Darmowa reklama


 


 

Biznes, pieniądze, ekonomia
Dom, mieszkanie , ogród
Hobby i rozrywka
Internet
Kultura i sztuka
Motoryzacja
Nauka i Edukacja
Podróże i wypoczynek
Portale komputerowe
Regiony , miasta
Sklepy
Zdrowie i medycyna
     QR COODE http://www.rozliczeniasrodowiskowe.pl    
Opłaty środowiskowe i sprawozdawczość
OCENA : 0.00 z maksymalnej 5 oparta na 0 głosach
Opłaty środowiskowe i sprawozdawczość - http://www.rozliczeniasrodowiskowe.pl
ID w katalogu 9258
Tytuł Opłaty środowiskowe i sprawozdawczość
Url http://www.rozliczeniasrodowiskowe.pl
Opis Obecnie obowiązujące ustawodawstwo środowiskowe nakłada na podmioty gospodarcze określone obowiązki prawne i finansowe w związku z ich gospodarczym charakterem oddziaływania na środowisko. Serwis tworzy zespół ekspertów proponujących przedsiębiorcom wsparcie w prowadzeniu dokumentacji sprawozdawczej oraz w uregulowaniu należności finansowych takich jak m.in. opłaty środowiskowe. Korzystnym rozwiązaniem jest opcja wysyłania zapytania bezpośrednio ze strony głównej, która zapewnia uzyskanie szybkiej i rzetelnej informacji na temat oferty.
Grupa w katalogu Biznes, pieniądze, ekonomia > Doradztwo
Biznes, pieniądze, ekonomia > Inwestycje
Słowa kluczowe opłaty środowiskowe   opłaty za środowisko   KOBiZE   GUS   odpady   sprawozdawczość   prawo ochrony   środowiska   opłaty za korzystanie ze środowiska
Data Dec 12, 2012
Imię kontaktowe Mirosław
Napisz recenzję   Zgłoś błędny link  


Średnia ocena gości : 0.00 (z 5)
Ilość ocen: 0 Głosów
Ocena gościa

 Inne wpisy w kategorii Biznes, pieniądze, ekonomia > Doradztwo
1. Best Management Polska. Łączą nas cele.
  Best Management Polska - profesjonaliści w branży HoReCa. Świadczymy usługi outsourcingowe dla powstających i istniejących Hoteli, Restauracji, Kawiarni oraz Pubów.

Best Management Polska to projekt skupiający rodzimych specjalistów z branży HoReCa. Na co dzień zajmujemy się zarządzaniem podlegającymi nam Hotelami, Restauracjami, Kawiarniami oraz Pubami, ale potrafimy też znaleźć czas, aby podzielić się posiadanym doświadczeniem z innymi.

Za pomocą Projektu BMP chcemy umożliwić przedsiębiorcom korzystanie z posiadanego przez nas know-how oraz kontaktów w celu osiągania własnych, założonych celów biznesowych. Jeśli planujesz rozpoczęcie działalności lub też wprowadzenie innowacyjnych ale sprawdzonych rozwiązań w już funkcjonującym przedsiębiorstwie z branży HoReCa - skontaktuj się z nami. Bezpłatnie przygotujemy dla Ciebie stosowną ofertę wraz z harmonogramem przedstawiającym zakres i czas zakończenia zaplanowanych działań.
Katalog:   Biznes, pieniądze, ekonomia > Doradztwo
Biznes, pieniądze, ekonomia > Biznes


2. Print Management Wojciech Pietrzak - Etykiety IML
  Print Management Wojciech Pietrzak to druk materiałów reklamowych : ( opakowania kartonowe i z tektury falistej,opakowania IQF, etykiety IML,folie samoprzylepne, druk książek , ulotek , folderów reklamowych, gadżetów reklamowych. Optymalizacja procesów poligraficznych oraz doradztwo poligraficzne to znaczne obniżenie kosztów za materiały reklamowe w firmie.
Katalog:   Biznes, pieniądze, ekonomia > Doradztwo
Internet > Reklama i marketing


3. Wyceny imodelowanie biznesowe - CMT Advisory
  CMT Advisory to firma działająca w obszarze doradztwa transakcyjnego, a także doradztwa gospodarczego. Wyprowadzamy małe, średnie i duże biznesy z problemów ekonomicznych, np. poprzez dokładne plany restrukturyzacji, bierzemy udział przy poważnych fuzjach, regulujemy ryzyko związane z centrami transferowymi. Możecie Państwo zlecić nam również specjalistyczne wyceny przedsiębiorstwa i modelowanie biznesowe. Jeżeli jesteś zainteresowany opisaną tutaj ofertą zapraszamy serdecznie do szybkiego zapoznania się z jej detalami na naszej witrynie www, na której znajdziesz wyczerpujące dane o nas i świadczonych przez nas usługach.
Katalog:   Biznes, pieniądze, ekonomia > Doradztwo


4. Odszkodowania Po Wypadku - Merces Odszkodowania
  Biuro Odszkodowawcze Merces uzuyska dla Ciebie najwyższe odszkodowanie powypadkowe. Nie pobieramy żadnych opłat wstępnych. Jesteśmy w stanie pomóc każdej osobie uzyskać wysokie i godne odszkodowanie za wypadek. Decydując się na współpracę z Merces jesteś pewny, że otrzymasz kompleksową obsługę prawną. Zapraszamy do kontaktu oraz do skorzystania z bezpłatnych konsultacji odszkodowawczych. Na naszej stronie internetowej znajdują się wszystkie niezbędne informacje.
Katalog:   Biznes, pieniądze, ekonomia > Doradztwo
Biznes, pieniądze, ekonomia > Prawo


5. Outsourcing księgowości
  Wyjątkowa oferta doradztwa w zakresie prowadzenia ksiąg rachunkowych, sprawozdawczości zarządczej oraz finansowej, adresowana do kontrolerów finansowych międzynarodowych grup przedsiębiorstw, posiadających w Polsce oddziały handlowe lub usługowe, w szczególności branży FMCG. Jeśli poszukujesz sprawdzonych specjalistów i analityków, którzy nie tylko obliczą należne podatki, ale sporządzą szereg trafnych raportów na potrzeby zarządu i dyrektorów pionów sprzedaży, to musisz koniecznie odwiedzić naszą stronę oraz poznać szczegółowy zakres działań naszego zespołu.
Katalog:   Biznes, pieniądze, ekonomia > Doradztwo
Biznes, pieniądze, ekonomia > Finanse
Copyright © 2006 Nicecoder.com. All Rights Reserved. Powered by 5.4.0