Darmowa reklama


 


 

Biznes, pieniądze, ekonomia
Dom, mieszkanie , ogród
Hobby i rozrywka
Internet
Kultura i sztuka
Motoryzacja
Nauka i Edukacja
Podróże i wypoczynek
Portale komputerowe
Regiony , miasta
Sklepy
Zdrowie i medycyna
     QR COODE http://www.excite-studio.com/     Fotografia ślubna we Wrocławiu - EXCITE STUDIO • Zdjęcia ślubne. 5.00 z 5 16
Fotografia ślubna we Wrocławiu - EXCITE STUDIO • Zdjęcia ślubne. - http://www.excite-studio.com/
ID w katalogu 8428
Tytuł Fotografia ślubna we Wrocławiu - EXCITE STUDIO • Zdjęcia ślubne.
Url http://www.excite-studio.com/
Opis Fotografia ślubna, tworzona z klimatem - Excite Studio - stylowe fotografie ślubne Dolnośląskie . Staram się aby moje fotki ślubne odzwierciedlały piękno danej chwili . Unikalne fotografie plenerowe, stanowią niesamowitą pamiątkę na całe życie . Zdjęcia podczas ceremonii to wyjątkowe chwile i zawsze pokazuję w nich to co najpiękniejsze: emocje . Realizuję także inne zamówienia, takie jak: fotografia reportażowa . Piękna fotografia, to złapanie chwili która przemija w ułamku sekundy. Gwarantuję najwyższą jakość fotografii oraz duże formaty. Oferuję także trwałe unikalne albumy ślubne, które w wyjątkowy sposób pokazują ten jeden dzień. Sesja plenerowa – zwykle w ogrodzie tworzona jest w wyjątkowym klimacie. Zapraszam.
Grupa w katalogu Hobby i rozrywka > Fotografia
Regiony , miasta > Dolnośląskie
Słowa kluczowe fotografia ślubna   zdjęcia ślubne   polecany fotograf ślubny   artystyczne fotografie Wrocław
Data Sep 7, 2011
Imię kontaktowe Michał
Napisz recenzję   Zgłoś błędny link  


Średnia ocena gości : 5.00 (z 5)
Ilość ocen: 16 Głosów
Ocena gościa

 Inne wpisy w kategorii Hobby i rozrywka > Fotografia
1. Fotografia Ślubna w Kętach
  Witam Państwa. W mojej fotografii ślubnej najważniejsze są ulotne chwile, które pragnę zatrzymać na papierze specjalnie dla Was. Według mnie rolą fotografa ślubnego jest pokazanie piękna pary młodej oraz ludzi otaczających ich w tym wyjątkowym dniu. W moich fotografiach pragnę pokazać namiętne spojrzenia, uśmiechy oraz radość. Chce Wam dać zdjęcia, które po latach będą wzbudzać uśmiech na twarzy i kręcącą się łzę w oku. Jeśli oczekujecie czegoś więcej od zdjęć ślubnych, niż godzinna przebieżka po parku lub ciągłego oglądania tych samych zdjęć lecz z innymi postaciami, to dobrze trawiliście. Sesje plenerowe najchętniej wykonuje w innym niż ślub terminie gdzie możemy odwiedzić wiele lokalizacji i pokazać Was w różnym świetle od pikniku na łące, aż po spacer w zachodzącym słońcu. Posiadam szeroki wachlarz lokalizacji na każdą porę roku, jednakże jestem otwarty na propozycje państwa młodych jeżeli posiadają jakieś szczególne preferencje.
Restrykcyjna polityka jakości stosowana w mojej firmie gwarantuje pełną satysfakcję moich klientów i daje 100% bezpieczeństwa, że zdjęcia z tego jedynego i wyjątkowego dnia nie przepadną przez uszkodzony sprzęt czy niedopełnienie formalności. Jeśli podoba wam się to co tutaj zobaczyliście to musicie wiedzieć, że dojeżdżam wszędzie i jestem gotów stworzyć ofertę reportażu ślubnego specjalnie dla Was.
Katalog:   Hobby i rozrywka > Fotografia
Regiony , miasta > Śląskie


