Darmowa reklama


 


 

Biznes, pieniądze, ekonomia
Dom, mieszkanie , ogród
Hobby i rozrywka
Internet
Kultura i sztuka
Motoryzacja
Nauka i Edukacja
Podróże i wypoczynek
Portale komputerowe
Regiony , miasta
Sklepy
Zdrowie i medycyna
     QR COODE http://www.adwokatkaminski.pl     Adwokat - Kancelaria w Toruniu 5.00 z 5 1
Adwokat - Kancelaria w Toruniu - http://www.adwokatkaminski.pl
ID w katalogu 8697
Tytuł Adwokat - Kancelaria w Toruniu
Url http://www.adwokatkaminski.pl
Opis Kancelaria prawna adwokata Jakuba Kamińskiego proponuje usługi prawne z zakresu wielu dziedzin prawa. Naszym celem jest zapewnienie pełnej ochrony prawnej naszych klientów - zarówno w postępowaniu karnym, jak również w sprawach cywilnych. Zapewniamy pełną dyskrecję, szybkość i rzetelność działania. Prowadzimy sprawy nie tylko w Toruniu, ale także w innych miastach regionu. Do każdej sprawy podchodzimy indywidualnie niezależnie od rodzaju zlecenia i wartości przedmiotu sporu. Posługujemy się językiem niemieckim i angielskim.
Grupa w katalogu Biznes, pieniądze, ekonomia > Doradztwo
Regiony , miasta > Kujawsko-Pomorskie
Słowa kluczowe adwokat kancelaria torun   kancelarie prawne toruń   prawnicy torun   prawnicy w toruniu   adwokaci torunt w toruniu   kancelaria prawna torun   radca prawny   mecenas toruń
Data Feb 20, 2012
Imię kontaktowe Jakub
Napisz recenzję   Zgłoś błędny link  


Średnia ocena gości : 5.00 (z 5)
Ilość ocen: 1 Głosów
Ocena gościa

 Inne wpisy przedstawione przez tego użytkownika
1. Adwokat - Kancelaria w Toruniu
  Kancelaria prawna adwokata Jakuba Kamińskiego proponuje usługi prawne z zakresu wielu dziedzin prawa. Naszym celem jest zapewnienie pełnej ochrony prawnej naszych klientów - zarówno w postępowaniu karnym, jak również w sprawach cywilnych. Zapewniamy pełną dyskrecję, szybkość i rzetelność działania. Prowadzimy sprawy nie tylko w Toruniu, ale także w innych miastach regionu. Do każdej sprawy podchodzimy indywidualnie niezależnie od rodzaju zlecenia i wartości przedmiotu sporu. Posługujemy się językiem niemieckim i angielskim.
Katalog:   Biznes, pieniądze, ekonomia > Doradztwo
Regiony , miasta > Kujawsko-Pomorskie


 Inne wpisy w kategorii Biznes, pieniądze, ekonomia > Doradztwo
1. BRANDBROKER to zespół doradców wspierających firmy i menedżerów w zarządzaniu wartościami niemateria
  BRANDBROKER to zespół konsultantów zajmujących się doradztwem w dziedzinie budowania i wykorzystywania wartości finansowej elementów IP (Intellectual Propoerty): Oferta naszego zespołu koncentruje się na trzech obszarach:
1.Pośrednictwo w obrocie markami, znakami towarowymi i domenami internetowymi:
due dilligence, wycena marek, znaków towarowych i domen internetowych, poszukiwanie nabywców (sprzedawców) znaków towarowych i domen internetowych, negocjowanie warunków transakcji
Nasz oferta zapewnia klientom następujące korzyści dla klienta: konsultacje i negocjowanie na rzecz klienta w celu uzyskania korzystnych warunków finansowych (tani zakup, droga sprzedaż)
2.Wycena prawa własności intelektualnej (wycena marki, firmy, znaków towarowych) różne metody szacowania wartości niematerialnych
Szacowanie wartości finansowej marki, ocena potencjału marketingowego i siły rynkowej marki, dopasowanie marki do portfolio i strategii rynkowej klienta.
Korzyści dla klienta: Wiedza o potencjale finansowym marki, wycena na potrzeby sporów sądowych , wycena na potrzeby wniesienia praw własności intelektualnej jako aportu do spółki kapitałowej.
3.Due dilligence marki
audyt znaków towarowych, firm oznaczeń przedsiębiorstwa w procesach zbycia przedsiębiorstwa, fuzji i przejęć (kwestia możliwości dalszego używania oznaczeń przez nabywców, kwestia kolizji oznaczeń, niebezpieczeństwa wprowadzenia w błąd konsumentów w wyniku przejęcia marki) oraz audyt elementów własności na znaki towarowe, firmę, oznaczenia przedsiębiorstwa
Korzyści dla klienta: zebrana wiedza niezbędna w poszukiwaniu atrakcyjnych transakcji, określenie ryzyk oraz estymowanie przychodów.
Katalog:   Biznes, pieniądze, ekonomia > Doradztwo


2. Doradca Podatkowy
  Doradca podatkowy mimo że jest w Polsce stosunkowo nowym zawodem, trzyma piecze nad naszymi finansami i może uchronić od kłopotów podatkowo-finansowych. Właśnie dlatego z myślą o doradcach powstał największy w Polsce portal zrzeszający doradców podatkowych z całej polski. Na łamach portalu doradcy podatkowi mogą zamieszczać swoje prezentacje. Ponadto na portalu sporo wiadomości, dokumentów i narzędzi z branży podatkowej, finansowo-księgowej i prawnej.
Katalog:   Biznes, pieniądze, ekonomia > Doradztwo
Biznes, pieniądze, ekonomia > Biznes


3. Doradca podatkowy Bydgoszcz
  Biuro podatkowe BILANS oferuje pełen zakres usług doradztwa podatkowego oraz świadczy kompleksowe usługi w zakresie obsługi księgowo-kadrowej: prowadzenie pełnej rachunkowości, księgi przychodów i rozchodów wraz z ewidencjami dla potrzeb VAT, ryczałt i rozliczanie pracowników.
Katalog:   Biznes, pieniądze, ekonomia > Doradztwo


4. trzecifilar.eu - Emerytura, Oszczędzanie, Inwestycje
  Nowoczesne rozwiązania, które zabezpieczą Twoją przyszłość finansową. Standardy dostępne w europie od lat nareszcie dostępne w Polsce. Programy oszczędnościowe, pomagające systematycznie i bezpiecznie pomnożyć Twoje pieniądze. Programy stypendialne zapewniające studia dla Twoich dzieci. Programy emerytalne zapewniające emeryturę na ponad europejskim standardzie. Wysoko oprocentowane lokaty z odsetkami naliczanymi dziennie. Oszczędzanie bez podatku belki. Profesjonalne doradztwo inwestycyjne i emerytalne.
Katalog:   Biznes, pieniądze, ekonomia > Doradztwo
Biznes, pieniądze, ekonomia > Inwestycje


5. Korporacja Biznesowa dotacje i fundusze dla firm i NGO - outsourcing
  Korporacja Biznesowa sp.j. pozyskuje dotacje i fundusze, w tym unijne dla firm i NGO (organizacji pozarz?dowych), zapewnia kompleksow? obs?ug?szystkich podmiot?outsourcing)
Katalog:   Biznes, pieniądze, ekonomia > Doradztwo
Copyright © 2006 Nicecoder.com. All Rights Reserved. Powered by 5.4.0