Darmowa reklama


 


 

Biznes, pieniądze, ekonomia
Dom, mieszkanie , ogród
Hobby i rozrywka
Internet
Kultura i sztuka
Motoryzacja
Nauka i Edukacja
Podróże i wypoczynek
Portale komputerowe
Regiony , miasta
Sklepy
Zdrowie i medycyna
     QR COODE http://www.e-shuster.pl     E-shuster 0.00 z 5 0
E-shuster - http://www.e-shuster.pl
ID w katalogu 8039
Tytuł E-shuster
Url http://www.e-shuster.pl
Opis Shuster.pl łączy dostawców usług doradczo-szkoleniowych z ich odbiorcami. Podobnych narzędzi na rynku jest kilka, jednak tylko Shuster w tak precyzyjny sposób dopasowuje wyniki do potrzeb poszukującego. Wszystko to dzięki niespotykanemu dotychczas, rozbudowanemu systemowi opisywania i wyszukiwania szkoleń, który pozwala określić pełny zbiór wymagań postawionych przez wyszukującego. Rola serwisu nie kończy się jedynie na pokazaniu wyników. Za pośrednictwem systemu szukający komunikuje się z wybranymi firmami, oszczędzając w ten sposób czas i pieniądze, jakie poświęciłby na wykonywanie telefonów i przeglądanie setek ofert.
Grupa w katalogu Nauka i Edukacja > Kursy , szkolenia
Słowa kluczowe e-shuster   eshuster   shuster   szkolenia   kursy   konferencje
Data Dec 10, 2010
Imię kontaktowe Paweł Ingielewicz
Napisz recenzję   Zgłoś błędny link  


Średnia ocena gości : 0.00 (z 5)
Ilość ocen: 0 Głosów
Ocena gościa

 Inne wpisy w kategorii Nauka i Edukacja > Kursy , szkolenia
1. Prawo jazdy Opole
  Witryna ośrodka nauki jazdy w Opolu, pełniąca także rolę portalu z wiadomościami dla wszystkich chcących nauczyć się jazdy samochodem. Strona posiada przydatne informacje o procedurze wydawania prawa jazdy oraz linki do testów online. Witryna jest w takim razie przydatna również dla kursantów robiących szkolenia w innych firmach a także dopiero planujących zrobienie kursu.

Przygotuj się na współpracę z profesjonalistami. Eltrans School to szkoła kierowców z długoletnim doświadczeniem na opolskim rynku. Już dziś możesz zapisać się na kurs. Eltrans School proponuje Ci kurs nauki jazdy we wszystkich kategoriach. Jeśli stawiasz na promocyjną ceną, wysoką jakość, a przede wszystkim na pełną satysfakcję już dziś skontaktuj się z nami.
Katalog:   Nauka i Edukacja > Kursy , szkolenia
Motoryzacja > Usługi


2. Narzędzia ortodontyczne - ortofan.pl
  Firma Orto-Fan oferuje szeroki zakres działań. Ofertę współpracy dedykujemy specjalistom stomatologom, ortodontom i protetykom. Orto-Fan zajmuje się sprzedażą narzędzi i materiałów ortodontycznych oraz stomatologicznych. Oferujemy także produkty protetyczne. Uzupełnieniem oferty są organizowane specjalistyczne kursy i konferencje. Klientom zapewniamy pełne wsparcie merytoryczne i konsultingowe. Szczegóły o nas i naszej propozycji współpracy na stronie Orto-Fan.pl.
Katalog:   Nauka i Edukacja > Kursy , szkolenia


3. Po niemiecku
  W ramach naszej strony internetowej poniemiecku.com oferujemy naszym użytkownikom dostęp do szerokiego zakresu materiałów pozwalających na naukę języka niemieckiego. Nasza strona pozwala zapewnić między innymi porady jak pisać po niemiecku wypracowania. Na naszej stronie zapewniamy materiały dla uczniów przygotowujących się do matury z języka niemieckiego. Jednocześnie oferujemy liczne porady dla osób szukających pracy w Niemczech. Serdecznie zapraszamy!
Katalog:   Nauka i Edukacja > Kursy , szkolenia


4. Instruktor Nauki Jazdy Kielce - kurs na prawo jazdy, jazdy doszkalające - Szkoła Jazdy Centrum66.pl
  Instruktor nauki jazdy uczący w bezstresowej atmosferze. Nie krzyczę, nie biję, nie pluję, nie gryzę, nie molestuję. Nie obawiaj się, jestem kulturalnym człowiekiem i w profesjonalny sposób przygotuję Cię do egzaminu w WORD Kielce. Do dyspozycji Nissan Micra taki jak na egzaminie państwowym. W gorące dni klimatyzacja. Jazdy trawją 60 minut bez ucinania. Oferuję: jazdy dodatkowe doszkalające, kurs doszkalający, a także pełny 30 godzinny kurs na prawo jazdy kat. B. Zapraszam.
Katalog:   Nauka i Edukacja > Kursy , szkolenia
Regiony , miasta > Świętokrzyskie


5. Szkoła policealna CE7 w mieście Katowice to rozwiązanie dla Ciebie
  Chciałbyś kształcić się w profesjonalnej szkole, gdzie uczą doświadczeni nauczyciele, nauka jest darmowa a zajęcia odbywają się co dwa tygodnie? Takie właśnie są szkoły zgromadzone w Centrum Edukacyjnym Siódemka! Wychodzimy na przeciw oczekiwaniom naszych uczniów, za naukę nie pobieramy żadnych opłat, kształcimy profesjonalnie na różnych poziomach (u nas ukończysz liceum, szkołę medyczną, zdobędziesz tytuł technika, nauczysz się języka obcego lub ukończyć interesujący Cię kurs zawodowy). Sprawdź nas!
Katalog:   Nauka i Edukacja > Kursy , szkolenia
Nauka i Edukacja > Pozostałe strony
Copyright © 2006 Nicecoder.com. All Rights Reserved. Powered by 5.4.0