Darmowa reklama


 


 

Biznes, pieniądze, ekonomia
Dom, mieszkanie , ogród
Hobby i rozrywka
Internet
Kultura i sztuka
Motoryzacja
Nauka i Edukacja
Podróże i wypoczynek
Portale komputerowe
Regiony , miasta
Sklepy
Zdrowie i medycyna
     QR COODE http://www.in-altum.com     In-Altum Psychologia i Psychoterapia 0.00 z 5 0
In-Altum Psychologia i Psychoterapia - http://www.in-altum.com
ID w katalogu 8523
Tytuł In-Altum Psychologia i Psychoterapia
Url http://www.in-altum.com
Opis In-Altum Warszawa jest prywatną przychodnią specjalistyczną, w której lekarze i specjaliści z zakresu psychoterapii i psychologii udzielają pomocy dorosłym i dzieciom. Leczymy choroby i zaburzenia typu psychosomatycznego, nerwicowego, otępienia, stres (szkolny, pourazowy, zawodowy). Do zaburzeń tego rodzaju zaliczamy również problemy i zaburzenia nastroju, snu, emocjonalne adaptacyjne. Stosujemy psychoterapię psychodynamiczną, psychoanalityczną, poznawczo-behawioralną oraz CBT. Nasz gabinet zatrudnia także lekarz: neurologa, endokrynologa, seksuologa i dietetyka klinicznego.
Grupa w katalogu Zdrowie i medycyna > Ośrodki zdrowia
Regiony , miasta > Mazowieckie
Słowa kluczowe poradnia psychologiczna   poradnia psychiatryczna   psychoterapia   poradnia neurologiczna   poradnia seksuologiczna   poradnia endokrynologiczna
Data Nov 17, 2011
Imię kontaktowe Krzysztof
Napisz recenzję   Zgłoś błędny link  


Średnia ocena gości : 0.00 (z 5)
Ilość ocen: 0 Głosów
Ocena gościa

 Inne wpisy w kategorii Zdrowie i medycyna > Ośrodki zdrowia
1. Stomatologia Re-Dent Renata Piszczek
  Specjalistyczny gabinet stomatologiczny, specjalizujący się w leczeniu endodontycznym zębów za pomocą najnowocześniejszych urządzeń, rtg, mikroskopu, radiografii cyfrowej. Proponujemy też protetykę wykonywaną na nowoczesnymi technologiami i materiałami. Gabinet zajmuje się również wszczepianiem implantów i protetyką na implantach. Wykonujemy pełen zakres usług związanych ze stomatologią estetyczną łącznie z wybielaniem zębów. Zapewniamy domową, kameralną atmosferę i wysoki poziom kwalifikacji pracowników.
Katalog:   Zdrowie i medycyna > Ośrodki zdrowia


2. Ośrodek leczenia uzależnień Twój Detoks
  Nasz ośrodek leczenia uzależnień, by pomóc swoim pacjentom, oferuje między innymi detoks poalkoholowy. Jest to doprowadzenie organizmu do stanu stabilnego, który został zaburzony przez dłuższy okres picia alkoholu. Podczas terapii zapewniamy uzupełnianie wypłukanych przez alkohol płynów, elektrolitów i mikroelementów, stałą opiekę oraz minimalizację trudności i niedogodności związanych z procesem zdrowienia. Naszym priorytetem jest dobro pacjentów, zatem wkładamy w naszą pracę całe serce i chętnie służymy pomocą.
Katalog:   Zdrowie i medycyna > Ośrodki zdrowia


3. Ortodonta Kraków - Gabinet ortodoncji - Anna Szafraniec
  Zapraszam do nowo otwartego gabinetu stomatologicznego, wyposażonego w unit stomatologiczny Smile Sympatic, skaler, piaskarkę, autoklaw klasy B. Oferuję pełny zakres usług ortodontycznych oraz diagnostykę z użyciem komputerowej analizy zdjęć cefalometrycznych. Lek. stom. Anna Szafraniec. Specjalizacja pierwszego stopnia stomatologii ogólnej 1996 r.
Specjalizacja drugiego stopnia ortodoncji 2001 r. 15-letni staż pracy w ortodoncji. Członek Polskiego Towarzystwa Ortodontycznego.
Katalog:   Zdrowie i medycyna > Ośrodki zdrowia


4. Klinika evi-MED - evi-med.pl
  Każdy pacjent prawdopodobnie oczekiwać będzie profesjonalnej opieki medycznej, która będzie realizowana przez doświadczonych specjalistów. W Evi-Med. pracują wyłącznie doświadczeni medycy, dlatego możecie liczyć na to, że to wsparcie będzie tutaj na najwyższym możliwym poziomie. Jeśli zdecydujecie się na naszą ofertę możecie liczyć nie tylko na podstawową opiekę zdrowotną, ale oprócz tego również na pomoc medyczną realizowaną przez lekarzy specjalistów.
Katalog:   Zdrowie i medycyna > Ośrodki zdrowia


5. WOJCIECH KAWIORSKI proktolog w Krakowie
  Pacjenci w każdym wieku, którzy czują różnego rodzaju dolegliwości połączone z układem pokarmowym mają w Krakowie do dyspozycji prywatny gabinet chirurgiczny i proktologiczny, którym kieruje specjalista II stopnia chirurgii ogólnej oraz gastroenterologicznej, pracujący zarazem w Klinice Chirurgii Ogólnej, Nowotworowej i Gastroenterologicznej. Specjalizacja jednostki dotyczy badania przeważnie układu pokarmowego, diagnozowania schorzeń i realizacji leczenia bądź zabiegu chirurgicznego. Więcej szczegółów o badaniach lub zabiegach i metodach leczenia osiąganych w krakowskim gabinecie specjalisty chirurga mieści się na stronie www placówki.
Katalog:   Zdrowie i medycyna > Ośrodki zdrowia
Regiony , miasta > Małopolskie
Copyright © 2006 Nicecoder.com. All Rights Reserved. Powered by 5.4.0