Darmowa reklama


 


 

Biznes, pieniądze, ekonomia
Dom, mieszkanie , ogród
Hobby i rozrywka
Internet
Kultura i sztuka
Motoryzacja
Nauka i Edukacja
Podróże i wypoczynek
Portale komputerowe
Regiony , miasta
Sklepy
Zdrowie i medycyna
     QR COODE http://www.homonim.pl     HOMONIM Projekty nazw dla nowych firm, usług i produktów. 0.00 z 5 0
HOMONIM Projekty nazw dla nowych firm, usług i produktów. - http://www.homonim.pl
ID w katalogu 8230
Tytuł HOMONIM Projekty nazw dla nowych firm, usług i produktów.
Url http://www.homonim.pl
Opis HOMONIM Naming - agencja brandingowa, projektująca nazwy sugestywne, slogany perswazyjne i hasła pozycjonujące.
Jesteśmy wyspecjalizowaną agencją nazewniczą. Realizujemy projekty w pełnym zakresie namingu. Tworzymy nazwy dla nowych firm, produktów i usług. Zajmujemy się tworzeniem nowych opracowań nazewniczych jak i rebrandingiem marek istniejących na rynku, a wymagających repozycjowania.
Uważamy, że nazwa firmy jest elementem nieodzownym i podstawowym w komunikacji firmy. Znaczenie corporate name, brzmienie i sugestywny wpływ decydują o postrzeganiu marki przez konsumentów. Branding nazewniczy jest podstawą pozycjonowania konkurencyjnego. Bez sugestywnej i kreatywnej nazwy trudno jest budować sukces rynkowy i skuteczną reklamę. Korzystając z metody projektowej METONIMIA Naming, klient nie kupuje tyko projektu, ale przede wszystkim unikatowość bezpieczeństwo. Zmiany nazwy (renamingu) są zdecydowanie kosztowniejsze od inwestycji w projekt na początku wprowadzania nowej oferty.
Grupa w katalogu Biznes, pieniądze, ekonomia > Doradztwo
Regiony , miasta > Mazowieckie
Słowa kluczowe Nazwy firm   tworzenie nazw firm   nazwy marek   tworzenie nazw marek   nazwy produktów   tworzenie nazw produktów   nazwy usług   tworzenie nazw usług   hasła reklamowe   tworzenie haseł reklamowych   slogany firmowe   tworzenie sloganów firmowych   naming   ochrona
Data Apr 11, 2011
Imię kontaktowe KRZYSZTOF FILIPEK
Napisz recenzję   Zgłoś błędny link  


Średnia ocena gości : 0.00 (z 5)
Ilość ocen: 0 Głosów
Ocena gościa

 Inne wpisy w kategorii Biznes, pieniądze, ekonomia > Doradztwo
1. Odszkodowania Po Wypadku - Merces Odszkodowania
  Biuro Odszkodowawcze Merces uzuyska dla Ciebie najwyższe odszkodowanie powypadkowe. Nie pobieramy żadnych opłat wstępnych. Jesteśmy w stanie pomóc każdej osobie uzyskać wysokie i godne odszkodowanie za wypadek. Decydując się na współpracę z Merces jesteś pewny, że otrzymasz kompleksową obsługę prawną. Zapraszamy do kontaktu oraz do skorzystania z bezpłatnych konsultacji odszkodowawczych. Na naszej stronie internetowej znajdują się wszystkie niezbędne informacje.
Katalog:   Biznes, pieniądze, ekonomia > Doradztwo
Biznes, pieniądze, ekonomia > Prawo


2. Opłaty za korzystanie ze środowiska
  Nasza marka Ekomeritum działa na rynku od wielu lat, działamy w branży przemysłowej oferując szeroki wachlarz usług w zakresie ochrony środowiska. Pomagamy w rozwiązywaniu problemów jak i wyjaśnianiu zawiłości związanych z aspektami środowiskowymi. W naszej ofercie można wyróżnic: pomiary hałasu, opracowywanie wniosków, raporty, programy ochrony środowiska, pomoc we wprowadzaniu ISO i wiele innych. Nasz zespól to wykwalifikowana kadra z dostępem do najnowocześniejszej technologi pomocnej w przeprowadzaniu pomiarów.
Katalog:   Biznes, pieniądze, ekonomia > Doradztwo
Biznes, pieniądze, ekonomia > Usługi


3. Fundusze inwestycyjne
  Grupa tworząca portal RealFinance specjalizuje się w poradnictwie w takich dziedzinach jak fundusze inwestycyjne, kredyty i pożyczki a także ubezpieczenia. Spółka oferuje kompetentne wsparcie w zakresie dziedzin, którymi się zajmuje. Zapraszamy na stronę.
Katalog:   Biznes, pieniądze, ekonomia > Doradztwo


4. LABIDENTITY to kreatywny butik projektowy, wyspecjalizowany w kreowaniu logo oraz symboli dla firm i
  METONIMIA Naming to nazwy sugestywne, slogany perswazyjne i hasła pozycjonujące.
Jesteśmy wyspecjalizowaną agencją namingową. Realizujemy opracowania w pełnym zakresie nazewnictwa. Tworzymy nazwy dla nowych firm, usług.
W celu zapewnienia Państwu profesjonalnej analizy bezpieczeństwa opracowań, ściśle współpracujemy z biurami rzeczników patentowych, Urzędem Patentowym oraz kancelariami prawnymi specjalizującymi się w ochronie własności przemysłowej i intelektualnej. Wszystkie powstałe w naszej firmie nazwa są wszechstronnie zbadane pod kątem aktualnego statusu z punktu widzenia prawa.
Katalog:   Biznes, pieniądze, ekonomia > Doradztwo


5. Biuro Wirtulane
  Szanowni Państwo, Witamy serdecznie na naszej stronie i zapraszamy do współpracy. Firma nasza prowadzi działalność pod marką „Warszawskie Biuro” polegającą na świadczeniu usług wynajmu „wirtualnych biur”. Prowadzimy sekretariat, odbieramy telefon
Katalog:   Biznes, pieniądze, ekonomia > Doradztwo
Copyright © 2006 Nicecoder.com. All Rights Reserved. Powered by 5.4.0