Darmowa reklama


 


 

Biznes, pieniądze, ekonomia
Dom, mieszkanie , ogród
Hobby i rozrywka
Internet
Kultura i sztuka
Motoryzacja
Nauka i Edukacja
Podróże i wypoczynek
Portale komputerowe
Regiony , miasta
Sklepy
Zdrowie i medycyna
     QR COODE http://www.mistrzowiekierownicy.pl     Szkoła jazdy w Bydgoszczy 0.00 z 5 0
Szkoła jazdy w Bydgoszczy - http://www.mistrzowiekierownicy.pl
ID w katalogu 9149
Tytuł Szkoła jazdy w Bydgoszczy
Url http://www.mistrzowiekierownicy.pl
Opis Szkoła jazdy Bydgoszczy o nazwie Mistrzowie Kierownicy ma zaszczyt zaprosić wszystkich którzy nie mogą odważyć się wsiąść do samochodu do uczestnictwa w naszym kursie. Z naszymi instruktorami jazda samochodem jest przyjemna i prosta i uzyskać prawo jazdy Bydgoszcz. Nauka jazdy Bydgoszcz to sama przyjemność i powinieneś sam to zauważyć. Szkoła jazdy Bydgoszcz właściwie uczy swoich uczniów do egzaminu na prawo jazdy. Za naszą sprawą będziesz miał tylko przygodę, lecz także fajnie spędzisz godziny za kierownicą.
Grupa w katalogu Nauka i Edukacja > Kursy , szkolenia
Regiony , miasta > Kujawsko-Pomorskie
Słowa kluczowe prawo jazdy   nauka jazdy   Bydgoszcz   szkoła jazdy   auto szkoła
Data Nov 21, 2012
Imię kontaktowe Wojtek
Napisz recenzję   Zgłoś błędny link  


Średnia ocena gości : 0.00 (z 5)
Ilość ocen: 0 Głosów
Ocena gościa

 Inne wpisy w kategorii Nauka i Edukacja > Kursy , szkolenia
1. Kurs angielskiego w Anglii
  Lang LTC swoją działalnością obejmuje cały kraj. Specjalizujemy się w organizacji szkoleń językowych dla Klientów korporacyjnych i instytucjonalnych. Mamy bogatą i stale poszerzaną ofertę, w skład której wchodzą m. in. kursy regularne, intensywne, krótkie kursy języka angielskiego, kursy specjalistyczne, kursy blended-learning, szkolenia wyjazdowe w Polsce i za granicą, ponadto audyt językowy oraz tłumaczenia. Jesteśmy w stanie w pełni dopasować się do oczekiwań naszych Klientów.
Katalog:   Nauka i Edukacja > Kursy , szkolenia


2. Szkolenia pracowników - J.G.Training
  Działalnością firmy J.G. Training są szkolenia otwarte i zamknięte. Firma posiada wykwalifikowaną i doświadczoną kadrę szkoleniową składającą się z najlepszych trenerów oraz coachów. Oferta szkoleniowa obejmuje między innymi takie kręgi zagadnień, jak chociażby ochrona środowiska, fundusze unijne, prawo pracy, czy wiele innych. Szkolenia organizowane są także w takich miastach, jak Katowice, Poznań oraz Wrocław. Serdecznie zapraszamy na naszą stronę internetową!
Katalog:   Nauka i Edukacja > Kursy , szkolenia


3. http://kire.pl
  Krakowski Instytut Rozwoju Edukacji, mający siedzibę w Krakowie, przy ulicy Wielickiej 57/34, zapewnia wsparcie dla nauczycieli, którzy chcą doskonalić swoją wiedzę i umiejętności w wielu dziedzinach naukowych. Zajmujemy się organizacją i prowadzeniem kursów kwalifikacyjnych, kursów doskonalących, kursów językowych, kursów instruktorskich oraz szkoleń dla nauczycieli i rad pedagogicznych. Wszystkich zainteresowanych zachęcamy do zapoznania się ze szczegółami naszej oferty, dostępnymi na stronie internetowej kire.pl.
Katalog:   Nauka i Edukacja > Kursy , szkolenia


4. Szkolenie okresowe dla kierowców
  Jeśli liczysz na świadectwo kwalifikacji zawodowej, powinieneś dokładnie zapoznać się z ofertą naszej firmy, która skierowana jest do wszystkich kierowców takich kategorii prawa jazdy jak C, D, E i pokrewnych. Posiadamy w ofercie takie szkolenia jak np. kwalifikacja uzupełniająca przyspieszona, wstępna uzupełniająca, wstępna przyspieszona. Zajmujemy się również profesjonalnym doradztwem dla transportu drogowego. Więcej informacji można znaleźć na stronie internetowej naszej firmy, znajdującej się w stolicy.
Katalog:   Nauka i Edukacja > Kursy , szkolenia


5. Nauka jazdy Rybnik
  Witryna profesjonalnej szkoły jazdy prowadzi kursy dla wszystkich zainteresowanych, których ciekawi nauka jazdy Rybnik. Ośrodek zatrudnia prawdziwych fachowców w swojej dziedzinie. Nauka przebiega w bardzo przyjaznej atmosferze, a wysoka zdawalność egzaminów końcowych zapewnia wysoki prestiż i renomę firmy na śląskim rynku. Na witrynie umieściliśmy dokłądny cennik i terminy kursów. Serdecznie zapraszamy.
Katalog:   Nauka i Edukacja > Kursy , szkolenia
Motoryzacja
Copyright © 2006 Nicecoder.com. All Rights Reserved. Powered by 5.4.0