Darmowa reklama


 


 

Biznes, pieniądze, ekonomia
Dom, mieszkanie , ogród
Hobby i rozrywka
Internet
Kultura i sztuka
Motoryzacja
Nauka i Edukacja
Podróże i wypoczynek
Portale komputerowe
Regiony , miasta
Sklepy
Zdrowie i medycyna
     QR COODE http://www.kontbudnieruchomosci.com    Mieszkania na sprzedaż w Bydgoszczy - http://www.kontbudnieruchomosci.com
ID w katalogu 8598
Tytuł Mieszkania na sprzedaż w Bydgoszczy
Url http://www.kontbudnieruchomosci.com
Opis Ogromna mnogość nowoczesnych lokali mieszkalnych, willi oraz gruntów w grodzie nad Brdą jak i na peryferiach. Zbiór nieruchomości zawiera też propozycje z listy używanych nieruchomości. Przystosowana jest do bieżących wymagań, wśród których na front wysuwa się na przykład zamieszkiwanie ziem podmiejskich. Dana propozycja mieści w sobie bogaty zbiór zdjęć i drobiazgowy rys nieruchomości oraz terenu, na jakim leży. Istnieje możliwość zadania pytania przez internet i komfortowego połączenia z pośrednikiem i aktywowania powiadamicza o ostatnich ofertach na skrzynkę pocztową nabywcy. Kontbud to firma z ponad dwudziestoletnią tradycją, z której ofert skorzystały do tej pory tysiące osób. Lider na rynku mieszkaniowej w województwie kujawsko – pomorskim. Pomagamy również w zaciąganiu debetów hipotecznych.
Grupa w katalogu Dom, mieszkanie , ogród > Budowlane
Słowa kluczowe Deweloper Bydgoszcz   Mieszkania na sprzedaż Bydgoszcz   Sprzedaż mieszkań Bydgoszcz   Nowe mieszkania Bydgoszcz
Data Dec 29, 2011
Imię kontaktowe ewaseo
Napisz recenzję   Zgłoś błędny link  


Średnia ocena gości : 0.00 (z 5)
Ilość ocen: 0 Głosów
Ocena gościa

 Inne wpisy w kategorii Dom, mieszkanie , ogród > Budowlane
1. www.ennergo.pl
  ennergo.pl portal dla inwestorów deweloperów i biur projektowych, oraz klientów indywidualnych. Wszystko o energooszczędności w budownictwie i nie tylko.Zajmujemy się budowaniem w systemie Isomax - zero kosztów ogrzewania.
Katalog:   Dom, mieszkanie , ogród > Budowlane


2. Maszyny jcb – import i dystrybucja
  Firma ITP International Trade Partner S.C. specjalizuje się w imporcie i dystrybucji maszyn i części do maszyn budowlanych firmy JCB oraz firm: CAT, KOMATSU, CASE, JOHN DEERE i innych. Oferujemy bardzo bogaty asortyment części zamiennych i podzespołów do wszystkich modeli maszyn JCB, zarówno części oryginalnych, jak i bardzo wysokiej jakości zamienników w niezwykle konkurencyjnych cenach. Zapraszamy do współpracy!
Gwarantujemy, ze nasza oferta spełnia oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów.
Katalog:   Dom, mieszkanie , ogród > Budowlane


3. Decorsystem - Witamy w Decor System...
  Producent sztukaterii elewacyjnej. Produkujemy: listwy, gzymsy, zworniki, wsporniki, bonie, fasety, pilastry, kolumny (opaski, kształtki styropianowe). Wykonujemy projekty i wizualizacje elewacji.
Katalog:   Dom, mieszkanie , ogród > Budowlane
Biznes, pieniądze, ekonomia > Usługi


4. Producent garaży - Pepebe
  Jak do tej pory wśród zabudowań w ośrodkach letniskowych dominowały domki budowane z drewna. Teraz jednak zostają one coraz częściej wyparte przez budynki modułowe. Tego typu budownictwo jest nie tylko wygodne, ale i nie sprawia wielu kłopotów związanych z tradycyjną budową. Dodatkowy atutem tego rodzaju budownictwa jest to, że producent garaży oferuje w cenie postawienia takiego budynku, także postawienie pomieszczenia na pojazd. Dla letników zmotoryzowanych, są to więc wręcz wymarzone domy letniskowe.
Katalog:   Dom, mieszkanie , ogród > Budowlane


5. Producent oczyszczalni ścieków
  Jako firma Metria specjalizujemy się w przetwórstwie tworzyw sztucznych. Dla naszych klientów produkujemy m.in. przydomowe oczyszczalnie ścieków, zbiorniki na paliwo i chemikalia, jak również wiele innych. Zawsze dbamy o wysoką jakość oferowanych produktów, aby każdy z klientów mógł być pod tym względem jak najbardziej zadowolony. Nie czekaj, ale jak najszybciej zapoznaj się z pełną ofertą na naszej stronie www, bowiem na pewno się nie zawiedziesz i jeszcze niejeden raz wrócisz do nas po więcej.
Katalog:   Dom, mieszkanie , ogród > Budowlane
Copyright © 2006 Nicecoder.com. All Rights Reserved. Powered by 5.4.0 | Ciekawe stronyTOPLISTA.