Darmowa reklama


 


 

Biznes, pieniądze, ekonomia
Dom, mieszkanie , ogród
Hobby i rozrywka
Internet
Kultura i sztuka
Motoryzacja
Nauka i Edukacja
Podróże i wypoczynek
Portale komputerowe
Regiony , miasta
Sklepy
Zdrowie i medycyna
     QR COODE http://www.brandtransactions.pl    
BRANDTRANSACTIONS-w obszarze transakcji na markach, znakach towarowych i innych elementach praw włas
OCENA : 0.00 z maksymalnej 5 oparta na 0 głosach
BRANDTRANSACTIONS-w obszarze transakcji na markach, znakach towarowych i innych elementach praw włas - http://www.brandtransactions.pl
ID w katalogu 8224
Tytuł BRANDTRANSACTIONS-w obszarze transakcji na markach, znakach towarowych i innych elementach praw włas
Url http://www.brandtransactions.pl
Opis Zajmujemy się doradztwem w obszarze transakcji na markach, znakach towarowych i innych elementach praw własności intelektualnej. Kompetencje koncentrują się na: ochronie i zarządzaniu posiadanymi prawami IP oraz wsparciem firmy w procesie przygotowawczym i podczas samej transakcji. Transakcje mają na celu monetyzacje posiadanych praw w postaci sprzedaży lub ich licencjonowania.
Prowadzenie Biura IP ma następujące główne cele: budowa bezpieczeństwa związanego z posiadaniem i wykorzystywaniem składników IP, - ocena i wykorzystanie potencjału składników IP (wpływ na efektywność działalności operacyjnej firmy oraz na wartość przedsiębiorstwa), wsparcie transakcji firmowych (fuzje, akwizycje, wydzielenia, sprzedaż) oraz transakcje na składnikach IP (zakup, sprzedaż, licencjonowanie).
W zestaw prac z wiązanych z organizacją i prowadzeniem biura IP wchodzą:
1.Zidentyfikowanie składników IP:
2.Due Diligence składników IP:
3.Zbudowanie repozytorium składników IP:
4.Wycena i ocena składników IP:
5.Strategia wykorzystania składników IP w działalności operacyjnej:
6.Strategia rozwoju IP w firmie:
7.Integracja strategii rozwoju IP ze strategią biznesową firmy
8.Szkolenia pracowników w obszarze IP:
9.Wsparcie w procesie transakcji na elementach IP lub powiązanych z IP
Grupa w katalogu Biznes, pieniądze, ekonomia > Doradztwo
Słowa kluczowe własność intelektualna   znak towarowy   ochrona marki   franczyza   pomysł na biznes   franchising   marketing   marka   brand   start up   strategia firmy   segmentacja rynku   strategia marki   zarządzanie marką   strategia rynkowa   pozycjonowanie marki
Data Apr 8, 2011
Imię kontaktowe KRZYSZTOF FILIPEK
Napisz recenzję   Zgłoś błędny link  


Średnia ocena gości : 0.00 (z 5)
Ilość ocen: 0 Głosów
Ocena gościa

 Inne wpisy w kategorii Biznes, pieniądze, ekonomia > Doradztwo
1. Przewodnik po świecie
  Jesteś ciekawy świata o Twoim marzeniem są podróże po wszystkich kontynentach? Zanim zaplanujesz wyjazd, przejrzyj obszerny przewodnik po świecie, aby sprawdzić, dokąd chciałbyś pojechać, co warto tam zobaczyć i jak do takiej podróży należy się przygotować. Przed wyjazdem na wakacje, znajdź w Internecie odpowiedni blog turystyczny. Warto mieć takie źródło rzetelnej wiedzy, aby poznać zwyczaje i kulturę kraju, do którego się wybieramy, być świadomym jego historii, religii, czy ustroju politycznego.
Katalog:   Biznes, pieniądze, ekonomia > Doradztwo


2. Konsulting
  Kosulting strategiczny to usług doradcze w ramach tworzenia długoterminowej strategii firmy. W BrainJuice Strategy jesteśmy specjalistami w dziedzinie badań, analizy, marketingu i przede wszystkim strategii. Posiadamy międzynarodowe doświadczenie. Pomogliśmy już niejednej firmie. Tworzenie strategii dla firmy to kluczowy element w jej rozwoju. W BrainJuice Strategy wiemy, jak zrobić to we właściwy i optymalny sposób. Posiadamy zespół analityków, badaczy i strategów z doświadczeniem w pracy z korporacjami, średnimi i mniejszymi przedsiębiorstwami.
Katalog:   Biznes, pieniądze, ekonomia > Doradztwo


3. PROFESJONALNE SZABLONY, PORADNIKI I PROGRAMY NA AUKCJE ALLEGRO - Indeks
  Darmowe Poradniki,Szablony,Programy na Aukcje!

Już dziś nie czekaj... zwiększ sprzedaż dodając nowy szablon Aukcji do swoich ofert! ZA DARMO!

DODAJ JUŻ DZIŚ!

Szablony są juz umieszczone na serwerach!
Katalog:   Biznes, pieniądze, ekonomia > Doradztwo
Biznes, pieniądze, ekonomia > Biznes


4. Monitoring ornitologiczny
  Ambiens sp. zo.o. wykonuje monitoringi przyrodnicze dla sektora energetyki wiatrowej na terenie całego kraju. Firma kompleksowo wspiera swoich kontrahentów w całym procesie postępowania środowiskowego. W ramach świadczonych usług wykonywany jest między innymi monitoring ornitologiczny, monitoring chiropterologiczny, analiza krajobrazowa, raport ooś i wiele innych usług. Z uwagi na specjalizację w sektorze energetyki wiatrowej firma Ambiens cechuje się niezwykłą skutecznością prowadzonych prac. Dodatkowo Ambiens ma ofertę skierowaną do gmin, a mianowicie opracowania ekofizjograficzne, które są podstawą przygotowania planu zagospodarowania przestrzennego gminy.
Katalog:   Biznes, pieniądze, ekonomia > Doradztwo


5. Ubezpieczenia emerytalne
  Serwis przedstawicieli ubezpieczeniowych przedstawiający możliwe rozwiązania w programach emerytalnych i oszczędnościowych. Strona zawiera formularze ułatwiające planowanie finansowe oraz kontakt bezpośredni do profesjonalnych, mobilnych specjalistów od przyszłości z regionu śląsk. Jest to jeden z najszybciej rozwijających się i najrzetelniejszych portali ubezpieczeniowych w Polsce.
Katalog:   Biznes, pieniądze, ekonomia > Doradztwo
Biznes, pieniądze, ekonomia > Finanse
Copyright © 2006 Nicecoder.com. All Rights Reserved. Powered by 5.4.0