Darmowa reklama


 


 

Biznes, pieniądze, ekonomia
Dom, mieszkanie , ogród
Hobby i rozrywka
Internet
Kultura i sztuka
Motoryzacja
Nauka i Edukacja
Podróże i wypoczynek
Portale komputerowe
Regiony , miasta
Sklepy
Zdrowie i medycyna
     QR COODE http://e-senior.edu.pl     Kursy komputerowe w Krakowie 0.00 z 5 0
Kursy komputerowe w Krakowie - http://e-senior.edu.pl
ID w katalogu 8165
Tytuł Kursy komputerowe w Krakowie
Url http://e-senior.edu.pl
Opis Ośrodek Kursów Komputerowych prowadzi zajęcia na Małym Rynku, w Podgórzu, na osiedlu Widok i w Skotnikach. Uczymy osoby dorosłe i seniorów. Edukacja komputerowa odbywa się na kilku poziomach zaawansowania. Kursy podstaw obsługi komputera i internetu. Kursy prowadzone są metodą warsztatową w 8-osobowych grupach. Zajęcia dla pracujących i bezrobotnych obejmują obsługę poczty elektronicznej i pakiet biurowy Office - Word 2007, Excel, Outlook. Osobom zaawansowanym proponujemy wsparcie przez internet.
Grupa w katalogu Nauka i Edukacja > Kursy , szkolenia
Słowa kluczowe kursy komputerowe
Data Feb 22, 2011
Imię kontaktowe daniel
Napisz recenzję   Zgłoś błędny link  


Średnia ocena gości : 0.00 (z 5)
Ilość ocen: 0 Głosów
Ocena gościa

 Inne wpisy w kategorii Nauka i Edukacja > Kursy , szkolenia
1. E-florystyka, forum o kwiatach, forum ogrodnicze, forum o ślubach
  Jeśli jesteś miłośnikiem kwiatów, podoba Ci się ich zapach, świeżość i soczyste kolory, albo też po prostu szukasz nowych inspiracji, to wiedz, że nasz portal powstał specjalnie z myślą o osobach takich jak Ty. Co więcej, jeśli poszukujesz pracy w zawodzie florysty, w kwiaciarni, albo po prostu w jakiejś dziedzinie związanej z kwiatami, na naszym forum ogrodniczym znajdziesz aktualne oferty pracy i biuro ogłoszeń florystycznych. Chcemy pomóc wybić się osobom, które charakteryzuje pasja i zaangażowanie. Zapraszamy do odwiedzenia naszego portalu. Dołącz do nas!
Katalog:   Nauka i Edukacja > Kursy , szkolenia
Regiony , miasta > Śląskie


2. hello :) Bydgoszcz Akademia Języka Angielskiego
  Szkoła Językowa hello :) w Bydgoszczy prowadzi kursy na wszystkich poziomach. Pod czujnym okiem nauczyciela, który posiada doświadczenie w nauczaniu, a także ukończył odpowiednie warsztaty i kursy, uczniowie rozwijają kompetencje językowe. W szkole hello :) Bydgoszcz dzięki kreatywnym i ciekawym zajęciom uczeń bardziej angażuje się w naukę i łatwiej przyswaja materiał . Szkoła Językowa hello :) oferuje także tłumaczenia z angielskiego na polski i z polskiego na angielski. W szkole hello :) tłumaczenia wykonują wykwalifikowani tłumacze. Szkoła Językowa hello :) Bydgoszcz to gwarancja sukcesu i przyjemna, efektywna nauka.
Katalog:   Nauka i Edukacja > Kursy , szkolenia
Nauka i Edukacja > Pozostałe strony


3. Szkolenia Bureauveritas
  Bureau Veritas oferuje szeroki pakiet szkoleń z zakresu ISO. Jednym z nich jest kurs na audytora wewnętrznego ISO 22716:2009. Skierowany jest on do osób chcących pozyskać umiejętności z produkcji, kontroli, magazynowania i wysyłki produktów kosmetycznych wg standardu PN-EN ISO 22716:2009 oraz dobrych praktyk produkcji w branży kosmetycznej. Szkolenia organizowane przez firmę cieszą się dużym zainteresowaniem posiadają akredytację IRCA oraz przeprowadzane są przez specjalistów z różnych branż.
Katalog:   Nauka i Edukacja > Kursy , szkolenia


4. Analiza potrzeb szkoleniowych
  hrn5.pl jest portalem obfitującym w informacje dla specjalistów. Artykuły o zarządzaniu ludźmi, informacje oraz różne dane to najlepsze, czego można poszukiwać. Informacje o szkoleniach i warsztatach są publikowane na tej stronie internetowej. Można zapisać się na nie online lub tradycyjnie. HR jest ważną częścią każdej firmy, ponieważ każdą firmę stanowią ludzie, jej najcenniejszy zasób i sposób na sukces. Rekomendujemy tę znakomitą stronę internetową i polecamy ją do czytania.
Katalog:   Nauka i Edukacja > Kursy , szkolenia


5. Kursy językowe za granicą
  ATAS - organizacja wyjazdów językowych dla dzieci, młodzieży i dorosłych: kursy językowe za granicą, obozy językowe, wycieczki szkolne oraz obozy wypoczynkowe, kolonie. Przedstawiciel szkół językowych za granicą, posiada kilkaset ofert kursów: wakacyjnych, całorocznych, standardowych, intensywnych, specjalistycznych.
Katalog:   Nauka i Edukacja > Kursy , szkolenia
Podróże i wypoczynek > Biura podróży
Copyright © 2006 Nicecoder.com. All Rights Reserved. Powered by 5.4.0