Darmowa reklama


 


 

Biznes, pieniądze, ekonomia
Dom, mieszkanie , ogród
Hobby i rozrywka
Internet
Kultura i sztuka
Motoryzacja
Nauka i Edukacja
Podróże i wypoczynek
Portale komputerowe
Regiony , miasta
Sklepy
Zdrowie i medycyna
     QR COODE http://www.galeriekatharsis.art.pl/     Sztuka użytkowa, rzemiosło artystyczne malarstwo i rzeźba 0.00 z 5 0
Sztuka użytkowa, rzemiosło artystyczne malarstwo i rzeźba - http://www.galeriekatharsis.art.pl/
ID w katalogu 832
Tytuł Sztuka użytkowa, rzemiosło artystyczne malarstwo i rzeźba
Url http://www.galeriekatharsis.art.pl/
Opis Praca artystów nie tylko pielęgnuje rolę artystycznego piękna ale też może posiadać znaczenie ze względu na swoją przydatność. Wtedy robocizna mistrza sprowadza się do planu oraz wykonania przyziemnych obiektów codziennego użytku. Prace te najczęściej sprzedawane będą nie w naszej ojczyźnie, przy współudziale Art galerii.
Grupa w katalogu Kultura i sztuka > Malarstwo
Kultura i sztuka
Słowa kluczowe malarstwo   galerie   rzeźba   grafika   rysunek   sztuka użytkowa   obrazy   obraz   metaloplastyka   kolaż   pastel   collage   asamblaż   assemblage   galerie   art   galeria   sztuka użytkowa   metaloplastyka   rzeźba   malarstwo
Data Oct 31, 2008
Imię kontaktowe katkara
Napisz recenzję   Zgłoś błędny link  


Średnia ocena gości : 0.00 (z 5)
Ilość ocen: 0 Głosów
Ocena gościa

 Inne wpisy przedstawione przez tego użytkownika
1. Sztuka użytkowa, rzemiosło artystyczne malarstwo i rzeźba
  Praca artystów nie tylko pielęgnuje rolę artystycznego piękna ale też może posiadać znaczenie ze względu na swoją przydatność. Wtedy robocizna mistrza sprowadza się do planu oraz wykonania przyziemnych obiektów codziennego użytku. Prace te najczęściej sprzedawane będą nie w naszej ojczyźnie, przy współudziale Art galerii.
Katalog:   Kultura i sztuka > Malarstwo
Kultura i sztuka


 Inne wpisy w kategorii Kultura i sztuka > Malarstwo
1. Prezent na 40 urodziny - Zewecki Art
  Nasza oferta to profesjonalnie wykonane karykatury oraz portrety malowane odręcznie. Zamówienie można złożyć przez internet. Karykatury wykonujemy w kolorze, czarno białym, na płótnie lub w sepi. Wszelkie szczegóły, głównie cenę oraz termin wykonania portretu czy karykatury ustalamy indywidualnie. Ponadto nasza pracownia zajmuje się wykonaniem wszelkimi innymi pracami artystycznymi. Na stronie internetowej zewecki.pl można znaleźć więcej informacji.
Katalog:   Kultura i sztuka > Malarstwo


2. Clemens
  Dom Aukcyjny Clemens oferuje malarstwo artystów polskich i zagranicznych przełomu XIX i XX wieku. Prowadzimy aukcje w nowatorskim systemie aukcyjnym opartym o technikę aukcji holenderskich, gdzie cena obiektu jest systematycznie obniżana co godzinę. Oprócz aukcji holenderskich sprzedajemy również obiekty metoda galeryjną ze stałą ceną. Każdy obiekt przed wystawieniem na aukcje jest weryfikowany pod kontem autentyczności. Przyjmujemy obiekty w formie umowy komisowej lub kupujemy za gotówkę. Zapraszamy do odwiedzenia naszej strony i zapoznania się z naszą aktualna ofertą.
Katalog:   Kultura i sztuka > Malarstwo


3. Obrazy
  Serdecznie zapraszamy wszystkich zainteresowanych nabyciem oryginalnego obrazu olejnego. Wszystkie sprzedawane przez nas dzieła są ręcznie malowane na płótnie. Nasza oferta obejmuje obrazy zróżnicowane tematycznie, namalowane bardzo staranie przez uczniów oraz absolwentów szkół plastycznych. Dzięki temu nasza oferta jest przystępna cenowo dla każdego!
Katalog:   Kultura i sztuka > Malarstwo
Biznes, pieniądze, ekonomia > Sklepy , sprzedaż


4. Roman Gruszecki - obrazy pastelowe
  Chcesz zapoznać się z moimi pracami? Jeżeli tak to przedstawiam galerię moich prac dotyczących bardzo wielu tematów. Wykonywaniem tego rodzaju prac zajmuje się od wielu lat i realizuje je w bardzo różnych technikach. Zajmuje się między innymi wykonywaniem prac z zakresu rzeźby czy też malarstwa. Gwarantuje, że każdy wśród moich realizacji znajdzie takie, które mu się spodobają. Zapraszam bardzo serdecznie do mojej galerii w Kazimierzu Dolnym. Zachęcam do zapoznania się z pełną ofertą. Aby to zrobić, wystarczy odwiedzić stronę internetową, do której adres znajduje się w szczegółach tego wpisu.
Katalog:   Kultura i sztuka > Malarstwo


5. Usługi malarskie na terenie Warszawy.
  Tel. 510 833  615. Usługi malarskie na terenie Warszawy solidnie i niedrogo. Malujemy domy, mieszkania, firmy. Malujemy duże i małe powierzchnie (malowanie ścian, sufitów, drzwi, okien). Pozostawiamy po sobie porządek – nie spożywamy alkoholu podczas i przed pracą!
Katalog:   Kultura i sztuka > Malarstwo
Copyright © 2006 Nicecoder.com. All Rights Reserved. Powered by 5.4.0