Darmowa reklama


 


 

Biznes, pieniądze, ekonomia
Dom, mieszkanie , ogród
Hobby i rozrywka
Internet
Kultura i sztuka
Motoryzacja
Nauka i Edukacja
Podróże i wypoczynek
Portale komputerowe
Regiony , miasta
Sklepy
Zdrowie i medycyna
     QR COODE http://zielony-listek.com.pl     Naklejka z zielonym listkiem 0.00 z 5 0
Naklejka z zielonym listkiem - http://zielony-listek.com.pl
ID w katalogu 8821
Tytuł Naklejka z zielonym listkiem
Url http://zielony-listek.com.pl
Opis Zielone listki naklejki będą widniały na każdym pojeździe prowadzonym przez osobę która w zdobędzie prawo jazdy w styczniu przyszłego roku. Naklejka zielony listek znów stanie się obowiązkowa dla młodych kierowców, tak jak to było przed kilkoma laty. Każdy świeży kierowca będzie zobowiązany do naklejenia listka na przedniej oraz tylnej szybie każdego auta jakim będzie miał zamiar się poruszać. Zielony listek kryje w sobie ograniczenia a także obowiązki. Od 4 do 8 tygodnia po zdobyciu uprawnień do prowadzenia auta, każda osoba będzie musiała przejść obowiązkowe szkolenie, zarówna praktyczne jak i teoretyczne z zakresu bezpieczeństwa drogowego.
Grupa w katalogu Nauka i Edukacja > Kursy , szkolenia
Motoryzacja > Samochody
Słowa kluczowe zielone listki naklejki   naklejka zielony listek
Data May 11, 2012
Imię kontaktowe Michał
Napisz recenzję   Zgłoś błędny link  


Średnia ocena gości : 0.00 (z 5)
Ilość ocen: 0 Głosów
Ocena gościa

 Inne wpisy w kategorii Nauka i Edukacja > Kursy , szkolenia
1. Szkolenie z pierwszej pomocy
  Firma STAY & PLAY organizuje szkolenia z pierwszej pomocy. Oferta firmy skierowana jest do firm, instytucji, organizacji, szkół nauki jazdy. Pierwszej pomocy nauczają ratownicy medyczni, doświadczeni trenerzy, instruktorzy Polskiej Rady Resuscytacji.
Katalog:   Nauka i Edukacja > Kursy , szkolenia


2. Behapeks - Konsulting i Szkolenia BHP
  Nasza firma kompleksowo zajmuje się obsługą i doradztwem w zakresie BHP, P.POŻ, Ryzyka Zawodowego, Auditu, GHP, GMP, HACCP. Oferujemy stałą lub doraźną współpracę. Działamy głównie na Śląsku i Zagłębiu (Sosnowiec, Katowice, Dąbrowa Górnicza, Będzin, Czeladź, Jaworzno, Chorzów, Tychy, Siemianowice Śląskie)

Szkolenia prowadzone przez naszą firmę sprawią, że przestaną być "przykrym obowiązkiem", a staną się ciekawym elementem pracy oraz podniosą Państwa świadomość w omawianym zakresie.
Katalog:   Nauka i Edukacja > Kursy , szkolenia


3. Zamówienia publiczne
  Serwis firmy oferującej szkolenia i zajęcia odbywające się ze specjalnym nastawieniem na zamówienia publiczne, tj. rozporządzaniem finansami publicznymi w sposób najbardziej skuteczny. Ponadto na witrynie nasze publikacje oraz lista referencyjna partnerów.
Katalog:   Nauka i Edukacja > Kursy , szkolenia


4. Szkoła francuskiego w Poznaniu
  Szkoła języka francuskiego Le Reve oferuje naukę języka poprzez nauczanie zdecydowanie odbiegające od tradycyjnego schematu zajęć. U nas podstawa to aktywność i komunikacja. Nauka odbywa się w efektywnych, małych 4-osobowych grupach co zdecydowanie wpływa również na świetną atmosferę w trakcie zajęć. Lektorzy Le Reve to ludzie z pasja, chętni dzielący się wiedzą i posiadający doskonałe umiejętności pedagogiczne. Prowadzimy zajęcia na wszystkich poziomach zaawansowania, a także dla osób chcących podszlifować język organizujemy zajęcia w grupach konwersacyjnych.
Katalog:   Nauka i Edukacja > Kursy , szkolenia
Nauka i Edukacja


5. Szkolenia AdWords Alte Media
  Szkolenia organizowane przez firmę Alte Media to idealny sposób na szybkie nabycie wiedzy dotyczącej marketingu internetowego. Co najważniejsze uczyć nas będą certyfikowani specjaliści Google z wieloletnim doświadczeniem. Dzięki temu znacznie w siebie zainwestujemy, co na pewno zaprocentuje w przyszłości. Po ukończeniu szkolenia dostaniesz certyfikat wystawiany przez partnera Google oraz materiały dodatkowe. Zachęcamy do zapoznania się z pełną ofertą.
Katalog:   Nauka i Edukacja > Kursy , szkolenia
Copyright © 2006 Nicecoder.com. All Rights Reserved. Powered by 5.4.0