Darmowa reklama


 


 

Biznes, pieniądze, ekonomia
Dom, mieszkanie , ogród
Hobby i rozrywka
Internet
Kultura i sztuka
Motoryzacja
Nauka i Edukacja
Podróże i wypoczynek
Portale komputerowe
Regiony , miasta
Sklepy
Zdrowie i medycyna
     QR COODE http://www.domyszeregowe.wroclaw.pl    
Domy szeregowe we Wrocławiu
OCENA : 0.00 z maksymalnej 5 oparta na 0 głosach
Domy szeregowe we Wrocławiu - http://www.domyszeregowe.wroclaw.pl
ID w katalogu 8442
Tytuł Domy szeregowe we Wrocławiu
Url http://www.domyszeregowe.wroclaw.pl
Opis Osiedle domów to domy w zabudowie szeregowej na obszarze najbliższych okolic Wrocławia w dobrym jakościowo standardzie wykończenia, w pełni wyposażone we wszelkie media i z dostępem do dróg publicznych, w pełni wykonaną infrastrukturą techniczną. Plan architektoniczny i spokojne sąsiedztwo to nasze zalety. Domy z naszego osiedla usytuowane są w zasobnej w obszary zielone i spokojnej okolicy. W pobliżu znajdziesz tereny idealne do jazdy na bicyklem, przechadzek czy uprawiania joggingu. Środek każdego domu w zabudowie równoległej zostało podzielone na części dzienną i sypialną.Osiedle domów zrealizowaliśmy z naturalnych materiałów. Fundamenty zostały wykonane m.in. z pustaków keramzytowych o podniesionej izolacyjności cieplnej. Wykorzystane bloczki z ceramiki mają nie tylko doskonałe własności termiczne, ale pozwalają również budynkowi oddychać.
Grupa w katalogu Biznes, pieniądze, ekonomia > Nieruchomości
Dom, mieszkanie , ogród > Budowlane
Słowa kluczowe domy w zabudowie szeregowej wrocław   domy we Wrocławiu   domy sprzedaż   domy szeregowe   domy okolice wrocławia   szeregówki we Wrocławiu
Data Sep 20, 2011
Imię kontaktowe Maciej
Napisz recenzję   Zgłoś błędny link  


Średnia ocena gości : 0.00 (z 5)
Ilość ocen: 0 Głosów
Ocena gościa

 Inne wpisy w kategorii Biznes, pieniądze, ekonomia > Nieruchomości
1. Apartament nad morzem Wilk Morski - Dochodowy
  Komfortowo wyposażony i pięknie położony (nad samym morzem) Apartament Wilk Morski w Jarosławcu.

Z okien widok na morze.
Do zejścia na plażę kilkadziesiąt metrów.
Wraz z Apartamentem sprzedaję serwis rezerwacyjny wilkmorski.com umożliwiający bezobsługowe wynajmowanie apartamentu.
Serwis wysoko wypozycjonowany.
Przychody z wynajmu ok. 40 tys. zł rocznie.
Więcej informacji o samym Apartamencie na stronie wilkmorski.com .
W cenie Apartamentu kompletne umeblowanie i wyposażenie.
Zawarte umowy z osobami wydającymi klucze oraz sprzątającymi apartemant po pobycie letników.
Serwis rezerwacyjny sam powiadamia za pomocą smsów o nowych rezerwacjach, o konieczności wydawania kluczy oraz o konieczności sprzatania
782 893 164
Katalog:   Biznes, pieniądze, ekonomia > Nieruchomości
Biznes, pieniądze, ekonomia > Biznes


2. Nieruchomości Południe
  Jesteśmy prężnie rozwijającą się krakowską agencją nieruchomości. W naszej ofercie znajdą Państwo mieszkania, domy, nieruchomości przemysłowe i biurowe, działki i grunty. Naszym atutem jest współpraca z deweloperami, co spowodowało, że jako nieliczny wyspecjalizowaliśmy się w sprzedaży nieruchomości głównie z rynku pierwotnego. Naszymi pracownikami są licencjonowani pośrednicy, dobrze znający oferowane przez nas inwestycje, którzy dzięki wieloletniemu doświadczeniu mogą w pełni profesjonalnie wspomagać naszych klientów.
Katalog:   Biznes, pieniądze, ekonomia > Nieruchomości
Biznes, pieniądze, ekonomia > Biznes


3. Lokale biurowe Kraków - Excon
  EXCON to budynek biurowo usługowy mieszczący się przy ul. Babińskiego w Krakowie. Powierzchnia użytkowa budynku to łącznie 2 000 m2 do zaadaptowania na pomieszczenia biurowe i użytkowe. Pomieszczenia biurowe i usługowe zaprojektowane zostały jako open - space , dzięki czemu można je dowolne dzielić na mniejsze lokale użytkowe. W ofercie wynajmu dostępne są zarówno powierzchnie biurowe jak i użytkowe. Z myślą o użytkownikach zaprojektowano przestronne zaplecze gastronomiczne oraz garaż podziemny.
Katalog:   Biznes, pieniądze, ekonomia > Nieruchomości


4. Biura w Bydgoszczy
  Witryna internetowa biurowca umiejscowionego przy ulicy Objazdowej 1 w Bydgoszczy. Witryna przedstawia kompletną propozycję biur do wydzierżawienia a także ich ceny. Objazdowa1 to wyszukany, wykończony w najbardziej ekskluzywnym standardzie biurowiec, w jakim siedziby mają największe spółki z obszaru. Za pomocą formularza kontaktowego, który znajduje się w dziale kontakt, zdołasz umówić się na oględziny jak również ewentualnie otrzymać więcej danych. Wszystkie biura są nowe, nie wykorzystywane, dlatego nasza propozycja jest tak popularna. Zapraszamy serdecznie.
Katalog:   Biznes, pieniądze, ekonomia > Nieruchomości
Biznes, pieniądze, ekonomia > Inwestycje


5. Iksiegiwieczyste.pl
  Księgi wieczyste - brzmi obco? Jeżeli tak, zapraszamy do zapoznania się z portalem informacyjnym iksiegiwieczyste. Na naszej stronie znajdziecie wszelkie niezbędne informacje dotyczące tematyki ksiąg wieczystych w odniesieniu do zmian w prawie, kiedy trzeba prowadzić i jak się do tego obowiązku zabrać. Wszelkie wątpliwości rozwiewane są przez pasjonatów prawa i specjalistów z tego zakresu wiedzy. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą już dziś.
Katalog:   Biznes, pieniądze, ekonomia > Nieruchomości
Copyright © 2006 Nicecoder.com. All Rights Reserved. Powered by 5.4.0