Darmowa reklama


 


 

Biznes, pieniądze, ekonomia
Dom, mieszkanie , ogród
Hobby i rozrywka
Internet
Kultura i sztuka
Motoryzacja
Nauka i Edukacja
Podróże i wypoczynek
Portale komputerowe
Regiony , miasta
Sklepy
Zdrowie i medycyna
     QR COODE http://www.lubelskiekancelarie.pl/     Kancelaria prawna w Lublinie 5.00 z 5 3
Kancelaria prawna w Lublinie - http://www.lubelskiekancelarie.pl/
ID w katalogu 8897
Tytuł Kancelaria prawna w Lublinie
Url http://www.lubelskiekancelarie.pl/
Opis Lubelskie Kancelarie - nowa kancelaria prawa procesowego. Obecny rynek usług prawnych polega dynamicznym zmianom i tak jak inne branże wymusza obieranie określonych specjalizacji. Naszą domeną są sprawy sądowe - karne i cywilne. Posiadamy doświadczenie w sądach różnych instancji i wielu kategoriach spraw. Zlecenie może obejmować przygotowanie sprawy, jej poprowadzenie, napisanie pisma procesowego, ocenę zasadności odwołania lub tylko poradę jaki kierunek obrony lub ataku będzie optymalnej w danej sprawie. Nasza wiedza i wieloletnia praktyka to gwarancja wysokiej jakości usług. Ścisła współpraca trzech zawodowych prawników zapewnia zawsze prawidłowy nadzór nad powierzonymi sprawami i nie powoduje trudności w przypadku konfliktu terminów sądowych. Zapraszamy do współpracy - szczegóły oferty i rodzaje prowadzonych spraw na naszej stronie internetowej.
Grupa w katalogu Biznes, pieniądze, ekonomia > Prawo
Regiony , miasta > Lubelskie
Słowa kluczowe adwokat   radca   prawny   lublin   prawo   prawne   porada   pomoc   pozew   proces   odszkodowania   sprawa   alimenty   dobry   cywilna   prawnik   umowa   zasiedzenie   spadek   profesjonalny   fachowy   rzetelny   solidny   zachowek   firma
Data Jul 16, 2012
Imię kontaktowe Aleksander
Napisz recenzję   Zgłoś błędny link  


Średnia ocena gości : 5.00 (z 5)
Ilość ocen: 3 Głosów
Ocena gościa

 Inne wpisy w kategorii Biznes, pieniądze, ekonomia > Prawo
1. SystemPrawa.pl
  Darmowe wzory pism, umów, podań, wniosków, itd., baza teleadresowa sądów, prokuratur, notariuszy, adwokatów i radców prawnych. Ponadto kalkulator kredytowy oraz aktualne kursy walut. Korzystanie z serwisu jest całkowicie bezpłatne. Serwis jest skierowany zarówno do prawników, jak i osób nie zajmujących się prawem zawodowo, ma na celu ułatwienie i pomoc w załatwianiu wszelkich spraw prawnych, głównie dzięki bogatej bazie wzorów dokumentów.
Katalog:   Biznes, pieniądze, ekonomia > Prawo
Biznes, pieniądze, ekonomia > Doradztwo


2. Radca prawny w Szczecinie
  Kwestie prawne często bywają kluczem do rozwiązania problemów lub kluczową wskazówką przy pospisywaniu umów lub znajomości swoich praw. Jeśli nie posiadamy takie wiedzy, można skorzystać z usług prawnych doświadczonych profesjonalistów. Radca Prawny W Szczecinie Joanna Prochownik oferuje pełną gamę usług prawnych obejmujących konsultacje i porady prawne z prawa cywilnego, rodzinnego, handlowego, gospodarczego i administracyjnego. Kompleksowa pomoc prawna na najwyższym poziomie. Dla instytucji, osób prywatnych i firm.
Katalog:   Biznes, pieniądze, ekonomia > Prawo
Biznes, pieniądze, ekonomia > Doradztwo


3. Porady prawne w Lublinie - rm-kancelaria.pl
  Kancelaria Radców Prawnych z siedzibą w Lublinie prowadzona jest pod kierunkiem radcy Rafała Myć. Prawnicy z kancelarii obsługują spółki handlowe, firmy prowadzone w formie DG oraz Klientów indywidualnych. Wśród specjalności znalazło się prawo karne, cywilne, spadkowe, rodzinne, administracyjne. Zakres działalności obejmuje również zagadnienia prawa IT, autorskiego, budowlanego, oświatowego. Kancelaria prowadzi złożone procesy odszkodowawcze. Oferta obejmuje zarówno porady prawne, jak i zastępstwo procesowe.
Katalog:   Biznes, pieniądze, ekonomia > Prawo


4. Dobry adwokat w Krakowie - BHS Adwokaci
  Coraz częściej zdarzają się przypadki przemocy psychicznej mające miejsce w pracy. Zarówno szef jak i inni współpracownicy coraz częściej łamią zasady dotycząca kontakty dotyczące stosunków w pracy. Prawo pracy wyraźnie określa rodzaje kontaktów, w przypadku którego złamania może zakończyć się grzywną lub też więzieniem. Nasza kancelaria prawna pomoże wszystkim osobom, jakie borykają się z takimi sytuacjami. Oferujemy kompleksową i fachową obsługę prawną.
Katalog:   Biznes, pieniądze, ekonomia > Prawo


5. Oodszkodowania za wypadek w pracy UK - E-Prawnicy
  Zapraszamy do zaznajomienia się z możliwościami naszej kancelarii prawnej znajdującej się w Londynie. Naszą specjalnością jest odzyskiwanie odszkodowań za różnego rodzaju zdarzenia. Wśród nich jest uzyskiwanie odszkodowań za wypadek samochodowy, za uszczerbek na zdrowiu czy też za wypadek przy pracy. Nasi pracownicy mają bardzo duże doświadczenie, a opłatę pobieramy tylko i wyłącznie w przypadku wygranej przez nas sprawy jako procent od uzyskanych pieniędzy.
Katalog:   Biznes, pieniądze, ekonomia > Prawo
Copyright © 2006 Nicecoder.com. All Rights Reserved. Powered by 5.4.0