Darmowa reklama


 


 

Biznes, pieniądze, ekonomia
Dom, mieszkanie , ogród
Hobby i rozrywka
Internet
Kultura i sztuka
Motoryzacja
Nauka i Edukacja
Podróże i wypoczynek
Portale komputerowe
Regiony , miasta
Sklepy
Zdrowie i medycyna
     QR COODE http://www.betonex.com.pl     Szambo betonowe 0.00 z 5 0
Szambo betonowe - http://www.betonex.com.pl
ID w katalogu 9265
Tytuł Szambo betonowe
Url http://www.betonex.com.pl
Opis Sposobność taniego, a co bardzo istotne szczelnego odprowadzania osobistych, przyszłych ścieków, to na dzień obecny wymóg i jednocześnie standard. Producent szczelnych zbiorników z betonu na nieczystości - SZAMBA BETONOWE powinny spełniać szereg założeń oraz przepisów z dziedziny ochrony przyrody. Nie może być tu miejsca na którekolwiek prowizorki oraz przeoczenia. Wiąże się to wszakże nie tylko z zasadami bezpieczeństwa, niemniej jednak także z określonymi utrudnieniami oraz grzywnami sądowymi. Szambo betonowe jest w chwili obecnej najdogodniejszym rozwiązaniem, gdy bierzemy na tapetę, trudność pozbywania się ścieków. Duża rywalizacja w branży przedsiębiorstw, produkujących SZAMBA BETONOWE, sprawia, iż możemy liczyć na szerokie spektrum bezpieczeństwa oraz na kilkuletnią gwarancję, jeżeli tyczy się to omawianych pojemników
Grupa w katalogu Dom, mieszkanie , ogród > Usługi budowlane
Regiony , miasta > Mazowieckie
Słowa kluczowe szambo na nieczystości   zbiornik betonowy   zbiornik na deszczówkę   szambo betonowe
Data Dec 12, 2012
Imię kontaktowe jump0ncash
Napisz recenzję   Zgłoś błędny link  


Średnia ocena gości : 0.00 (z 5)
Ilość ocen: 0 Głosów
Ocena gościa

 Inne wpisy w kategorii Dom, mieszkanie , ogród > Usługi budowlane
1. Usługi brukarskie
  Nasza firma od wielu lat działa w branży brukarskiej. Swoją działalność prowadzimy na terenie Warszawy i okolicznych miejscowości. Zapewniamy szereg usług, wśród których znajduje się układanie kostki, krawężników, płyt ażurowych, chodników, opaski woków budynków, ale również rozbiórka i ponowne ułożenie wzorów oraz murowanie ogrodzenia z naturalnego kamienia. Kierujemy się potrzebami naszych klientów, ponieważ zależy nam na wykonaniu dla nich zleceń solidnie. Zapraszamy do zapoznania się ze stroną internetową firmy.
Katalog:   Dom, mieszkanie , ogród > Usługi budowlane


2. Budowa domu
  Portal ten skierowany jest do osób, które swoją przygode z budownictwem dopiero zaczynają ale też dla tych dla których temat jest już dobrze znany. To idealne miejsce aby podzielić się swoimi opiniami, doświadczeniami z zakresu budownictwa i remontu, ale też zaciągnąć wiedzy na problemy nas nurtujące. Znajdziesz wiele ciekawych artykułów i filmów instruktażowych odpowiadającym etapom budowy: fundamenty, stan zero, stan surowy, deweloperski, pod klucz. Ponadto portal oferuje szeroką baze informacji z zakresu instalacji budowlanych, ogrzewania czy materiałów i narzędzi. Zapraszamy!
Katalog:   Dom, mieszkanie , ogród > Usługi budowlane
Dom, mieszkanie , ogród > Budowlane


3. SAWO RECYKLING Sp. j.
  Przedsiębiorstwo funkcjonujące od ponad 20 lat w Zgierzu, obecnie zlokalizowane w Parku Przemysłowym Boruta. Przedsiębiorstwo zajmuje się ekologicznym i zgodnym z normami wywozem odpadów. W ramach wywożonych materiałów znaleźć można przede wszystkim gruz, ale również makulaturę, odpady przemysłowe, budowlane. Odpowiednio przystosowane kontenery oraz teren pozwalają na wywóz materiałów niebezpiecznych, np. papy czy azbestu. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą!
Katalog:   Dom, mieszkanie , ogród > Usługi budowlane


4. wyroby ze stali nierdzewnej
  LUXMETAL - drzwiczki rewizyjne i balustrady ze stali nierdzewnej. Jeżeli interesują Cię wyroby ze stali nierdzewnej takie jak kratki wentylacyjne. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą. Firma LUX METAL Marek Florczyk nieprzerwanie od kilkunastu lat zajmuje się produkcją wszelkiego rodzaju wyrobów ze stali nierdzewnej oraz mosiądzu. Nasze wieloletnie doświadczenie pozwoliło nam na dopracowanie najlepszych technik zapewniających wysoką jakość oferowanych przez nas produktów. Realizujemy indywidualne zamówienia Klienta, nietypowe kształty i dowolne wymiary.
Katalog:   Dom, mieszkanie , ogród > Usługi budowlane


5. BRUKARSTWO Robert Busz
  - mała architektura ogrodowa,
- kompleksowe zagospodarowanie terenu wokół budynku,
- pełen zakres usług brukarskich i ogrodniczych,
- sprzedaż kostki brukowej

Moje wieloletnie doświadczenie w branży brukarskiej zdobyte za granicą pozwoliło mi na założenie w 2008 roku własnej firmy, dzięki czemu mogę zaoferować Państwu profesjonalne doradztwo, fachowe i solidne wykonanie z dotrzymaniem terminu realizacji jak i zakończenia prac oraz 3 letnią gwarancję.
Do każdego zlecenia podchodzę z pasją i precyzją a sugestie Państwa są dla mnie inspiracją.
Z poważaniem
Robert Busz
Katalog:   Dom, mieszkanie , ogród > Usługi budowlane
Dom, mieszkanie , ogród > Budowlane
Copyright © 2006 Nicecoder.com. All Rights Reserved. Powered by 5.4.0