Darmowa reklama


 


 

Biznes, pieniądze, ekonomia
Dom, mieszkanie , ogród
Hobby i rozrywka
Internet
Kultura i sztuka
Motoryzacja
Nauka i Edukacja
Podróże i wypoczynek
Portale komputerowe
Regiony , miasta
Sklepy
Zdrowie i medycyna
     QR COODE http://www.purterm.pl    
Termoizolacja, izolacja dachu w Warszawie
OCENA : 0.00 z maksymalnej 5 oparta na 0 głosach
Termoizolacja, izolacja dachu w Warszawie - http://www.purterm.pl
ID w katalogu 8375
Tytuł Termoizolacja, izolacja dachu w Warszawie
Url http://www.purterm.pl
Opis Oferta Purterm (Pruszków, Warszawa) to termoizolacja i hydroizolacja pianką poliuretanową która jest nanoszona poprzez natrysk pianki poliuretanowej wykonywany bezpośrednio na budowie. Powłoki elastomerowe, pianka poliuretanowa stosowana jako termoizolacja i uszczelnienie dachów w budynkach, ocieplenie poddasza, budynków, strychu i domu kanadyjskiego (konstrukcje szkieletowe). Liczne realizacje - hangar, wiata, blaszak. Kurnik i hala ocieplenie oraz izolacja cieplna ścian, przechowalni, obory, chlewni. Zapraszamy - izolacja przeciw skropleniowa, przeciw wodna i izolacja natryskowa. Renowacja powierzchni dachowych - natrysk zewnętrzny. Pianka pur w Warszawie woj. mazowieckie.
Grupa w katalogu Dom, mieszkanie , ogród > Usługi budowlane
Słowa kluczowe pianka poliuretanowa   pianka pur   izolacja poddasza   ocieplenie poddasza   izolacja dachu   termoizolacja   hydroizolacja   natrysk pianki poliuretanowej   izolacja natryskowa   poliuretan   ocieplenie dachu
Data Aug 1, 2011
Imię kontaktowe marian
Napisz recenzję   Zgłoś błędny link  


Średnia ocena gości : 0.00 (z 5)
Ilość ocen: 0 Głosów
Ocena gościa

 Inne wpisy w kategorii Dom, mieszkanie , ogród > Usługi budowlane
1. Bartosz Wentylacja
  Spiralne rekuperatory Firmy na tle konkurencji

1. odzysk ciepła wynosi od 85 % przy ilości powietrza nawiewanego do wywiewanego w stosunku 1:1 (wymienniki krzyżowe około 50 %)
2. nie zamarzają – jedyny rekuperator na rynku polskim, który nie zamarza (inne wymienniki wymagają dodatkowej ochrony, a to kosztuje)
3. szczelność na poziomie 99,9 %, powietrze zużyte nie miesza się z powietrzem czystym, wchodzącym do pomieszczeń (wymienniki obrotowe nie zachowują szczelności)
4. nie wymaga stosowania elementów dogrzewających powietrze, co przekłada się na niższe koszty eksploatacji
Katalog:   Dom, mieszkanie , ogród > Usługi budowlane
Biznes, pieniądze, ekonomia > Usługi


2. Usługi budowlane M1 Wrocław
  Firma budowlana M1 oferuje roboty i prace budowlane. Także budowa domów jednorodzinnych pod klucz porządnie i w atrakcyjnych cenach. Każdy pracownik firmy postara się doradzić z czego i w jaki sposób budować, aby najlepiej spożytkować środki którymi dysponujesz, co pomoże zaoszczędzić czas i czasami niemałe pieniądze.W ciągu poprzednich 11 lat przedsiębiorstwo uczestniczyła czynnie w ponad 100-u budowach domów i kilkuset małych prac. Firma poleca usługi budowlane w bardzo dużym zakresie działania, roboty budowlane wykonywane są też w formule 'materiał + usługa', tak więc korzystając z ich usług można nadal płacić tylko 7% vat na produkty budowlane.Firma M1 Wrocław oferuje takie prace jak: roboty ziemne, murowanie, prace dekarskie, wylewanie posadzek, ocieplanie domów, układanie kostki brukowej, tynkowanie, malowanie i tapetowanie.
Katalog:   Dom, mieszkanie , ogród > Usługi budowlane


3. Budowa domów jednorodzinnych
  Budujemy kompleksowo i solidnie domy jednorodzinne wg. projektów typowych
oraz indywidualnych.
Na życzenie Klienta wykonujemy pełną obsługę inwestycji ... od wykonania
projektu poprzez uzyskanie pozwolenia na budowę ... do wykonawstwa domu
"pod klucz".

www.domtradycyjny.pl
Poznań, ul. Robocza 43 lokal 4, tel. 061.649 76 61
Katalog:   Dom, mieszkanie , ogród > Usługi budowlane
Dom, mieszkanie , ogród > Budowlane


4. Klimatyzacja w Krakowie
  Kiedyś najlepszym sposobem, aby uprzyjemnić sobie warunki pracy, były przeciągi. Otwieraliśmy specjalnie wszystkie możliwe drzwi oraz okna, pracując w niemałym przeciągu. O klimatyzacji w tamtych latach, nawet nie myśleliśmy. Były to wczesne lata, zaraz po transformacji. Obecnie klimatyzacja w miejscu pracy, to absolutna podstawa. Pracownicy znacznie wydajniej pracują, w przyjemnych dla organizmu temperaturach. Nie zwlekaj. Zapoznaj się z naszą ofertą.
Katalog:   Dom, mieszkanie , ogród > Usługi budowlane
Biznes, pieniądze, ekonomia > Usługi


5. Prace wykończeniowe w Krakowie - remontnakazdakieszen.pl
  Bierzemy odpowiedzialność za profesjonalne wykończenie wnętrz mieszkalnych oraz komercyjnych w Krakowie. Montujemy wanny, drzwi zewnętrzne i wewnętrzne, panele podłogowe. Układamy kamień sztuczny i naturalny. Proponujemy sufity podwieszane w różnych technologiach. Wyrównujemy podłoża, malujemy starsze grzejniki. Odświeżamy w konkurencyjnych cenach apartamenty przeznaczone na wynajem długoterminowy. Rozumiemy potrzeby inwestorów. Wszystkie usługi wykończeniowe świadczymy terminowo, zgodnie z najwyższymi standardami technicznymi.
Katalog:   Dom, mieszkanie , ogród > Usługi budowlane
Copyright © 2006 Nicecoder.com. All Rights Reserved. Powered by 5.4.0