Darmowa reklama


 


 

Biznes, pieniądze, ekonomia
Dom, mieszkanie , ogród
Hobby i rozrywka
Internet
Kultura i sztuka
Motoryzacja
Nauka i Edukacja
Podróże i wypoczynek
Portale komputerowe
Regiony , miasta
Sklepy
Zdrowie i medycyna
     QR COODE http://www.orangedlafirm.info     Orange dla Firm 0.00 z 5 0
Orange dla Firm - http://www.orangedlafirm.info
ID w katalogu 8166
Tytuł Orange dla Firm
Url http://www.orangedlafirm.info
Opis Poszukujesz dobrego rozwiązania w zakresie telefonii komórkowej lub internetu dla Firm? Zachęcamy do zapoznania się z ofertą naszej firmy, gdzie przedstawiamy kompleksowe rozwiązania telekomunikacyjne dla Firm. W naszej ofercie znajdziesz między innymi telefonię w oparciu o indywidualne plany i taryfy dostosowywane bezpośrednio dla Twojej firmy, a także oferty łączy internetowych i internetu mobilnego. Nasza firma przydzieli Państwu indywidualnego opiekuna, który będzie do dyspozycji każdego dnia. Zapraszamy do kontaktu, przygotujemy dla Państwa ofertę pozwalającą na obniżenie kosztów połączeń telekomunikacyjnych.
Grupa w katalogu Regiony , miasta > Mazowieckie
Biznes, pieniądze, ekonomia > Usługi
Słowa kluczowe telefony   telefonia   obsługa firm   telefonia dla firm
Data Feb 22, 2011
Imię kontaktowe Niedźwiedzki Jakub
Napisz recenzję   Zgłoś błędny link  


Średnia ocena gości : 0.00 (z 5)
Ilość ocen: 0 Głosów
Ocena gościa

 Inne wpisy w kategorii Regiony , miasta > Mazowieckie
1. Wojciech Gałkowski Ekstrakcja zęba
  Oferujemy wysokiej jakości zabiegi stomatologiczne z wykorzystaniem nowoczesnych narzędzi. W naszej ofercie znajdziecie wypełnienia ceramiczne (onlay, inlay, overlay), leczenie kanałowe z użyciem mikroskopu ekstrakcja (ze znieczuleniem), kiretaż zamknięty/zabieg płatowy - każdy ząb, pokrycie recesji (odsłoniętego korzenia zęba), korona porcelanowa, czyszczenie profesjonalne (scaling & polishing), implant wszczep i inne usługi na stronie wojciechgalkowski.pl.
Katalog:   Regiony , miasta > Mazowieckie


2. Dobry psycholog w Warszawie
  Proponowana strona w bardzo szybki sposób zaznajamia nas z tematyką jaka nas interesuje, czyli z tematyką psychologii. Odnajdziemy na niej w jednej z zakładek informacje dotyczące całego centrum psychologicznego. Poza tym dowiemy się jak kształtują się ceny za poszczególne porady psychologiczne. Dla zainteresowanych są również rozpisane poszczególne najważniejsze zagadnienia, z którymi psychologia ma do czynienia. Dokładne dane adresowe, godziny otwarcia, jak i adres standardowo odnajdziemy w zakładce - kontakt. Znajdziemy tam również panel do wypełnienia formularza dzięki czemu będziemy mogli zgłosić się do przychodni także drogą elektroniczną.
Katalog:   Regiony , miasta > Mazowieckie
Biznes, pieniądze, ekonomia > Doradztwo


3. Psychoterapia w Warszawie - psychoterapia-jestem.pl
  Gabinet Bez Iluzji psychoterapia Warszawa specjalizuje się w niesieniu pomocy w zakresie psychoterapii i rozwoju osobistego dla osób dorosłych. Oferuje wsparcie w pokonywaniu wszelkich trudności i kryzysów życiowych. Pacjenci uczestniczący w zajęciach nie tylko otrzymują porady, ale również możliwość odkrycia i poznania siebie. Pomoc tę świadczy psychoterapeuta i trenerka rozwoju osobistego Ewa Tyka. Sesje terapeutyczne prowadzi w dwóch lokalizacjach Warszawy Ursus i Śródmieście. W spotkaniach można uczestniczyć indywidualnie lub w parach.
Katalog:   Regiony , miasta > Mazowieckie


4. Psie przedszkole w Warszawie
  Tresurą psów zajmuje się od trzynastu lat. Mam doświadczenie w tresurze psów rasowych oraz tzw. „kundelków”. Codziennie na szkolenie właścicieli oraz tresurę psów poświęcam kilka godzin. Mam też doświadczenie w tresurze psów służb mundurowych. Podstawowym celem kursu jest opanowanie przez psa podstawowych komend, które przyczynią się do tego, że codzienne życie ze swoim pupilem staje się przyjemnością. Nie ma dwóch jednakowych szczeniąt – każde z nich przychodząc na świat obdarzone jest innym zestawem genów, a życie dodatkowo wyposaża je w odmienne doświadczenia. Wszystko to składa się na indywidualną osobowość psa, powoduje konieczność szkolenia każdego szczenięcia w odmienny sposób oraz w innym tempie. W naszym psim przedszkolu program szkolenia jest na tyle elastyczny, aby realizować go w jak najbardziej optymalnym wymiarze.
Katalog:   Regiony , miasta > Mazowieckie
Hobby i rozrywka > Zwierzęta


5. Wrastające paznokcie
  Nasza firma LibraMax jest wyłącznym dystrybutorem Kostki Arkady na Polskę oraz na Włochy. Kostka Arkady, na której bazuje Metoda Arkady, jest bezpiecznym urządzeniem do szybkiego i nieinwazyjnego leczenia wrastających paznokci. Zapraszamy zainteresowanych pacjentów do skorzystania z naszej oferty prowadzimy Klinikę Metody Arkady w Warszawie, Także zajmujemy się obsługą klientów biznesowych, którym oferujemy sprzedaż urządzenia, akcesoriów oraz szkolenia.
Katalog:   Regiony , miasta > Mazowieckie
Copyright © 2006 Nicecoder.com. All Rights Reserved. Powered by 5.4.0