Darmowa reklama


 


 

Biznes, pieniądze, ekonomia
Dom, mieszkanie , ogród
Hobby i rozrywka
Internet
Kultura i sztuka
Motoryzacja
Nauka i Edukacja
Podróże i wypoczynek
Portale komputerowe
Regiony , miasta
Sklepy
Zdrowie i medycyna
     QR COODE http://www.anident.pl     Implanty w Warszawie 4.00 z 5 1
Implanty w Warszawie - http://www.anident.pl
ID w katalogu 8344
Tytuł Implanty w Warszawie
Url http://www.anident.pl
Opis Klinika Stomatologiczna ANIDENT jest prywatnym centrum implantologicznym w Warszawie na Ursynowie. Położenie naszej placówki charakteryzuje dogodny dojazd dzięki bliskości stacji metra Natolin i Kabaty. Zamiłowaniem naszych lekarzy i główną specjalnością kliniki są implanty stomatologiczne. W naszym centrum wszczepiamy implanty tylko markowych systemów o potwierdzonej klinicznie renomie, tj. pochodzący z USA system implantów 3i BIOMET oraz opracowany i rozwijany w Paryżu system IDI. Wszystkie wszczepione u nas implanty objęte są naszą wewnętrzną gwarancją oraz międzynarodową gwarancją systemu implantologicznego. W przypadku implantów 3i BIOMET jest to również gwarancja międzynarodowa obejmująca wszystkie autoryzowane kliniki systemu na całym świecie, dzięki temu że klinika ANIDENT również posiada taką autoryzację. Oznacza to, że pacjent w razie potrzeby uzyska pomoc praktycznie na całym świecie. W klinice dysponujemy także nowocześnie wyposażonym zapleczem sprzętowym oraz cyfrową pracownią rentgenowską, na miejscu wykonujemy między innymi pantomogramy. Na stronie internetowej udostępniamy rozbudowane kompendium wiedzy dotyczące implantów stomatologicznych. Oprócz podstawowych informacji przedstawiamy tam takie działy jak przebieg leczenia implantologicznego etap po etapie oraz różne opcje leczenia implantologicznego wraz z kalkulacją kosztów. Są to informacje przydatne nie tylko dla naszych pacjentów, ale wszystkich internautów, których interesują implanty dentystyczne.
Grupa w katalogu Zdrowie i medycyna > Ośrodki zdrowia
Regiony , miasta > Mazowieckie
Słowa kluczowe implanty   implanty Warszawa   implanty zębów   Warszawa   implanty stomatologiczne   implanty zębowe   dentysta   gabinet stomatologiczny   stomatolog   stomatologia   implanty ceny   implanty dentystyczne
Data Jul 27, 2011
Imię kontaktowe Jacek
Napisz recenzję   Zgłoś błędny link  


Średnia ocena gości : 4.00 (z 5)
Ilość ocen: 1 Głosów
Ocena gościa

 Inne wpisy w kategorii Zdrowie i medycyna > Ośrodki zdrowia
1. Odchudzanie - schudnij10kilo.pl
  Masz problemy z zrzuceniem zbędnych kilogramów? Skorzystaj z efektywnej suplementacji w postaci Zielonej Kawy. Pod adresem schudnij10kilo.pl znajdziesz Zieloną Kawę stworzoną na bazie starannie dobranych i sprawdzonych składników. Już po pierwszym tygodniu stosowaniu Zielonej Kawy zauważysz pierwsze zmiany. Twoja waga nieco się zmniejszy, poprawie ulegnie metabolizm a chęć sięgnięcia po coś słodkiego sięgnie zera. Jeśli zdecydujesz się na pełną kurację produktem Zielona Kawa możesz liczyć na stały spadek masy ciała.
Katalog:   Zdrowie i medycyna > Ośrodki zdrowia


2. poradnia zdrowia psychicznego warszawa
  Strona warszawskiego Centrum Zdrowia Psychicznego, specjalizującego się w leczeniu różnych stanów psychicznych ludzi. Strona informuje o zasadach leczenia, podaje cennik wszystkich usług oraz zawiera dane kontaktowe. Prócz tego na stronie można zasięgnąć powierzchownych danych na temat chorób psychicznych i ich podłoża. Odwiedzający stronę ma również możliwość przejrzenia listy pracowników centrum wraz z krótką biografią i osiągnięciami. Co jakiś czas na stronie pojawiają się najnowsze informacje na temat przeprowadzanych konferencji.
Katalog:   Zdrowie i medycyna > Ośrodki zdrowia


3. Ozonoterapia
  Leczenie pooperacyjne kręgosłupa, stawów rwy kulszowej nie jest prostym zadaniem. Tylko odpowiednia diagnostyka, terapia i w końcu prawidłowa rehabilitacja mogą dać pożądany efekt. Łokieć tenisisty czy zespół golfisty to już skatalogowane jednostki chorobowe. Także choroby zwyrodnieniowe kręgosłupa oraz stawów obwodowych to bardzo częste dolegliwości współczesnego człowieka. Wykonanie zabiegu ORTHOKINE® daje możliwość usunięcia tych schorzeń.Stosuje się go również, jako rehabilitację pooperacyjną stawu kolanowego i barkowego. Rehabilitacja ortopedyczna jest integralną częścią w leczeniu zwyrodnień.
Katalog:   Zdrowie i medycyna > Ośrodki zdrowia
Zdrowie i medycyna > Medycyna naturalna


4. Tomografia komputerowa w Katowicach
  Bez kolejek, bez stresu. W bardzo krótkim czasie od poniedziałku do piątku możesz umówić się z rejestracją Pracowni Tomografii Stomatologicznej i Laryngologicznej 3Dtomo w Katowicach na wykonanie tomografii komputerowej oraz pantomogramu. Każde z badań wydawane jest na płycie CD. Atutem tej nowoczesnej pracowni jest wyjątkowy nowoczesny sprzęt – pantomograf i tomograf komputerowy. Posiadają Inteligentny System Kontroli Dawki, który samoczynnie pod nadzorem radiologa dopasowuje siłę promieniowania do gabarytów osoby badanej.
Katalog:   Zdrowie i medycyna > Ośrodki zdrowia


5. Psychoterapia w Częstochowie
  W 2014 roku powstało w Częstochowie miejsce, którego głównym celem jest pomoc osobom z zaburzeniami psychicznymi i emocjonalnymi. Jest to centrum Mandala, które korzysta z dorobku psychoterapii humanistycznej, egzystencjalnej oraz poznawczo-behawioralnej. Zespół tworzą doświadczeni psychoterapeuci i psychologowie, którzy pracują w nurcie Gestalt i poznawczo-behawioralnym, ich praca poddawana jest regularnej superwizji. Mandala pomaga młodzieży powyżej 14 roku życia, dorosłym, parom i małżeństwom, rodzicom i opiekunom prawnym w szerokim kontekście doświadczanych trudności emocjonalnych. Jest to bardzo polecane miejsce zarówno w Częstochowie jak i w okolicach.
Katalog:   Zdrowie i medycyna > Ośrodki zdrowia
Regiony , miasta > Śląskie
Copyright © 2006 Nicecoder.com. All Rights Reserved. Powered by 5.4.0