Darmowa reklama


 


 

Biznes, pieniądze, ekonomia
Dom, mieszkanie , ogród
Hobby i rozrywka
Internet
Kultura i sztuka
Motoryzacja
Nauka i Edukacja
Podróże i wypoczynek
Portale komputerowe
Regiony , miasta
Sklepy
Zdrowie i medycyna
     QR COODE http://zielony-listek.com.pl     Naklejka z zielonym listkiem 0.00 z 5 0
Naklejka z zielonym listkiem - http://zielony-listek.com.pl
ID w katalogu 8821
Tytuł Naklejka z zielonym listkiem
Url http://zielony-listek.com.pl
Opis Zielone listki naklejki będą widniały na każdym pojeździe prowadzonym przez osobę która w zdobędzie prawo jazdy w styczniu przyszłego roku. Naklejka zielony listek znów stanie się obowiązkowa dla młodych kierowców, tak jak to było przed kilkoma laty. Każdy świeży kierowca będzie zobowiązany do naklejenia listka na przedniej oraz tylnej szybie każdego auta jakim będzie miał zamiar się poruszać. Zielony listek kryje w sobie ograniczenia a także obowiązki. Od 4 do 8 tygodnia po zdobyciu uprawnień do prowadzenia auta, każda osoba będzie musiała przejść obowiązkowe szkolenie, zarówna praktyczne jak i teoretyczne z zakresu bezpieczeństwa drogowego.
Grupa w katalogu Nauka i Edukacja > Kursy , szkolenia
Motoryzacja > Samochody
Słowa kluczowe zielone listki naklejki   naklejka zielony listek
Data May 11, 2012
Imię kontaktowe Michał
Napisz recenzję   Zgłoś błędny link  


Średnia ocena gości : 0.00 (z 5)
Ilość ocen: 0 Głosów
Ocena gościa

 Inne wpisy w kategorii Nauka i Edukacja > Kursy , szkolenia
1. Behapeks - Konsulting i Szkolenia BHP
  Nasza firma kompleksowo zajmuje się obsługą i doradztwem w zakresie BHP, P.POŻ, Ryzyka Zawodowego, Auditu, GHP, GMP, HACCP. Oferujemy stałą lub doraźną współpracę. Działamy głównie na Śląsku i Zagłębiu (Sosnowiec, Katowice, Dąbrowa Górnicza, Będzin, Czeladź, Jaworzno, Chorzów, Tychy, Siemianowice Śląskie)

Szkolenia prowadzone przez naszą firmę sprawią, że przestaną być "przykrym obowiązkiem", a staną się ciekawym elementem pracy oraz podniosą Państwa świadomość w omawianym zakresie.
Katalog:   Nauka i Edukacja > Kursy , szkolenia


2. Szkolenia vat
  Firma szkoleniowa pod nazwą BDO oferuje szkolenia z dziedziny rachunkowości zarządczej, podatków i finansów przedsiębiorstw, a nawet controllingu. Zapewnia szkolenia w największych miastach Polski. Realizuje swoje zamierzenia i cele szkoleniowe na zasadzie ścisłej współpracy z praktykami i innymi specjalistami z poszczególnych dziedzin. Zajęcia odbywają się w systemie otwartym i zamkniętym. Program szkoleniowy przewiduje większość czasu na zajęcia praktyczne, typowo ćwiczeniowe.
Katalog:   Nauka i Edukacja > Kursy , szkolenia


3. Prawo jazdy Tarnów
  Jeden z najbardziej profesjonalnych i przywiązujących dużą uwagę do faktycznego szkolenia swoich kursantów ośrodek szkolenia kierowców. Praktyczne ćwiczenia pierwszej pomocy wykonywane na fantomach pod okiem profesjonalisty. Wymagana ilość godzin zajęć teoretycznych, bez stosowania praktyk zmniejszania kosztów przez zmniejszanie ilości przekazywanego materiału. Dobrzy instruktorzy, to jeden z najlepszych atutów. Maksymalnie dwóch instruktorów, którzy przeprowadzają kursanta przez proces szkolenia, dzięki czemu wiedzą oni na jakie elementy kłaść szczególny nacisk.
Katalog:   Nauka i Edukacja > Kursy , szkolenia


4. Po sąsiedzku - nauczanie języków obcych.
  Języki obce bliżej niż myślisz. Nauka języka angielskiego, niemieckiego i hiszpańskiego. Przygotowania do egzaminów. Dogodne terminy i przystępne ceny. Miła i przyjazna atmosfera.
Katalog:   Nauka i Edukacja > Kursy , szkolenia
Nauka i Edukacja > Pozostałe strony


5. Szkoła jazdy Nowy Sącz, prawo jazdy Nowy Sącz, nauka jazdy Nowy Sącz
  Nauka jazdy Nowy Sącz. Zapewniamy szkolenie kierowców w Nowym Sączu. Ośrodek szkolenia kierowców oferuje kurs na prawo jazdy. Nasze materiały do nauki jazdy ułatwią ci opanowanie materiału. Z nami łatwo i szybko zdobędziesz prawo jazdy.

W naszej szkole często można spotkać się z ciekawymi promocjami dla naszych klientów. Serdecznie zapraszamy do naszego ośrodka szkoleniowego w Nowym Sączu. ZAPRASZAMY
Katalog:   Nauka i Edukacja > Kursy , szkolenia
Biznes, pieniądze, ekonomia > Biznes
Copyright © 2006 Nicecoder.com. All Rights Reserved. Powered by 5.4.0