Darmowa reklama


 


 

Biznes, pieniądze, ekonomia
Dom, mieszkanie , ogród
Hobby i rozrywka
Internet
Kultura i sztuka
Motoryzacja
Nauka i Edukacja
Podróże i wypoczynek
Portale komputerowe
Regiony , miasta
Sklepy
Zdrowie i medycyna
     QR COODE http://www.stskurier.pl/     STS Kurier – krajowe i międzynarodowe przesyłki kurierskie 0.00 z 5 0
STS Kurier – krajowe i międzynarodowe przesyłki kurierskie - http://www.stskurier.pl/
ID w katalogu 8287
Tytuł STS Kurier – krajowe i międzynarodowe przesyłki kurierskie
Url http://www.stskurier.pl/
Opis Firma kurierska STS Kurier posiada swoją siedzibę w Łodzi. Zapraszamy wszystkich Klientów, którzy chcą wysłać swoje przesyłki kurierskie i paletowe do naszej siedziby bądź na naszą stronę www. Oferujemy najniższe ceny palet w kraju oraz szeroką gamę przewoźników. Za naszym pośrednictwem wyślą Państwo zarówno koperty, paczki jak i duże palety. Doręczamy na terenie kraju oraz za granicą. Zamawianie kuriera na naszej stronie trwa niecałe 3 min, później już wystarczy oczekiwać na przyjazd kuriera.
Grupa w katalogu Biznes, pieniądze, ekonomia > Usługi transportowe
Regiony , miasta > Łódzkie
Słowa kluczowe usługi kurierskie   przesyłki kurierskie   firma kurierska   firmy kurierskie   przesyłki paletowe   międzynarodowe przesyłki kurierskie   zagraniczne przesyłki kurierskie
Data May 30, 2011
Imię kontaktowe Marcin
Napisz recenzję   Zgłoś błędny link  


Średnia ocena gości : 0.00 (z 5)
Ilość ocen: 0 Głosów
Ocena gościa

 Inne wpisy w kategorii Biznes, pieniądze, ekonomia > Usługi transportowe
1. Sprzedaż biletów lotniczych
  Bilety4u.com - serwis biletów lotniczych on-line. Posiadamy akredytację Międzynarodowego Zrzeszenia Przewoźników Lotniczych IATA uprawniającą do dokonywania rezerwacji i sprzedaży biletów na wszystkie linie lotnicze świata zrzeszone w IATA. Oferujemy także bilety na tanie linie lotnicze.
Katalog:   Biznes, pieniądze, ekonomia > Usługi transportowe


2. Kompleksowe przeprowadzki osób prywatnych oraz firm.
  Nasza firma profesjonalnie zajmuje się przeprowadzkami i przewozem mebli. Szybko, solidnie w rozsądnej cenie dla osób prywatnych i firm.
OFERUJEMY: przeprowadzki osób prywatnych i firm, demontaż i montaż mebli, pakowanie, transport nietypowych rzeczy, wynajęcie pojazdu, wynajęcia pracowników.
Katalog:   Biznes, pieniądze, ekonomia > Usługi transportowe
Biznes, pieniądze, ekonomia > Usługi


3. Wynajem busa z kierowcą - Kraków
  Transport busem po Polsce, czy w przestrzeni międzynarodowej to nasza najważniejsza propozycja. Nasza marka transportowa rozwija się na co dzień w Krakowie. Przyjmujemy zgłoszenia od klientów indywidualnych oraz firmowych ceniących profesjonalne busy VIP dopasowane do nowoczesnych standardów podróży. W naszym busie przy każdym stanowisku pasażera znajduje się port ładowania urządzeń mobilnych, dedykowana klimatyzacja, poszerzona przestrzeń, która gwarantuje dużą wygodę, nawet przy najdłuższych trasach.
Katalog:   Biznes, pieniądze, ekonomia > Usługi transportowe


4. Taxi w Koszalinie
  Działamy w branży przewozu osób. Nasza korporacja taxi funkcjonuje w Koszalinie oraz Mielnie. Przygotowaliśmy klientom aplikację do zamawiania taksówki na plażę, czy transportu na dworzec. Obsługujemy klientów indywidualnych oraz biznesowych na elastycznych warunkach rozliczeniowych. Na stronie wprowadziliśmy kalkulator kosztów transportu. Nasze dodatkowe specjalizacje to holowanie, realizacja zakupów, transport najmłodszych do szkół, czy odprowadzanie pojazdów. Charakteryzujemy się bezkonkurencyjnym lokalnie cennikiem.
Katalog:   Biznes, pieniądze, ekonomia > Usługi transportowe


5. ProPrzeprowadzki - przeprowadzki w Krakowie
  Zastanawiasz się nad tym, gdzie można znaleźć pomoc dotyczącą przeprowadzki firmy? Przestań się nad tym zastanawiać i zapoznaj się z naszą działalnością. Decydując się na naszą pomoc, wybierasz to, co najważniejsze, czyli zaspokojenie oczekiwań. Co można powiedzieć na temat prowadzonych działań? Na pewno warto podkreślić profesjonalizm, szybkość i to, że nie ma dla nas rzeczy niemożliwych (wiemy, jakie są wobec nas oczekiwania).

Gdyby pojawiły się jakieś pytania, najwyższa pora zajrzeć na stronę działalności.
Katalog:   Biznes, pieniądze, ekonomia > Usługi transportowe
Copyright © 2006 Nicecoder.com. All Rights Reserved. Powered by 5.4.0