Darmowa reklama


 


 

Biznes, pieniądze, ekonomia
Dom, mieszkanie , ogród
Hobby i rozrywka
Internet
Kultura i sztuka
Motoryzacja
Nauka i Edukacja
Podróże i wypoczynek
Portale komputerowe
Regiony , miasta
Sklepy
Zdrowie i medycyna
     QR COODE http://www.cb.szczecin.pl    
Baltikum
OCENA : 0.00 z maksymalnej 5 oparta na 0 głosach
Baltikum - http://www.cb.szczecin.pl
ID w katalogu 8949
Tytuł Baltikum
Url http://www.cb.szczecin.pl
Opis Niepaństwowa szkoła wyższa Collegium Balticum w Szczecinie z radością zaprasza do siebie wszystkie osoby chcące podwyższyć swoje kwalifikacje zawodowe, uzyskać wyższe wykształcenie odbywając innowacyjne kursy przeprowadzane z wykorzystaniem najnowszych metod pedagogicznych a także po prostu wszystkich głodnych wiedzy. Collegium Balticum oferuje dwuletnie oraz jednoroczne studia. Nauczamy na poziomie licencjackim, magisterskim oraz podyplomowym. Zapraszamy serdecznie do odwiedzania naszej witryny.
Grupa w katalogu Nauka i Edukacja
Regiony , miasta > Zachodniopomorskie
Słowa kluczowe bezpieczeństwo wewnętrzne   collegium balticum   studia Szczecin   uczelnia Szczecin
Data Sep 12, 2012
Imię kontaktowe alban
Napisz recenzję   Zgłoś błędny link  


Średnia ocena gości : 0.00 (z 5)
Ilość ocen: 0 Głosów
Ocena gościa

 Inne wpisy w kategorii Nauka i Edukacja
1. Pisanie pracy doktorskiej
  Portal internetowy Doktoraty oferuje swym klientom bardzo rzetelną pomoc w sferze korekty i redakcji prac naukowych. Będzie ona polegać między innymi na poprawie literówek, błędów ortograficznych, interpunkcji, składniowych, poprawianiu stylu, a także błędów językowych. Otrzymasz okazję na sprawdzenie i poprawienie swego tekstu pod względem poprawności językowej. To niezwykła okazja dla Ciebie na podniesienie wartości pracy. Więcej wiadomości na stronie.
Katalog:   Nauka i Edukacja


2. Sorbent naturalny
  Sorbent pochodzenia naturalnego. Sorbenty naturalne: poduszki sorbcyjne, rękawy sorbcyjne oraz sorbent sypki. Sorbenty są wykorzystywane w awariach chemicznych. Przydają się na rozlane plamy z oleju oraz innego typu rozlewiska. Wytwarzany na bazie produktów pochodzenia roślinnego. Usuwa ropopochodne, oleje naturalne i sztuczne, ciekłe tłuszcze itp. z powierzchni wód stojących, płynących oraz z powierzchni ścieków. Może być stosowany jako wkład odolejający ścieki, odcieki poprodukcyjne na stacjach benzynowych, warsztatach samochodowych i innych warsztatach naprawczych, a także zakładach stosujących emulsje wodno-olejowe do obróbki skrawaniem. Skuteczny w procesach odolejania ścieków w małej gastronomii i zakładach przemysłu spożywczego
Katalog:   Nauka i Edukacja


3. Szkola-muzyki.pl
  Posiadająca wieloletnie doświadczenie w branży szkoła muzyczna Scholl Music która znajduje się w mieście stołecznym Warszawa cieszy się dużym uznaniem oraz popularnością. Pomaga osobom dorosłym, spełniającym się zawodowo ludziom odnaleźć chwilę rozluźnienia po pracy. Spełnia marzenia ucząc gry na instrumentach, rozwijając wokalne talenty oraz wspierając managerów w sprawnym posługiwaniu się głosem. Pełną ofertę znajdą Państwo na naszej stronie internetowej pod adresem szkola-muzyki.pl.
Katalog:   Nauka i Edukacja


4. Dydaktyka wychowania
  Przed nauczycielami w dzisiejszych czasach staje nie lada wyzwanie. Wśród buntu młodych ludzi i ich całkowitej niechęci do nauki i nauczycieli, bardzo ciężko jest przekazać wiedzę. Często zdarza się, że odbiorców praktycznie jest brak. Jeżeli szukasz pomocy i złotego środka na efektywne nauczanie, odwiedź naszą stronę internetową. To właśnie tutaj znajdziesz mnóstwo informacji na temat metod kształcenia, ich celów, środków i zadań. Po lekturze tekstów na pewno twoja praca będzie bardziej efektywna. Nie zwlekaj i odwiedź nas jeszcze dziś. Jesteśmy jedynym z niewielu takich serwisów w sieci.
Katalog:   Nauka i Edukacja


5. Szczecin.wspkorczak.eu
  Studia pierwszego i drugiego stopnia na kierunkach pedagogiki stanowią przedmiot działalności Wydziału Zamiejscowego w Szczecinie Wyższej Szkoły Pedagogicznej im. J. Korczaka w Warszawie. Placówka zatrudnia wykwalifikowanych i doświadczonych wykładowców, prowadzi także studia w systemie kształcenia na odległość. Dostępnych jest ponadto wiele ciekawych i merytorycznych szkoleń oraz kursów dla studentów, absolwentów i nauczycieli. Serdecznie zapraszamy!
Katalog:   Nauka i Edukacja
Copyright © 2006 Nicecoder.com. All Rights Reserved. Powered by 5.4.0