Darmowa reklama


 


 

Biznes, pieniądze, ekonomia
Dom, mieszkanie , ogród
Hobby i rozrywka
Internet
Kultura i sztuka
Motoryzacja
Nauka i Edukacja
Podróże i wypoczynek
Portale komputerowe
Regiony , miasta
Sklepy
Zdrowie i medycyna
     QR COODE http://www.adwokatkaminski.pl    
Adwokat - Kancelaria w Toruniu
OCENA : 5.00 z maksymalnej 5 oparta na 1 głosach
Adwokat - Kancelaria w Toruniu - http://www.adwokatkaminski.pl
ID w katalogu 8697
Tytuł Adwokat - Kancelaria w Toruniu
Url http://www.adwokatkaminski.pl
Opis Kancelaria prawna adwokata Jakuba Kamińskiego proponuje usługi prawne z zakresu wielu dziedzin prawa. Naszym celem jest zapewnienie pełnej ochrony prawnej naszych klientów - zarówno w postępowaniu karnym, jak również w sprawach cywilnych. Zapewniamy pełną dyskrecję, szybkość i rzetelność działania. Prowadzimy sprawy nie tylko w Toruniu, ale także w innych miastach regionu. Do każdej sprawy podchodzimy indywidualnie niezależnie od rodzaju zlecenia i wartości przedmiotu sporu. Posługujemy się językiem niemieckim i angielskim.
Grupa w katalogu Biznes, pieniądze, ekonomia > Doradztwo
Regiony , miasta > Kujawsko-Pomorskie
Słowa kluczowe adwokat kancelaria torun   kancelarie prawne toruń   prawnicy torun   prawnicy w toruniu   adwokaci torunt w toruniu   kancelaria prawna torun   radca prawny   mecenas toruń
Data Feb 20, 2012
Imię kontaktowe Jakub
Napisz recenzję   Zgłoś błędny link  


Średnia ocena gości : 5.00 (z 5)
Ilość ocen: 1 Głosów
Ocena gościa

 Inne wpisy przedstawione przez tego użytkownika
1. Adwokat - Kancelaria w Toruniu
  Kancelaria prawna adwokata Jakuba Kamińskiego proponuje usługi prawne z zakresu wielu dziedzin prawa. Naszym celem jest zapewnienie pełnej ochrony prawnej naszych klientów - zarówno w postępowaniu karnym, jak również w sprawach cywilnych. Zapewniamy pełną dyskrecję, szybkość i rzetelność działania. Prowadzimy sprawy nie tylko w Toruniu, ale także w innych miastach regionu. Do każdej sprawy podchodzimy indywidualnie niezależnie od rodzaju zlecenia i wartości przedmiotu sporu. Posługujemy się językiem niemieckim i angielskim.
Katalog:   Biznes, pieniądze, ekonomia > Doradztwo
Regiony , miasta > Kujawsko-Pomorskie


 Inne wpisy w kategorii Biznes, pieniądze, ekonomia > Doradztwo
1. SM-Infobroker
  Nasza firma Infobrokerska specjalizuje się w pozyskiwaniu rzetelnej informacji dla klientów,
którzy stawiają na rozwój firmy, szukają nowych rynków zbytu,
jak i dbają o własny wizerunek w mediach.

Dzięki naszym usługom infobrokerskim klienci są w stanie sprawnie rozpocząć nowe etapy swojej działalności. Informacje dostarczone przez nasz kompetentny zespół
pozwalają przedsiębiorcom na podjęcie korzystnych decyzji dla swojej firmy i jej funkcjonowaniu
Katalog:   Biznes, pieniądze, ekonomia > Doradztwo


2. norlink.pl
  Planujesz wyjazd do Norwegii? A może już tam mieszkasz? Zapewne będziesz potrzebować pomocy z zakresu tamtejszego prawa, kwestiach skarbowych, bytowych, nabycia umiejętności poruszania się po urzędach i instytucjach norweskich. Wszystko to jest w stanie zapewnić Ci firma Norlink. Zajmujemy się kompleksową pomocą Polakom mieszkającym lub planującym wyjechać do Norwegii. Nasza pomoc obejmuje wszystkie kwestie formalne i bytowe. Służymy profesjonalną, szybką obsługą z 3 dniowym terminem realizacji. Zapraszamy do kontaktu z Norlink.
Katalog:   Biznes, pieniądze, ekonomia > Doradztwo
Biznes, pieniądze, ekonomia > Prawo


3. Przewodnik po świecie
  Jesteś ciekawy świata o Twoim marzeniem są podróże po wszystkich kontynentach? Zanim zaplanujesz wyjazd, przejrzyj obszerny przewodnik po świecie, aby sprawdzić, dokąd chciałbyś pojechać, co warto tam zobaczyć i jak do takiej podróży należy się przygotować. Przed wyjazdem na wakacje, znajdź w Internecie odpowiedni blog turystyczny. Warto mieć takie źródło rzetelnej wiedzy, aby poznać zwyczaje i kulturę kraju, do którego się wybieramy, być świadomym jego historii, religii, czy ustroju politycznego.
Katalog:   Biznes, pieniądze, ekonomia > Doradztwo


4. KAUNAN Consulting
  Profesjonalne doradztwo finansowe dla osób prywatnych oraz firm. Kredyty. Leasing. Faktoring. 25 banków i instytucji finansowych w jednym miejscu. Nasze usługi są BEZPŁATNE
Katalog:   Biznes, pieniądze, ekonomia > Doradztwo
Biznes, pieniądze, ekonomia > Finanse


5. Księgowość śląsk, biuro rachunkowe Buchalteria24
  Księgowość jest to jeden z profilów naszej działalności. Prowadzimy biuro rachunkowe, dojeżdżamy do klientów na terenie Górnego Śląska. Świadczymy pełną obsługę księgową, rachunkową, podatkową oraz obsługę kadr i płac dla podmiotów o różnym profilu działalności i formie prawnej.
Pracownicy naszego biura to osoby z dużym doświadczeniem, które z zaangażowaniem śledzą nowości oraz ciągłe zmiany w systemie z zakresu prawa, księgowości oraz rachunkowości.Odbieramy dokumenty we wskazanym miejscu. To my dojeżdżamy do klienta, a nie klient do nas.
www.buchalteria24.pl
Katalog:   Biznes, pieniądze, ekonomia > Doradztwo
Biznes, pieniądze, ekonomia > Biznes
Copyright © 2006 Nicecoder.com. All Rights Reserved. Powered by 5.4.0