Darmowa reklama


 


 

Biznes, pieniądze, ekonomia
Dom, mieszkanie , ogród
Hobby i rozrywka
Internet
Kultura i sztuka
Motoryzacja
Nauka i Edukacja
Podróże i wypoczynek
Portale komputerowe
Regiony , miasta
Sklepy
Zdrowie i medycyna
     QR COODE http://www.fenix-taxconsulting.pl    
Zwrot podatku z UK, rozliczanie podatków Anglia
OCENA : 0.00 z maksymalnej 5 oparta na 0 głosach
Zwrot podatku z UK, rozliczanie podatków Anglia - http://www.fenix-taxconsulting.pl
ID w katalogu 807
Tytuł Zwrot podatku z UK, rozliczanie podatków Anglia
Url http://www.fenix-taxconsulting.pl
Opis Rozliczanie podatków jeszcze nie było takie proste. FENIX Tax Consulting oferuje usługi w zakresie rozliczenia podatków Holandia, Anglia, Niemcy.
Grupa w katalogu Biznes, pieniądze, ekonomia > Doradztwo
Słowa kluczowe zwrot podatku   rozliczanie podatków Holandia   zwrot podatku z UK   rozliczanie podatków Anglia   zwrot podatku z Wielkiej Brytanii   rozliczanie podatków Irlandia   rozliczanie podatków   rozliczanie podatków Niemcy
Data Oct 27, 2008
Imię kontaktowe eseo
Napisz recenzję   Zgłoś błędny link  


Średnia ocena gości : 0.00 (z 5)
Ilość ocen: 0 Głosów
Ocena gościa

 Inne wpisy w kategorii Biznes, pieniądze, ekonomia > Doradztwo
1. Zwrot podatku z UK, rozliczanie podatków Anglia
  Rozliczanie podatków jeszcze nie było takie proste. FENIX Tax Consulting oferuje usługi w zakresie rozliczenia podatków Holandia, Anglia, Niemcy.
Katalog:   Biznes, pieniądze, ekonomia > Doradztwo


2. Outsourcing księgowości
  Wyjątkowa oferta doradztwa w zakresie prowadzenia ksiąg rachunkowych, sprawozdawczości zarządczej oraz finansowej, adresowana do kontrolerów finansowych międzynarodowych grup przedsiębiorstw, posiadających w Polsce oddziały handlowe lub usługowe, w szczególności branży FMCG. Jeśli poszukujesz sprawdzonych specjalistów i analityków, którzy nie tylko obliczą należne podatki, ale sporządzą szereg trafnych raportów na potrzeby zarządu i dyrektorów pionów sprzedaży, to musisz koniecznie odwiedzić naszą stronę oraz poznać szczegółowy zakres działań naszego zespołu.
Katalog:   Biznes, pieniądze, ekonomia > Doradztwo
Biznes, pieniądze, ekonomia > Finanse


3. Marian Piasecki Komornik w Tarnowie
  Komornik Sądowy Marian Piasecki przy Sądzie Rejonowym w Tarnowie działa na terenie całego Powiatu tarnowskiego, Gminy Miasta Tarnów oraz gminy wiejskiej Tarnów. Komornik prowadzi postepowania egzekucyjne w sprawach o roszczenia pieniężne i niepieniężne od dłużników, a także przeprowadza postepowanie zabezpieczające. W razie konieczności prowadzi licytacje zabudowanych i niezabudowanych nieruchomości, budynków mieszklanych, własnościowego prawa do lokali spółdzielczych oraz ruchomości, takich jak samochody, urządzenia AGD i RTV na warunkach wskazanych przez wierzyciela. Kancelaria jest otwarta od poniedziałku do piątku, a interesanci przyjmowani są we wtorki oraz czwartki. Szczegółowe informacje udzielane są po kontakcie telefonicznym lub mailowym. Dane kontaktowe, obwieszczenia o licytacjach oraz wzory wniosków znajdą Państwo na stronie.
Katalog:   Biznes, pieniądze, ekonomia > Doradztwo


4. Http://disc.com.pl/
  Doświadczony trener biznesu posiadający obszerną wiedzę merytoryczną i doświadczenie zdobyte w Polsce oraz Stanach Zjednoczonych jest do Państwa dyspozycji. Prowadzę szkolenia i wykłady dla firm, ponadto pracuję zdalnie, prowadzę także stronę internetową disc.com.pl, gdzie dzielę się z internautami moją wiedzą związaną z modelem DISC/TEAMS/VALUES. Jeśli chcesz być dobrym liderem, zależy ci na stworzeniu doskonałego zespołu, interesuje cię zarządzanie sytuacjami kryzysowymi w firmie zapraszam.
Katalog:   Biznes, pieniądze, ekonomia > Doradztwo


5. Korporacja Biznesowa dotacje i fundusze dla firm i NGO - outsourcing
  Korporacja Biznesowa sp.j. pozyskuje dotacje i fundusze, w tym unijne dla firm i NGO (organizacji pozarz?dowych), zapewnia kompleksow? obs?ug?szystkich podmiot?outsourcing)
Katalog:   Biznes, pieniądze, ekonomia > Doradztwo
Copyright © 2006 Nicecoder.com. All Rights Reserved. Powered by 5.4.0