Darmowa reklama


 


 

Biznes, pieniądze, ekonomia
Dom, mieszkanie , ogród
Hobby i rozrywka
Internet
Kultura i sztuka
Motoryzacja
Nauka i Edukacja
Podróże i wypoczynek
Portale komputerowe
Regiony , miasta
Sklepy
Zdrowie i medycyna
     QR COODE http://www.betonex.com.pl     Szambo betonowe 0.00 z 5 0
Szambo betonowe - http://www.betonex.com.pl
ID w katalogu 9265
Tytuł Szambo betonowe
Url http://www.betonex.com.pl
Opis Sposobność taniego, a co bardzo istotne szczelnego odprowadzania osobistych, przyszłych ścieków, to na dzień obecny wymóg i jednocześnie standard. Producent szczelnych zbiorników z betonu na nieczystości - SZAMBA BETONOWE powinny spełniać szereg założeń oraz przepisów z dziedziny ochrony przyrody. Nie może być tu miejsca na którekolwiek prowizorki oraz przeoczenia. Wiąże się to wszakże nie tylko z zasadami bezpieczeństwa, niemniej jednak także z określonymi utrudnieniami oraz grzywnami sądowymi. Szambo betonowe jest w chwili obecnej najdogodniejszym rozwiązaniem, gdy bierzemy na tapetę, trudność pozbywania się ścieków. Duża rywalizacja w branży przedsiębiorstw, produkujących SZAMBA BETONOWE, sprawia, iż możemy liczyć na szerokie spektrum bezpieczeństwa oraz na kilkuletnią gwarancję, jeżeli tyczy się to omawianych pojemników
Grupa w katalogu Dom, mieszkanie , ogród > Usługi budowlane
Regiony , miasta > Mazowieckie
Słowa kluczowe szambo na nieczystości   zbiornik betonowy   zbiornik na deszczówkę   szambo betonowe
Data Dec 12, 2012
Imię kontaktowe jump0ncash
Napisz recenzję   Zgłoś błędny link  


Średnia ocena gości : 0.00 (z 5)
Ilość ocen: 0 Głosów
Ocena gościa

 Inne wpisy w kategorii Dom, mieszkanie , ogród > Usługi budowlane
1. Nitownice FAR
  W sprzedaży firmy FIDI znajdziemy takie narzędzia pneumatyczne jak nitownice Lobster a także szereg elementów do nitowania: nity w tym nity drążone. Dostępne dla klienta są także nitonakrętki oraz elemnty wciskane PEM.
Katalog:   Dom, mieszkanie , ogród > Usługi budowlane


2. Koparko ładowarki
  MAR-PIEK jest budowlaną firmą istniejącą na rynku już od kilku lat. Skutecznie i profesjonalnie importuje i sprzedaje maszyny budowlane oraz urządzenia budowlane najwyższej jakości. Wśród nich możemy znaleźć miedzy innymi ładowarki, miniładowarki, koparki kołowe, koparki gąsienicowe, dźwigi, żurawie, koparko-ładowarki, wozidła oraz wiele innych maszyn związanych bezpośrednio z rynkiem budowniczym. Ponadto firma oferuje części do maszyn oraz akcesoria.
Wszystko to w atrakcyjnych cenach i wysokiej jakości.
Katalog:   Dom, mieszkanie , ogród > Usługi budowlane
Dom, mieszkanie , ogród > Budowlane


3. PPU EKOWENT SP. Z O.O. pompy ciepła - Łódź
  Zapraszamy do kooperacyj z przedsiębiorstwem EKOWENT z siedzibą w Łodzi! To doskonały wybór dla tych z Państwa, jacy potrzebują gotowych rozwiązań z obszaru instalacji klimatyzacyjnych, wentylacyjnych oraz sanitarnych. Zamówienia na nie - w zakresie wykonawstwa oraz montażu - wykonywane są na podstawie dokumentacji, którą dostarcza klient. Powierzając naszym ekspertom wykonanie prac mogą być Państwo przekonani, iż ich efekt końcowy będzie dla Państwa zadowalający. Nasze urządzenia z sukcesami wykorzystywane są w mieszkaniach, domach, a także budynkach biurowych, pensjonatach, restauracjach, czy też obiektach szeroko rozumianego przemysłu. Szczegóły na naszej stronie internetowej.
Katalog:   Dom, mieszkanie , ogród > Usługi budowlane
Biznes, pieniądze, ekonomia > Usługi


4. Pogotowie kanalizacyjne Wrocław
  Firma we Wrocławiu realizuje sieci zewnętrzne do głębokości 8m. Świadczymy przeze wszystkim usługi usuwania awarii na sieciach zewnętrznych, kanalizacja, woda, drenaże i podobne. Specjalizujemy się również w wykonywaniu przyłączeń kanalizacyjnych, poczynając od kosztorysu wg r-g. Dajemy całe 5 lat gwarancji na wykonane usługi (szamba betonowe, przydomowe oczyszczalnie ścieków|odwodnienia budynków, drenaże, instalacje sanitarne). Zapraszamy do korzystania z naszych usług. Usługi pogotowia kanalizacyjnego świadczymy całodobowo przez 7 dni w tygodniu. Zapewniamy dojazd w godzinę do zdarzenia. Zapraszamy do korzystania w naszych usług.
Katalog:   Dom, mieszkanie , ogród > Usługi budowlane


5. Rozbiórki w Warszawie
  Profesjonalną realizacją wszelkiego rodzaju usług remontowych i budowlanych zajmuje się już od kilkunastu lat PRB Tadeusz Staszewski. Realizacja inwestycji dużych jak i małych z takim samym zapałem i zaangażowaniem. Solidność wykonania i współpraca z najlepszymi producentami. Usługi między innymi wykonywania obiektów w lekkich konstrukcjach stalowych, kanalizacja, instalacje wewnętrzne i zewnętrzne, kompleksowe wykonawstwo posadzek przemysłowych, prace ziemne, niwelacja terenu, nawierzchnie dróg czy chodników oraz wiele innych.
Katalog:   Dom, mieszkanie , ogród > Usługi budowlane
Dom, mieszkanie , ogród
Copyright © 2006 Nicecoder.com. All Rights Reserved. Powered by 5.4.0