Darmowa reklama


 


 

Biznes, pieniądze, ekonomia
Dom, mieszkanie , ogród
Hobby i rozrywka
Internet
Kultura i sztuka
Motoryzacja
Nauka i Edukacja
Podróże i wypoczynek
Portale komputerowe
Regiony , miasta
Sklepy
Zdrowie i medycyna
     QR COODE http://thermo-patrol.pl    
Świadectwa energetyczne
OCENA : 0.00 z maksymalnej 5 oparta na 0 głosach
Świadectwa energetyczne - http://thermo-patrol.pl
ID w katalogu 8401
Tytuł Świadectwa energetyczne
Url http://thermo-patrol.pl
Opis Thermo Patrol od kilku lat zajmuje się wystawianiem świadectw energetycznych. Od 2009 roku weszła w życie ustawa o certyfikatach energetycznych, która mówi o tym, że należy oddać nieruchomość lub dom z ważnym certyfikatem energetycznym.Zapraszamy serdecznie do zapoznania się z nasza ofertą. Thermo Patrol to firma, która zrobi test blower door, test szczelności i zbada termografię budynków. Przekonaj się, że warto nas odwiedzić i przyjść do naszego biura. Świadectwa energetyczne to dokumenty mówiące o zużyciu energii przez budynek.
Grupa w katalogu Dom, mieszkanie , ogród > Usługi budowlane
Dom, mieszkanie , ogród > Budowlane
Słowa kluczowe Świadectwa energetyczne
Data Aug 29, 2011
Imię kontaktowe Marta
Napisz recenzję   Zgłoś błędny link  


Średnia ocena gości : 0.00 (z 5)
Ilość ocen: 0 Głosów
Ocena gościa

 Inne wpisy w kategorii Dom, mieszkanie , ogród > Usługi budowlane
1. Koparki kołowe
  Full Maszyny Budowlane oferuje maszyny nowe i używane. Nasza oferta obejmuje koparko ładowarki, walce Lombardini i Bomag jak też rozsypywacze i równiarki. Posiadamy stabilizatory gruntu i inne maszyny budowlane. Prowadzimy też serwis maszyn budowlanych.
Katalog:   Dom, mieszkanie , ogród > Usługi budowlane


2. Izolacje
  Firma Ocieplenia Pianą oferuje usługi ocieplenia pianką poliuretanową domów, hal i magazynów. Podjęte przez nas prace wykonujemy sprawnie, w stosunkowo krótkim czasie, dokładnie i kompleksowo. Klienci wybierają nas ze względu na doświadczenie, które przekłada się na jakość wykonanych usług, a to z kolei wpływa na renomę. Na co dzień stosujemy nowoczesne i ekologiczne rozwiązania. Nacisk stawiamy na trwałość materiałów i solidny montaż. Więcej informacji na stronie www Ocieplenia Pianą.
Katalog:   Dom, mieszkanie , ogród > Usługi budowlane


3. Usługi remontowe Będzin, Dąbrowa Górnicza
  Firma Inselekt wykonuje kompleksowe remonty wnętrz, instalacje oraz pomiary elektryczne. Działamy na rynku już od 1986 roku, a zebrane przez nas doświadczenie pomaga nam realizować zlecenia na wysokim poziomie jakościowym i w terminie. Zadowolenie naszych klientów z wykonanej pracy jest dla nas priorytetem. Zapraszamy do współpracy oraz do zapoznania się z treścią naszej strony Internetowej. Nasza firma działa na obszarze miast: Będzin, Dąbrowa Górnicza, Katowice oraz Sosnowiec.
Katalog:   Dom, mieszkanie , ogród > Usługi budowlane
Dom, mieszkanie , ogród > Budowlane


4. Prace na wysokości - Poznań
  Proponujemy prace na wysokości dla wielu klientów prywatnych, jak i przedsiębiorstw z Poznania i Wielkopolski. Aby spełnić wszystkie potrzeby naszych klientów, zatrudniamy jedynie wykwalifikowanych pracowników, którzy posiadają niezbędne uprawnienia, a nasza firma posiada również ubezpieczenie OC. Proponujemy szeroki zakres usług wysokościowych, jak: montaż reklam, billboardów, plakatowanie kampanii i wiele innych prac na wysokości. Zapraszamy serdecznie do współpracy z naszą firmą.
Katalog:   Dom, mieszkanie , ogród > Usługi budowlane


5. Domy z bali
  Budowa domów z bali to główny obszar działalności naszej firmy. Budujemy domy z bali eliptycznych, prostokątnych. Zajmujemy się również elementami wykończenia. Wykonujemy też roboty żelbetowe. Na życzenie klienta możemy zbudować dom energooszczędny. Cenę zawsze obliczamy indywidualnie do danego projektu. Siedziba naszej firmy znajduje się w Warszawie. W każdym wybudowanych przez nas domu z bali wprowadzamy najnowsze technologie, łącząc w ten sposób klasykę ze współczesnymi osiągnięciami techniki.
Katalog:   Dom, mieszkanie , ogród > Usługi budowlane
Copyright © 2006 Nicecoder.com. All Rights Reserved. Powered by 5.4.0