Darmowa reklama


 


 

Biznes, pieniądze, ekonomia
Dom, mieszkanie , ogród
Hobby i rozrywka
Internet
Kultura i sztuka
Motoryzacja
Nauka i Edukacja
Podróże i wypoczynek
Portale komputerowe
Regiony , miasta
Sklepy
Zdrowie i medycyna
     QR COODE http://www.homonim.pl    
HOMONIM Projekty nazw dla nowych firm, usług i produktów.
OCENA : 0.00 z maksymalnej 5 oparta na 0 głosach
HOMONIM Projekty nazw dla nowych firm, usług i produktów. - http://www.homonim.pl
ID w katalogu 8230
Tytuł HOMONIM Projekty nazw dla nowych firm, usług i produktów.
Url http://www.homonim.pl
Opis HOMONIM Naming - agencja brandingowa, projektująca nazwy sugestywne, slogany perswazyjne i hasła pozycjonujące.
Jesteśmy wyspecjalizowaną agencją nazewniczą. Realizujemy projekty w pełnym zakresie namingu. Tworzymy nazwy dla nowych firm, produktów i usług. Zajmujemy się tworzeniem nowych opracowań nazewniczych jak i rebrandingiem marek istniejących na rynku, a wymagających repozycjowania.
Uważamy, że nazwa firmy jest elementem nieodzownym i podstawowym w komunikacji firmy. Znaczenie corporate name, brzmienie i sugestywny wpływ decydują o postrzeganiu marki przez konsumentów. Branding nazewniczy jest podstawą pozycjonowania konkurencyjnego. Bez sugestywnej i kreatywnej nazwy trudno jest budować sukces rynkowy i skuteczną reklamę. Korzystając z metody projektowej METONIMIA Naming, klient nie kupuje tyko projektu, ale przede wszystkim unikatowość bezpieczeństwo. Zmiany nazwy (renamingu) są zdecydowanie kosztowniejsze od inwestycji w projekt na początku wprowadzania nowej oferty.
Grupa w katalogu Biznes, pieniądze, ekonomia > Doradztwo
Regiony , miasta > Mazowieckie
Słowa kluczowe Nazwy firm   tworzenie nazw firm   nazwy marek   tworzenie nazw marek   nazwy produktów   tworzenie nazw produktów   nazwy usług   tworzenie nazw usług   hasła reklamowe   tworzenie haseł reklamowych   slogany firmowe   tworzenie sloganów firmowych   naming   ochrona
Data Apr 11, 2011
Imię kontaktowe KRZYSZTOF FILIPEK
Napisz recenzję   Zgłoś błędny link  


Średnia ocena gości : 0.00 (z 5)
Ilość ocen: 0 Głosów
Ocena gościa

 Inne wpisy w kategorii Biznes, pieniądze, ekonomia > Doradztwo
1. Wypadek drogowy w Anglii
  Miałeś wypadek w Anglii chcesz i uzyskać odszkodowanie ? Z naszą pomocą (najbardziej doświadczeni angielscy adwokaci) uzyskasz wysokie i sprawiedliwe odszkodowanie. Nasze wynagrodzenie uzyskujemy od strony przeciwnej także nie ponosisz żadnych kosztów prowadzenia postępowania zgodnie z zasadą No Win No Fee.
Prowadzimy sprawy związane z wypadkami przy pracy oraz wypadkami komunikacyjnym.
Podobne usługi oferujemy również w przypadku spraw z terenu Irlandii oraz Szkocji.
Katalog:   Biznes, pieniądze, ekonomia > Doradztwo
Biznes, pieniądze, ekonomia > Prawo


2. Decyzja środowiskowa
  Ecer Technika sporządza raport oddziaływania na środowisko dla inwestycji wymagających uzyskania decyzji o środowiskowych uwarunkowaniach. Na potrzeby raportu firma przeprowadza szczegółową ocenę oddziaływania na środowisko z uwzględnieniem oddziaływania na: powietrze, wodę, glebę, środowisko przyrodnicze, klimat akustyczny itp.
Dzięki zgranemu i doświadczonemu zespołowi decyzja środowiskowa uzyskiwana jest w możliwie najkrótszym czasie.
Ecer Technika oferuje ponadto następujące opracowania: operat wodnoprawny (dla pozwolenia wodnoprawnego), operat ochrony powietrza (dla pozwolenia na wprowadzanie gazów i pyłów do powietrza), program gospodarki odpadami, program ochrony środowiska itp.
W ramach stałej obsługi swoich klientów firma Ecer proponuje: naliczanie opłaty za korzystanie ze środowiska, prowadzenie ewidencji odpadów, składanie sprawozdań do urzędów ochrony środowiska, wpisy do bazy KOBIZE (emisja gazów cieplarnianych).
Katalog:   Biznes, pieniądze, ekonomia > Doradztwo
Biznes, pieniądze, ekonomia > Inwestycje


3. Opti-Buy Oszczdności w zasięgu ręki.
  Firma Opti-Buy specjalizuje się w outsourcingu procesów zakupowych. Dzięki zastosowaniu nowoczesnych rozwiązań, takich jak aukcje elektroniczne, zapewniamy redukcję kosztów funkcjonowania firmMisją firmy Opti-Buy jest zaopatrywanie naszych klientów w najwyższej jakości profesjonalne rozwiązania biznesowe usprawniające wydajność procesów zakupowych.

Świadomi strategicznego wpływu działu zakupów na wyniki całego przedsiębiorstwa, wypełniamy naszą misję z dbałością, by jak najlepiej dostosować proponowane i wdrażane rozwiązania do unikalnych potrzeb każdego z naszych klientów.
Katalog:   Biznes, pieniądze, ekonomia > Doradztwo
Biznes, pieniądze, ekonomia > Finanse


4. Human & Hunter
  Human & Hunter jest Doradztwem Personalnym, które świadczy usługi rekrutacji i selekcji w sześciu branżach:
>Industry
>Sales
>Marketing/Adv
>IT
>Finance
>HR/Administration
W ramach powyższych branż rekrutujemy na wszystkie szczeble stanowisk pracy.
Zespół H&H składa się z osób, które mają wieloletnie doświadczenie w dziedzinie HR m.in. w korporacjach międzynarodowych. Każdy z konsultantów jest oddelegowany pod konkretną branżę, stąd pewność, że obsługa naszych klientów będzie przebiegała profesjonalnie oraz na najwyższym poziomie.
Katalog:   Biznes, pieniądze, ekonomia > Doradztwo
Biznes, pieniądze, ekonomia > Praca


5. Kompetencje psychospołeczne
  Chciałbyś w prosty i skuteczny sposób poznać swe predyspozycje co do możliwej przyszłej kariery zawodowej lub edukacyjnej, czy też dowiedzieć się, czy przypadkiem nie posiadasz wypalenia zawodowego? Jeśli tak, to bardzo dobrym dla Ciebie rozwiązaniem będzie postawienie na doradztwo internetowe poprzez platformę Deep Green. To bardzo nowoczesny i innowacyjny projekt, który pomaga w odpowiedzi na wiele pytań i wątpliwości. Zapraszamy na naszą stronę internetową.
Katalog:   Biznes, pieniądze, ekonomia > Doradztwo
Copyright © 2006 Nicecoder.com. All Rights Reserved. Powered by 5.4.0