Darmowa reklama


 


 

Biznes, pieniądze, ekonomia
Dom, mieszkanie , ogród
Hobby i rozrywka
Internet
Kultura i sztuka
Motoryzacja
Nauka i Edukacja
Podróże i wypoczynek
Portale komputerowe
Regiony , miasta
Sklepy
Zdrowie i medycyna
     QR COODE http://www.internet.opole.pl/     Internet Opole 5.00 z 5 1
Internet Opole - http://www.internet.opole.pl/
ID w katalogu 825
Tytuł Internet Opole
Url http://www.internet.opole.pl/
Opis Firma City Media Internet Provider świadczy niezawodne usługi dostępu do internetu oraz hostingowe klientom z całej Polski i z zagranicy. Pragniemy udzielać profesjonalnego i pełnego wsparcia w prowadzonej przez nich działalności internetowej. Zyskaliśmy już zaufanie wielu ludzi i instytucji. To co odróżnia nas od innych firm to podejście do klienta. Dokładamy wszelkich starań, aby był on w pełni zadowolony z naszych usług. CityNet jest firma zapewniającą relatywnie tani i nielimitowany dostęp do Internetu wyłącznie za pomocą łączności radiowej. Obecnie usługa jest dostępna na terenie miast Opola, Świdnicy oraz okolic.
Grupa w katalogu Internet
Słowa kluczowe internet opole   opole internet   internet w opolu   internet   opole
Data Oct 31, 2008
Imię kontaktowe skolus
Napisz recenzję   Zgłoś błędny link  


Średnia ocena gości : 5.00 (z 5)
Ilość ocen: 1 Głosów
Ocena gościa

 Inne wpisy w kategorii Internet
1. Szkolenie bhp
  E-learning to metoda organizująca różne obszary wiedzy i umiejętności. Każdy pracownik musi być zgodnie z zajmowanym stanowiskiem przeszkolony w zakresie bezpieczeństwa i higieny pracy. Kurs e-learningowy, zgodny ze standardem SCORM, w formie e-learningu spełnia wszystkie wymagania ministerstwa. Metoda e-learningowa eliminuje koszty wynajmu sali szkoleniowej, dojazdu na miejsce szkolenia, noclegów czy wyżywienia. Kurs jest dostępny on-line o każdej porze doby. Pracownik uczestniczy w szkoleniu nie opuszczając miejsca pracy. Szkolenie obejmuje wszystkie formy - miniwykłady, ćwiczenia i symulacje oraz testy sprawdzające. Szkolenie BHP na platformie e-learningowej jest szybkim i skutecznym sposobem nabywania wiedzy przez pracownika.
Katalog:   Internet
Biznes, pieniądze, ekonomia > Usługi


2. projektowanie graficzne
  Witaj na stronię młodego, a zarazem kreatywnego freelancera z Poznania, który z ogromną pasją i zaangażowaniem podejmię z Tobą dłuższą współpracę lub wykona pojdedyńcze zlecenie.Doświadczenie które nabyłem podczas współpracy z wieloma klientami indywidualnymi, firmami i instytucjami sprawia, że wiem czego ode mnie wymagasz oraz jakie trendy rządzą w danym okresie na świecie. Koszt oraz charakter współpracy określam indywidualnie, w zależności od nakładu pracy, złożoności oraz innowacyjności projektu. Co najważniejsze oferuję konkurencyjne ceny oraz wysoką jakość
Katalog:   Internet


3. Internet Opole
  Firma City Media Internet Provider świadczy niezawodne usługi dostępu do internetu oraz hostingowe klientom z całej Polski i z zagranicy. Pragniemy udzielać profesjonalnego i pełnego wsparcia w prowadzonej przez nich działalności internetowej. Zyskaliśmy już zaufanie wielu ludzi i instytucji. To co odróżnia nas od innych firm to podejście do klienta. Dokładamy wszelkich starań, aby był on w pełni zadowolony z naszych usług. CityNet jest firma zapewniającą relatywnie tani i nielimitowany dostęp do Internetu wyłącznie za pomocą łączności radiowej. Obecnie usługa jest dostępna na terenie miast Opola, Świdnicy oraz okolic.
Katalog:   Internet


4. Projektowanie stron www, Cames Comp, tworzenie stron www Radomsko
  Projektowanie stron www, flash, css, sklepy internetowe. Najniższe ceny i ekspresowe wykonanie. Pozycjonowanie w wyszukiwarce google.Profesjonalne podejście do sprawy reklamy i marketingu w internecie. Doświadczenie w pozycjonowaniu i projektowaniu stron internetowych. Wstępny projekt całkowicie za darmo. Radomsko i okolice możliwy dojazd. Wykonujemy strony dla firm, osób prywatnych oraz innych klientów (szkoły, urzędy itp. ). Zawsze wywiązujemy się z terminów i robimy co w naszej mocy, aby projekt oddać na czas!
Katalog:   Internet
Internet > Reklama i marketing


5. Helpers.pl - Porady dla każdego
  Helpers.pl to serwis społecznościowy, który umożliwia wymianę wiedzy pomiędzy użytkownikami. Masz problem, nie wiesz jak sobie poradzić? Zarejestruj się, zadaj pytanie, a z pewnością ktoś przyjdzie Ci z pomocą i odpowie na Twoje pytanie. Helpersi tworzą unikalną bazę pytań i porad dotyczących wszystkich sfer życia. Rejestrując się w serwisie oprócz możliwości uzyskania porady, masz również możliwość wsparcia innych swoją wiedzą. Tutaj nie ma tematów tabu, nie ma głupich pytań ani głupich odpowiedzi. Helpersi sami oceniają porady budując przez to ranking najbardziej wartościowych porad.
Katalog:   Internet
Copyright © 2006 Nicecoder.com. All Rights Reserved. Powered by 5.4.0