Darmowa reklama


 


 

Biznes, pieniądze, ekonomia
Dom, mieszkanie , ogród
Hobby i rozrywka
Internet
Kultura i sztuka
Motoryzacja
Nauka i Edukacja
Podróże i wypoczynek
Portale komputerowe
Regiony , miasta
Sklepy
Zdrowie i medycyna
     QR COODE http://www.human-hunter.pl/    
Human & Hunter
OCENA : 0.00 z maksymalnej 5 oparta na 0 głosach
Human & Hunter - http://www.human-hunter.pl/
ID w katalogu 8056
Tytuł Human & Hunter
Url http://www.human-hunter.pl/
Opis Human & Hunter jest Doradztwem Personalnym, które świadczy usługi rekrutacji i selekcji w sześciu branżach:
>Industry
>Sales
>Marketing/Adv
>IT
>Finance
>HR/Administration
W ramach powyższych branż rekrutujemy na wszystkie szczeble stanowisk pracy.
Zespół H&H składa się z osób, które mają wieloletnie doświadczenie w dziedzinie HR m.in. w korporacjach międzynarodowych. Każdy z konsultantów jest oddelegowany pod konkretną branżę, stąd pewność, że obsługa naszych klientów będzie przebiegała profesjonalnie oraz na najwyższym poziomie.
Grupa w katalogu Biznes, pieniądze, ekonomia > Doradztwo
Biznes, pieniądze, ekonomia > Praca
Słowa kluczowe doradztwo personalne   rekrutacja   selekcja   Katowice   śląsk
Data Dec 28, 2010
Imię kontaktowe Katarzyna Gieracz
Napisz recenzję   Zgłoś błędny link  


Średnia ocena gości : 0.00 (z 5)
Ilość ocen: 0 Głosów
Ocena gościa

 Inne wpisy w kategorii Biznes, pieniądze, ekonomia > Doradztwo
1. Outsourcing księgowości
  Wyjątkowa oferta doradztwa w zakresie prowadzenia ksiąg rachunkowych, sprawozdawczości zarządczej oraz finansowej, adresowana do kontrolerów finansowych międzynarodowych grup przedsiębiorstw, posiadających w Polsce oddziały handlowe lub usługowe, w szczególności branży FMCG. Jeśli poszukujesz sprawdzonych specjalistów i analityków, którzy nie tylko obliczą należne podatki, ale sporządzą szereg trafnych raportów na potrzeby zarządu i dyrektorów pionów sprzedaży, to musisz koniecznie odwiedzić naszą stronę oraz poznać szczegółowy zakres działań naszego zespołu.
Katalog:   Biznes, pieniądze, ekonomia > Doradztwo
Biznes, pieniądze, ekonomia > Finanse


2. Pracownia Badań Społecznych i Marketingowych Soma
  Pracownia Badań Społecznych i Marketingowych to pierwsze centrum badań opinii i rynku w Toruniu. Pracownia - chociaż powołana do życia w 2007 roku - opiera się jednak na wieloletnim doświadczeniu badawczym zespołu, który w niej pracuje. Są to doświadczenia gromadzone zarówno przy realizacji badań na potrzeby lokalnych i ponadlokalnych instytucji (zarówno publicznych jak i niepublicznych), przedsiębiorstw i organizacji oraz badania prowadzone przez członków zespołu w Instytucie Socjologii Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w Toruniu.
Katalog:   Biznes, pieniądze, ekonomia > Doradztwo
Internet > Reklama i marketing


3. Projekty Gospodarka Niskoemisyjna
  Zajmujemy się doradztwem w zakresie pozyskiwania dotacji unijnych, a także doradztwem strategicznym, prowadzącym do wyzwolenia maksymalnego potencjału Państwa działalności. Nasze osiągnięcia to m.in. obsługa projektów o rzeczywistej wartości ponad trzystu milionów złotych, rozliczenia za wynik, certyfikowana kadra składająca się ze specjalistów różnych dziedzin. Dzięki temu odpowiadamy na potrzeby każdej inwestycji i kierujemy nią, aż do pełnej satysfakcji klienta.
Katalog:   Biznes, pieniądze, ekonomia > Doradztwo


4. Assessment Center
  Badanie stylu przywództwa oraz jego przełożenia na efektywność i skuteczność pracy menagera. Firma 4bp, czyli 4 business&people oferuje innowacyjny program do oceny pracy meganerów. Pozwala bezpośrednio sprawdzić, jakie zdolności przywódcze posiada dany menager, ocenić je i jeśli to konieczne rozwijać i kształtować tak, aby jego praca była efektywniejsza, bardziej wydajna i tym samym skuteczniejsza. Profesjonalne badania nowoczesnymi programami, doradztwo w zakresie wprowadzania zmian wewnętrznych. Development Center.
Katalog:   Biznes, pieniądze, ekonomia > Doradztwo
Biznes, pieniądze, ekonomia > Usługi


5. Zintegrowane systemy zarządzania
  Dr Halicki i Partnerzy to firma oferująca usługi konsultingowe i szkoleniowe w zakresie wdrażania nowoczesnych systemów zarządzania i kontroli jakości. Oferta firmy to różnorodne szkolenia i warsztaty oraz kompleksowa pomoc konsultantów przy wdrażaniu zintegrowanych systemów zarządzania, szkoli również audytorów wewnętrznych i pomaga w uzyskaniu certyfikatów. Firma zapewnia pełną gamę usług dla firm i organizacji również po uzyskaniu stosowanego certyfikatu.
Katalog:   Biznes, pieniądze, ekonomia > Doradztwo
Biznes, pieniądze, ekonomia > Biznes
Copyright © 2006 Nicecoder.com. All Rights Reserved. Powered by 5.4.0