Darmowa reklama


 


 

Biznes, pieniądze, ekonomia
Dom, mieszkanie , ogród
Hobby i rozrywka
Internet
Kultura i sztuka
Motoryzacja
Nauka i Edukacja
Podróże i wypoczynek
Portale komputerowe
Regiony , miasta
Sklepy
Zdrowie i medycyna
     QR COODE http://www.diada.pl/     Psycholog Warszawa 0.00 z 5 0
Psycholog Warszawa - http://www.diada.pl/
ID w katalogu 920
Tytuł Psycholog Warszawa
Url http://www.diada.pl/
Opis DIADA - gabinet psychologiczny i psychoterapeutyczny. Usługi w zakresie psychoterapii indywidualnej oraz terapii par. Leczenie nerwicy, depresji , zaburzeń osobowości, zaburzeń odżywiania, pomoc w sytuacjach kryzysowych, treningi i warsztaty psychologiczne, diagnoza ADHD, pomoc psychologiczna, terapia DDA.
Grupa w katalogu Biznes, pieniądze, ekonomia > Usługi
Słowa kluczowe psycholog   psychoterapia   nerwica   depresja   stres   DDA   ADHD   psycholog warszawa   psychoterapia warszawa
Data Nov 17, 2008
Imię kontaktowe artgitarurg
Napisz recenzję   Zgłoś błędny link  


Średnia ocena gości : 0.00 (z 5)
Ilość ocen: 0 Głosów
Ocena gościa

 Inne wpisy w kategorii Biznes, pieniądze, ekonomia > Usługi
1. Instalacje drenujące
  Wykwalifikowana firma z wieloletnim doświadczeniem zatrudniająca tylko i wyłącznie specjalistów z tej branży. Szybkie, sprawne wykonywanie zleceń, precyzja, terminowość oraz niskie ceny (nie wpływające niekorzystnie na jakość świadczonych usług) to tylko niektóre zalety Zakładu Instalacji Sanitarnych z Wrocławia. Bogata oferta – czyszczenie mechaniczne zbiorników, drenaż rozsączający, aż po produkcję kolb pomiarowych wyróżnia to przedsiębiorstwo spośród wielu innych, oferujących podobne usługi.
Katalog:   Biznes, pieniądze, ekonomia > Usługi
Motoryzacja > Usługi


2. Opieka nad osobami starszymi
  Klub Ostoja to miejsce spotkań dla osób starszych, którym doskwiera samotność. Do dyspozycji mamy specjalnie przygotowane pomieszczenie na parterze uroczego domku z ogródkiem.

Korzyści dla rodziny:

- macie Państwo stały kontakt z bliskim i wiedzę o jego samopoczuciu,
- Państwa komfort spowodowany świadomością, że Państwa bliska osoba optymalnie wykorzystuje wolny czas,
- poczucie bezpieczeństwa i pewności, że członek Waszej rodziny znajduje się pod dobrą opieką, w czasie, gdy jesteśmy na urlopie w pracy bądź po prostu macie coś do załatwienia
Katalog:   Biznes, pieniądze, ekonomia > Usługi
Regiony , miasta > Małopolskie


3. Odstraszacze
  Odstraszacz myszy i odstraszacz ptaków to najlepsze sposoby na walkę z nieproszonymi szkodnikami. W ofercie także odstraszacz kretów, odstraszacz gryzoni - cechuje je wyjątkowa skuteczność. Odstraszacz psów i odstraszacz kotów także cieszą się wielkim zainteresowaniem. Masz problem z kunami? Gnębią Cię komary? Mamy coś dla Ciebie - Odstraszacz Kun, Odstraszacz Komarów. Odstraszacz gołębi skutecznie odstraszy to ptactwo. Dazer
Katalog:   Biznes, pieniądze, ekonomia > Usługi


4. Ceramika Reklamowa
  Jesteśmy producentem ceramiki reklamowej i użytkowej, zajmujemy się również zdobieniem wyrobów z porcelitu, porcelany i szkła. Sami produkujemy kalkę oraz opakowania. Zapraszamy na skorzystanie z naszej oferty. Nasza ofertę kierujemy przede wszystkim do Agencji Reklamowych. Naucz się, aby Twoja reklama pracowała na Ciebie, a nie Ty na reklamę.
Katalog:   Biznes, pieniądze, ekonomia > Usługi


5. ALAMENTTI płyta ścienna w okładzinie z blachy nierdzewnej
  Najwyższej jakości płyty warstwowe oferuje obecnie firma MP ALAMENTTI Sp. z o.o. z Kruszyny. Wieloletnia obecność na rynku umożliwiła znakomite poznanie potrzeby wszystkich klientów. To niezwykle elastyczna firma jeśli chodzi o przeprowadzenie nawet najbardziej trudnego zamówienia. W ofercie odnaleźć można duży wybór ściennych płyt warstwowych, które są flagowym towarem, a także płyty dachowe z rdzeniem z wełny mineralnej i styropianu, płyty z okleinami nierdzewnymi. Firma posiada przedstawicielstwa w największych polskich miastach i może pochwalić się imponującymi adaptacjami wykonanymi z własnych materiałów. Więcej informacji na stronie internetowej.
Katalog:   Biznes, pieniądze, ekonomia > Usługi
Copyright © 2006 Nicecoder.com. All Rights Reserved. Powered by 5.4.0