Darmowa reklama


 


 

Biznes, pieniądze, ekonomia
Dom, mieszkanie , ogród
Hobby i rozrywka
Internet
Kultura i sztuka
Motoryzacja
Nauka i Edukacja
Podróże i wypoczynek
Portale komputerowe
Regiony , miasta
Sklepy
Zdrowie i medycyna
     QR COODE http://www.skarbowo.pl/     Podatki 0.00 z 5 0
Podatki - http://www.skarbowo.pl/
ID w katalogu 8658
Tytuł Podatki
Url http://www.skarbowo.pl/
Opis Jeśli nie potrafisz odnaleźć w sieci informacji na temat podatków, zadaj pytanie na naszej stronie. Odpowiedź otrzymasz w błyskawicznym czasie. Sprawdź, jak działa strona i dowiedz się wszystkiego na temat systemu podatkowego oraz działalności Urzędów Skarbowych. Jeśli nie potrafisz odszukać informacji na nurtujący Cię temat podatkowy, zadaj to pytanie w naszym serwisie. Szybko uzyskasz rzetelną informację. Znajdziesz tu też adresu Urzędów Skarbowych.
Grupa w katalogu Biznes, pieniądze, ekonomia > Finanse
Biznes, pieniądze, ekonomia > Doradztwo
Słowa kluczowe Urzędy Skarbowe   Podatki   Oddziały US
Data Jan 23, 2012
Imię kontaktowe Dorota
Napisz recenzję   Zgłoś błędny link  


Średnia ocena gości : 0.00 (z 5)
Ilość ocen: 0 Głosów
Ocena gościa

 Inne wpisy w kategorii Biznes, pieniądze, ekonomia > Finanse
1. SALDO biura księgowe w Dąbrowie Górniczej
  Jeśli potrzebują Państwo pomocy fachowców z zakresu szeroko pojętej księgowości, wówczas serdecznie zachęcamy do współpracy z Kancelarią Finansowo-Księgową SALDO z siedzibą w Dąbrowie Górniczej. Jej specjaliści świadczą usługi dla przedstawicieli przedsiębiorstw i osób prowadzących działalność z całego woj. śląskiego, a w szczególności Dąbrowy Górniczej, Będzina, Czeladzi oraz Sosnowca. Proponują m.in. rozliczanie księgi przychodów i rozchodów, a także usługi związane z kadrami oraz płacami. Pomagają nowym biznesmenom we wdrażaniu w sprawy podatkowe i księgowe. Zachęcamy do odwiedzin strony internetowej na której znajdują się szczegółowe informacje.
Katalog:   Biznes, pieniądze, ekonomia > Finanse
Biznes, pieniądze, ekonomia > Doradztwo


2. Wycena przedsiębiorstw
  Wieloletnie doświadczenie firmy consultingowej Orta Business Consulting z Wrocławia pozwala na w pełni profesjonalne doradztwo w kwestiach finansowych oraz gospodarczych. Wykwalifikowana zespół z bogatym doświadczeniem trafnie oceni, przeprowadzi prognozy i pomoże w finansowaniu firmy, przekształceniach własnościowych, wycenie przedsiębiorstw i pomoże w trudnej sytuacji finansowej. Priorytetem firmy jest jej sukces a także sukcesy jej kontrahentów. Owocna i profesjonalna współpraca z zawodowcami.
Katalog:   Biznes, pieniądze, ekonomia > Finanse
Biznes, pieniądze, ekonomia > Doradztwo


3. Porównywarka kredytów
  Wirtualny doradca finansowy www.finansosfera.pl. Eksperci z grupy Finansosfera.pl doradzają, jak wybrać najkorzystniejszy produkt finansowy dla Naszego portfela. Specjaliści w jasny, czytelny sposób przedstawiają i omawiają oferty poszczególny banków. Rozmawiają także z użytkownikami serwisu o tym, jak wybrać ten szyty na swoją miarę. Strona codziennie tworzy aktualny ranking produktów finansowych: lokaty, konta oszczędnościowe, rachunki bieżące (popularne ROR-y), kredyty, karty kredytowe. Za pośrednictwem strony można dokonać także, obliczeń swojej zdolności kredytowej (w zaciszu swojego domu, bez stresu w banku).
Katalog:   Biznes, pieniądze, ekonomia > Finanse
Biznes, pieniądze, ekonomia > Kredyty


4. Lokaty
  Lokowanie naszych pieniędzy w bezpiecznym miejscu to bardzo ważna sprawa. Wiele osób ma coraz więcej pieniędzy i zastanawia się co z nimi robić żeby przede wszystkim były bezpieczne i nie leżały w skarpecie. Najprostszy i najbardziej bezpieczny sposób na oszczędzanie to oczywiście lokaty bankowe, które zapewniają zysk troszkę większy niż inflacja i mają najczęściej gwarancje skarbu państwa. Jeśli interesują Cię najlepsze oferty na lokaty to zaglądaj do serwisu lokatka.pl i tam szukaj rozwiązań, które na pewno okażą się idealne dla Ciebie.
Katalog:   Biznes, pieniądze, ekonomia > Finanse
Internet > Reklama i marketing
Regiony , miasta > Zachodniopomorskie


5. PISAREK ANNA STĄPORKÓW biuro rachunkowe - Skarżysko
  Biuro rachunkowe Anna Pisarek wykonuje swoją działalność od 1999 roku. Jego siedziba znajduje się w Stąporkowie, ale zaprasza do skorzystania z usług klientów indywidualnych i firmy działające na terenie całego województwa świętokrzyskiego. Nasi pracownicy mają wysokie kwalifikacje i zostali odpowiednio przeszkoleni, żeby rzetelnie zajmować się pełną księgowością małych i większych przedsiębiorstw. Podejmujemy się zakładania akt osobowych pracowników, sporządzania listy płac oraz naliczania odszkodowań. Wystawiamy zaświadczenia o zatrudnieniu oraz zarobkach, reprezentujemy firmy przed urzędem skarbowym i inne. Dowiedz się więcej na temat naszej działalności na witrynie.
Katalog:   Biznes, pieniądze, ekonomia > Finanse
Copyright © 2006 Nicecoder.com. All Rights Reserved. Powered by 5.4.0