Darmowa reklama


 


 

Biznes, pieniądze, ekonomia
Dom, mieszkanie , ogród
Hobby i rozrywka
Internet
Kultura i sztuka
Motoryzacja
Nauka i Edukacja
Podróże i wypoczynek
Portale komputerowe
Regiony , miasta
Sklepy
Zdrowie i medycyna
     QR COODE http://www.adwokatkaminski.pl     Adwokat - Kancelaria w Toruniu 5.00 z 5 1
Adwokat - Kancelaria w Toruniu - http://www.adwokatkaminski.pl
ID w katalogu 8697
Tytuł Adwokat - Kancelaria w Toruniu
Url http://www.adwokatkaminski.pl
Opis Kancelaria prawna adwokata Jakuba Kamińskiego proponuje usługi prawne z zakresu wielu dziedzin prawa. Naszym celem jest zapewnienie pełnej ochrony prawnej naszych klientów - zarówno w postępowaniu karnym, jak również w sprawach cywilnych. Zapewniamy pełną dyskrecję, szybkość i rzetelność działania. Prowadzimy sprawy nie tylko w Toruniu, ale także w innych miastach regionu. Do każdej sprawy podchodzimy indywidualnie niezależnie od rodzaju zlecenia i wartości przedmiotu sporu. Posługujemy się językiem niemieckim i angielskim.
Grupa w katalogu Biznes, pieniądze, ekonomia > Doradztwo
Regiony , miasta > Kujawsko-Pomorskie
Słowa kluczowe adwokat kancelaria torun   kancelarie prawne toruń   prawnicy torun   prawnicy w toruniu   adwokaci torunt w toruniu   kancelaria prawna torun   radca prawny   mecenas toruń
Data Feb 20, 2012
Imię kontaktowe Jakub
Napisz recenzję   Zgłoś błędny link  


Średnia ocena gości : 5.00 (z 5)
Ilość ocen: 1 Głosów
Ocena gościa

 Inne wpisy przedstawione przez tego użytkownika
1. Adwokat - Kancelaria w Toruniu
  Kancelaria prawna adwokata Jakuba Kamińskiego proponuje usługi prawne z zakresu wielu dziedzin prawa. Naszym celem jest zapewnienie pełnej ochrony prawnej naszych klientów - zarówno w postępowaniu karnym, jak również w sprawach cywilnych. Zapewniamy pełną dyskrecję, szybkość i rzetelność działania. Prowadzimy sprawy nie tylko w Toruniu, ale także w innych miastach regionu. Do każdej sprawy podchodzimy indywidualnie niezależnie od rodzaju zlecenia i wartości przedmiotu sporu. Posługujemy się językiem niemieckim i angielskim.
Katalog:   Biznes, pieniądze, ekonomia > Doradztwo
Regiony , miasta > Kujawsko-Pomorskie


 Inne wpisy w kategorii Biznes, pieniądze, ekonomia > Doradztwo
1. Coaching w Krakowie - ZmianaNaDobre.pl Grażyna Słomska
  Strona dla pragnących zmiany na dobre: osób prywatnych i firm. Został tu opisany coaching, który jest metodą, pozwalającą spełnić życiowe, zawodowe aspiracje. Strona przedstawia też coaching jako sposób na wzrost wyników dla firm. Witryna pozwala zapoznać się ze specjalnymi programami: life coachingu (in. życiowego), c.kariery, czy biznesu. Programy opracowane dla organizacji/firm to coaching menadżerski oraz dla zespołów (team coaching). Opisano proces realizacji programu coachingowego: na czym polega, ile wymaga czasu i co się otrzymuje dodatkowo. W serwisie są cytowane wyniki badań potwierdzające skuteczność coachingu jako metody. Standardy i Kodeks Etyczny International Coach Federation oraz akredytacja coacha zapewniają profesjonalizm. Strona akredytowanego coacha i jednocześnie psychologa, który posiada doświadczenie pracy w i dla biznesu.
Katalog:   Biznes, pieniądze, ekonomia > Doradztwo
Nauka i Edukacja > Kursy , szkolenia


2. Zarządzanie projektami First Byte
  Na studium wykonalności składają się również wszelkiego rodzaju badania marketingowe, takie jak ankiety, testy czy też wywiady eksperckie. Dzięki wnikliwej analizie możemy sprawniej kierować naszym przedsiębiorstwem. Na zachodzie jest to dość popularne podejście, gdzie dużą wagę przypisuje się do analizy ekonomicznej zarówno konkurencji jak i własnej. W Polsce managerowie wielu firm niestety nie widzą takiej potrzeby, przez co czasem tracą bardzo dużo. Jednak Ci, którzy dostrzegą potencjał w takich badaniach, mogą cieszyć się trafniejszymi decyzjami rynkowymi niż ich konkurencja.
Katalog:   Biznes, pieniądze, ekonomia > Doradztwo


3. Usługi archeologiczne Kościan Wielkopolskie
  Archeolog mgr Dominik Kucza, tel.508-917-162 - nadzory
archeologiczne, ratownicze badania wykopaliskowe, prace
dokumentacyjno-zabezpieczające. Inwestor, który dowiaduje się, że chce prowadzić budowę na
obszarze objętym ochroną konserwatorską, zwykle uważa, że spotkało go
straszne nieszczęście, że wydłuży się czas budowy i wzrosną koszty. Jest
to opinia błędna, gdyż koszty są z reguły niewielkie, a sprawnie
przeprowadzone badania nie pochłaniają wiele czasu. Zapewniamy przejęcie
formalności konserwatorsko-prawnych, dopasowanie terminu prac do wymogów
inwestycyjnych, elastyczne podejscie, atrakcyjne ceny, satysfakcje z wykonanej pracy
Katalog:   Biznes, pieniądze, ekonomia > Doradztwo
Biznes, pieniądze, ekonomia > Usługi


4. Euro Dotacje - Dotacje unijne - Lublin
  Ze względu na oczekiwania rynku i naszych dotychczasowych klientów postanowiliśmy zaoferować Państwo ofertą przygotowywania wniosków unijnych na m.in dotacje czy fundusze. Od wielu lat duże sumy pieniędzy dotowane są przez Unią Europejską dla Polaków, na założenia własnej działalności czy pomoc w rozruchu innowacyjnych przedsiębiorstw. Działamy na rzecz rozwijania się przedsiębiorczości na terenie Lubelszczyzny oraz rozwoju regionalnego tych terenów. Do zobaczenia na www.euro-dotacje.com.pl Serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszych usług.
Katalog:   Biznes, pieniądze, ekonomia > Doradztwo
Biznes, pieniądze, ekonomia > Dotacje Unijne


5. Audyty
  Grupa JPL znana jest w Polsce z zatrudniania doskonałych radców prawnych. JPL zajmuje się doradzaniem największym polskim firmom! Czy to oznacza, że mały przedsiębiorca nie może liczyć na ich pomoc? Nic z tych rzeczy. Pomagamy klientom z różnych sektorów, za każdym razem świadcząc profesjonalne i rzetelne usługi w niezwykle dobrej cenie. Zapraszamy na stronę internetową grupy, gdzie dowiecie się bardzo wielu ciekawych informacji o audytach i marketingu.
Katalog:   Biznes, pieniądze, ekonomia > Doradztwo
Copyright © 2006 Nicecoder.com. All Rights Reserved. Powered by 5.4.0