Darmowa reklama


 


 

Biznes, pieniądze, ekonomia
Dom, mieszkanie , ogród
Hobby i rozrywka
Internet
Kultura i sztuka
Motoryzacja
Nauka i Edukacja
Podróże i wypoczynek
Portale komputerowe
Regiony , miasta
Sklepy
Zdrowie i medycyna
     QR COODE http://www.anident.pl     Implanty w Warszawie 4.00 z 5 1
Implanty w Warszawie - http://www.anident.pl
ID w katalogu 8344
Tytuł Implanty w Warszawie
Url http://www.anident.pl
Opis Klinika Stomatologiczna ANIDENT jest prywatnym centrum implantologicznym w Warszawie na Ursynowie. Położenie naszej placówki charakteryzuje dogodny dojazd dzięki bliskości stacji metra Natolin i Kabaty. Zamiłowaniem naszych lekarzy i główną specjalnością kliniki są implanty stomatologiczne. W naszym centrum wszczepiamy implanty tylko markowych systemów o potwierdzonej klinicznie renomie, tj. pochodzący z USA system implantów 3i BIOMET oraz opracowany i rozwijany w Paryżu system IDI. Wszystkie wszczepione u nas implanty objęte są naszą wewnętrzną gwarancją oraz międzynarodową gwarancją systemu implantologicznego. W przypadku implantów 3i BIOMET jest to również gwarancja międzynarodowa obejmująca wszystkie autoryzowane kliniki systemu na całym świecie, dzięki temu że klinika ANIDENT również posiada taką autoryzację. Oznacza to, że pacjent w razie potrzeby uzyska pomoc praktycznie na całym świecie. W klinice dysponujemy także nowocześnie wyposażonym zapleczem sprzętowym oraz cyfrową pracownią rentgenowską, na miejscu wykonujemy między innymi pantomogramy. Na stronie internetowej udostępniamy rozbudowane kompendium wiedzy dotyczące implantów stomatologicznych. Oprócz podstawowych informacji przedstawiamy tam takie działy jak przebieg leczenia implantologicznego etap po etapie oraz różne opcje leczenia implantologicznego wraz z kalkulacją kosztów. Są to informacje przydatne nie tylko dla naszych pacjentów, ale wszystkich internautów, których interesują implanty dentystyczne.
Grupa w katalogu Zdrowie i medycyna > Ośrodki zdrowia
Regiony , miasta > Mazowieckie
Słowa kluczowe implanty   implanty Warszawa   implanty zębów   Warszawa   implanty stomatologiczne   implanty zębowe   dentysta   gabinet stomatologiczny   stomatolog   stomatologia   implanty ceny   implanty dentystyczne
Data Jul 27, 2011
Imię kontaktowe Jacek
Napisz recenzję   Zgłoś błędny link  


Średnia ocena gości : 4.00 (z 5)
Ilość ocen: 1 Głosów
Ocena gościa

 Inne wpisy w kategorii Zdrowie i medycyna > Ośrodki zdrowia
1. Stomatolog
  Firmy medyczne skupiają się dziś w bazach danych, które udostępniają informacje dla ogółu ludności. Szukanie np. odpowiednich materiałów dentystycznych dla gabinetów lub pracowni protetycznych to żaden problem. Można znaleźć również wiele przydatnych informacji nt. szkoleń: implantologicznych, endodontycznych, protetycznych, czy ortodontycznych. W wersji elektronicznej ukazują się wydawnictwa oraz wiele informacji o turystyce stomatologicznej czy marketingu. Często tez goszczą targi stomatologiczne i inne imprezy branżowe. Profilaktyka dentystyczna stała się potężną dziedziną medycyny.
Katalog:   Zdrowie i medycyna > Ośrodki zdrowia
Zdrowie i medycyna > Medycyna naturalna


2. NZOZ Marident - stomatologia w Łodzi
  NZOZ Marident to nowoczesny gabinet dentystyczny w Łodzi, który oferuje pełen zakres leczenia stomatologicznego począwszy od stomatologii zachowawczej, protetykę po chirurgie stomatologiczną. Nasz gabinet spełnia wszelkie standardy Unijne, jest także przystosowany do przyjmowania osób niepełnosprawnych. Posiadamy wyspecjalizowany personel medyczny, profesjonalne asystentki stomatologiczne.Do każdego pacjenta podchodzimy indywidualnie. W naszej przychodni znajdą państwo nowoczesną aparaturę, oraz materiały wysokiej jakości. Zapewniamy państwu najwyższe kompetencje, miłą i przyjazną atmosferę sprzyjającą leczeniu.
Katalog:   Zdrowie i medycyna > Ośrodki zdrowia
Regiony , miasta > Łódzkie


3. Przychodnia w Szczecinie na Prawobrzeżu - balticmed.pl
  Nowoczesna sieć placówek medycznych Balticmed świadczy wysoki poziom usług medycznych. Zespół doświadczonych specjalistów z różnych dziedzin dba o zdrowie, komfort i bezpieczeństwo naszych pacjentów. Nasze placówki znajdują się w centrach szczecińskich osiedli i okolicznych miast. Do Państwa dyspozycji jest lekarz rodzinny gumieńce i pediatra warszewo. Każda przychodnia posiada laboratorium medyczne, dwie z nich ponadto dysponują USG. Przychodnia szczecin majowe Balticmed to życzliwa atmosfera, gwarancja trafnej diagnozy i skuteczne leczenie.
Katalog:   Zdrowie i medycyna > Ośrodki zdrowia


4. poradnia zdrowia psychicznego warszawa
  Strona warszawskiego Centrum Zdrowia Psychicznego, specjalizującego się w leczeniu różnych stanów psychicznych ludzi. Strona informuje o zasadach leczenia, podaje cennik wszystkich usług oraz zawiera dane kontaktowe. Prócz tego na stronie można zasięgnąć powierzchownych danych na temat chorób psychicznych i ich podłoża. Odwiedzający stronę ma również możliwość przejrzenia listy pracowników centrum wraz z krótką biografią i osiągnięciami. Co jakiś czas na stronie pojawiają się najnowsze informacje na temat przeprowadzanych konferencji.
Katalog:   Zdrowie i medycyna > Ośrodki zdrowia


5. Warsztaty psychologiczne Szczecin
  Jesteśmy zespołem psychoterapeutów i psychologów, oferujemy profesjonalną pomoc w przypadku zaburzeń psychologicznych i psychosomatycznych. Pracujemy również z osobami, którym zależy na samopoznaniu, rozwoju osobistym, poprawie relacji z bliskimi.

Oferta naszego ośrodka to także psychoterapia grupowa. Udział w terapii grupowej pozwala pokonać własne trudności w atmosferze bezpieczeństwa i wsparcia ze strony innych osób. Organizujemy grupy rozwoju osobistego. Na zajęciach poznasz jak budować zadowalające relacje z ludźmi, doświadczysz pracy z ciałem i swojego kreatywnego Ja.

Miasto w którym znajduje się ośrodek to Szczecin. Jeżeli odczuwasz potrzebę spotkania z psychoterapeutą, to zapraszamy na konsultacje. Dostępna jest rejestracja telefoniczna. Numery telefonów znajdują się na naszej stronie internetowej.
Katalog:   Zdrowie i medycyna > Ośrodki zdrowia
Regiony , miasta > Zachodniopomorskie
Copyright © 2006 Nicecoder.com. All Rights Reserved. Powered by 5.4.0