Darmowa reklama


 


 

Biznes, pieniądze, ekonomia
Dom, mieszkanie , ogród
Hobby i rozrywka
Internet
Kultura i sztuka
Motoryzacja
Nauka i Edukacja
Podróże i wypoczynek
Portale komputerowe
Regiony , miasta
Sklepy
Zdrowie i medycyna
     QR COODE http://lubmed.com.pl    
Lekarz rodzinny w Luboniu
OCENA : 0.00 z maksymalnej 5 oparta na 0 głosach
Lekarz rodzinny w Luboniu - http://lubmed.com.pl
ID w katalogu 8425
Tytuł Lekarz rodzinny w Luboniu
Url http://lubmed.com.pl
Opis Nasza przychodnia lekarza rodzinnego ma swoją siedzibę w Luboniu przy ulicy Poznańskiej 55A. Lekarz rodzinny dyżuruje codziennie w godzinach od 7-17. Zawsze znajdziesz u nas pomoc. Wizyty domowe są realizowane niemal codziennie. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą usług medycznych oraz do zapisania się do naszego lekarza rodzinnego. Doświadczony personel medyczny dokłada wszelkich starań aby wyleczyć każdego pacjenta. Zapraszamy przychodnia lubmed.
Grupa w katalogu Zdrowie i medycyna > Ośrodki zdrowia
Regiony , miasta > Wielkopolskie
Słowa kluczowe lekarz rodzinny luboń
Data Sep 6, 2011
Imię kontaktowe Marta
Napisz recenzję   Zgłoś błędny link  


Średnia ocena gości : 0.00 (z 5)
Ilość ocen: 0 Głosów
Ocena gościa

 Inne wpisy w kategorii Zdrowie i medycyna > Ośrodki zdrowia
1. Centrum Leczenia Boreliozy- Blumed
  Zapewniamy w naszym specjalistycznym oraz nowoczesnym centrum leczenia chorób przenoszonych przez kleszcze gdzie stosujemy zarówno innowacyjne metody diagnostyczne a jednocześnie jesteśmy w stanie zapewnić skuteczną diagnostykę. Jednocześnie w naszym centrum posiadamy również zespół doświadczonych specjalistów, co pozwala nam zapewnić również realizowanie leczenia najnowszymi metodami oraz pozwalającymi na zapewnienie powrotu do zdrowia osobom chorującym. Gwarantujemy również komfortowe warunki dla pacjentów.
Katalog:   Zdrowie i medycyna > Ośrodki zdrowia


2. In-Altum Psychologia i Psychoterapia
  In-Altum Warszawa jest prywatną przychodnią specjalistyczną, w której lekarze i specjaliści z zakresu psychoterapii i psychologii udzielają pomocy dorosłym i dzieciom. Leczymy choroby i zaburzenia typu psychosomatycznego, nerwicowego, otępienia, stres (szkolny, pourazowy, zawodowy). Do zaburzeń tego rodzaju zaliczamy również problemy i zaburzenia nastroju, snu, emocjonalne adaptacyjne. Stosujemy psychoterapię psychodynamiczną, psychoanalityczną, poznawczo-behawioralną oraz CBT. Nasz gabinet zatrudnia także lekarz: neurologa, endokrynologa, seksuologa i dietetyka klinicznego.
Katalog:   Zdrowie i medycyna > Ośrodki zdrowia
Regiony , miasta > Mazowieckie


3. Lekarz rodzinny w Luboniu
  Nasza przychodnia lekarza rodzinnego ma swoją siedzibę w Luboniu przy ulicy Poznańskiej 55A. Lekarz rodzinny dyżuruje codziennie w godzinach od 7-17. Zawsze znajdziesz u nas pomoc. Wizyty domowe są realizowane niemal codziennie. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą usług medycznych oraz do zapisania się do naszego lekarza rodzinnego. Doświadczony personel medyczny dokłada wszelkich starań aby wyleczyć każdego pacjenta. Zapraszamy przychodnia lubmed.
Katalog:   Zdrowie i medycyna > Ośrodki zdrowia
Regiony , miasta > Wielkopolskie


4. OstryWycisk.pl - Wczasy odchudzające
  Firma FOX BOOT CAMP oferuje turnusy odchudzające w scenerii mazurskich lasów i jezior. Podczas trwania turnusu zapewniamy klientom nocleg i wyżywienie a także profesjonalnie prowadzone zajęcia treningowe, które wykonywane są pod okiem doświadczonych instruktorów szkolonych w Anglii. Poza kompletnym planem treningowym oferujemy wsparcie dietetyka, który zapewni optymalne efekty wykonywanych ćwiczeń. Wyjazd z naszą firmą jest gwarancją poprawy kondycji a także zgubienia zbędnych kilogramów i centymetrów w pasie.
Katalog:   Zdrowie i medycyna > Ośrodki zdrowia


5. Agnieszka Urzynicok - Seksuolog, Psycholog
  Agnieszka Urzynicok - psychoterapeutka Katowice Ukończyła studia magisterskie na kierunku psychologia na Uniwersytecie Śląskim oraz studia podyplomowe z Seksuologii Klinicznej w Szkole Wyższej Psychologii Społecznej w Warszawie. Doświadczenie zdobyte dzięki pracy w różnych miejscach oraz ciągłe szkolenie siebie z zakresu seksuologi oraz psychoterapii pozwala mi na profesjonalne podejście do problemów.Spotkajmy się w moim gabinecie w Bytomiu przy ulicy Piastów Bytomskich3,(Rynek, obok kawiarni Suplement)
Katalog:   Zdrowie i medycyna > Ośrodki zdrowia
Regiony , miasta > Śląskie
Copyright © 2006 Nicecoder.com. All Rights Reserved. Powered by 5.4.0