Darmowa reklama


 


 

Biznes, pieniądze, ekonomia
Dom, mieszkanie , ogród
Hobby i rozrywka
Internet
Kultura i sztuka
Motoryzacja
Nauka i Edukacja
Podróże i wypoczynek
Portale komputerowe
Regiony , miasta
Sklepy
Zdrowie i medycyna
     QR COODE http://www.kamieniarka.com    
Ogrodzenia z kamienia ogrodzenie z kamienia elewacja z kamienia elewacje z kamienia ogrodzenie z pia
OCENA : 0.00 z maksymalnej 5 oparta na 0 głosach
Ogrodzenia z kamienia ogrodzenie z kamienia elewacja z kamienia elewacje z kamienia ogrodzenie z pia - http://www.kamieniarka.com
ID w katalogu 8186
Tytuł Ogrodzenia z kamienia ogrodzenie z kamienia elewacja z kamienia elewacje z kamienia ogrodzenie z pia
Url http://www.kamieniarka.com
Opis Kamień to doskonały materiał do budowy ogrodzeń, elewacji, tarasów, portali, tralek. W związku z rosnącym zapotrzebowaniem na usługi kamieniarskie wychodzimy na przeciw naszym klientom i oferujemy pełen zakres usług doświadczonych kamieniarzy.W naszej ofercie znajdziecie Państwo zarówno piaskowiec jak i gnejs, wapień, otoczak, kwarcyt i inne.Wizytówka naszej firmy to gwarancja jakości oraz trwałość wykonanych prac.
Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.
Grupa w katalogu Dom, mieszkanie , ogród > Budowlane
Dom, mieszkanie , ogród > Usługi budowlane
Słowa kluczowe ogrodzenia z kamienia   ogrodzenie z kamienia   elewacja z kamienia   elewacje z kamienia   ogrodzenie z piaskowca   ogrodzenia z piaskowca   elewacja z piaskowca   elewacje z piaskowca
Data Mar 14, 2011
Imię kontaktowe Robert
Napisz recenzję   Zgłoś błędny link  


Średnia ocena gości : 0.00 (z 5)
Ilość ocen: 0 Głosów
Ocena gościa

 Inne wpisy w kategorii Dom, mieszkanie , ogród > Budowlane
1. HAMMERLAND: Architektura miejska
  Hammerland workshop to swego rodzaj warsztat, z którego wychodzą arcydzieła przedmiotów użytkowych i dekoracyjnych. Uważamy że to co funkcjonalne może być zarazem estetyczne. Naszą pasją są meble miejskie.
Przede wszystkim wykorzystujemy najnowocześniejsze technologie, wycinarki plazmowe, lasery CO2 jak i obrabiarki CNC. Jesteśmy perfekcjonistami którzy uwielbiają najtrudniejsze wyzwania, dla nas każdy szczegół jest na wagę złota, w naszym warsztacie wciaż powstaja nowe projekty które zaskakuja wizjonerów i oczekiwania.
Zobacz jak wyglądają nasze produkty https://hammerland.pl/

Kontakt:
mail - info@hammerland.pl
strona wwww: www.hammerland.pl
telefon - 501 047 704
siedziba - Strażów 347, 36-073 Strażów
Katalog:   Dom, mieszkanie , ogród > Budowlane


2. Posadzki przemysłowe
  Wykonujemy posadzki żywiczne i betonowe. W ofercie firmy posadzki: przemysłowe, epoksydowe, dekoracyjne, betonowe, poliuretanowe, specjalne, a także nowoczesne żywice odporne na ścieranie. Istniejemy na rynku wiele lat, co zaowocowało bogatym doświadczeniem w wykonywaniu posadzek. Nasze posadzki są tanie i wydajne, będą służyć przez lata
Katalog:   Dom, mieszkanie , ogród > Budowlane


3. Nadzory budowlane, kosztorysy, nadzory inwestorskie
  Głównym profilem działalności są nadzory budowlane. Tworzenie oraz weryfikacja wszelkiego rodzaju kosztorysów dla wszystkich branż (w tym bankowości).
Współpraca z wieloma fachowcami posiadającymi wysokie kwalifikacje w branży budowlanej. Nasz zespół to kierownicy budów, inspektorzy, byli pracownicy organów kontroli, przedstawiciele nadzorów inwestorskich i oczywiście kosztorysanci.

Doświadczenie zawodowe zbudowane na wielu płaszczyznach gwarantuje wywiązanie się ze wszystkich powierzonych nam zleceń i zadowolenie najbardziej wymagającego klienta.
Katalog:   Dom, mieszkanie , ogród > Budowlane
Dom, mieszkanie , ogród > Usługi budowlane


4. Moty arrowhead - arrowhead.com.pl
  Około 300 realizacji dostaw i montażu młotów w Polsce jest dowodem dobrej pozycji marki Arrowhead (z Wielkiej Brytanii). Firma ma za sobą realizacje na mikrokoparkach o wadze 500 kg przez różne modele minikoparek, miniładowarek, koparko-ładowarek, ładowarek kołowych, wreszcie koparek kołowych i gąsienicowych. Do klienta dostarczamy kompletne młoty z roczną gwarancją, odpowiednim i certyfikatami, płytą montażową i transportem na terenie całego kraju. Pełna oferta na arrowhead.com.pl.
Katalog:   Dom, mieszkanie , ogród > Budowlane


5. Wszystko o majsterkowaniu i nie tylko
  Zapraszamy do odwiedzenia naszej strony wszystkich Państwa, którzy szukają porad i inspiracji z dziedziny majsterkowania i nie tylko. Majsterkujemy.info jest stroną posiadającą w swoich zasobach wiele informacji przydatnych w życiu codziennym. Dzięki rozwijającej się bazie naszych informacji i artykułów strona ta staje się świetnym podręcznikiem typu "zrób sam". Informacje zawarte na majsterkujemy.info okażą się pomocne wszystkim gospodyniom i gospodarzom. Serdecznie zapraszamy.
Katalog:   Dom, mieszkanie , ogród > Budowlane
Copyright © 2006 Nicecoder.com. All Rights Reserved. Powered by 5.4.0