Darmowa reklama


 


 

Biznes, pieniądze, ekonomia
Dom, mieszkanie , ogród
Hobby i rozrywka
Internet
Kultura i sztuka
Motoryzacja
Nauka i Edukacja
Podróże i wypoczynek
Portale komputerowe
Regiony , miasta
Sklepy
Zdrowie i medycyna
     QR COODE http://www.dmz.pl    
Kadry i Płace: Rozliczanie wynagrodzeń, Funkcje Samoobsługowe, Ewidencja kadrowa
OCENA : 0.00 z maksymalnej 5 oparta na 0 głosach
Kadry i Płace: Rozliczanie wynagrodzeń, Funkcje Samoobsługowe, Ewidencja kadrowa - http://www.dmz.pl
ID w katalogu 800
Tytuł Kadry i Płace: Rozliczanie wynagrodzeń, Funkcje Samoobsługowe, Ewidencja kadrowa
Url http://www.dmz.pl
Opis Dmz-Chemak : Oferujemy profesjonalne narzędzia do zarządzania personelem, rozliczania wynagrodzeń oraz zarządzania czasem pracy. Zajmujemy się również świadczeniem usług z zakresu outsourcingu płacowego.
Grupa w katalogu Portale komputerowe > Oprogramowanie
Portale komputerowe > Usługi
Słowa kluczowe systemy   oprogramowanie   programy   zarządzanie zasobami ludzkimi   zarządzanie personelem   HR   zarządzanie kadrami   rozliczanie płac   naliczanie płac   Payroll   kadry i płace   kadry   płace   system kadrowo-płacowy   system płacowy   program płacowy   ewidencja
Data Oct 27, 2008
Imię kontaktowe webadm@dmz.pl
Napisz recenzję   Zgłoś błędny link  


Średnia ocena gości : 0.00 (z 5)
Ilość ocen: 0 Głosów
Ocena gościa

 Inne wpisy w kategorii Portale komputerowe > Oprogramowanie
1. Podsłuch telefonu - spyphone-android.pl
  Udostępniamy oprogramowanie szpiegowskie na telefony z systemem Android. Umożliwiamy przetestowanie naszych rozwiązań w bardzo konkurencyjnych pakietach. Ułatwiamy podsłuchiwanie smartfona, śledzenie wiadomości tekstowych, nagrywanie najbliższego otoczenia. Dodatkowo oprogramowanie posiada funkcję sprawdzania lokalizacji i kopiowana danych. Dochodzi do tego maksymalna dyskrecja działania. Nasze oprogramowanie to rozwiązanie dla pracodawców, partnerów, rodziców i nie tylko. Doradzamy w procesie instalacji.
Katalog:   Portale komputerowe > Oprogramowanie


2. Obieg dokumentów AMODIT
  Działamy na rynku oprogramowania, na którym jesteśmy w stanie zapewnić naszym klientom firmowym rozwiązania, w postaci programów do obsługiwania procesów workflow. Nasze oprogramowanie pozwala między innymi na integrowanie z systemami ERP. Jednocześnie nasze programy oparte są również na inteligentnych rozwiązaniach korzystających ze sztucznej inteligencji. Zapewniamy również stałe rozwijanie naszego oprogramowania. Szczegóły na stronie internetowej firmy.
Katalog:   Portale komputerowe > Oprogramowanie


3. CRM
  Firmao.pl jest platformą online dostarczającą rozwiązań w zakresie CRM oraz ERP. Klienci mogą liczyć na atrakcyjne ceny pakietowe oraz na szeroki wybór narzędzi, w tym między innymi pozwalające na zapanowanie nad fakturami VAT oraz rachunkami. Klienci mogą liczyć ponadto na dostęp do API w cenie już od 36 zł. Dzięki łatwo generowanym raportom PDF, czy Excel właściciele przedsiębiorstw mogą szybko przeanalizować ostatnie miesiące działalności firm.
Katalog:   Portale komputerowe > Oprogramowanie


4. Mantreo
  Jeśli chcesz zarządzać swoim biurem tłumaczeń z całego świata, a przy tym stawiasz na prostotę i łatwość obsługi, z pewnością musisz przyjrzeć się aplikacji Mantreo. Ten prosty w obsłudze program pozwoli Ci na zarządzanie projektami, kontakty z klientami (CRM) oraz przechowywanie danych tłumaczy w przystępnej formie. Możesz dodatkowo połączyć Mantreo z aplikacjami do fakturowania, dostępnymi w Internecie, również w technologii SaaS, a także wysyłać maile za pośrednictwem programu tak samo, jakby były wysyłane z Twojej skrzynki.
Katalog:   Portale komputerowe > Oprogramowanie


5. Program do układania grafików pracy
  Nasza firma dostarcza zarówno firmom a także instytucjom doskonale przygotowane oraz nowoczesne oprogramowanie, które jest przygotowane w sposób, który ma ułatwić przygotowanie grafików pracy w zakładach pracy działających w różny sposób. Oferujemy oprogramowanie , które pozwala na zapewnienie zarówno automatycznego przygotowania grafików pracy a jednocześnie weryfikowania zgodności grafików z regułami prawa pracy. Zachęcamy do zapoznania się z pełną ofertą.
Katalog:   Portale komputerowe > Oprogramowanie
Copyright © 2006 Nicecoder.com. All Rights Reserved. Powered by 5.4.0