Darmowa reklama


 


 

Biznes, pieniądze, ekonomia
Dom, mieszkanie , ogród
Hobby i rozrywka
Internet
Kultura i sztuka
Motoryzacja
Nauka i Edukacja
Podróże i wypoczynek
Portale komputerowe
Regiony , miasta
Sklepy
Zdrowie i medycyna
     QR COODE http://www.flamencokrakow.pl/     Flamenco Kraków 0.00 z 5 0
Flamenco Kraków - http://www.flamencokrakow.pl/
ID w katalogu 823
Tytuł Flamenco Kraków
Url http://www.flamencokrakow.pl/
Opis Studio flamenco Kraków - Luna Negra powstało w październiku 2008 roku w Krakowie. Prowadzi zajęcia dla osób zainteresowanych tańcem flamenco i chcących się go uczyć. Tutaj możesz uczyć się na poziomie dostosowanym do Twoich umiejętności.
Grupa w katalogu Hobby i rozrywka
Hobby i rozrywka > Rozrywka
Słowa kluczowe flamenco   flamenco kraków   studio flamenco   studio flamenco kraków
Data Oct 31, 2008
Imię kontaktowe Kamil
Napisz recenzję   Zgłoś błędny link  


Średnia ocena gości : 0.00 (z 5)
Ilość ocen: 0 Głosów
Ocena gościa

 Inne wpisy w kategorii Hobby i rozrywka
1. szkoła językowa Lipka
  Firma Angoal świadczy usługi w ramach nowoczesnej i skutecznej nauki języków obcych takich jak język angielski, język niemiecki. Klienci dobierani są w małe grupy, liczące maksymalnie 6 osób, pod względem wieku oraz stopnia zaawansowania językowego. Naszą kadrę stanowią: magister filologii angielskiej z kilkuletnim stażem nauczycielskim, oraz równie profesjonalna kadra dostępna w ramach innych języków takich jak język niemiecki. Na życzenie klientów stworzymy i zapewnimy kadrę uczącą innych języków nowożytnych. Nasza kadra używa w nauczaniu specjalistycznej, nowatorskiej oraz niezwykle skutecznej Tablicy Interaktywnej - Interactive Board, na którą składa się Sharp LED TV, Dell Full-HD Laptop oraz BOSE audio systems. Czynny udział w zajęciach każdego z uczniów wykonująca zabawy, gry, zadania językowe używając telewizora LED-diodowy ( dotykowy ) przy jakości obrazu 1080p - Full-HD oraz przestrzennemu dźwiękowi BOSE audio systems. Angoal specjalizuje się również w tłumaczeniu zwykłym z języka angielskiego, niemieckiego oraz pośredniczy w tłumaczeniu przysięgłym wszystkich języków nowożytnych.
Katalog:   Hobby i rozrywka


2. Szkolenie psów
  Każdy właściciel psa powinien być świadomym jak istotne znaczenie w codziennym życiu odgrywa szkolenie psów. To właśnie dzięki niemu nasze wspólne życie z psem, przekształca się w o wiele bardziej wygodne jak również bardziej ułożone. Zobrazowanie przejrzystych norm dyscypliny dla zwierzaka staje się w bardzo wielu sytuacjach potrzebne, z tego powodu, że psy mają tak samo różnorakie charaktery jak ludzie. Możemy natrafić na zwierzaka o bardzo opornym charakterze. Ze wsparciem w takich sytuacjach przychodzi nam szkolenie psów Warszawa. Szkoła dla psów AKS zagwarantuje odpowiedni zbiór szkoleń dla naszego zwierzaka, dzięki którym zostanie on zdyscyplinowanym psem. Jeśli zaznajomimy psa z odpowiednimi poleceniami będziemy mogli liczyć na posłuszeństwo naszego psa. Szkolenie psów Warszawa gwarantuje szkolenie nie tylko z zakresu posłuszeństwa, ale też między innymi w zakresie obrony właściciela i jego dobytku. Jeśli więc posiadamy czworonoga warto wziąć pod uwagę profesjonalne szkolenie psów, które na pewno zagwarantuje nam ogromne korzyści.
Katalog:   Hobby i rozrywka
Hobby i rozrywka > Zwierzęta


3. Lublin z dzieckiem - bouncepoland.pl
  Bounce Poland to największy dmuchany park rozrywki na świecie. Do państwa dyspozycji oddajemy 2800 metrów kwadratowych świetnej zabawy. Ponad 14 atrakcji, w tym te najpopularniejsze takie jak: tor przeszkód, koloseum, zakazany las, ruchome piaski czy poligon. Jesteśmy otwarci przez siedem dni w tygodniu. Z przyjemnością organizujemy także wieczory panieńskie lublin czy wieczory kawalerskie lublin. Nasz park rozrywki lublin, to miejsce, gdzie czeka na was kilka godzin wyśmienitej zabawy. Zapraszamy dzieci i dorosłych.
Katalog:   Hobby i rozrywka


4. Żywe trupy komiks - atomcomics.pl
  Atom Comics to miejsce stworzone z myślą o wszystkich osobach, które uwielbiają komiksy. Zarówno polskie, jak i amerykańskie. W tym sklepie dostępny jest szeroki wybór komiksów, figurek oraz wszelkich tematycznych gadżetów. Proponowane komiksy są zarówno nowe, jak i archiwalne. Jest także możliwość zamówienia komiksów z lat 50.XX wieku. Realizujemy zamówienia szybko, sprawnie i bez chwili zwłoki. Serdecznie zapraszamy na naszą stronę oraz do zakupów komiksów.
Katalog:   Hobby i rozrywka


5. Najnowsze smartfony GSmart
  Smartfony podbiły serca ludzi na całym świecie Bogatym doświadczeniem w dziedzinie produkcji Smartfonów może poszczycić się również Tajwańska firma GIGA-BYTE. Zespół profesjonalistów z kilku całkiem różnych dziedzin zajmuje się tworzeniem profesjonalnych urządzeń, które służą nie tylko do komunikowania się ze światem. GIGA-BYTE produkuje wyroby własnej marki i sprzedaje na wielu różnych rynkach. GIGA-BYTE produkuje więc wyroby cieszące się uznaniem na całym świecie.
Katalog:   Hobby i rozrywka
Copyright © 2006 Nicecoder.com. All Rights Reserved. Powered by 5.4.0