Darmowa reklama


 


 

Biznes, pieniądze, ekonomia
Dom, mieszkanie , ogród
Hobby i rozrywka
Internet
Kultura i sztuka
Motoryzacja
Nauka i Edukacja
Podróże i wypoczynek
Portale komputerowe
Regiony , miasta
Sklepy
Zdrowie i medycyna
     QR COODE http://www.softpedia.net.pl     Darmowe programy 0.00 z 5 0
Darmowe programy - http://www.softpedia.net.pl
ID w katalogu 8838
Tytuł Darmowe programy
Url http://www.softpedia.net.pl
Opis Witryna softpedia.net.pl oferuje zbór darmowych, testowych oraz płatnych aplikacji. Z wcześniej wymienionych, w bazie serwisu znajdują się także sterowniki, oraz spolszczenia, wszystko to oczywiście w najnowszych wersjach. baza serwisu jest aktualizowana codziennie. Każdy program jest dokładnie opisany, oraz przydzielony do odpowiedniej kategorii, tak aby jego wyszukiwanie było jak najprostsze. Dodatkowo wyszukiwarka na stronie, znacznie skraca ten proces. Programy, takie jak: nero, avast, skype, gadu-gadu, fraps, teamspeak, czy też utorrent to podstawa serwisu, nie może ich zabraknąć. Dzięki serwerowi dedykowanemu, strona ładuje się błyskawicznie, a pobieranie niektórych plików, znajdujących się na serwerze, jest limitowane łączem użytkownika.
Grupa w katalogu Portale komputerowe > Oprogramowanie
Słowa kluczowe programy   dobre programy   darmowe programy   instalki   download
Data Jun 4, 2012
Imię kontaktowe Grzegorz
Napisz recenzję   Zgłoś błędny link  


Średnia ocena gości : 0.00 (z 5)
Ilość ocen: 0 Głosów
Ocena gościa

 Inne wpisy w kategorii Portale komputerowe > Oprogramowanie
1. Zintegrowany system zarządzania
  Wdrażanie udoskonaleń w przedsiębiorstwach, m.in. systemów IT, ERP, SAP, CRM to specjalność profesjonalnej kadry specjalistów Itelligence. Dzięki dysponowaniu nowoczesnym oprogramowaniem, firmy zyskują pełną integrację procesów w obrębie swojej działalności. By uzyskać informacje, co to jest system np. ERP, dobrze jest zwizytować witrynę itelligence.pl. Każde zlecenie jest dopasowywane do konkretnych potrzeb klienta. Serdecznie zapraszamy do podjęcia z nami współpracy.
Katalog:   Portale komputerowe > Oprogramowanie


2. E-government
  Strona poświęcona wprowadzaniu systemów informatycznych w urzędach administracji publicznej. Tu znajdziesz stosowne imformacje o możliwościach jakie daje oprogramowanie tego typu. Witryna rozwieje wszelkie twoje wątpilwości o e-urzędach, EUP Elektronicznych Urządach Podawczych oraz ESP Elektronicznej skrzynce podawczej, a także o e-podpisie.
Katalog:   Portale komputerowe > Oprogramowanie


3. Pit free blog
  Pitfree.pl to źródło informacji na temat rozliczeń podatkowych. Na stronie można znaleźć poradniki, w jaki sposób krok po kroku wypełnić konkretne deklaracje podatkowe. Dodatkowo, na stronie udostępniane są przydatne wskazówki, które dotyczą tego w jaki sposób wykonać rozliczenia przez Internet. Opisywane są też testy poszczególnych programów do rozliczania PIT-ów. Istnieje też możliwość pobrania programu, który pozwala na rozliczenie deklaracji podatkowych za rok 2014, całkowicie bezpłatnie.
Katalog:   Portale komputerowe > Oprogramowanie


4. Viasoft.pl - Sklep internetowy z oprogramowaniem
  Sklep internetowy Viasoft, prowadzi sprzedaż oprogramowania na terenie całego kraju. W naszej ofercie znajdują się programy takich producentów jak : Abbyy, Adobe, Autodesk, Corel, Eset, Microsoft, Pinnacle, Symantec.Współpracujemy z najlepszymi hurtowniami w Polsce.Wszystkie nasze produkty w ofercie pochodzą z polskich kanałów dystrybucyjnych. Towar wysyłamy Pocztą Polska i firma kurierską Masterlink. Po wcześniejszym uzgodnieniu możliwość wysyłki towaru poza granice kraju
Katalog:   Portale komputerowe > Oprogramowanie
Biznes, pieniądze, ekonomia > Sklepy , sprzedaż


5. Tworzenie aplikacji Android
  Firmę Fog City Software tworzą praktykanci Lean Startup i Agile Development oraz zespół programistów z minimum 10 letnim stażem pracy. Oferta obejmuje projekt oraz realizację aplikacji mobilnych na telefony komórkowe i tablety. Firma bazuje na sprawdzonych i nowoczesnych technologiach oraz sprawdzonym procesie wytwórczym. Przed rozpoczęciem prac technicznych przedstawiany jest Klientowi prototyp w celu przetestowania funkcjonalności i stworzenia aplikacj czy systemu na światowym poziomie.
Katalog:   Portale komputerowe > Oprogramowanie
Copyright © 2006 Nicecoder.com. All Rights Reserved. Powered by 5.4.0