Darmowa reklama


 


 

Biznes, pieniądze, ekonomia
Dom, mieszkanie , ogród
Hobby i rozrywka
Internet
Kultura i sztuka
Motoryzacja
Nauka i Edukacja
Podróże i wypoczynek
Portale komputerowe
Regiony , miasta
Sklepy
Zdrowie i medycyna
     QR COODE http://www.homonim.pl     HOMONIM Projekty nazw dla nowych firm, usług i produktów. 0.00 z 5 0
HOMONIM Projekty nazw dla nowych firm, usług i produktów. - http://www.homonim.pl
ID w katalogu 8230
Tytuł HOMONIM Projekty nazw dla nowych firm, usług i produktów.
Url http://www.homonim.pl
Opis HOMONIM Naming - agencja brandingowa, projektująca nazwy sugestywne, slogany perswazyjne i hasła pozycjonujące.
Jesteśmy wyspecjalizowaną agencją nazewniczą. Realizujemy projekty w pełnym zakresie namingu. Tworzymy nazwy dla nowych firm, produktów i usług. Zajmujemy się tworzeniem nowych opracowań nazewniczych jak i rebrandingiem marek istniejących na rynku, a wymagających repozycjowania.
Uważamy, że nazwa firmy jest elementem nieodzownym i podstawowym w komunikacji firmy. Znaczenie corporate name, brzmienie i sugestywny wpływ decydują o postrzeganiu marki przez konsumentów. Branding nazewniczy jest podstawą pozycjonowania konkurencyjnego. Bez sugestywnej i kreatywnej nazwy trudno jest budować sukces rynkowy i skuteczną reklamę. Korzystając z metody projektowej METONIMIA Naming, klient nie kupuje tyko projektu, ale przede wszystkim unikatowość bezpieczeństwo. Zmiany nazwy (renamingu) są zdecydowanie kosztowniejsze od inwestycji w projekt na początku wprowadzania nowej oferty.
Grupa w katalogu Biznes, pieniądze, ekonomia > Doradztwo
Regiony , miasta > Mazowieckie
Słowa kluczowe Nazwy firm   tworzenie nazw firm   nazwy marek   tworzenie nazw marek   nazwy produktów   tworzenie nazw produktów   nazwy usług   tworzenie nazw usług   hasła reklamowe   tworzenie haseł reklamowych   slogany firmowe   tworzenie sloganów firmowych   naming   ochrona
Data Apr 11, 2011
Imię kontaktowe KRZYSZTOF FILIPEK
Napisz recenzję   Zgłoś błędny link  


Średnia ocena gości : 0.00 (z 5)
Ilość ocen: 0 Głosów
Ocena gościa

 Inne wpisy w kategorii Biznes, pieniądze, ekonomia > Doradztwo
1. Induset Consulting - Twój rozwój
  Jesteśmy firmą konsultingową zajmującą się wprowadzaniem nowych rozwiązań biznesowych. Dzięki nam Państwa firma może znacząco zwiększyć swoją sprzedaż oraz uzyskać wysoką przewagę nad konkurencją. Naszymi głównymi klientami są wszelkiego rodzaju lokale rozrywkowe - kluby muzyczne oraz puby. Dodatkowo specjalizujemy się w rozwoju centrów handlowych instytucji kulturalnych i publicznych. Zajmujemy się również rozwojem miast, lokalnej przedsiębiorczości oraz klubów sportowych Naszą ofertę kierujemy do wszystkich firm, które nie przynoszą zadowalających zysków, rozwijających się jak i tych, które potrzebują nowych, świeżych pomysłów. Oferujemy innowacyjne sposoby promocji firm. Wiemy jak przyciągnąć ludzi.
Katalog:   Biznes, pieniądze, ekonomia > Doradztwo


2. Doradca Podatkowy w Poznaniu
  Kancelaria Doradców Podatkowych to podmiot który może zadbać o podatki i rachunkowość w Państwa firmie. Nasza firma KKP Doradcy działa na terenie Poznania i okolic. Zadbamy o finanse i podatki w Państwa firmie. Nasz doświadczony zespół pracowników dołoży wszelkich starań aby zadowolenie Państwa było na jak najwyższym poziomie. Doradca Podatkowy pomoże przy podatkach, księgowa natomiast chętnie poprowadzi dla Państwa księgowość.Zapraszamy serdecznie do naszego biura w Poznaniu przy ul. Libeltta.
Katalog:   Biznes, pieniądze, ekonomia > Doradztwo
Biznes, pieniądze, ekonomia > Podatki


3. Assessment Center
  Badanie stylu przywództwa oraz jego przełożenia na efektywność i skuteczność pracy menagera. Firma 4bp, czyli 4 business&people oferuje innowacyjny program do oceny pracy meganerów. Pozwala bezpośrednio sprawdzić, jakie zdolności przywódcze posiada dany menager, ocenić je i jeśli to konieczne rozwijać i kształtować tak, aby jego praca była efektywniejsza, bardziej wydajna i tym samym skuteczniejsza. Profesjonalne badania nowoczesnymi programami, doradztwo w zakresie wprowadzania zmian wewnętrznych. Development Center.
Katalog:   Biznes, pieniądze, ekonomia > Doradztwo
Biznes, pieniądze, ekonomia > Usługi


4. Doradztwo personalne - szukam pracownika
  Szukam pracownika to strona firmy doradztwa personalnego zajmującej się skuteczną rekrutacją i selekcją pracowników na każde stanowisko. Firma ta nie specjalizuje się w określonej branży swoim klientom proponuje rozwiązania które nie tylko mogą wspierać proces rekrutacji i selekcji, ale oferuje wyręczenie klienta z trudnej sytuacji braku pracowników na określone stanowisko. Cechami firmy są profesjonalne podejście do realizacji zadań, szybkość działania oraz konkurencyjne stawki rynkowe. Na stronie szukam pracownika zapoznacie się Państwo z ofertą firmy z zakresu doradztwa personalnego jak i doradztwa indywidualnego.
Katalog:   Biznes, pieniądze, ekonomia > Doradztwo
Biznes, pieniądze, ekonomia > Praca


5. Księgowość śląsk, biuro rachunkowe Buchalteria24
  Księgowość jest to jeden z profilów naszej działalności. Prowadzimy biuro rachunkowe, dojeżdżamy do klientów na terenie Górnego Śląska. Świadczymy pełną obsługę księgową, rachunkową, podatkową oraz obsługę kadr i płac dla podmiotów o różnym profilu działalności i formie prawnej.
Pracownicy naszego biura to osoby z dużym doświadczeniem, które z zaangażowaniem śledzą nowości oraz ciągłe zmiany w systemie z zakresu prawa, księgowości oraz rachunkowości.Odbieramy dokumenty we wskazanym miejscu. To my dojeżdżamy do klienta, a nie klient do nas.
www.buchalteria24.pl
Katalog:   Biznes, pieniądze, ekonomia > Doradztwo
Biznes, pieniądze, ekonomia > Biznes
Copyright © 2006 Nicecoder.com. All Rights Reserved. Powered by 5.4.0