Darmowa reklama


 


 

Biznes, pieniądze, ekonomia
Dom, mieszkanie , ogród
Hobby i rozrywka
Internet
Kultura i sztuka
Motoryzacja
Nauka i Edukacja
Podróże i wypoczynek
Portale komputerowe
Regiony , miasta
Sklepy
Zdrowie i medycyna
     QR COODE http://www.homonim.pl     HOMONIM Projekty nazw dla nowych firm, usług i produktów. 0.00 z 5 0
HOMONIM Projekty nazw dla nowych firm, usług i produktów. - http://www.homonim.pl
ID w katalogu 8230
Tytuł HOMONIM Projekty nazw dla nowych firm, usług i produktów.
Url http://www.homonim.pl
Opis HOMONIM Naming - agencja brandingowa, projektująca nazwy sugestywne, slogany perswazyjne i hasła pozycjonujące.
Jesteśmy wyspecjalizowaną agencją nazewniczą. Realizujemy projekty w pełnym zakresie namingu. Tworzymy nazwy dla nowych firm, produktów i usług. Zajmujemy się tworzeniem nowych opracowań nazewniczych jak i rebrandingiem marek istniejących na rynku, a wymagających repozycjowania.
Uważamy, że nazwa firmy jest elementem nieodzownym i podstawowym w komunikacji firmy. Znaczenie corporate name, brzmienie i sugestywny wpływ decydują o postrzeganiu marki przez konsumentów. Branding nazewniczy jest podstawą pozycjonowania konkurencyjnego. Bez sugestywnej i kreatywnej nazwy trudno jest budować sukces rynkowy i skuteczną reklamę. Korzystając z metody projektowej METONIMIA Naming, klient nie kupuje tyko projektu, ale przede wszystkim unikatowość bezpieczeństwo. Zmiany nazwy (renamingu) są zdecydowanie kosztowniejsze od inwestycji w projekt na początku wprowadzania nowej oferty.
Grupa w katalogu Biznes, pieniądze, ekonomia > Doradztwo
Regiony , miasta > Mazowieckie
Słowa kluczowe Nazwy firm   tworzenie nazw firm   nazwy marek   tworzenie nazw marek   nazwy produktów   tworzenie nazw produktów   nazwy usług   tworzenie nazw usług   hasła reklamowe   tworzenie haseł reklamowych   slogany firmowe   tworzenie sloganów firmowych   naming   ochrona
Data Apr 11, 2011
Imię kontaktowe KRZYSZTOF FILIPEK
Napisz recenzję   Zgłoś błędny link  


Średnia ocena gości : 0.00 (z 5)
Ilość ocen: 0 Głosów
Ocena gościa

 Inne wpisy w kategorii Biznes, pieniądze, ekonomia > Doradztwo
1. Doradztwo personalne - szukam pracownika
  Szukam pracownika to strona firmy doradztwa personalnego zajmującej się skuteczną rekrutacją i selekcją pracowników na każde stanowisko. Firma ta nie specjalizuje się w określonej branży swoim klientom proponuje rozwiązania które nie tylko mogą wspierać proces rekrutacji i selekcji, ale oferuje wyręczenie klienta z trudnej sytuacji braku pracowników na określone stanowisko. Cechami firmy są profesjonalne podejście do realizacji zadań, szybkość działania oraz konkurencyjne stawki rynkowe. Na stronie szukam pracownika zapoznacie się Państwo z ofertą firmy z zakresu doradztwa personalnego jak i doradztwa indywidualnego.
Katalog:   Biznes, pieniądze, ekonomia > Doradztwo
Biznes, pieniądze, ekonomia > Praca


2. Profesjonalny życiorys - pisany przez Architektów Kariery
  Profesjonalny życiorys, cv, curriculum vitae, list motywacyjny po polsku oraz po angielsku. Architekci Kariery przygotują dla Ciebie dokumenty aplikacyjne dzięki którym zdobędziesz upragnioną pracę. Sprawdź teraz naszą ofertę!
Katalog:   Biznes, pieniądze, ekonomia > Doradztwo


3. norlink.pl
  Planujesz wyjazd do Norwegii? A może już tam mieszkasz? Zapewne będziesz potrzebować pomocy z zakresu tamtejszego prawa, kwestiach skarbowych, bytowych, nabycia umiejętności poruszania się po urzędach i instytucjach norweskich. Wszystko to jest w stanie zapewnić Ci firma Norlink. Zajmujemy się kompleksową pomocą Polakom mieszkającym lub planującym wyjechać do Norwegii. Nasza pomoc obejmuje wszystkie kwestie formalne i bytowe. Służymy profesjonalną, szybką obsługą z 3 dniowym terminem realizacji. Zapraszamy do kontaktu z Norlink.
Katalog:   Biznes, pieniądze, ekonomia > Doradztwo
Biznes, pieniądze, ekonomia > Prawo


4. Szkoła trenerów dla organizacji pozarządowych
  Szkoła Trenerów Trwałego Rozwoju oferuje wzięcie udziału w innowacyjnym i ciekawym projekcie Eco21. Projekt realizowany jest na zasadach partnerskich i finansowany ze środków Funduszu Szwajcarskiego, a polega na przeszkoleniu oraz przeprowadzeniu warsztatów dla mieszkańców Śląska i Małopolski z zakresu kształtowania trwałego rozwoju lokalnego. Szkolenia profesjonalnych trenerów dla organizacji pozarządowych oraz zwykłych mieszkańców kompletnie za darmo. Jest to niepowtarzalna okazja na zdobycie wiedzy od profesjonalistów.
Katalog:   Biznes, pieniądze, ekonomia > Doradztwo
Biznes, pieniądze, ekonomia > Usługi


5. Myślisz że jesteś dobrym sprzedawcą?
  Uważasz, że jesteś dobrym Sprzedawcą?

Sprawdź się i zarabiaj bardzo dużo.

Praca tylko dla najlepszych!

W stabilnej firmie z ponad 100 letnią tradycjąMożliwość pracy już od 2 godzin dziennie.Proszę o cv na e-mail: drozdsebastian@wp.pl

Lub kontakt telefoniczny: 606 509 706

Sebastian Drozd
Katalog:   Biznes, pieniądze, ekonomia > Doradztwo
Copyright © 2006 Nicecoder.com. All Rights Reserved. Powered by 5.4.0