Darmowa reklama


 


 

Biznes, pieniądze, ekonomia
Dom, mieszkanie , ogród
Hobby i rozrywka
Internet
Kultura i sztuka
Motoryzacja
Nauka i Edukacja
Podróże i wypoczynek
Portale komputerowe
Regiony , miasta
Sklepy
Zdrowie i medycyna
     QR COODE http://rozwody-bydgoszcz.pl     Adwokat w Bydgoszczy - Adwokat Dorota Paczkowska - Witam Państwa na stronie mojej Kancelarii 0.00 z 5 0
Adwokat w Bydgoszczy - Adwokat Dorota Paczkowska - Witam Państwa na stronie mojej Kancelarii - http://rozwody-bydgoszcz.pl
ID w katalogu 8712
Tytuł Adwokat w Bydgoszczy - Adwokat Dorota Paczkowska - Witam Państwa na stronie mojej Kancelarii
Url http://rozwody-bydgoszcz.pl
Opis Adwokat Dorota Paczkowska - Bydgoszcz. Kancelaria adwokacka zapewnia kompleksową pomoc prawną dla klientów indywidualnych oraz podmiotów gospodarczych.
Kancelaria gwarantuje najwyższy standard usług prawnych z zakresu prawa rodzinnego (rozwód, alimenty, separacja, podział majątku), karnego, cywilnego, pracy.
Kancelaria zapewnia stała obsługę prawną przedsiębiorstw (reprezentacja przed sądami i organami administracji, sporządzanie opinii prawnych, projektów umów, windykacja należności).
Grupa w katalogu Biznes, pieniądze, ekonomia > Prawo
Regiony , miasta > Kujawsko-Pomorskie
Słowa kluczowe adwokat Bydgoszcz   rozwód Bydgoszcz   rozwody   sprawy rozwodowe Bydgoszcz   adwokat   adwokaci   prawnicy   prawnik   kancelaria adwokacka   porady prawne   prawo rodzinne
Data Feb 20, 2012
Imię kontaktowe Klaudiusz
Napisz recenzję   Zgłoś błędny link  


Średnia ocena gości : 0.00 (z 5)
Ilość ocen: 0 Głosów
Ocena gościa

 Inne wpisy w kategorii Biznes, pieniądze, ekonomia > Prawo
1. Kancelaria adwokacka Libero - sprawy karne
  Jesteśmy grupą adwokatów, którzy prowadzą kancelarię w Łodzi. Specjalizujemy się w tym zawodzie od niemal dekady i udało nam się osiągnąć wiele sukcesów. Zdajemy sobie sprawę z tego, jak trudna jest to branża i jak wielkie wymagania stawiają przed nami klienci. Jesteśmy bardzo skuteczni w swoich działaniach, dlatego warto nam zaufać. Specjalizujemy się w wielu dziedzinach prawniczych, dzięki czemu można liczyć u nas na niezwykle kompleksowe usługi.
Katalog:   Biznes, pieniądze, ekonomia > Prawo


2. Kancelaria Notarialna w Nowym Sączu
  Propozycja usług kancelarii notarialnej z Nowego Sącza. Możecie Państwo zlecić w kancelarii przygotowanie umów przeniesienia własności, poświadczenie dokumentów oraz podpisów. Kancelaria zajmuje się również spisywaniem protokołów, doręczaniem oświadczeń i przechowywaniem różnorodnego majątku klienta. W celu bezpłatnych konsultacji możecie się Państwo skonsultować z notariuszem Pawłem Budzikowskim. Zachęcamy do zapoznania się z pełną ofertą firmy.
Katalog:   Biznes, pieniądze, ekonomia > Prawo


3. Adam Bielan - Poseł do Parlamentu Europejskiego
  Adam Jerzy Bielań w latach 2009-2014 został uznany za najaktywniejszego polskiego posła w Parlamencie Europejskim. Jego kancelaria rozwiązuje problemy, które wchodzą w skład kompetencji Parlamentu Europejskiego. Można w niej składać petycje, skargi i wnioski mające na celu zwrócenie uwagi Parlamentu Europejskiego na łamanie praw obywatelskich przez państwa członkowskie. Dodatkowo kancelaria organizuje staże i wyjazdy dla studentów, dzięki którym mogą oni zdobyć bezcenną wiedzę.
Katalog:   Biznes, pieniądze, ekonomia > Prawo


4. Odpis księgi wieczystej
  Odpisy z Księgi Wieczystej przez internet - szybko i profesjonalnie. U nas uzyskasz oryginalny odpis księgi wieczystej zwykły i zupełny bezpośrednio z sądu bez wychodzenia z domu. Sprzedaż wysyłkowa na terenie całego kraju, dostawa w 24h. Elektroniczna Księga Wieczysta informacje, formularze, odpisy kw, wpisy do księgi wieczystej, wykreślenia, zakładanie ksiąg wieczystych. Ponadto oferujemy odpis krs aktualny i pełny oraz sprawozdania finansowe firm z Krajowego Rejestru Sądowego.
Katalog:   Biznes, pieniądze, ekonomia > Prawo


5. Windykacja - Poznań
  Nasza kancelaria prawna powstała w głównej mierze aby nieść pomoc małym i średnim firmom. Zapewniamy obsługę prawną, księgową i finansową. Do każdego zadania przykładamy się tak aby zapewnić osobom korzystającym z naszych usług poradę na najwyższym poziomie. Mamy w ofercie również spółki krajowe i zagraniczne z bardzo pozytywną historią. Wykonujemy również sprawozdania finansowe. Nasza usługa jest w kompleksowa. Zachęcamy do bezpośredniego kontaktu.
Katalog:   Biznes, pieniądze, ekonomia > Prawo
Copyright © 2006 Nicecoder.com. All Rights Reserved. Powered by 5.4.0