Darmowa reklama


 


 

Biznes, pieniądze, ekonomia
Dom, mieszkanie , ogród
Hobby i rozrywka
Internet
Kultura i sztuka
Motoryzacja
Nauka i Edukacja
Podróże i wypoczynek
Portale komputerowe
Regiony , miasta
Sklepy
Zdrowie i medycyna
     QR COODE http://www.e-shuster.pl     E-shuster 0.00 z 5 0
E-shuster - http://www.e-shuster.pl
ID w katalogu 8039
Tytuł E-shuster
Url http://www.e-shuster.pl
Opis Shuster.pl łączy dostawców usług doradczo-szkoleniowych z ich odbiorcami. Podobnych narzędzi na rynku jest kilka, jednak tylko Shuster w tak precyzyjny sposób dopasowuje wyniki do potrzeb poszukującego. Wszystko to dzięki niespotykanemu dotychczas, rozbudowanemu systemowi opisywania i wyszukiwania szkoleń, który pozwala określić pełny zbiór wymagań postawionych przez wyszukującego. Rola serwisu nie kończy się jedynie na pokazaniu wyników. Za pośrednictwem systemu szukający komunikuje się z wybranymi firmami, oszczędzając w ten sposób czas i pieniądze, jakie poświęciłby na wykonywanie telefonów i przeglądanie setek ofert.
Grupa w katalogu Nauka i Edukacja > Kursy , szkolenia
Słowa kluczowe e-shuster   eshuster   shuster   szkolenia   kursy   konferencje
Data Dec 10, 2010
Imię kontaktowe Paweł Ingielewicz
Napisz recenzję   Zgłoś błędny link  


Średnia ocena gości : 0.00 (z 5)
Ilość ocen: 0 Głosów
Ocena gościa

 Inne wpisy w kategorii Nauka i Edukacja > Kursy , szkolenia
1. Www.bhp-center.com.pl
  Mamy duże doświadczenie w organizacji szkoleń z zakresu bezpieczeństwa i higieny pracy. Współpracujemy z małymi i średnimi firmami, ale także z korporacjami i instytucjami publicznymi. Zatrudniamy świetnych specjalistów, którzy są wybitnymi znawcami przepisów BHP, prawa i ratownictwa medycznego. Korzystając z naszych usług klienci zyskują rzetelną obsługę outsourcingową, obniżenie kosztów o 70 procent, prowadzenie dokumentacji związanej z wypadkami w pracy.
Katalog:   Nauka i Edukacja > Kursy , szkolenia


2. Instytut NLP Coaching
  Instytut NLP Coaching jest organizacją, ktora zajmuje się przeprowadzaniem szkoleń i coachingu dla klientów indywidualnych oraz dla firm. Posiada bogatą oferte szkoleń i coachingu m.in.: coaching w biznesie, coaching prywatny, NLP, Time Line Therapy, a także kompleksowy ośmio-etapowy cykl szkoleń w międzynarodowej organizacji ABNLP, ABH, TLT Association. Jeśli potrzebujesz zmotywowania do zdobywania celów, zajrzyj na ta stronę, a na pewno znajdziesz fachowa pomoc i wsparcie.
Katalog:   Nauka i Edukacja > Kursy , szkolenia


3. Mobile English - Łódź
  Łódzki oddział międzynarodowej sieci szkół Mobile ENGLISH zaprasza wszystkich zainteresowanych indywidualnymi kursami języka angielskiego prowadzonymi w miejscu zamieszkania lub siedzibie firmy klienta. Prowadzimy zajęcia językowe na wszystkich poziomach zaawansowania. Wykorzystujemy innowacyjną Metodę Indywidualnego Rozwoju Językowego ILDM, która daje dobre efekty przy możliwie niewielkim nakładzie czasu oraz pracy. Proponujemy indywidualne zajęcia językowe oraz korepetycje dla młodzieży i osób dorosłych. Naszych kursantów możemy przygotować do egzaminu gimnazjalnego lub matury oraz do egzaminów na popularne certyfikaty językowe Cambridge. Oferujemy także zajęcia dla dzieci od 5 roku życia oraz szereg szkoleń dla firm (angielski w biznesie, szkolenia branżowe).
Katalog:   Nauka i Edukacja > Kursy , szkolenia


4. Język angielski - nauka angielskiego
  Profesjonalny portal promujący język angielski. Zawiera słownictwo i zwroty tematyczne, dzięki którym porozumiewanie się w języku angielskim nie powinno już stwarzać problemów. Ponadto na stronie umieszczone zostały popularne i często wykorzystywane tzw. phrasal verbs, a także angielskie idiomy. W dziale poświęconym gramatyce można znaleźć angielskie czasy i inne konstrukcje gramatyczne, ćwiczenia oraz wzory tekstów, których znajomość sprawdza matura z języka angielskiego. Gimnazjaliści przygotowujący się do końcowego egzaminu gimnazjalnego znajdą także coś dla siebie - wymagania edukacyjne wraz z opracowanym materiałem przygotowującym. Osoby zainteresowane systematyczną nauką języka mogą skorzystać z usługi słówek na e-mail. Przerwy pomiędzy nabywaniem kolejnych umiejętności językowych uatrakcyjnią liczne publikowane artykuły o samej Anglii, kulturze i tradycji angielskiej.
Katalog:   Nauka i Edukacja > Kursy , szkolenia
Podróże i wypoczynek > Za granicą


5. Akademia Języka - Szkoła Językowa Warszawa - www.akademiajezyka.edu.pl
  Jesteśmy kameralną, nie sieciową jednostką edukacyjną. Specjalizujemy się w nauczaniu języka angielskiego, niemieckiego, francuskiego, hiszpańskiego. Uczymy dzieci, młodzież i dorosłych na wszystkich poziomach zaawansowania. Gwarantujemy profesjonalizm nauczycieli i najlepsze metody nauczania. Proponujemy: małe grupy (5-9 osób), przygotowanie do MATURY (na poziomie podstawowym i rozszerzonym), przygotowanie do egzaminów międzynarodowych, bezpłatne konsultacje językowe, szkolenia indywidualne, szkolenia dla firm oraz atrakcyjny system zniżek. Zapraszamy Państwa do zapoznania się z naszą ofertą i odwiedzenia naszej placówki przy ulicy Berensona 8C.
Katalog:   Nauka i Edukacja > Kursy , szkolenia
Nauka i Edukacja
Copyright © 2006 Nicecoder.com. All Rights Reserved. Powered by 5.4.0