Darmowa reklama


 


 

Biznes, pieniądze, ekonomia
Dom, mieszkanie , ogród
Hobby i rozrywka
Internet
Kultura i sztuka
Motoryzacja
Nauka i Edukacja
Podróże i wypoczynek
Portale komputerowe
Regiony , miasta
Sklepy
Zdrowie i medycyna
     QR COODE http://www.handerek.pl    
Nieruchomości Hańderek
OCENA : 0.00 z maksymalnej 5 oparta na 0 głosach
Nieruchomości Hańderek - http://www.handerek.pl
ID w katalogu 8757
Tytuł Nieruchomości Hańderek
Url http://www.handerek.pl
Opis Nieruchomości Hańderek zajmują się pośrednictwem w obrocie nieruchomościami od 2006r. Działamy prężnie i zapewniamy kompleksową obsługę swoim klientom w zakresie sprzedaży, kupna, najmu, wynajmu mieszkań, domów, działek budowlanych, gruntów rolnych, obiektów komercyjnych ( magazynów, hal) lokali użytkowych. Posiadamy licencję zawodową nr 8288 wydaną przez Ministerstwi Infrastrukuty. Współpracujemy ze sprawdzonymi notariuszami, geodetami, doradcami kredytowymi. Gwarantujemy korzystne warunki współpracy. Zapraszamy do zapoznania się z naszą pełną ofertą na www.handerek.pl ZAPRASZAMY
Grupa w katalogu Biznes, pieniądze, ekonomia > Nieruchomości
Dom, mieszkanie , ogród
Słowa kluczowe nieruchomości bielsko   nieruchomości bielsko-biała   sprzedam mieszkanie Bielsko   sprzedam działki powiat bielski   agencje nieruchomości Bielsko
Data Mar 26, 2012
Imię kontaktowe Renata
Napisz recenzję   Zgłoś błędny link  


Średnia ocena gości : 0.00 (z 5)
Ilość ocen: 0 Głosów
Ocena gościa

 Inne wpisy w kategorii Biznes, pieniądze, ekonomia > Nieruchomości
1. Red Home Nieruchomości
  Jeżeli szukasz nieruchomości i masz problem z jej znalezieniem, to nasza firma jest w stanie ci w tym skutecznie pomóc. Mamy dostęp do bardzo wielu różnych ofert, dzięki czemu jesteśmy w stanie każdemu znaleźć nieruchomość idealnie dopasowaną do jego potrzeb. Oferty mamy sklasyfikowane po bardzo wielu kategoriach co znacznie ułatwia i skraca czas poszukiwania. Wśród kategorii znajdują się między innymi: powierzchnia, dzielnica, miasto i inne parametry.
Katalog:   Biznes, pieniądze, ekonomia > Nieruchomości


2. TOMASZ RADZIŃSKI - GORZÓW WIELKOPOLSKI, mieszkania do wynajęcia w Gorzowie Wielkopolskim
  Przedsiębiorstwo AHN Apartament wykonuje swą działalność bez ustanku od przeszło dwudziestu lat. Zajmuje się sprzedażą i wynajmowaniem domów, mieszkań oraz lokali na cele komercyjne. Dysponuje również działkami o rozmaitych powierzchniach położonymi w Gorzowie czy w okolicach tego miasta. Nasi pracownicy posiadają należyte wykształcenie oraz duże doświadczenie w swojej pracy, dzięki czemu wszelkie zlecenie zrealizują na najwyższym poziomie. Asystujemy przy wycenach nieruchomości, w obsłudze przedsięwzięć deweloperskich oraz w czasie innych czynności. Dzięki wieloletniej działalności zdobyliśmy wielu zadowolonych klientów. Jeśli chciałbyś dowiedzieć się więcej, wejdź na naszą stronę.
Katalog:   Biznes, pieniądze, ekonomia > Nieruchomości


3. Mieszkanie.poznan.pl - mieszkanie w Poznaniu
  Portal mieszkanie.poznan.pl jest centrum informacji o ofercie mieszkaniowej dostępnej na rynku poznańskim. Zamieszczane są na nim aktualności o realizowanych i planowanych inwestycjach mieszkaniowych, sytuacji na rynku, sposobach finansowania nieruchomości ( np. kredytach mieszkaniowych z dopłata w programie rodzina na swoim), aspektach prawnych. Portal jest miejscem, gdzie potencjalny nabywca lub najemca nieruchomości może uzyskać kompleksowe informacje dotyczące rynku mieszkaniowego, porównać projekty developerskie, zasięgnąć opinii innych klientów i specjalistów z branży. Na portalu można znaleźć nie tylko swoje przyszłe mieszkanie, ale również pomoc w tym, jak je nabyć czy urządzić. Ponadto zawarte są na nim informacje o spółdzielniach mieszkaniowych w poznaniu, budownictwie tbs w poznaniu, przydatne adresy instytucji. Znajdziesz tu również oferty agencji nieruchomości w poznaniu w zakresie sprzedaży i wynajmu mieszkań i domów, sprzedaży działek budowlanych i gruntów rolnych w Poznaniu i powiecie poznańskim.
Katalog:   Biznes, pieniądze, ekonomia > Nieruchomości
Dom, mieszkanie , ogród > Budowlane


4. Strona Główna - Delta - Powierzchnie do wynajęcia
  Firma DELTA oferuje swoje usługi oraz dzierżawi powierzchnie handlowo-produkcyjno-magazynowe, jak również obsługuje je pod kątem logistycznym, a w razie życzenia klientów także efektywnie sprzedaje ich magazynowane dobra. Atutem firmy są olbrzymie hale przemysłowe, które wyposażone są w suwnice o różnym udźwigu (od 5 do 50 ton). Delta posiada na stanie również wózki widłowe o udźwigu (od 3 do 6 ton), które są w stanie podnosić ładunki na wysokość 6,5 metra. Nadzwyczajną zaletą firmy Delta jest czynne nabrzeże portowe o długości 200 metrów.
Katalog:   Biznes, pieniądze, ekonomia > Nieruchomości


5. Mieszkania na sprzedaż - mieszkania-warszawa.eu
  Za pośrednictwem naszej strony internetowej zapewniamy regularnie przedstawiane oraz rzetelne informacje dotyczące rynku pierwotnego mieszkań. Na naszej stronie zapewniamy informacje, które dotyczą między innymi umów z developerami. Wyboru developera w sposób, który pozwala na ograniczenie ryzyka trafienia na nieuczciwą firmę. Strona składa się również z licznych porad dotyczących decyzji podejmowanych przy zakupie oraz odbiorze mieszkania od developera.
Katalog:   Biznes, pieniądze, ekonomia > Nieruchomości
Copyright © 2006 Nicecoder.com. All Rights Reserved. Powered by 5.4.0