Darmowa reklama


 


 

Biznes, pieniądze, ekonomia
Dom, mieszkanie , ogród
Hobby i rozrywka
Internet
Kultura i sztuka
Motoryzacja
Nauka i Edukacja
Podróże i wypoczynek
Portale komputerowe
Regiony , miasta
Sklepy
Zdrowie i medycyna
     QR COODE http://e-senior.edu.pl     Kursy komputerowe w Krakowie 0.00 z 5 0
Kursy komputerowe w Krakowie - http://e-senior.edu.pl
ID w katalogu 8165
Tytuł Kursy komputerowe w Krakowie
Url http://e-senior.edu.pl
Opis Ośrodek Kursów Komputerowych prowadzi zajęcia na Małym Rynku, w Podgórzu, na osiedlu Widok i w Skotnikach. Uczymy osoby dorosłe i seniorów. Edukacja komputerowa odbywa się na kilku poziomach zaawansowania. Kursy podstaw obsługi komputera i internetu. Kursy prowadzone są metodą warsztatową w 8-osobowych grupach. Zajęcia dla pracujących i bezrobotnych obejmują obsługę poczty elektronicznej i pakiet biurowy Office - Word 2007, Excel, Outlook. Osobom zaawansowanym proponujemy wsparcie przez internet.
Grupa w katalogu Nauka i Edukacja > Kursy , szkolenia
Słowa kluczowe kursy komputerowe
Data Feb 22, 2011
Imię kontaktowe daniel
Napisz recenzję   Zgłoś błędny link  


Średnia ocena gości : 0.00 (z 5)
Ilość ocen: 0 Głosów
Ocena gościa

 Inne wpisy w kategorii Nauka i Edukacja > Kursy , szkolenia
1. Dobrestudium
  Przedsiębiorstwo Pro-Activ oferuje przeróżne kursy zawodowe oraz warsztaty doszkalające na przeróżnych płaszczyznach kwalifikacji. Pro-Activ kształci specjalistów najlepszej klasy na potrzeby i oczekiwania rynku polskiego jak i europejskiego. Wybierz profesjonalne warsztaty w Pro-Activ albowiem firma zdobyła już ponad 15-letnie doświadczenie w szkolnictwie, ma naprawdę wiele certyfikatów potwierdzających kwalifikacje i ma dobrych wykładowców, jacy przekażą Tobie całkowitą zdobytą wiedzę.
Katalog:   Nauka i Edukacja > Kursy , szkolenia


2. Kursy pierwszej pomocy
  Ideą PGRM jest uświadamianie obywateli w zakresie pierwszej pomocy oraz poszerzanie wiedzy i doświadczenia z tej właśnie dziedziny. Głównym czynnikiem jest uczenie właściwych reakcji i pomoc uczestnikom wypadku. Polska Grupa Ratownictwa Medycznego zajmuje się również rozpowszechnianiem sprzętu usprawniającego ratownictwo jako takie. Za pośrednictwem zgrupowania możliwy jest wynajem oraz kupno fachowego sprzętu do ratowania ofiar wypadków. Celem konsorcjum PGRM jest moderowanie zachowań w sytuacji udzielania pierwszej pomocy. Dodatkowym aspektem jest oswajanie społeczeństwa polskiego z tematyką ratownictwa medycznego i kształtowanie otwartej postawy wobec sytuacji kryzysowych. Dodatkową gałęzią Polskiej Grupy Ratownictwa Medycznego jest realizacja zabezpieczeń medycznych na wszelkiego rodzaju imprezach kulturalnych i rekreacyjnych.
Katalog:   Nauka i Edukacja > Kursy , szkolenia


3. Kurs pływania w Krakowie
  Zachęcamy Państwa do przyjścia do naszej placówki, która zajmuje się nauką pływania dzieci, młodzieży, dorosłych i niemowląt. Nowoczesne podejście do nauki pływania w naszej szkole spowodowało, że odwiedza nas coraz więcej młodzieży.

W przypadku najmłodszych milusińskich, naszym celem jest przede wszystkim pokazanie rodzicom, że nieodłączną rolę w nauce pływania niemowląt pełnią rodzice.
O wiele lepiej jest, jeśli dziecko uczy się w towarzystwie rodziców, do których ma przecież największe zaufanie. Nauka pływania, jaką organizuje nasza szkoła pozwala na należyty kontakt emocjonalny rodzica z dzieckiem jak i jego zaangażowanie i aktywność w czasie zajęć. Grupowa nauka pływania to dobry pomysł na aktywne spędzenia czasu. Coraz więcej mam przekonuje się do tego, zwłaszcza te, którym zależy na szybkim powrocie do formy. Pływanie to doskonały sposób na zrzucenie zbędnych kilogramów i smukłą sylwetkę. Szkoła Rekin to idealne miejsce dla ceniących sobie aktywny wypoczynek oraz dbających o zdrowy tryb życia. Gwarntujemy miło spędzone chwile i dobrą zabawę.
Katalog:   Nauka i Edukacja > Kursy , szkolenia
Regiony , miasta > Małopolskie


4. Expert szkola jazdy Warszawa prawo jazdy
  Czujemy się odpowiedzialni za kandydatów, którzy pod naszym okiem uzyskują prawo jazdy, dlatego dokładamy wszelkich starań w procesie ich szkolenia.
Katalog:   Nauka i Edukacja > Kursy , szkolenia
Motoryzacja > Usługi


5. Asy-Strzelectwa.pl - Instruktorzy Strzelectwa
  Nasza firma Asy Strzelectwa to grupa pasjonatów strzelectwa sportowego, dynamicznego, snajperskiego. W ramach oferty organizacja niezapomnianych imprez integracyjnych i wieczorów kawalerskich, fantastyczne treningi strzeleckie, szkolenia i kursy, które są przeznaczone zarówno dla początkujących jak i zaawansowanych fanów strzelnictwa. Asy Strzelectwa pokażą wam strzelectwo z nowej, ciekawszej perspektywy. Więcej informacji można zasięgnąć na stronie internetowej marki Asy Strzelectwa na którą zapraszamy.
Katalog:   Nauka i Edukacja > Kursy , szkolenia
Copyright © 2006 Nicecoder.com. All Rights Reserved. Powered by 5.4.0