Darmowa reklama


 


 

Biznes, pieniądze, ekonomia
Dom, mieszkanie , ogród
Hobby i rozrywka
Internet
Kultura i sztuka
Motoryzacja
Nauka i Edukacja
Podróże i wypoczynek
Portale komputerowe
Regiony , miasta
Sklepy
Zdrowie i medycyna
     QR COODE http://www.adwokatkaminski.pl    
Adwokat - Kancelaria w Toruniu
OCENA : 5.00 z maksymalnej 5 oparta na 1 głosach
Adwokat - Kancelaria w Toruniu - http://www.adwokatkaminski.pl
ID w katalogu 8697
Tytuł Adwokat - Kancelaria w Toruniu
Url http://www.adwokatkaminski.pl
Opis Kancelaria prawna adwokata Jakuba Kamińskiego proponuje usługi prawne z zakresu wielu dziedzin prawa. Naszym celem jest zapewnienie pełnej ochrony prawnej naszych klientów - zarówno w postępowaniu karnym, jak również w sprawach cywilnych. Zapewniamy pełną dyskrecję, szybkość i rzetelność działania. Prowadzimy sprawy nie tylko w Toruniu, ale także w innych miastach regionu. Do każdej sprawy podchodzimy indywidualnie niezależnie od rodzaju zlecenia i wartości przedmiotu sporu. Posługujemy się językiem niemieckim i angielskim.
Grupa w katalogu Biznes, pieniądze, ekonomia > Doradztwo
Regiony , miasta > Kujawsko-Pomorskie
Słowa kluczowe adwokat kancelaria torun   kancelarie prawne toruń   prawnicy torun   prawnicy w toruniu   adwokaci torunt w toruniu   kancelaria prawna torun   radca prawny   mecenas toruń
Data Feb 20, 2012
Imię kontaktowe Jakub
Napisz recenzję   Zgłoś błędny link  


Średnia ocena gości : 5.00 (z 5)
Ilość ocen: 1 Głosów
Ocena gościa

 Inne wpisy przedstawione przez tego użytkownika
1. Adwokat - Kancelaria w Toruniu
  Kancelaria prawna adwokata Jakuba Kamińskiego proponuje usługi prawne z zakresu wielu dziedzin prawa. Naszym celem jest zapewnienie pełnej ochrony prawnej naszych klientów - zarówno w postępowaniu karnym, jak również w sprawach cywilnych. Zapewniamy pełną dyskrecję, szybkość i rzetelność działania. Prowadzimy sprawy nie tylko w Toruniu, ale także w innych miastach regionu. Do każdej sprawy podchodzimy indywidualnie niezależnie od rodzaju zlecenia i wartości przedmiotu sporu. Posługujemy się językiem niemieckim i angielskim.
Katalog:   Biznes, pieniądze, ekonomia > Doradztwo
Regiony , miasta > Kujawsko-Pomorskie


 Inne wpisy w kategorii Biznes, pieniądze, ekonomia > Doradztwo
1. DJB Doradztwo Marcin Choraży
  DJB Doradztwo. Nasi konsultanci na podstawie rozmów z przedstawicielami firmy oraz właścicielami procesów sami projektują oraz tworzą procedury regulujące postępowanie w ramach danego procesu głównego. Staramy się w jak najmniejszym stopniu zakłócać pracę firmy podczas całego procesu wdrażania, na każdym jego etapie. Jeśli chodzi o wszelkie procesy wspierające- schemat wygląda tak samo.
Pomagamy przy wdrażaniu systemów ISO w innowacyjny, wypracowany przez lata doświadczeń naszych konsultantów sposób.
Katalog:   Biznes, pieniądze, ekonomia > Doradztwo
Biznes, pieniądze, ekonomia > Usługi


2. Opłaty za korzystanie ze środowiska
  Nasza marka Ekomeritum działa na rynku od wielu lat, działamy w branży przemysłowej oferując szeroki wachlarz usług w zakresie ochrony środowiska. Pomagamy w rozwiązywaniu problemów jak i wyjaśnianiu zawiłości związanych z aspektami środowiskowymi. W naszej ofercie można wyróżnic: pomiary hałasu, opracowywanie wniosków, raporty, programy ochrony środowiska, pomoc we wprowadzaniu ISO i wiele innych. Nasz zespól to wykwalifikowana kadra z dostępem do najnowocześniejszej technologi pomocnej w przeprowadzaniu pomiarów.
Katalog:   Biznes, pieniądze, ekonomia > Doradztwo
Biznes, pieniądze, ekonomia > Usługi


3. DB Doradztwo Biznesowe Warszawa - kredyty Warszawa
  DB Doradztwo Biznesowe Warszawa oferuje: kredyty w Warszawie, kredyty gotówkowe, kredyty hipoteczne, kredyty bankowe, kredyty rodzina na swoim, kredyty samochodowe, kredyty mieszkaniowe, refinansowanie kredytów, leasing w Warszawie, leasing nieruchomości, leasing samochodowy, pośrednictwo finansowe, kredyty inwestycyjne
Katalog:   Biznes, pieniądze, ekonomia > Doradztwo
Biznes, pieniądze, ekonomia > Biznes


4. Coaching w Krakowie - ZmianaNaDobre.pl Grażyna Słomska
  Strona dla pragnących zmiany na dobre: osób prywatnych i firm. Został tu opisany coaching, który jest metodą, pozwalającą spełnić życiowe, zawodowe aspiracje. Strona przedstawia też coaching jako sposób na wzrost wyników dla firm. Witryna pozwala zapoznać się ze specjalnymi programami: life coachingu (in. życiowego), c.kariery, czy biznesu. Programy opracowane dla organizacji/firm to coaching menadżerski oraz dla zespołów (team coaching). Opisano proces realizacji programu coachingowego: na czym polega, ile wymaga czasu i co się otrzymuje dodatkowo. W serwisie są cytowane wyniki badań potwierdzające skuteczność coachingu jako metody. Standardy i Kodeks Etyczny International Coach Federation oraz akredytacja coacha zapewniają profesjonalizm. Strona akredytowanego coacha i jednocześnie psychologa, który posiada doświadczenie pracy w i dla biznesu.
Katalog:   Biznes, pieniądze, ekonomia > Doradztwo
Nauka i Edukacja > Kursy , szkolenia


5. Biuro Wirtulane
  Szanowni Państwo, Witamy serdecznie na naszej stronie i zapraszamy do współpracy. Firma nasza prowadzi działalność pod marką „Warszawskie Biuro” polegającą na świadczeniu usług wynajmu „wirtualnych biur”. Prowadzimy sekretariat, odbieramy telefon
Katalog:   Biznes, pieniądze, ekonomia > Doradztwo
Copyright © 2006 Nicecoder.com. All Rights Reserved. Powered by 5.4.0