2. Reportaże ślubne - annakrupka.com
  W ramach oferty firmy fotograficznej Anna Krupka zapewniamy profesjonalną obsługę różnych sesji fotograficznych. Zapewniamy wykonanie zarówno zdjęć podczas sesji noworodków, gdzie zapewniam wykonanie odpowiednich stylizacji, które pozwalają na stworzenie klasycznych, prostych w przekazie zdjęć. Jednocześnie oferuję obsługiwanie również ślubów, gdzie realizują reportaże ślubne zgodne z oczekiwaniami par młodych oraz pozwalające na uzyskanie pięknych pamiątek.
Katalog:   Hobby i rozrywka > Fotografia


3. Fotografia podróżnicza
  Zamówienia realizujemy przez Internet, a każde zamówienie traktowane jest indywidualnie i dopasowane do klienta. Zdjęcia są profesjonalnie obrobione i dopasowujemy je do zlecenia. Od długiego czasu prowadzimy rodzinna działalność polegającą na wykonywaniu zdjęć. Nasze fotografie oferujemy z możliwością ich szerokiego wykorzystania – przy usługach wydawniczych i reklamowych nasze zdjęcia mogą być szczególnie przydatne np. przygotowanie albumów, kalendarzy i baz zdjęć. Zapewniamy usługi na najwyższym poziomie. Zwracamy szczególną uwagę na zdjęcia architektury i przyrody. Mamy bardzo szeroką ofertę w bazie zdjęć, gdzie można znaleźć zdjęcia o różnej tematyce, ale zdjęcia architektury wciąż pozostają na pierwszym miejscu i to ich zbiór jest najbogatszy. Możemy się pochwalić wieloma albumami zdjęć z całego kraju i nie tylko. Waterways to do dzisiaj nasze największe osiągnięcie. Wykonujemy swoją działalność od dłuższego czasu i naprawdę znamy się na rzeczy. Proponujemy ceny promocyjne przy dłuższej współpracy.
Katalog:   Hobby i rozrywka > Fotografia
Podróże i wypoczynek > Żeglarstwo


4. Fotousługi na www.foto-rynek.pl
  Na naszą stronę zapraszamy szczególnie zakłady
fotograficzne, studia fotograficzne i fotografów profesjonalnych. Do nich kierujemy tematykę tej strony. Prezentujemy na niej usługi fotograficzne, sprzęt do ich realizacji i najnowsze technologie. Prezentujemy również rozwiązania, które będą się rozwijać w najbliższej przyszłości. Omawiamy trendy zmian technologicznych a z drugiej strony pojawiające się oczekiwania z rynku i możliwości ich realizacji. Udzielamy wielu wskazówek w zakresie zapewnienia wysokiej jakości świadczonych usług. Zapraszamy serdecznie firmy i osoby ściśle związane z fotousługami. Jesteśmy przekonani, że znajdziecie tu przydatne informacje.
Katalog:   Hobby i rozrywka > Fotografia
Regiony , miasta > Mazowieckie


5. Edycja zdjęć
  Edytuj swoje zdjęcia w prosty i przystępny sposób z fotteria.pl. W tym miejscu dosłownie każdy będzie potrafił korzystać z tego intuicyjnego edytora. Swoimi funkcjonalnościami nie różni się wiele od tak popularnych programów jak photoshop, czy też gimp. A w dodatku nie musisz go instalować, tylko wystarczy, że się zalogujesz poprzez jeden z popularnych portali społecznośiowych jak facebook albo polską naszą klasę. Naprawdę kompleksowa obróbka trwa tylko kilka minut.
Katalog:   Hobby i rozrywka > Fotografia
Hobby i rozrywka > Rozrywka
Copyright © 2006 Nicecoder.com. All Rights Reserved. Powered by 5.4.0