Darmowa reklama


 


 

Biznes, pieniądze, ekonomia
Dom, mieszkanie , ogród
Hobby i rozrywka
Internet
Kultura i sztuka
Motoryzacja
Nauka i Edukacja
Podróże i wypoczynek
Portale komputerowe
Regiony , miasta
Sklepy
Zdrowie i medycyna
     QR COODE http://e-senior.edu.pl    Kursy komputerowe w Krakowie - http://e-senior.edu.pl
ID w katalogu 8165
Tytuł Kursy komputerowe w Krakowie
Url http://e-senior.edu.pl
Opis Ośrodek Kursów Komputerowych prowadzi zajęcia na Małym Rynku, w Podgórzu, na osiedlu Widok i w Skotnikach. Uczymy osoby dorosłe i seniorów. Edukacja komputerowa odbywa się na kilku poziomach zaawansowania. Kursy podstaw obsługi komputera i internetu. Kursy prowadzone są metodą warsztatową w 8-osobowych grupach. Zajęcia dla pracujących i bezrobotnych obejmują obsługę poczty elektronicznej i pakiet biurowy Office - Word 2007, Excel, Outlook. Osobom zaawansowanym proponujemy wsparcie przez internet.
Grupa w katalogu Nauka i Edukacja > Kursy , szkolenia
Słowa kluczowe kursy komputerowe
Data Feb 22, 2011
Imię kontaktowe daniel
Napisz recenzję   Zgłoś błędny link  


Średnia ocena gości : 0.00 (z 5)
Ilość ocen: 0 Głosów
Ocena gościa

 Inne wpisy w kategorii Nauka i Edukacja > Kursy , szkolenia
1. Kursy pierwszej pomocy
  Ideą PGRM jest uświadamianie obywateli w zakresie pierwszej pomocy oraz poszerzanie wiedzy i doświadczenia z tej właśnie dziedziny. Głównym czynnikiem jest uczenie właściwych reakcji i pomoc uczestnikom wypadku. Polska Grupa Ratownictwa Medycznego zajmuje się również rozpowszechnianiem sprzętu usprawniającego ratownictwo jako takie. Za pośrednictwem zgrupowania możliwy jest wynajem oraz kupno fachowego sprzętu do ratowania ofiar wypadków. Celem konsorcjum PGRM jest moderowanie zachowań w sytuacji udzielania pierwszej pomocy. Dodatkowym aspektem jest oswajanie społeczeństwa polskiego z tematyką ratownictwa medycznego i kształtowanie otwartej postawy wobec sytuacji kryzysowych. Dodatkową gałęzią Polskiej Grupy Ratownictwa Medycznego jest realizacja zabezpieczeń medycznych na wszelkiego rodzaju imprezach kulturalnych i rekreacyjnych.
Katalog:   Nauka i Edukacja > Kursy , szkolenia


2. Język angielski - nauka angielskiego
  Profesjonalny portal promujący język angielski. Zawiera słownictwo i zwroty tematyczne, dzięki którym porozumiewanie się w języku angielskim nie powinno już stwarzać problemów. Ponadto na stronie umieszczone zostały popularne i często wykorzystywane tzw. phrasal verbs, a także angielskie idiomy. W dziale poświęconym gramatyce można znaleźć angielskie czasy i inne konstrukcje gramatyczne, ćwiczenia oraz wzory tekstów, których znajomość sprawdza matura z języka angielskiego. Gimnazjaliści przygotowujący się do końcowego egzaminu gimnazjalnego znajdą także coś dla siebie - wymagania edukacyjne wraz z opracowanym materiałem przygotowującym. Osoby zainteresowane systematyczną nauką języka mogą skorzystać z usługi słówek na e-mail. Przerwy pomiędzy nabywaniem kolejnych umiejętności językowych uatrakcyjnią liczne publikowane artykuły o samej Anglii, kulturze i tradycji angielskiej.
Katalog:   Nauka i Edukacja > Kursy , szkolenia
Podróże i wypoczynek > Za granicą


3. Http://discoverteam.pl/
  Discovery Team jest firmą szkoleniową założoną w 1995 roku. Zapraszamy wszystkie korporacje, uczelnie i instytucje państwowe, które chcą budować zespół przez szkolenia i mądrą integrację. Opracowujemy szkolenia oparte na analizie konkretnego problemu i sposobach jego rozwiązania. Opracowaliśmy także szereg gier biznesowych, które wplatamy w nasze spotkania. Dostępne szkolenia tematyką obejmują np. coaching zespołowy, kreatywność, mądrą integrację, myślenie strategiczne, przywództwo w zespole, zarządzanie przez cele, miękkie umiejętności w zarządzaniu projektem, efektywność zespołową.
Katalog:   Nauka i Edukacja > Kursy , szkolenia


4. Tarnowskie Góry Nauka Jazdy
  Nasza Szkoła Jazdy mieszcząca się w centrum miasta Tarnowskie Góry wyróżnia się na tle innych szkół jazdy indywidualnym podejściem do każdego kursanta dopasowując się do indywidualnego harmonogramu. Szkolimy na nowych pojazdach marki Toyota Yaris co zapewnia profesjonalne przygotowanie do egzaminu państwowego na prawo jazdy. Szkoła Jazdy ELDRIVE Tarnowskie Góry zaprasza wszystkich zainteresowanych zdobyciem prawa jazdy. U nas zawsze atrakcyjne warunki oraz promocje kursów na prawo jazdy.
Katalog:   Nauka i Edukacja > Kursy , szkolenia
Motoryzacja > Usługi


5. Salsa w Krakowie
  Salsa kubańska, bachata, afro, rumba, czy też cuban bodymovement - właśnie tego można nauczyć się w krakowskiej szkole tańca Latin Project Moves. Szkoła zatrudnia najlepszych w Polsce instruktorów salsy kubańskiej, dodatkowo prowadzi też kursy tańca rumby kubańskiej, czy też popularnego reggaeton. Ponadto ośrodek organizuje też specjalistyczne szkolenia na instruktorów tanecznych. Organizowane są także imprezy integracyjne oraz eventy tematyczne.
Katalog:   Nauka i Edukacja > Kursy , szkolenia
Copyright © 2006 Nicecoder.com. All Rights Reserved. Powered by 5.4.0 | Ciekawe stronyTOPLISTA.