Darmowa reklama


 


 

Biznes, pieniądze, ekonomia
Dom, mieszkanie , ogród
Hobby i rozrywka
Internet
Kultura i sztuka
Motoryzacja
Nauka i Edukacja
Podróże i wypoczynek
Portale komputerowe
Regiony , miasta
Sklepy
Zdrowie i medycyna
     QR COODE http://www.adwokatkaminski.pl     Adwokat - Kancelaria w Toruniu 5.00 z 5 1
Adwokat - Kancelaria w Toruniu - http://www.adwokatkaminski.pl
ID w katalogu 8697
Tytuł Adwokat - Kancelaria w Toruniu
Url http://www.adwokatkaminski.pl
Opis Kancelaria prawna adwokata Jakuba Kamińskiego proponuje usługi prawne z zakresu wielu dziedzin prawa. Naszym celem jest zapewnienie pełnej ochrony prawnej naszych klientów - zarówno w postępowaniu karnym, jak również w sprawach cywilnych. Zapewniamy pełną dyskrecję, szybkość i rzetelność działania. Prowadzimy sprawy nie tylko w Toruniu, ale także w innych miastach regionu. Do każdej sprawy podchodzimy indywidualnie niezależnie od rodzaju zlecenia i wartości przedmiotu sporu. Posługujemy się językiem niemieckim i angielskim.
Grupa w katalogu Biznes, pieniądze, ekonomia > Doradztwo
Regiony , miasta > Kujawsko-Pomorskie
Słowa kluczowe adwokat kancelaria torun   kancelarie prawne toruń   prawnicy torun   prawnicy w toruniu   adwokaci torunt w toruniu   kancelaria prawna torun   radca prawny   mecenas toruń
Data Feb 20, 2012
Imię kontaktowe Jakub
Napisz recenzję   Zgłoś błędny link  


Średnia ocena gości : 5.00 (z 5)
Ilość ocen: 1 Głosów
Ocena gościa

 Inne wpisy przedstawione przez tego użytkownika
1. Adwokat - Kancelaria w Toruniu
  Kancelaria prawna adwokata Jakuba Kamińskiego proponuje usługi prawne z zakresu wielu dziedzin prawa. Naszym celem jest zapewnienie pełnej ochrony prawnej naszych klientów - zarówno w postępowaniu karnym, jak również w sprawach cywilnych. Zapewniamy pełną dyskrecję, szybkość i rzetelność działania. Prowadzimy sprawy nie tylko w Toruniu, ale także w innych miastach regionu. Do każdej sprawy podchodzimy indywidualnie niezależnie od rodzaju zlecenia i wartości przedmiotu sporu. Posługujemy się językiem niemieckim i angielskim.
Katalog:   Biznes, pieniądze, ekonomia > Doradztwo
Regiony , miasta > Kujawsko-Pomorskie


 Inne wpisy w kategorii Biznes, pieniądze, ekonomia > Doradztwo
1. Obsługa prawna spółek - Warszawa - rejestracja-spolek-warszawa.pl
  SosnowskiLegal to kancelaria prawna z Warszawy wyspecjalizowana w zakładaniu, obsłudze prawnej, przekształceniu spółek. Kancelaria uczestniczy w sprzedaży przedsiębiorstw, w badaniach firm przed przejęciem, w ogłaszaniu upadłości. Kancelaria obsługuje sprawy z gruntu sprawa gospodarczego oraz handlowego. Inne możliwości to prowadzenie negocjacji biznesowych. Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia naszej strony firmowej w celu zapoznania się z naszymi usługami jakie możemy świadczyć dla Państwa.
Katalog:   Biznes, pieniądze, ekonomia > Doradztwo


2. Doradztwo strategiczne
  WYG Consulting to międzynarodowa spółka doradcza, która od 1992 roku działa także w Polsce. Biura ma rozlokowane na całym świecie. W naszym kraju posiada biura m.in. w Gdańsku oraz Warszawie. Firma oferuje swoim klientom doradztwo strategiczne oraz profesjonalne szkolenia biznesowe dla firm oraz managerów. Do tego pomaga przedsiębiorcom uzyskać dofinansowanie z Unii Europejskiej. Proponowane przez WYG Consulting działania, przekładają się wzrost konkurencyjności oraz zwiększenie kapitału finansowego oraz technologicznego.
Katalog:   Biznes, pieniądze, ekonomia > Doradztwo
Biznes, pieniądze, ekonomia > Dotacje Unijne


3. DB Doradztwo Biznesowe Warszawa - kredyty Warszawa
  DB Doradztwo Biznesowe Warszawa oferuje: kredyty w Warszawie, kredyty gotówkowe, kredyty hipoteczne, kredyty bankowe, kredyty rodzina na swoim, kredyty samochodowe, kredyty mieszkaniowe, refinansowanie kredytów, leasing w Warszawie, leasing nieruchomości, leasing samochodowy, pośrednictwo finansowe, kredyty inwestycyjne
Katalog:   Biznes, pieniądze, ekonomia > Doradztwo
Biznes, pieniądze, ekonomia > Biznes


4. Sprzedam spółkę z o.o.
  W naszej ofercie znajdziecie Państwo: Sprzedaż-kupno spółek niezadłużonych, Zakup spółek w trudnej sytuacji ekonomicznej, Znalezienie potencjalnego nabywcy na udziały spółki, Przygotowanie wniosku w postępowaniu upadłościowym obejmującego zawarcie układu lub obejmującego likwidacje spółki.
Katalog:   Biznes, pieniądze, ekonomia > Doradztwo
Biznes, pieniądze, ekonomia > Biznes


5. Krzywicka Biuro
  Cieszące się zaufaniem szerokiej grupy klientów biuro rachunkowe w Jeleniej Górze zaprasza do współpracy. Jeśli poszukują Państwo rzetelnego doradcy podatkowego lub kompleksowej obsługi księgowej dla swoje firmy, jesteśmy do usług. Dyspozycyjni, terminowi, otwarci i konkretni. Proponujemy bardzo korzystne warunki finansowe. Działalność prowadzimy od 1992 roku. Jesteśmy postrzegani, jako lojalny partner biznesowy. Osoby zainteresowane szczegółowymi informacjami na temat współpracy odsyłamy do zakładki kontakt na stronie krzywickabiuro.pl. Zapraszamy.
Katalog:   Biznes, pieniądze, ekonomia > Doradztwo
Copyright © 2006 Nicecoder.com. All Rights Reserved. Powered by 5.4.0