadek   kleszcz   odrobaczenie   psy   koty   małe zwierzęt
Data Oct 14, 2010
Imię kontaktowe Marcin
Napisz recenzję   Zgłoś błędny link  


Średnia ocena gości : 0.00 (z 5)
Ilość ocen: 0 Głosów
Ocena gościa

 Inne wpisy w kategorii Biznes, pieniądze, ekonomia > Usługi
1. Doładowanie Orange
  Zastanawiasz się nad tym, czy doładowanie T-Mobile możliwe jest przez internet? Nie zastanawiaj się nad tym, po prostu czym prędzej zajrzyj na doladowanie.pl doladowanie.pl jest serwisem umożliwiającym doładowanie konta. Warto też podkreślić, że pomagamy nie tylko wtedy, gdy problemem jest doładowanie T-Mobile. Pomagamy, kiedy chodzi o największe polskie sieci.
Cały czas masz obawy dotyczące naszej oferty? Jeżeli tak, weź pod uwagę, że wszystko odbywa się szybko i wygodnie. Naturalnie nie musisz też obawiać się o bezpieczeństwo.
Katalog:   Biznes, pieniądze, ekonomia > Usługi


2. Pracownia A-REK – trwałe znakowanie tabliczek znamionowych
  Historia naszej pracowni sięga roku 1992. Specjalizujemy się w trwałym znakowaniu / cechowaniu tabliczek znamionowych oraz przedmiotów dla różnych segmentów rynku. Stosujemy najnowocześniejsze metody znakowania – wśród których znajdują się m.in.: znakowanie mikroudarowe / mikrouderzeniowe / mikropunktowe (micro-percussion marking, micro-dot, indent dot marking), wybijanie stemplami alfanumerycznymi (indenting), wtapianie napisów gorącymi stemplami z taśmą barwiącą na tworzywa sztuczne (branding), embossing - wytłaczanie / wybijanie liter i cyfr, debossing - odmiana embossingu z wklęsłymi literami i znakami, graweton - wtapianie napisów metodą termotransferową w powierzchnię metalu
Katalog:   Biznes, pieniądze, ekonomia > Usługi


3. Windykacja należności ICG Group
  ICG Group to firma zajmująca się profesjonalną obsługą wierzytelności. Odzyskiwanie długów to nasza praca od lat - zatrudniamy najlepszych specjalistów i stosujemy wszystkie najskuteczniejsze metody egzekucji długów. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą na stronie internetowej pod adresem http://www.icg-group.com. Oferujemy między innymi przygotowywanie raportów gospodarczych, pieczęć prewencyjną, a także profesjonalną pomoc w walce o należne odszkodowania.
Katalog:   Biznes, pieniądze, ekonomia > Usługi


4. Wczasy w górach
  Osoby zainteresowane aktywnym spędzaniem czasu powinny skorzystać z uroków, jakie oferuje Dunajec oraz Pieniny. Te wspaniałe rejony w sezonie turystycznym tętnią życiem i dają niezapomniane wrażenia. Oferta zawiera między innymi spływ Dunajcem, rafting, wycieczki, szlaki rowerowe a także atrakcje historyczne. Więcej informacji o atrakcjach oraz o noclegach znaleźć można na stronie www.willamagiera.pl. Nie zwlekaj i wybierz się na urlop w Pieniny.
Katalog:   Biznes, pieniądze, ekonomia > Usługi


5. malarnia proszkowa Białystok
  Malowanie proszkowe jest nowoczesną technologią polegającą na nanoszeniu powłoki lakierniczej na powierzchnie metalowe. Malowanie proszkowe posiada cechy zmniejszające niepożądane działania czynników zewnętrznych takich jak korozja, promieniowanie słoneczne i UV oraz charakteryzuje się dużą odpornością mechaniczną. Malowanie proszkowe dzięki bogatej palecie kolorów powłok, poza funkcją ochronną, może także mieć charakter dekoracyjny. Jesteśmy największą tego typu malarnią w regionie. Bazujemy na nowoczesnych urządzeniach o dużej wydajności, pozwalających osiągnąć wysoką jakość usług. Malujemy powierzchnie stalowe czarne i ocynkowane oraz aluminium reklamowe (kasetony świetlne)
Katalog:   Biznes, pieniądze, ekonomia > Usługi
Copyright © 2006 Nicecoder.com. All Rights Reserved. Powered by 5.4.0