Darmowa reklama


 


 

Biznes, pieniądze, ekonomia
Dom, mieszkanie , ogród
Hobby i rozrywka
Internet
Kultura i sztuka
Motoryzacja
Nauka i Edukacja
Podróże i wypoczynek
Portale komputerowe
Regiony , miasta
Sklepy
Zdrowie i medycyna
     QR COODE http://www.betonex.com.pl     Szambo betonowe 0.00 z 5 0
Szambo betonowe - http://www.betonex.com.pl
ID w katalogu 9265
Tytuł Szambo betonowe
Url http://www.betonex.com.pl
Opis Sposobność taniego, a co bardzo istotne szczelnego odprowadzania osobistych, przyszłych ścieków, to na dzień obecny wymóg i jednocześnie standard. Producent szczelnych zbiorników z betonu na nieczystości - SZAMBA BETONOWE powinny spełniać szereg założeń oraz przepisów z dziedziny ochrony przyrody. Nie może być tu miejsca na którekolwiek prowizorki oraz przeoczenia. Wiąże się to wszakże nie tylko z zasadami bezpieczeństwa, niemniej jednak także z określonymi utrudnieniami oraz grzywnami sądowymi. Szambo betonowe jest w chwili obecnej najdogodniejszym rozwiązaniem, gdy bierzemy na tapetę, trudność pozbywania się ścieków. Duża rywalizacja w branży przedsiębiorstw, produkujących SZAMBA BETONOWE, sprawia, iż możemy liczyć na szerokie spektrum bezpieczeństwa oraz na kilkuletnią gwarancję, jeżeli tyczy się to omawianych pojemników
Grupa w katalogu Dom, mieszkanie , ogród > Usługi budowlane
Regiony , miasta > Mazowieckie
Słowa kluczowe szambo na nieczystości   zbiornik betonowy   zbiornik na deszczówkę   szambo betonowe
Data Dec 12, 2012
Imię kontaktowe jump0ncash
Napisz recenzję   Zgłoś błędny link  


Średnia ocena gości : 0.00 (z 5)
Ilość ocen: 0 Głosów
Ocena gościa

 Inne wpisy w kategorii Dom, mieszkanie , ogród > Usługi budowlane
1. Zakład Stolarski Trybuła Andrzej
  Nasza firma istnieje od 10 lat na rynku. Przez okres trwania naszej działalności wyrobiliśmy sobie miano jednej z najlepszych firm w województwie małopolskim. Nasze usługi świadczone są z najwyższą starannością i precyzją dzięki czemu klienci wybierają współpracę właśnie z nami. Posiadamy zespół doświadczonych i wykwalifikowanych pracowników którzy są w stanie spełnić każde oczekiwania klientów. Dysponujemy specjalistycznym sprzętem, najlepszym na rynku. Doradzamy i proponujemy najlepsze rozwiązania, dopasowując produkt do potrzeb klienta.
Katalog:   Dom, mieszkanie , ogród > Usługi budowlane
Dom, mieszkanie , ogród > Wyposażenie wnętrz


2. Budowa domu
  Portal ten skierowany jest do osób, które swoją przygode z budownictwem dopiero zaczynają ale też dla tych dla których temat jest już dobrze znany. To idealne miejsce aby podzielić się swoimi opiniami, doświadczeniami z zakresu budownictwa i remontu, ale też zaciągnąć wiedzy na problemy nas nurtujące. Znajdziesz wiele ciekawych artykułów i filmów instruktażowych odpowiadającym etapom budowy: fundamenty, stan zero, stan surowy, deweloperski, pod klucz. Ponadto portal oferuje szeroką baze informacji z zakresu instalacji budowlanych, ogrzewania czy materiałów i narzędzi. Zapraszamy!
Katalog:   Dom, mieszkanie , ogród > Usługi budowlane
Dom, mieszkanie , ogród > Budowlane


3. Firma budowlana pk-bud.com
  Wykonujemy w naszej firmie już od 1998 roku szeroki zakres zarówno prac remontowych, jak też budowlanych, co pozwala nam zapewnić naszym klientom profesjonalne oraz kompleksowe realizowanie poszczególnych prac z wykorzystaniem zarówno sprawdzonych technologii oraz przez zespół doświadczonych specjalistów. Gwarantujemy naszym klientom również rzetelne oraz terminowe wykonanie poszczególnych usług budowlanych. Więcej informacji na stronie internetowej.
Katalog:   Dom, mieszkanie , ogród > Usługi budowlane


4. Badanie betonu - cert-lab.pl
  Niezależne laboratorium CERT-LAB przeprowadza szeroką gamę badań materiałów budowlanych. Realizujemy badania na potrzeby producentów betonu architektonicznego, krawężników i kręgów, tarasów, betonowych schodów, balkonów. Przeprowadzamy badania betonu, zapraw i kruszyw budowlanych, płyt betonowych, płyt żelbetowych, nadproży, kostki brukowej, pustaków szalunkowych oraz innych prefabrykatów. Ustalamy odporność materiału na ścieranie, zginanie, zamrażanie/rozmrażanie, ogień. Badamy także nasiąkliwość i inne parametry.
Katalog:   Dom, mieszkanie , ogród > Usługi budowlane


5. BM KOMPLEKS - Kompleksowe Realizacje i Wykończenie Wnętrz
  Firma wykonuje kompleksowe usługi wykończenia i wystroju wnętrz, remonty oraz adaptacje strychów. Oferujemy koncepcje, aranżacje i projekty wnętrz oraz kompleksowe profesjonalne wykonawstwo wszelkich prac wykończeniowych. Posiadamy wieloletnie doświadczenie w branży
(istniejemy na rynku od 1990 roku). Wykorzystujemy najnowsze technologie i profesjonalne narzędzia. Oferujemy rzetelne i terminowe wykończenie każdego domu, mieszkania, biura, sklepu itp.

Wykonujemy zarówno prace dla większych firm (developerzy, spółdzielnie, firmy, sklepy, biura), a także dla indywidualnych inwestorów prywatnych domy, mieszkania, łazienki, kuchnie itp.

Wykorzystujemy najnowsze technologie prac wykończeniowych i instalacyjnych. Zatrudniamy doświadczonych pracowników i podwykonawców we wszystkich branżach robót wewnętrznych. Kompleksowa realizacja, remont domu, remont mieszkania - pod klucz – czystość i porządek po zakończeniu prac – można od zaraz cieszyć się wymarzonym domem.

Nasze usługi oferujemy na terenie trójmiasta – Gdańsk, Sopot, Gdynia.
Katalog:   Dom, mieszkanie , ogród > Usługi budowlane
Dom, mieszkanie , ogród > Budowlane
Copyright © 2006 Nicecoder.com. All Rights Reserved. Powered by 5.4.0