Darmowa reklama


 


 

Biznes, pieniądze, ekonomia
Dom, mieszkanie , ogród
Hobby i rozrywka
Internet
Kultura i sztuka
Motoryzacja
Nauka i Edukacja
Podróże i wypoczynek
Portale komputerowe
Regiony , miasta
Sklepy
Zdrowie i medycyna
     QR COODE http://maszyny-marpiek.pl     Koparko ładowarki 0.00 z 5 0
Koparko ładowarki - http://maszyny-marpiek.pl
ID w katalogu 9033
Tytuł Koparko ładowarki
Url http://maszyny-marpiek.pl
Opis MAR-PIEK jest budowlaną firmą istniejącą na rynku już od kilku lat. Skutecznie i profesjonalnie importuje i sprzedaje maszyny budowlane oraz urządzenia budowlane najwyższej jakości. Wśród nich możemy znaleźć miedzy innymi ładowarki, miniładowarki, koparki kołowe, koparki gąsienicowe, dźwigi, żurawie, koparko-ładowarki, wozidła oraz wiele innych maszyn związanych bezpośrednio z rynkiem budowniczym. Ponadto firma oferuje części do maszyn oraz akcesoria.
Wszystko to w atrakcyjnych cenach i wysokiej jakości.
Grupa w katalogu Dom, mieszkanie , ogród > Usługi budowlane
Dom, mieszkanie , ogród > Budowlane
Słowa kluczowe maszyny budowlane   urządzenia budowlane   koparki   spycharki   kruszarki
Data Oct 15, 2012
Imię kontaktowe maszyny-marpiek.pl
Napisz recenzję   Zgłoś błędny link  


Średnia ocena gości : 0.00 (z 5)
Ilość ocen: 0 Głosów
Ocena gościa

 Inne wpisy w kategorii Dom, mieszkanie , ogród > Usługi budowlane
1. Montaż konstrukcji stalowych - MAKOSZ
  Firma Makosz, której siedziba mieści się w Skaryszewie, zajmuje się produkcją konstrukcji ze stali. Dodatkowo, firma specjalizuje się również w ich montażu. Jej oferta jest skierowana przede wszystkim do inwestorów, z którymi Makosz jest w stanie zawrzeć stałą współpracę. Ponadto, firma proponuje wykonywanie zabudowy ścian przy pomocy płyt warstwowych. Makosz jest uczestnikiem prestiżowego programu Rzetelna Firma. Zachęcamy do zapoznania się z pełną ofertą.
Katalog:   Dom, mieszkanie , ogród > Usługi budowlane


2. Projekty domów - Bielsko
  Działalność biura architektonicznego Proste Formy to przede wszystkim kilkunastoletnie doświadczenie oraz wiele zrealizowanych projektów. Pracownia architektury działa na terenie województwa dolnośląskiego, śląskiego oraz małopolskiego obsługując klientów indywidualnych oraz biznesowych. W ofercie posiada głównie projektowanie budynków o charakterze mieszkalnym, usługowym i przemysłowym, jednakże klienci mogą też zapoznać się z rozbudowaną ofertą projektowania wnętrz.
Katalog:   Dom, mieszkanie , ogród > Usługi budowlane


3. Prasy krawędziowe
  Oferujemy bogato wyposażone prasy krawędziowe, w standardzie i na specjalne zamówienie. Wychodzimy naprzeciw zapotrzebowaniom naszych Klientów, oferując prasy krawędziowe o różnej sile nacisku i długości gięcia. Dostępne modele to prasy krawędziowe HFT, HFE oraz HFP.
Katalog:   Dom, mieszkanie , ogród > Usługi budowlane


4. Audyt oraz certyfikat energetyczny - świadectwa energetyczne
  Działalność firmy polega na profesjonalnej i wszechstronnej obsłudze z zakresów takich jak: świadectwa energetyczne, audyt energetyczny oraz wystawianie innych certyfikatów tj. certyfikat energetyczny. Służymy fachowym doradztwem.
Katalog:   Dom, mieszkanie , ogród > Usługi budowlane
Biznes, pieniądze, ekonomia > Usługi


5. Hydraulik we Wrocławiu - hydromur.pl
  Jesteśmy firmą, która specjalizuje się w realizowaniu profesjonalnych usług hydraulicznych. Posiadamy doświadczenie na rynku, które pozwala nam zapewnić na terenie Wrocławia oraz w okolicznych miejscowościach w zakresie realizowania szerokiego zakresu usług hydraulicznych. W naszej firmie zajmujemy się również wykonywaniem usług związanych z instalacjami elektrycznymi, solarnymi, centralnego ogrzewania. Wszystkie usługi w naszej firmie realizowane są przez zespół doświadczonych specjalistów co pozwala zapewnić sprawną obsługę.
Katalog:   Dom, mieszkanie , ogród > Usługi budowlane
Copyright © 2006 Nicecoder.com. All Rights Reserved. Powered by 5.4.0