Darmowa reklama


 


 

Biznes, pieniądze, ekonomia
Dom, mieszkanie , ogród
Hobby i rozrywka
Internet
Kultura i sztuka
Motoryzacja
Nauka i Edukacja
Podróże i wypoczynek
Portale komputerowe
Regiony , miasta
Sklepy
Zdrowie i medycyna
     QR COODE http://kancelaria-lublin.pl     Adwokaci w Lublinie - Rozwody 5.00 z 5 2
Adwokaci w Lublinie - Rozwody - http://kancelaria-lublin.pl
ID w katalogu 8751
Tytuł Adwokaci w Lublinie - Rozwody
Url http://kancelaria-lublin.pl
Opis Kancelaria prawna w Lublinie oferuje profesjonalne usługi prawnicze skierowane osób prywatnych i przedsiębiorstw. Kancelaria adwokacka mieści się w Lublinie, jednak pomoc prawna świadczona przez adwokatów obejmuje całą Polskę. Szeroka oferta kancelarii adwokackiej obejmuje wiele dziedzin prawa, takich jak prawo cywilne, prawo gospodarcze, prawo pracy, i inne.

Kancelaria adwokacka w Lublinie świadczy pomoc prawną w zakresie udzielania porad prawnych z różnych dziedzin prawa, w szczególności prawa karnego lub rodzinnego. Pani Adwokat specjalizuje się w prawie karnym oraz prawie cywilnym, przez co jest uznawana za skutecznego prawnika w sprawach o separację, o alimenty, o podział majątku, rozwodowych oraz w sprawach karnych.

Pamiętaj, że rzetelny adwokat to podstawa Twojego sukcesu!
Grupa w katalogu Biznes, pieniądze, ekonomia > Prawo
Regiony , miasta > Lubelskie
Słowa kluczowe adwokat lublin   kancelaria adwokacka   prawo karne   prawo rodzinne
Data Mar 19, 2012
Imię kontaktowe Kuba
Napisz recenzję   Zgłoś błędny link  


Średnia ocena gości : 5.00 (z 5)
Ilość ocen: 2 Głosów
Ocena gościa

 Inne wpisy w kategorii Biznes, pieniądze, ekonomia > Prawo
1. Joanna Świerta Kancelaria Radcy Prawnego
  Krakowska Kancelaria radcy prawnego Joanny Świerta zaprasza osoby indywidualne oraz firmy do korzystania z oferty Kancelarii.

Zakres świadczonych usług obejmuje m.in.: udzielanie porad i konsultacji prawnych, zastępstwo w postępowaniach sądowych, sporządzanie umów i pism procesowych, windykacje należności oraz stałą obsługę prawną firm.

Specjalizujemy się w sprawach z zakresu prawa cywilnego,prawa rodzinnego, prawa gospodarczego, prawa pracy oraz prawa spółek.

Po szczegóły oferty zapraszamy na naszą stronę internetową: www.kancelariaksz.pl

Zapraszamy do współpracy.
Katalog:   Biznes, pieniądze, ekonomia > Prawo
Biznes, pieniądze, ekonomia > Doradztwo


2. Kancelaria adwokacka w Warszawie - prawo pracy
  Kancelaria adwokacka, którą prowadzi Jacek Sosnowski, specjalizuje się w sprawach powiązanych z prawem pracy. Jej siedziba jest zlokalizowana w Warszawie. Kancelaria posiada wieloletnie doświadczenie, dzięki czemu jest w stanie skutecznie pomóc na przykład podczas staranie się o odszkodowanie wynikające z mobbingu czy należące się danej osobie odprawy. Ponadto, zajmuje się ona też reprezentowaniem klientów w sądzie. Serdecznie zapraszamy. Szczegóły na stronie www.
Katalog:   Biznes, pieniądze, ekonomia > Prawo


3. Porady prawne, Adwokat Łódź
  Adwokat Piotr Sęk serdecznie zaprasza wszystkich zainteresowanych klientów do skorzystania z usług, świadczonych w swojej Kancelarii Adwokackiej, mieszczącej się w Łodzi oraz w Zgierzu. Zgłaszając się po pomoc prawną do Adwokata Piotra Sęka, każdy otrzymuje kompleksową pomoc i doradztwo prawne.

Adwokat z Łodzi reprezentuje swoich klientów przed sądami oraz prowadzi sprawy cywilne, karne, spadkowe i inne. Usługi Kancelarii Adwokackiej kierowane są nie tylko do fizycznych osób, ale także do podmiotów gospodarczych. W ramach usług, skorzystać można z praktycznej porady prawnej, pomocy w kwestii sporządzenia pism oraz umów, a także uzyskać można godnego przedstawiciela przed sądem.

Klienci, którzy poszukują pomocy prawnej, często czują się zagubieni, ponieważ polski system prawny jest niezwykle skomplikowany i trudny do zrozumienia. Właśnie dlatego, Adwokat z Łodzi oferuje profesjonalną pomoc oraz wsparcie, które poparte jest doświadczeniem i wiedzą zdobytą przez lata.

Serdecznie zapraszamy wszystkich Państwa do zapoznania się z pełną ofertą usług Kancelarii. Kancelaria Adwokacka z Łodzi przy ulicy Piramowicza, natomiast w Zgierzu przy ulicy Powstańców Śląskich.
Katalog:   Biznes, pieniądze, ekonomia > Prawo
Biznes, pieniądze, ekonomia > Usługi


4. Adwokat w Katowicach - spadki
  Kancelaria Adwokacka Katowice specjalizuje się w sprawach spadkowych. Prowadzimy głównie sprawy o zachowek, dział spadku, nabycie spadku. Zakres usług obejmuje porady spadkowe, analizę testamentów, podważanie ważności testamentu, dochodzenie zachowku, sądowy dział spadku, zabezpieczenie spadku, sporządzanie testamentu i inne. Adwokaci z kancelarii działają zawsze zgodnie z etyką zawodową, dbając o dobre interesy swoich klientów. Gwarantujemy całkowitą dyskrecję i lojalność. Zapraszamy do współpracy głównie osoby indywidualne.
Katalog:   Biznes, pieniądze, ekonomia > Prawo


5. A. KAMPA pismo sądowe - Olsztyn
  Radcy Prawnego Andrzej Kampa prowadzi kancelarię w Olsztynie. Obsługuje klientów od poniedziałku do piątku w godzinach od 8:00 do 16:00. Doradza także przeprowadza czynności prawne dla osób fizycznych oraz firm i przedsiębiorstw. Przeprowadza sprawy z zakresu prawa cywilnego, rodzinnego, prawa konsumentów i prawa ubezpieczeń. Przygotowuje umowy oraz statuty dla stowarzyszeń, fundacji również spółek. Wykonuje projekty umów oraz kontraktów handlowych. Przeprowadza mediacje i negocjacje. Dochodzi roszczeń klientów na drodze sądowej. Szykuje umowy, pisma procesowe, pozwy oraz apelacje. Występuje w sprawach o zadośćuczynienie i odszkodowanie. Więcej wiadomości zamieszczono na stronie.
Katalog:   Biznes, pieniądze, ekonomia > Prawo
Biznes, pieniądze, ekonomia > Usługi
Copyright © 2006 Nicecoder.com. All Rights Reserved. Powered by 5.4.0