Darmowa reklama


 


 

Biznes, pieniądze, ekonomia
Dom, mieszkanie , ogród
Hobby i rozrywka
Internet
Kultura i sztuka
Motoryzacja
Nauka i Edukacja
Podróże i wypoczynek
Portale komputerowe
Regiony , miasta
Sklepy
Zdrowie i medycyna
     QR COODE http://www.mistrzowiekierownicy.pl     Szkoła jazdy w Bydgoszczy 0.00 z 5 0
Szkoła jazdy w Bydgoszczy - http://www.mistrzowiekierownicy.pl
ID w katalogu 9149
Tytuł Szkoła jazdy w Bydgoszczy
Url http://www.mistrzowiekierownicy.pl
Opis Szkoła jazdy Bydgoszczy o nazwie Mistrzowie Kierownicy ma zaszczyt zaprosić wszystkich którzy nie mogą odważyć się wsiąść do samochodu do uczestnictwa w naszym kursie. Z naszymi instruktorami jazda samochodem jest przyjemna i prosta i uzyskać prawo jazdy Bydgoszcz. Nauka jazdy Bydgoszcz to sama przyjemność i powinieneś sam to zauważyć. Szkoła jazdy Bydgoszcz właściwie uczy swoich uczniów do egzaminu na prawo jazdy. Za naszą sprawą będziesz miał tylko przygodę, lecz także fajnie spędzisz godziny za kierownicą.
Grupa w katalogu Nauka i Edukacja > Kursy , szkolenia
Regiony , miasta > Kujawsko-Pomorskie
Słowa kluczowe prawo jazdy   nauka jazdy   Bydgoszcz   szkoła jazdy   auto szkoła
Data Nov 21, 2012
Imię kontaktowe Wojtek
Napisz recenzję   Zgłoś błędny link  


Średnia ocena gości : 0.00 (z 5)
Ilość ocen: 0 Głosów
Ocena gościa

 Inne wpisy w kategorii Nauka i Edukacja > Kursy , szkolenia
1. Podstawy angielskiego - www.speakingo.pl
  SpeakinGo to multimedialna platforma przeznaczona do szybkiej nauki mówienia w języku angielskim. Udostępniamy Państwu efektywne moduły rozmowy ze sztuczną inteligencją, prosty system przyswajania zasad gramatycznych, bazę 2000 najpopularniejszych słówek, a także jakościowy system powtórek. Bezpłatny okres próbny umożliwia przetestowanie kursu języka angielskiego bez dodatkowych formalności. Kurs zawiera panele od poziomu początkującego do zaawansowanego. Gwarantujemy stały rozwój platformy i atrakcyjne warunki dostępu.
Katalog:   Nauka i Edukacja > Kursy , szkolenia


2. Kurs Towaroznawstwa Zielarskiego
  Centrum Doskonalenia Zawodowego oferuje wiele atrakcyjnych kursów i szkoleń w formie e-learning, które podnoszą kwalifikacje i zwiększają szanse absolwentów na rynku zawodowym. Zaświadczenia ukończenia naszych kursów wydawane są na drukarkach MEN i ważne są na terenie całej UE. Absolwenci CDZ znajdują zatrudnienie w urzędach, sektorze bankowym, prywatnych przedsiębiorstwa. W aktualnej ofercie Dolnośląskiego Centrum Doskonalenia Zawodowego dostępne są m.in. kursy: kierownika wycieczek, animatora czasu wolnego, rezydenta biura turystycznego, pilota wycieczek, przedstawiciele handlowego, pośrednika w obrocie nieruchomościami, spedytora, telemarketera czy konsultanta ślubnego.
Katalog:   Nauka i Edukacja > Kursy , szkolenia


3. Uczelnie
  Nowy portal studencki zaprasza do częstych odwiedzin i czytania nowości! Tylko u nas znajdziesz tak dużo cennych wiadomości w jednym miejscu, dostępnych w dzień i w nicy. U nas przeczytasz, na jakie studia zaoczne warto iść, jakie są obecnie modne studia podyplomowe, które uczelnie w naszym kraju mają najgorsze opinie, gdzie żak może spać, jeść i zabawić się, zarobić oraz poznać nowych przyjaciół. Nasz serwis jest wartościowy i wielotematyczny, możesz aktywnie brać udział w jego budowie lub podpowiadać nam, co przydałoby się w nim umieścić. Sprawdź także, czy w naszej bazie są ciekawiące Cię uniwersytety i uczelnie wyższe, nowe kierunki, inspiracje wakacyjne i na zatrudnienie, stancje i wiele wiele innych. Nowy portal studencki oferuje przydatne informacje, humor i rady – zapraszamy.
Katalog:   Nauka i Edukacja > Kursy , szkolenia


4. Kurs tańca kinect
  Nowoczesna szkoła nauki tańca Click & Dance dla dzieci to idealne miejsce nawet dla kilkuletnich maluchów, które są zainteresowane tańcem. To u nas możesz wraz ze swoim dzieckiem uczestniczyć w internetowych kursach e-learningowych w formie instruktaży filmowych i technologii Kinect. Przygotowaliśmy pełną gamę ciekawych kursów tańca i zabawy, a także tańca profesjonalnego. Dzięki naszym kursom twoje dziecko może rozwijać swoje poczucie rytmu, ruszać się i znaleźć swoją pasję!
Katalog:   Nauka i Edukacja > Kursy , szkolenia


5. E-shuster
  Shuster.pl łączy dostawców usług doradczo-szkoleniowych z ich odbiorcami. Podobnych narzędzi na rynku jest kilka, jednak tylko Shuster w tak precyzyjny sposób dopasowuje wyniki do potrzeb poszukującego. Wszystko to dzięki niespotykanemu dotychczas, rozbudowanemu systemowi opisywania i wyszukiwania szkoleń, który pozwala określić pełny zbiór wymagań postawionych przez wyszukującego. Rola serwisu nie kończy się jedynie na pokazaniu wyników. Za pośrednictwem systemu szukający komunikuje się z wybranymi firmami, oszczędzając w ten sposób czas i pieniądze, jakie poświęciłby na wykonywanie telefonów i przeglądanie setek ofert.
Katalog:   Nauka i Edukacja > Kursy , szkolenia
Copyright © 2006 Nicecoder.com. All Rights Reserved. Powered by 5.4.0