Darmowa reklama


 


 

Biznes, pieniądze, ekonomia
Dom, mieszkanie , ogród
Hobby i rozrywka
Internet
Kultura i sztuka
Motoryzacja
Nauka i Edukacja
Podróże i wypoczynek
Portale komputerowe
Regiony , miasta
Sklepy
Zdrowie i medycyna




     QR COODE http://istotyzywe.pl    
Zwierzęta
OCENA : 0.00 z maksymalnej 5 oparta na 0 głosach




Zwierzęta - http://istotyzywe.pl
ID w katalogu 8099
Tytuł Zwierzęta
Url http://istotyzywe.pl
Opis Każdy z nas ma lub miał w życiu styczność z jakimiś zwierzętami, mniejszą lub większą. Mogły to być zwierzęta dzikie lub też zwierzęta domowe. Nie jesteśmy w stanie pojąć, jak wiele gatunków fauny istnieje na Ziemi. Nie ma człowieka, który byłby w stanie na żywo zobaczyć choć 1/4 wszystkich gatunków zwierząt. Na naszej stronie staramy przybliżyć każdemu najpopularniejsze i te mniej popularne zwierzęta, zarówno żyjące w dziczy, jak i te udomowione przez człowieka. Każdy artykuł zawiera zdjęcia. Znajdziecie u nas opisy ssaków, ptaków, owadów, gadów, płazów, ryb i pajęczaków.
Grupa w katalogu Hobby i rozrywka > Zwierzęta
Hobby i rozrywka > Akwarystyka
Słowa kluczowe zwierzęta   gady   płazy   owady   ptaki   ssaki   ryby   kręgowce   bezkręgowce
Data Jan 13, 2011
Imię kontaktowe Enri
Napisz recenzję   Zgłoś błędny link  


Średnia ocena gości : 0.00 (z 5)
Ilość ocen: 0 Głosów
Ocena gościa

 Inne wpisy w kategorii Hobby i rozrywka > Zwierzęta
1. Chomiki
  Chomiczkowy portal. Informacje na temat oswajania, karmienia i hodowli chomików dżungarskich, syryjskich, roborowskiego i innych. Chomik to bardzo czule zwierzątko i źle znosi niewłaściwie traktowanie, na stronie porady jak uniknąć takiej sytuacji.
Katalog:   Hobby i rozrywka > Zwierzęta


2. Phasmida.pl - hodowla straszyków, straszyki, patyczaki.
  Strona od hodowców straszyków dla hodowców (obecnych bądź przyszłych pasjonatów tych egzotycznych owadów, którymi są straszyki ).
Katalog:   Hobby i rozrywka > Zwierzęta


3. Purina dla kota
  Nie wiesz jak żywić małe kociątko? PRO PLAN zawierający OPTISTART jest najlepszą karmą dla małego kociaka. Za sprawą dobroczynnych składników odżywczych odpowiedź immunologiczna Twojego kocurka zostanie wzmocniona. OPITSTAR ma dobroczynny wpływ na układ pokarmowy. Małe kocięta regularnie spożywające karmę OPITSTAR nie mogą skarżyć się na niestrawność. Karma OPITSTAR przeznaczona jest do stosowania tym kociętom, które liczą sobie od 6 tygodni do 1 roku.
Katalog:   Hobby i rozrywka > Zwierzęta


4. Szkolenie psów w Warszawie
  Właściciela psa czeka trudna droga do jego wychowania. Zaczyna się od wyboru szczeniaka, kupna lub adopcji psa dorosłego, często bez znajomości podstawowych komend. W Polsce żyje ich około 8 milionów, zresztą w różnych warunkach. Jako pierwsze udomowione zwierzę stał się nieodłącznym towarzyszem człowieka. Pełni rolę obrońcy i sprzymierzeńca swojego pana. Aby jednak tak się stało pies musi wykazać chęć współpracy. Do tego służy szkolenie psów. W tym celu zapraszamy do szkoły dla psów mieszczącej się w Warszawie. Kursy przeznaczone są dla 6 tygodniowych szczeniąt i psów dojrzałych. Zajęcia są wielostopniowe i charakteryzują się różnym stopniem zaawansowania. Wychowujemy poprzez pozytywne szkolenie, co daje spodziewane efekty. Opiekun psa zyskuje wiernego, wyszkolonego, pełnego przywiązania przyjaciela. Prowadzimy także konsultacje behawioralne dla psów lękliwych, po przejściach lub agresywnych. Przyszykujemy psa do kontaktów z małym dzieckiem. Doświadczeni trenerzy przygotują do zawodów sportowych i wystaw. Szkolenie psów organizowane jest w małych najwyżej w 5-6 osobowych grupach. Szczegóły dotyczące terminów kursów i wiele informacji o szkółce na naszej stronie. Zapraszamy i zachęcamy do rozpatrzenia naszej oferty.
Katalog:   Hobby i rozrywka > Zwierzęta
Hobby i rozrywka > Rozrywka


5. Opieka nad psem w Warszawie - Psihotelmorris
  Nasz hotel działa w granicach Warszawy w miejscowości Choszczówka, gdzie naszym klientom jesteśmy w stanie zapewnić doskonałe warunki dla psów. W naszym hotelu Psi Hotel Morris opieka nad psami jest realizowana w sposób profesjonalny, co wynika z zapewniania opieki psom z wykorzystaniem odpowiednich boksów, które są umieszczone w klimatyzowanych pomieszczeniach. Oferowana jest również w naszym hotelu odpowiednia pielęgnacja psów warszawa. Gwarantujemy również stały nadzór nad hotelem ze strony weterynarza.
Katalog:   Hobby i rozrywka > Zwierzęta




Copyright © 2006 Nicecoder.com. All Rights Reserved. Powered by 5.4.0