Darmowa reklama


 


 

Biznes, pieniądze, ekonomia
Dom, mieszkanie , ogród
Hobby i rozrywka
Internet
Kultura i sztuka
Motoryzacja
Nauka i Edukacja
Podróże i wypoczynek
Portale komputerowe
Regiony , miasta
Sklepy
Zdrowie i medycyna
     QR COODE http://www.itelligence.pl    
Zintegrowany system zarządzania
OCENA : 0.00 z maksymalnej 5 oparta na 0 głosach
Zintegrowany system zarządzania - http://www.itelligence.pl
ID w katalogu 8954
Tytuł Zintegrowany system zarządzania
Url http://www.itelligence.pl
Opis Wdrażanie udoskonaleń w przedsiębiorstwach, m.in. systemów IT, ERP, SAP, CRM to specjalność profesjonalnej kadry specjalistów Itelligence. Dzięki dysponowaniu nowoczesnym oprogramowaniem, firmy zyskują pełną integrację procesów w obrębie swojej działalności. By uzyskać informacje, co to jest system np. ERP, dobrze jest zwizytować witrynę itelligence.pl. Każde zlecenie jest dopasowywane do konkretnych potrzeb klienta. Serdecznie zapraszamy do podjęcia z nami współpracy.
Grupa w katalogu Portale komputerowe > Oprogramowanie
Słowa kluczowe SAP   systemy   dokumentów   wdrożenia   zintegrowane   CRM   system   programy   ERP   informatyczne   dla firm   danych   elektroniczna   wymiana
Data Sep 12, 2012
Imię kontaktowe Itelligence.pl
Napisz recenzję   Zgłoś błędny link  


Średnia ocena gości : 0.00 (z 5)
Ilość ocen: 0 Głosów
Ocena gościa

 Inne wpisy w kategorii Portale komputerowe > Oprogramowanie
1. Pit gazeta
  Polecany przez portal gazeta.pl, rzeczpospolita oraz dobre programy program do wypełniania rozliczeń podatkowych PIT z Urzędem Skarbowym został zamieszczony na niżej wymienionej stronie internetowej. Cieszy się on dużą popularnością a także zainteresowaniem. Dzięki niemu zeznanie podatkowe można wypełnić on line. Z opcji tej skorzystało już wielu użytkowników. Jest przeznaczony nie tylko dla osób fizycznych ale również biur rachunkowych czy księgowych.
Katalog:   Portale komputerowe > Oprogramowanie


2. Kadry i Płace: Rozliczanie wynagrodzeń, Funkcje Samoobsługowe, Ewidencja kadrowa
  Dmz-Chemak : Oferujemy profesjonalne narzędzia do zarządzania personelem, rozliczania wynagrodzeń oraz zarządzania czasem pracy. Zajmujemy się również świadczeniem usług z zakresu outsourcingu płacowego.
Katalog:   Portale komputerowe > Oprogramowanie
Portale komputerowe > Usługi


3. Programy windows
  Vortal zawiera gry, sterowniki, spolszczenia i inne programy. W bazie niezbędne pliki na licencjach freeware, demo, tria i shareware, do pobrania z bezpiecznych serwerów. Zbiór setek aplikacji różnych kategorii często uzupełniany. Dodatkowo na stronie znajduje się ranking najczęściej pobieranych, a więc najlepszych programów w kategorii. Wszystkie zainteresowane osoby całkowicie legalnymi programami na system Windows zapraszamy na nasz vortal już dziś!
Katalog:   Portale komputerowe > Oprogramowanie


4. Linuks forum
  Forum poświęcone Linuksowi i dystrybucjom opartym o ten system. Dyskusje o sprzęcie i oprogramowaniu dla Linuksa a także o przyszłości systemu i problemom użytkowników z Linuksem.
Znajdziesz u nas również artykuły oraz recenzje najpopularniejszych dystrybucji Linuksa takich jak Ubuntu, Mandriva, Fedora czy Suse.
Oferujemy support dla początkujących użytkowników Linuksa w kwestii instalacji oprogramowanie biurkowego oraz serwerowego, doboru sprzętu oraz programów a także ciekawe dyskusje o Linuksie.
Katalog:   Portale komputerowe > Oprogramowanie
Portale komputerowe > Ogólnie o informatyce


5. Www.pity2016.com
  Poszukującym programów komputerowych umożliwiających wypełnianie deklaracji PIT-37 chcielibyśmy po prostu polecić akurat naszą aplikację. Można śmiało powiedzieć, że to rozwiązanie dedykowane tym wszystkim, którzy szukają czegoś prostego w obsłudze, intuicyjnego, a do tego darmowe. Nie trzeba obawiać się o jakiekolwiek błędy, bo z pewnością deklaracja wysłana do skarbówki będzie w 100% wolna od błędów. Zachęcamy serdecznie wszystkich zainteresowanych do zapoznania się z pełną ofertą naszej firmy. Aby to zrobić, wystarczy odwiedzić naszą stronę internetową.
Katalog:   Portale komputerowe > Oprogramowanie
Copyright © 2006 Nicecoder.com. All Rights Reserved. Powered by 5.4.0