Darmowa reklama


 


 

Biznes, pieniądze, ekonomia
Dom, mieszkanie , ogród
Hobby i rozrywka
Internet
Kultura i sztuka
Motoryzacja
Nauka i Edukacja
Podróże i wypoczynek
Portale komputerowe
Regiony , miasta
Sklepy
Zdrowie i medycyna
     QR COODE http://www.homonim.pl     HOMONIM Projekty nazw dla nowych firm, usług i produktów. 0.00 z 5 0
HOMONIM Projekty nazw dla nowych firm, usług i produktów. - http://www.homonim.pl
ID w katalogu 8230
Tytuł HOMONIM Projekty nazw dla nowych firm, usług i produktów.
Url http://www.homonim.pl
Opis HOMONIM Naming - agencja brandingowa, projektująca nazwy sugestywne, slogany perswazyjne i hasła pozycjonujące.
Jesteśmy wyspecjalizowaną agencją nazewniczą. Realizujemy projekty w pełnym zakresie namingu. Tworzymy nazwy dla nowych firm, produktów i usług. Zajmujemy się tworzeniem nowych opracowań nazewniczych jak i rebrandingiem marek istniejących na rynku, a wymagających repozycjowania.
Uważamy, że nazwa firmy jest elementem nieodzownym i podstawowym w komunikacji firmy. Znaczenie corporate name, brzmienie i sugestywny wpływ decydują o postrzeganiu marki przez konsumentów. Branding nazewniczy jest podstawą pozycjonowania konkurencyjnego. Bez sugestywnej i kreatywnej nazwy trudno jest budować sukces rynkowy i skuteczną reklamę. Korzystając z metody projektowej METONIMIA Naming, klient nie kupuje tyko projektu, ale przede wszystkim unikatowość bezpieczeństwo. Zmiany nazwy (renamingu) są zdecydowanie kosztowniejsze od inwestycji w projekt na początku wprowadzania nowej oferty.
Grupa w katalogu Biznes, pieniądze, ekonomia > Doradztwo
Regiony , miasta > Mazowieckie
Słowa kluczowe Nazwy firm   tworzenie nazw firm   nazwy marek   tworzenie nazw marek   nazwy produktów   tworzenie nazw produktów   nazwy usług   tworzenie nazw usług   hasła reklamowe   tworzenie haseł reklamowych   slogany firmowe   tworzenie sloganów firmowych   naming   ochrona
Data Apr 11, 2011
Imię kontaktowe KRZYSZTOF FILIPEK
Napisz recenzję   Zgłoś błędny link  


Średnia ocena gości : 0.00 (z 5)
Ilość ocen: 0 Głosów
Ocena gościa

 Inne wpisy w kategorii Biznes, pieniądze, ekonomia > Doradztwo
1. Krzywicka Biuro
  Cieszące się zaufaniem szerokiej grupy klientów biuro rachunkowe w Jeleniej Górze zaprasza do współpracy. Jeśli poszukują Państwo rzetelnego doradcy podatkowego lub kompleksowej obsługi księgowej dla swoje firmy, jesteśmy do usług. Dyspozycyjni, terminowi, otwarci i konkretni. Proponujemy bardzo korzystne warunki finansowe. Działalność prowadzimy od 1992 roku. Jesteśmy postrzegani, jako lojalny partner biznesowy. Osoby zainteresowane szczegółowymi informacjami na temat współpracy odsyłamy do zakładki kontakt na stronie krzywickabiuro.pl. Zapraszamy.
Katalog:   Biznes, pieniądze, ekonomia > Doradztwo


2. Doradca podatkowy Bydgoszcz
  Biuro podatkowe BILANS oferuje pełen zakres usług doradztwa podatkowego oraz świadczy kompleksowe usługi w zakresie obsługi księgowo-kadrowej: prowadzenie pełnej rachunkowości, księgi przychodów i rozchodów wraz z ewidencjami dla potrzeb VAT, ryczałt i rozliczanie pracowników.
Katalog:   Biznes, pieniądze, ekonomia > Doradztwo


3. Adwokat - Kancelaria w Toruniu
  Kancelaria prawna adwokata Jakuba Kamińskiego proponuje usługi prawne z zakresu wielu dziedzin prawa. Naszym celem jest zapewnienie pełnej ochrony prawnej naszych klientów - zarówno w postępowaniu karnym, jak również w sprawach cywilnych. Zapewniamy pełną dyskrecję, szybkość i rzetelność działania. Prowadzimy sprawy nie tylko w Toruniu, ale także w innych miastach regionu. Do każdej sprawy podchodzimy indywidualnie niezależnie od rodzaju zlecenia i wartości przedmiotu sporu. Posługujemy się językiem niemieckim i angielskim.
Katalog:   Biznes, pieniądze, ekonomia > Doradztwo
Regiony , miasta > Kujawsko-Pomorskie


4. biuro rachunkowe szczecin
  Specjalizujemy się głównie w doradztwie dla róznej wielkosci przedsiębiorstw w zakresie ewidencji księgowych ( pełna księgowość, kpir, ryczałt ewidencjonowany, karta podatkowa ) Oraz rozliczeń kadr i płac i spraw związanych z ZUS-em. Naszym powołaniem jest pomaganie innym w borykaniu się z problemami rachunkowo-podatkowymi.
Katalog:   Biznes, pieniądze, ekonomia > Doradztwo
Biznes, pieniądze, ekonomia > Finanse


5. Induset Consulting - Twój rozwój
  Jesteśmy firmą konsultingową zajmującą się wprowadzaniem nowych rozwiązań biznesowych. Dzięki nam Państwa firma może znacząco zwiększyć swoją sprzedaż oraz uzyskać wysoką przewagę nad konkurencją. Naszymi głównymi klientami są wszelkiego rodzaju lokale rozrywkowe - kluby muzyczne oraz puby. Dodatkowo specjalizujemy się w rozwoju centrów handlowych instytucji kulturalnych i publicznych. Zajmujemy się również rozwojem miast, lokalnej przedsiębiorczości oraz klubów sportowych Naszą ofertę kierujemy do wszystkich firm, które nie przynoszą zadowalających zysków, rozwijających się jak i tych, które potrzebują nowych, świeżych pomysłów. Oferujemy innowacyjne sposoby promocji firm. Wiemy jak przyciągnąć ludzi.
Katalog:   Biznes, pieniądze, ekonomia > Doradztwo
Copyright © 2006 Nicecoder.com. All Rights Reserved. Powered by 5.4.0