Darmowa reklama


 


 

Biznes, pieniądze, ekonomia
Dom, mieszkanie , ogród
Hobby i rozrywka
Internet
Kultura i sztuka
Motoryzacja
Nauka i Edukacja
Podróże i wypoczynek
Portale komputerowe
Regiony , miasta
Sklepy
Zdrowie i medycyna
     QR COODE http://www.fenix-taxconsulting.pl     Zwrot podatku z UK, rozliczanie podatków Anglia 0.00 z 5 0
Zwrot podatku z UK, rozliczanie podatków Anglia - http://www.fenix-taxconsulting.pl
ID w katalogu 807
Tytuł Zwrot podatku z UK, rozliczanie podatków Anglia
Url http://www.fenix-taxconsulting.pl
Opis Rozliczanie podatków jeszcze nie było takie proste. FENIX Tax Consulting oferuje usługi w zakresie rozliczenia podatków Holandia, Anglia, Niemcy.
Grupa w katalogu Biznes, pieniądze, ekonomia > Doradztwo
Słowa kluczowe zwrot podatku   rozliczanie podatków Holandia   zwrot podatku z UK   rozliczanie podatków Anglia   zwrot podatku z Wielkiej Brytanii   rozliczanie podatków Irlandia   rozliczanie podatków   rozliczanie podatków Niemcy
Data Oct 27, 2008
Imię kontaktowe eseo
Napisz recenzję   Zgłoś błędny link  


Średnia ocena gości : 0.00 (z 5)
Ilość ocen: 0 Głosów
Ocena gościa

 Inne wpisy w kategorii Biznes, pieniądze, ekonomia > Doradztwo
1. S&P Audyt - doradztwo podatkowe
  Doradca Podatkowy Online to serwis dla wszystkich, którzy szukają odpowiedzi na nurtujące pytania podatkowe. Znajdziecie tu Państwo istotne dla prowadzących działalność gospodarczą orzeczenia Trybunału Konstytucyjnego, NSA, ETS i interpretacje ogólne Ministra Finansów. Zapraszamy również do lektury artykułów i blogu. Przedsiębiorcy mają coraz więcej problemów z podatkiem VAT. Ustawa o podatku od towarów i usług jest napisana w sposób przede wszystkim mało czytelny i pomimo próby uregulowania każdej sfery działalności - w dalszym ciągu sprawia problemy interpretacyjne.
Katalog:   Biznes, pieniądze, ekonomia > Doradztwo
Biznes, pieniądze, ekonomia > Podatki


2. Scrum po Polsku - brasswillow.pl
  BRASS WILLOW to doświadczona firma, której specjalizacją jest pomoc przedsiębiorstwom. Niezależnie od wielkości firmy każdy przedsiębiorca powinien dążyć do tego, aby jak najlepiej rozwinąć swój biznes. Pomagają w tym szkolenia scrum czy agile, choć to nie koniec oferty BRASS WILLOW. Poza tym firma specjalizuje się w tworzeniu audytów, które dają kompletne informacje o stanie firmy i zawierają w sobie sugestie, co należy zmienić, aby wznieść ją na wyższy poziom. Zawsze za projekty odpowiadają najlepsi eksperci w swojej branży.
Katalog:   Biznes, pieniądze, ekonomia > Doradztwo


3. Prawnik w Warszawie
  Fachowa kancelaria prawna. Opinie, umowy, regulaminy, porady prawne, reprezentacja w sądzie, windykacja należności. Bogate doświadczenie, kreatywne rozwiązania. Nieprzeciętne kompetencje zawodowe i wysoki poziom zaangażowania

Specjalizacje według branż:
- transport, logistyka, spedycja, także międzynarodowe (CMR),
- reklama, promocja, wizerunek (także reklama produktów leczniczych)
- działalność IT&Internet (bazy danych, serwisy internetowe itp.)
- nieruchomości i majątek (podziały, współwłasność, zasiedzenie, egzekucja)
Katalog:   Biznes, pieniądze, ekonomia > Doradztwo
Biznes, pieniądze, ekonomia > Prawo


4. Efektywność reklamy
  ORCA Transform to firma zajmująca się doradztwem marketingowym oraz reklamowym. Oferuje szereg świadczeń dla małych, średnich a także dużych przedsiębiortsw. Wsród pakietów usług znajdują się np. "Zestaw początkowy dla firm" wchodzących na rynek, potrzebujących profesjonalnego wsparcia w aspekcie komunikacji a także reklamy. Wśród proponowanych produktów znajdują się m. in.: identyfikacja wizualna (logo, styl wizualny, nazwa, rebranding), internet i multimedia (np. plakaty, papier firmowy, rozwiązania e-commerce, strona internetowa bazująca na CMS, prezentacja interaktywna), opakowania, nakład premium (wizytówki), audyty jak również przeglądy (audyt marketingowy, komunikacji, zewnętrzny, wewnętrzny, wizerunku, reklamowy). Zapraszamy do skorzystania z naszych usług.
Katalog:   Biznes, pieniądze, ekonomia > Doradztwo


5. Ubezpieczenia emerytalne
  Serwis przedstawicieli ubezpieczeniowych przedstawiający możliwe rozwiązania w programach emerytalnych i oszczędnościowych. Strona zawiera formularze ułatwiające planowanie finansowe oraz kontakt bezpośredni do profesjonalnych, mobilnych specjalistów od przyszłości z regionu śląsk. Jest to jeden z najszybciej rozwijających się i najrzetelniejszych portali ubezpieczeniowych w Polsce.
Katalog:   Biznes, pieniądze, ekonomia > Doradztwo
Biznes, pieniądze, ekonomia > Finanse
Copyright © 2006 Nicecoder.com. All Rights Reserved. Powered by 5.4.0