Darmowa reklama


 


 

Biznes, pieniądze, ekonomia
Dom, mieszkanie , ogród
Hobby i rozrywka
Internet
Kultura i sztuka
Motoryzacja
Nauka i Edukacja
Podróże i wypoczynek
Portale komputerowe
Regiony , miasta
Sklepy
Zdrowie i medycyna
     QR COODE http://www.adwokatdolot.com.pl     Adwokat Marta Dolot Mielec, Sprawy Karne, Odszkodowania, 0.00 z 5 0
Adwokat Marta Dolot Mielec, Sprawy Karne, Odszkodowania, - http://www.adwokatdolot.com.pl
ID w katalogu 8466
Tytuł Adwokat Marta Dolot Mielec, Sprawy Karne, Odszkodowania,
Url http://www.adwokatdolot.com.pl
Opis Indywidualna Kancelaria Adwokacka Adwokat Marty Dolot znajuduje się w Mielcu a jej filia w Rzeszowie. Adwokat Marta Dolot zawsze kieruje się dobrem klienta, a zlecone sprawy prowadzi rzetelnie i profesjonalnie.

Na stronie www. adwokatdolot.com.pl znajdziecie Państwo ofertę Kancelarii Adwokackiej która zajmuje się prowadzeniem wszelkich spraw z zakresu prawa karnego, cywilnego (jak np. rozwody, odszkodowania, spadki, alimenty), gospodarczego (kompleksowa obsługa podmiotów gospodarczych, rejestracja spółek).
Zapraszam do nawiązania współpracy.
Grupa w katalogu Biznes, pieniądze, ekonomia > Prawo
Biznes, pieniądze, ekonomia > Doradztwo
Słowa kluczowe adwokat Mielec   rzeszów   sprawy karne   odszkodowania   rozwody
Data Oct 7, 2011
Imię kontaktowe Marta
Napisz recenzję   Zgłoś błędny link  


Średnia ocena gości : 0.00 (z 5)
Ilość ocen: 0 Głosów
Ocena gościa

 Inne wpisy w kategorii Biznes, pieniądze, ekonomia > Prawo
1. G.WRÓBEL, A.LETKIEWICZ Poświadczenia dziedziczenia - Kancelaria Notarialna w Zabrzu
  W ofercie Kancelarii Notarialnej Grażyna Wróbel, Andrzej Letkiewicz z siedzibą w Zabrzu znajdą Państwo pełny zakres usług. Prowadzimy wszelkie czynności prawne, dla których przewidziano formę aktu notarialnego. Obsługujemy firmy oraz osoby prywatne. Odczytujemy i podpisujemy akty notarialne, umowy sprzedaży czy testamenty. Wyjaśnienia i informacje w sprawie czynności notarialnych przeprowadzamy bezpłatnie. Zakres czynności dokonywanych przez notariusza definiuje art. 79. W celu umówienia się na spotkanie prosimy o kontakt telefoniczny. Szczegółowe informacje o Kancelarii znajdują się na stronie internetowej.
Katalog:   Biznes, pieniądze, ekonomia > Prawo


2. ADWOKAT KAMIL FLATOW kancelarie adwokackie w Płocku
  W Płocku mieści się kancelaria adwokacka kierowana przez Kamila Flatowa. Zajmujemy się usługami prawnymi w zakresie prawa rodzinnego, karnego, cywilnego oraz innych dziedzin. Obsługujemy nie jedynie klientów prywatnych, lecz także podmioty gospodarcze oraz instytucje. Reprezentujemy klientów w czasie postępowań przygotowawczych przed sądami oraz organami prokuratury. Sporządzamy wszelkie niezbędne w takich wypadkach pisma sądowe, w tym wnioski dowodowe, zażalenia oraz inne. przeprowadzamy obsługę prawną w postępowaniach prawnych dotyczących spraw o naprawienie szkód, w tym odszkodowań komunikacyjnych oraz szkód wyrządzonych na mieniu. Więcej informacji na witrynie.
Katalog:   Biznes, pieniądze, ekonomia > Prawo
Biznes, pieniądze, ekonomia > Usługi


3. Windykacja monitoring wierzytelności w Poznaniu
  Kancelaria prawna Legal Adviser spółka z ograniczoną odpowiedzialnością działa w trzech głównych obszarach usług prawnych.
Pierwszy z nich to kompleksowa obsługa prawna przedsiębiorców, w szczególności spółek z ograniczoną odpowiedzialnością. Świadczymy pomoc prawną z zakresu prawa cywilnego, handlowego, gospodarczego oraz w postępowaniu rejestrowym przed KRS.
Drugi obszar obejmuje monitoring i windykację wierzytelności.
Ostatnią dziedziną jest restrukturyzacja spółek, łącznie z pozyskaniem środków na bieżącą działalność bieżącą oraz inwestycję, głównie ze źródeł pozabankowych (pożyczki prywatne oraz obligacje korporacyjne - corporate bonds. W ramach restrukturyzacji świadczymy też usługę oddłużania (antywindykacja).
Katalog:   Biznes, pieniądze, ekonomia > Prawo
Biznes, pieniądze, ekonomia > Doradztwo


4. Adwokat Cyrański
  Kancelaria Prawna Cyrański działa w Łodzi i oferuje swoim klientom dostęp do pełnej gamy usług prawnych także 24 godziny na dobę. Zakres usług Kancelarii prowadzonej przez Michała Jacka Cyrańskiego obejmuje doradztwo prawne, opiniowanie, przygotowywanie pism, reprezentację klienta i inne usługi prawne w ramach prawa pracy, prawa karnego oraz prawa rodzinnego rozwody, alimenty i inne zgodnie z życzeniami klientów. Kancelaria Prawna Cyrański prawnik Łódź pełna oferta jest przedstawiona na stronie internetowej Kancelarii.
Katalog:   Biznes, pieniądze, ekonomia > Prawo


5. Kancelaria Adwokacka - Pruszków
  Prawo rodzinne, karne? Brak wiedzy powoduje że nie jesteśmy w stanie rozwiązać tej skomplikowanej sprawy samodzielnie. Warto w tym celu zwrócić się z pomocą do kancelarii adwokackiej Rukszto mającej na swym koncie wiele rozstrzygniętych spraw. Nasz zespół tworzą wyłącznie doświadczeni adwokaci, który nieustannie podnoszą swoje kwalifikacje. Dzięki temu nasza oferta stale się powiększa, a wśród niej znajdziesz dodatkowo prawo wykroczeniowe czy też spadkowe.
Katalog:   Biznes, pieniądze, ekonomia > Prawo
Copyright © 2006 Nicecoder.com. All Rights Reserved. Powered by 5.4.0