Darmowa reklama


 


 

Biznes, pieniądze, ekonomia
Dom, mieszkanie , ogród
Hobby i rozrywka
Internet
Kultura i sztuka
Motoryzacja
Nauka i Edukacja
Podróże i wypoczynek
Portale komputerowe
Regiony , miasta
Sklepy
Zdrowie i medycyna
     QR COODE http://www.chinskiraport.pl     Import z Chin - Targi w Chinach - Sprawdzenie firmy 0.00 z 5 0
Import z Chin - Targi w Chinach - Sprawdzenie firmy - http://www.chinskiraport.pl
ID w katalogu 8753
Tytuł Import z Chin - Targi w Chinach - Sprawdzenie firmy
Url http://www.chinskiraport.pl
Opis Zawsze mówimy chińskim importerom, że import z chin to nie jednorazowy zakup a cały proces. Aby zakup z Państwa Środka był szczęśliwy, wpływ ma wiele czynników, takich jak znalezienie zaufanej firmy z Chin, zdobycie potrzebnych certyfikatów oraz pozwoleń od chińskiego kontrahenta, przygotowanie logistyki aż po sprzedaż produktów z Chin
Wiele firm rozważa jak zacząć importować z Państwa Środka? Jak odnaleźć producenta w Chinach.Najlepszym sposobem są targi w Chinach. W Chinach targi organizowane są bardzo często. Każdy z importerów wyszuka interesującą go branże na targach w Chinach. Po wyszukaniu chińskiej fabryki konieczne jest sprawdzić czy istnieje. Otóż chińskie firmy często nie są firmami sprawdzonymi producentami, często to nieuczciwe firmy lub po prostu firmy handlowe zamiast chińskich fabryk.
Dlatego dzięki portalowi chinskiraport.pl można producenta z Chin sprawdzić. Jest to pierwszy z etapów handlu z Chinami. Możemy się dowiedzieć kiedy firma w Chinach powstała, czy firma w Chinach to fabryka czy pośrednik? Czy chiński dostawca ma wszystkie wymagane certyfikaty, ISO oraz chińską licencję eksportową?
Warto pamiętać, że import z Chin odbywa się na przedpłacie dlatego pewność, że producent chiński jest sprawdzony jest najważniejsza dla bezpiecznego importu z chińskiej fabryki.
Nasze oddziały w Chinach sporządzają raport handlowy - nt. chińskiej fabryki. Zajmuje to tylko 72 godziny.zapraszamy do skontaktowania się z numerem telefonu +48 532619322 lub kontakt@chinskiraport.pl
Grupa w katalogu Biznes, pieniądze, ekonomia > Biznes
Biznes, pieniądze, ekonomia > Usługi
Słowa kluczowe import z Chin   targi w Chinach   chińskie firmy   sprawdzenie firmy w Chinach   hurtownie w Chinach   biznes Chiny   handel Chiny   import towarów z Chin   targi w Chinach 2012
Data Mar 26, 2012
Imię kontaktowe Dominik Kroplewski
Napisz recenzję   Zgłoś błędny link  


Średnia ocena gości : 0.00 (z 5)
Ilość ocen: 0 Głosów
Ocena gościa

 Inne wpisy w kategorii Biznes, pieniądze, ekonomia > Biznes
1. Marketing w Internecie
  Marketing w Internecie to główny obszar działalności BrainJuice Group, która łączy kompetencje z najważniejszych obszarów działań online: budowania strategii, marketingu w wyszukiwarkach, Web PR, badań online i analityki, generowania leadów, tworzenia serwisów WWW. Nasze doświadczenie i wiedza zapewni Twojej firmie sukces – w Internecie i poza nim!
Reklama w Internecie to nie tylko bannery! Sprawdź ofertę BrainJuice Group. Specjalizujemy się w marketingu internetowym i pomożemy Ci przyciągnąć uwagę Internautów. Zoptymalizujemy Twoje obecne działania promocyjne i zaproponujemy nowe rozwiązania dostosowane do Twoich potrzeb. Zaufaj specjalistom!
Katalog:   Biznes, pieniądze, ekonomia > Biznes


2. Rejestracja w Allegro
  Aktywacja konta polega na jednorazowej i bezpłatnej weryfikacji danych Użytkownika
Katalog:   Biznes, pieniądze, ekonomia > Biznes
Portale komputerowe > Sklepy


3. invertizo
  Jako agencja interaktywna wdrażamy nowoczesne rozwiązania marketingowe z zastosowaniem zaawansowanych technologii internetowych. Invertizo oferuje kompleksową obsługę w zakresie wykorzystania nowych technologii w marketingu i zarządzaniu informacjami, profesjonalne doradztwo oraz efektywne wdrożenia. Naszym celem jest zaspokojenie potrzeb nawet najbardziej
wymagających Klientów oraz ich zadowolenie ze świadczonych przez nas usług - nawet jeśli wiąże się to z dokonywaniem rzeczy pozornie niemożliwych.
Katalog:   Biznes, pieniądze, ekonomia > Biznes


4. Nity zrywalne
  INCOP Bytom to firma z tradycją. Oferujemy nitownice, śruby nierdzewne, nity zrywalne, nitonakrętki, nitośruby, pręty gwintowane oraz wkręty samowiercące. Dostarczamy sprzęt do nitowania wysokiej klasy. Naszym celem jest dostarczenie wysokiej jakości elementów złącznych, sprzętu, i towarów pochodzących od renomowanych producentów światowych. Zapraszamy do współpracy z naszą hurtownią!
Katalog:   Biznes, pieniądze, ekonomia > Biznes
Dom, mieszkanie , ogród > Budowlane


5. GOC Corporate sp. z o.o.
  W GOC Corporate specjalizujemy się w sprzedaży i zakładaniu spółek w Warszawie oraz w Łodzi. Naszym klientom zapewniamy obsługę na najwyższym poziomie włącznie z doradztwem prawnym, usługami wirtualnego biura oraz usługami rachunkowymi. Sprzedajemy gotowe spółki z ograniczoną odpowiedzialnością, a także zakładamy spółki z o.o., spółki akcyjne, komandytowe oraz jawne. Dzięki nam możesz stać się właścicielem spółki w jeden dzień! Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.
Katalog:   Biznes, pieniądze, ekonomia > Biznes
Copyright © 2006 Nicecoder.com. All Rights Reserved. Powered by 5.4.0