Darmowa reklama


 


 

Biznes, pieniądze, ekonomia
Dom, mieszkanie , ogród
Hobby i rozrywka
Internet
Kultura i sztuka
Motoryzacja
Nauka i Edukacja
Podróże i wypoczynek
Portale komputerowe
Regiony , miasta
Sklepy
Zdrowie i medycyna
     QR COODE http://www.mistrzowiekierownicy.pl    
Szkoła jazdy w Bydgoszczy
OCENA : 0.00 z maksymalnej 5 oparta na 0 głosach
Szkoła jazdy w Bydgoszczy - http://www.mistrzowiekierownicy.pl
ID w katalogu 9149
Tytuł Szkoła jazdy w Bydgoszczy
Url http://www.mistrzowiekierownicy.pl
Opis Szkoła jazdy Bydgoszczy o nazwie Mistrzowie Kierownicy ma zaszczyt zaprosić wszystkich którzy nie mogą odważyć się wsiąść do samochodu do uczestnictwa w naszym kursie. Z naszymi instruktorami jazda samochodem jest przyjemna i prosta i uzyskać prawo jazdy Bydgoszcz. Nauka jazdy Bydgoszcz to sama przyjemność i powinieneś sam to zauważyć. Szkoła jazdy Bydgoszcz właściwie uczy swoich uczniów do egzaminu na prawo jazdy. Za naszą sprawą będziesz miał tylko przygodę, lecz także fajnie spędzisz godziny za kierownicą.
Grupa w katalogu Nauka i Edukacja > Kursy , szkolenia
Regiony , miasta > Kujawsko-Pomorskie
Słowa kluczowe prawo jazdy   nauka jazdy   Bydgoszcz   szkoła jazdy   auto szkoła
Data Nov 21, 2012
Imię kontaktowe Wojtek
Napisz recenzję   Zgłoś błędny link  


Średnia ocena gości : 0.00 (z 5)
Ilość ocen: 0 Głosów
Ocena gościa

 Inne wpisy w kategorii Nauka i Edukacja > Kursy , szkolenia
1. Nadzór BHP w Katowicach
  BHP SKABAT to znana i sprawdzona firma usługowo-szkoleniowa, która działa od lat dokształcając pracowników rozlicznych przedsiębiorstw. Nasza firma zlokalizowana jest w Dąbrowie Górniczej. Prowadzimy szkolenia BHP, szkolenia PPOŻ oraz zapewniamy szeroki wachlarz usług, jeżeli chodzi o obsługę BHP. Wierzymy w to, że bezpieczeństwo pracy jest podstawą efektywności w każdym zakładzie pracy. Organizujemy szkolenia wyjazdowe oraz szkolenia na miejscu, w siedzibie firmy. Zapraszamy serdecznie na naszą witrynę internetową: www.bhpskabat.pl.
Katalog:   Nauka i Edukacja > Kursy , szkolenia


2. Http://itlecture.pl
  Kursy z zakresu informatyki przeprowadzamy w sposób szybki i zrozumiały. Oferta skierowana jest do osób, które interesują się tym tematem i posiadają już podstawową wiedzę z zakresu informatyki, a jednak chcą podnieść swoje kwalifikacje i nauczyć się czegoś nowego. Firma oferuje profesjonalne szkolenia oraz kursy z zakresu aplikacji biurowych pakietu Office, zarządzania bazami danych, technologii frontendowych i innych. Zachęcamy wszystkich do wejścia na stronę i przejrzenia oferty oraz do kontaktu.
Katalog:   Nauka i Edukacja > Kursy , szkolenia


3. Szkolenia językowe dla firm, język angielski
  Szkoła języków obcych Lemon School opiera się na założeniu, iż profesjonalizm, zaangażowanie i pasja muszą zaowocować. To z naszej pasji zrodziła się idea stworzenia centrum, które w integralny sposób łączy ofertę tłumaczeniową gwarantując wysokiej jakości tłumaczenia ustne, pisemne i przysięgłe z bogatą ofertą językową przygotowaną przez zespół pasjonatów języka obcego. Uczymy metodą komunikacyjną oraz udoskonaloną metodą Callana - do wyboru. Specjalizujemy się w przygotowywaniu uczniów do egzaminów gimnazjalnych i maturalnych, a także do testów na certyfikaty. Uczymy angielskiego, niemieckiego, francuskiego, włoskiego, hiszpańskiego, rosyjskiego, japońskiego, polskiego - obcokrajowców.
Mamy doświadczenie w nauczaniu indywidualnym – wielu bardzo zajętych prezesów i managerów płynnie mówi po angielsku dzięki spotkaniom z nami. Uczymy również w grupach kilkuosobowych odpowiednio dobierając poziom i zakres języka do danej grupy branżowej.
Rozumiemy język spotkań biznesowych i wiemy jakiego języka na nich używać ponieważ w takich spotkaniach uczestniczymy.
Wiemy jak uczyć negocjacji w języku Bill’a Gates’a ponieważ sami w tym języku negocjujemy. Wiemy, iż dla naszych klientów liczy się czas i profesjonalizm. Wiemy, jak pokierować ścieżką nauczania, aby cel jakim jest swobodna komunikacja w środowisku biznesowym i prywatnym był w zasięgu wszystkich naszych studentów – managerów, prawników, inżynierów, dziennikarzy, lekarzy, specjalistów rozmaitych dziedzin, asystentów i sekretarek.
Katalog:   Nauka i Edukacja > Kursy , szkolenia
Regiony , miasta > Śląskie


4. Kursy maturalne Białystok
  Strona Studia Edukacyjnego Efekt pozwala na zapoznanie się z szeroka ofertą oferowanych przez firm kursów przygotowawczych do egzaminów gimnazjalnych i maturalnych, skierowaną do młodzieży i dorosłych. Studio prowadzi zajęcia z przedmiotów humanistycznych i ścisłych w oparciu o aktualne programy nauczania i klucze egzaminacyjne. Doświadczona kadra nauczycieli prowadzi zajęcia z matematyki, języka polskiego, chemii, biologii, historii i wielu innych przedmiotów w tym języków obcych. Efekt to również kursy angielskiego dla początkujących i zaawansowanych.
Katalog:   Nauka i Edukacja > Kursy , szkolenia


5. Anatomic - szkoła masażu
  Nasza Szkoła Masażu z Gdyni - Anatomic to gwarancja zadowolenia z odbytego szkolenia. W ramach oferty kursy masażu różnego typu. Zajęcia prowadzą osoby z wieloletnią praktyką i gruntowną wiedzą na temat masaży. Nacisk stawiamy na edukację praktyczną i teoretyczną. W Centrum Szkolenia Anatomic można odbyć kurs masażu pierwszego, drugiego i trzeciego stopnia, kurs masażu tajskiego, kobiet w ciąży, niemowląt, hawajskiego, gorącą czekoladą, pałeczkami bambusowymi, bańską chińską.
Katalog:   Nauka i Edukacja > Kursy , szkolenia
Copyright © 2006 Nicecoder.com. All Rights Reserved. Powered by 5.4.0