Darmowa reklama


 


 

Biznes, pieniądze, ekonomia
Dom, mieszkanie , ogród
Hobby i rozrywka
Internet
Kultura i sztuka
Motoryzacja
Nauka i Edukacja
Podróże i wypoczynek
Portale komputerowe
Regiony , miasta
Sklepy
Zdrowie i medycyna
     QR COODE http://wynajem-magazynu.pl     Wynajmowanie magazynu 0.00 z 5 0
Wynajmowanie magazynu - http://wynajem-magazynu.pl
ID w katalogu 8351
Tytuł Wynajmowanie magazynu
Url http://wynajem-magazynu.pl
Opis Pracujesz na arenie logistycznej? Serdecznie zapraszam wszystkich dociekliwych na blog www.Wynajem-Magazynu.pl, tam komentuję najistotniejsze wiadomości oraz ciekawostki z branży magazynów na zamówienie. Nadto na moim blogu przybliżam również znaczące wedle mojej opinii budowy obiektów magazynowych oraz przykłady istniejących już magazynów na wynajem.

Żeby orientować się w bieżącej sytuacji i znać wszystkie najświeższe analizy o rynku logistycznym wejdź na http://www.wynajem-magazynu.pl zobacz co słychać w magazynach.
Grupa w katalogu Biznes, pieniądze, ekonomia > Nieruchomości
Internet > Blogi
Słowa kluczowe magazyn   wynajem magazynów   bts
Data Aug 1, 2011
Imię kontaktowe alan
Napisz recenzję   Zgłoś błędny link  


Średnia ocena gości : 0.00 (z 5)
Ilość ocen: 0 Głosów
Ocena gościa

 Inne wpisy w kategorii Biznes, pieniądze, ekonomia > Nieruchomości
1. Nieruchomości w Szczecinie Wysokińska
  Działki budowlane, domy i mieszkania - trzy podstawowe kierunki inwestowania w nieruchomości. A nieruchomości, jak przekonuje biuro Wysokińska Nieruchomości, to jeden z najatrakcyjniejszych i pewnych na przyszłość sposobów inwestowania pieniędzy. Szczecin należy do najatrakcyjniejszych miejsc inwestowania w tej części Polski. Zakup działki w mieście czy okolicach to dzisiaj znakomita lokata kapitału dla tych, którzy stawiają na trafne lokowanie pieniędzy niekoniecznie z efektem natychmiast. Biuro kompleksowo obsługuje każdą inwestycję: od finansowania po dokumentację.
Katalog:   Biznes, pieniądze, ekonomia > Nieruchomości
Biznes, pieniądze, ekonomia > Sklepy , sprzedaż


2. Tani wynajem w Krakowie
  Jeśli jesteś zainteresowany nieruchomościami klasy Premium to zapraszamy do skorzystania z usług naszej Agencji. Działamy na rynku nieruchomości w Krakowie oferując kompleksowe usługi obrotu nieruchomościami. Zajmujemy się administrowaniem i usługami housekeepingu. Wyszukujemy najlepsze oferty dla naszych klientów. Poszczególne projekty obsługują certyfikowani agenci zgodnie z obowiązującymi standardami. Pomagamy również sfinansować inwestycje i korzystnie ubezpieczyć nieruchomość.
Katalog:   Biznes, pieniądze, ekonomia > Nieruchomości


3. Obiekt biurowy - Ożarów, Poznań - Portfel nieruchomości
  UP Property S.A. buduje i zarządza portfelem nieruchomości na wynajem. W ramach optymalizacji posiadanego portfela, spółka prowadzi także krótkoterminowe projekty deweloperskie. Jest częścią Grupy TUP, na czele której stoi giełdowa firma inwestycyjna TUP S.A.
Wykorzystujemy wizjonerskie rozwiązania i nowoczesne technologie. Nasze inwestycje biorą pod uwagę zarówno środowisko naturalne jak i społeczne, w którym są realizowane. Misją TUP Property jest wypracowywanie zysku poprzez realizację projektów urbanistycznych opartych na zasadach zrównoważonego rozwoju oraz odpowiedzialności społecznej. Zasada zrównoważonego rozwoju to dla nas zarówno filozofia, a także metoda działania
W swojej ofercie posiadamy biura, przestrzenie handlowe, obiekty magazynowe, nieruchomości mieszkalne oraz nieruchomości mix-use. Posiadamy obiekty w całej Polsce, jednakże nasz główny rejon działania to Warszawa, Poznań, Gdańsk, Ożarów mazowiecki, Tychy, Katowice, Będzin oraz Kołobrzeg.
Katalog:   Biznes, pieniądze, ekonomia > Nieruchomości
Biznes, pieniądze, ekonomia > Biznes


4. Deweloper w Trójmieście- sgjdeweloper.pl
  Korzystając z usług naszej firmy wybierasz specjalistów z czterdziestoletnim doświadczeniem w branży developerskiej. Oferujemy nowoczesne domy jednorodzinne w zabudowie szeregowej. W ofercie także inne inwestycje. Budujemy domy w oparciu o innowacyjne i najlepsze technologie. Nacisk stawiamy na duże przestrzenie i dzienne oświetlenie. Wnętrza zapewniają komfortowe życie. Ponadto na uwagę zasługuje dobra lokalizacja zawsze blisko sklepów, przedszkoli, szkół, środków komunikacji miejskiej.
Katalog:   Biznes, pieniądze, ekonomia > Nieruchomości


5. Skup-nieruchomosci-gdansk.pl - Skup nieruchomości w Gdyni
  Od wielu lat zajmujemy się profesjonalnym skupem nieruchomości. Nasza firma jest specjalistą w branży nieruchomości. Wystarczy, że wejdziesz na naszą stronę i wypełnisz formularz zgłoszeniowy, a nasz doradca się z Tobą skontaktuje i przedstawi propozycję cenową. Jeśli się z nią zgodzisz, to podpisujemy umowę wstępna, wypłacamy zadatek i podpisujemy akt notarialny, po czym przelewamy należną kwotę na Twoje konto. Zapraszamy na naszą stronę skup-nieruchomosci-gdansk.pl.
Katalog:   Biznes, pieniądze, ekonomia > Nieruchomości
Copyright © 2006 Nicecoder.com. All Rights Reserved. Powered by 5.4.0