Darmowa reklama


 


 

Biznes, pieniądze, ekonomia
Dom, mieszkanie , ogród
Hobby i rozrywka
Internet
Kultura i sztuka
Motoryzacja
Nauka i Edukacja
Podróże i wypoczynek
Portale komputerowe
Regiony , miasta
Sklepy
Zdrowie i medycyna
     QR COODE http://www.flamencokrakow.pl/     Flamenco Kraków 0.00 z 5 0
Flamenco Kraków - http://www.flamencokrakow.pl/
ID w katalogu 823
Tytuł Flamenco Kraków
Url http://www.flamencokrakow.pl/
Opis Studio flamenco Kraków - Luna Negra powstało w październiku 2008 roku w Krakowie. Prowadzi zajęcia dla osób zainteresowanych tańcem flamenco i chcących się go uczyć. Tutaj możesz uczyć się na poziomie dostosowanym do Twoich umiejętności.
Grupa w katalogu Hobby i rozrywka
Hobby i rozrywka > Rozrywka
Słowa kluczowe flamenco   flamenco kraków   studio flamenco   studio flamenco kraków
Data Oct 31, 2008
Imię kontaktowe Kamil
Napisz recenzję   Zgłoś błędny link  


Średnia ocena gości : 0.00 (z 5)
Ilość ocen: 0 Głosów
Ocena gościa

 Inne wpisy w kategorii Hobby i rozrywka
1. Tatry i Zakopane
  Blog tematyczny związany z Zakopanem i Tatrami, w którym znajdziesz ciekawe artykuły dotyczące Zakopanego czy informacje prezentujące takie zagadnienia jak polecane karczmy regionalne serwujące jedzenie góralskie czy tanie i atrakcyjne noclegi w Zakopanem, w których można wypocząć za rozsądną cenę. W serwisie blogowym znajdziesz również namiary na atrakcyjne szlaki górskie, takie jak szlaki dla początkujących czy szlaki dla zaawansowanych i niebezpieczne szlaki w Zakopanem. Zapraszamy do korzystania z serwisu i z informacji w nim dostępnych, których będzie z dnia na dzień przybywało.
Katalog:   Hobby i rozrywka


2. Biuro matrymonialne w Warszawie
  Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z bogatą ofertą biura matrymonialnego Bicie Serca - odwiedź www.bicieserca.pl. Zapewniamy stały kontakt z naszymi konsultantami, którzy służą Państwu radą i pomocą. Nie przewidujemy ścisłego okresu trwania umowy z nami zawieranej – do Państwa decyzji zostawiamy jaki czas chcą Państwo z nami współpracować. Efekty naszej pracy jednakowoż są pochodną długości trwania umowy. Na naszej stronie zamieściliśmy dokładną mapkę prezentującą dojazd do naszej firmy. Do zobaczenia!
Katalog:   Hobby i rozrywka
Regiony , miasta > Mazowieckie


3. noclegi Gliczarów
  Gliczarów Górny to malownicza miejscowość w okolicy Zakopanego posiadająca wiele atutów. To właśnie one sprawiły, że zdecydowaliśmy się na przygotowanie pokoi gościnnych dla Państwa w tym miejscu. Gliczarów Górny oferuje piękną panoramę Tatr oraz czyste i zdrowe górskie powietrze zalecane przez lekarzy specjalistów w leczeniu schorzeń dróg oddechowych. Warto dodać, że położenie Gliczarowa zapewnia spokój i możliwość obcowania z piękną przyrodą Podhala. Jednocześnie dostęp z trzech stron, od Bukowiny Tatrzańskiej, Białego Dunajca i Gliczarowa Dolnego pozwala na szybki dojazd i łatwe poruszanie się po okolicy.
Katalog:   Hobby i rozrywka


4. Ryby akwariowe
  Strona ta poświęcona jest tropikalnym gatunkom ryb akwariowych. Znajduje się tutaj jedna z najobszerniejszych baz ryb akwariowych. Każdy gatunek jest szczegółowo opisany: podane są najważniejsze informacje na temat pochodzenia, wyglądu, cech charakterystycznych, hodowli, pielęgnacji, wymagań co do akwarium itd. Wszystkie opisy są podzielone na kategorie według rodziny oraz pochodzenia geograficznego. Obecnie w bazie znajduje się około 500 różnych gatunków z rodzin: kąsaczowatych, pielęgnicowatych, karpiowatych, karpieńcowatych, aterynowatych, guramiowatych, piękniczkowatych, łaźcowatych i wielu innych.
Katalog:   Hobby i rozrywka


5. Imprezy firmowe w Krakowie
  Nie masz planów na weekend, a zdecydowanie nie chcesz siedzieć przed telewizorem? To świetnie, bo zapraszamy Cię do naszego lokalu. Gwarantujemy niesamowity klimat i noc pełną atrakcji. Poznasz ciekawych ludzi. Nasz klub wyróżnia się pięknym wystrojem i doskonale wyposażonym barem. Gramy każdy rodzaj muzyki. Nawet disco polo, jeśli takie życzenie klienta. Dysponujemy kilkoma salami, w tym taneczną z dużym lustrem. Oferujemy również bezpłatną rezerwację stolika i loży.
Katalog:   Hobby i rozrywka
Copyright © 2006 Nicecoder.com. All Rights Reserved. Powered by 5.4.0