Darmowa reklama


 


 

Biznes, pieniądze, ekonomia
Dom, mieszkanie , ogród
Hobby i rozrywka
Internet
Kultura i sztuka
Motoryzacja
Nauka i Edukacja
Podróże i wypoczynek
Portale komputerowe
Regiony , miasta
Sklepy
Zdrowie i medycyna
     QR COODE http://www.strazak-kudowa.pl     Centrum Zabezpieczeń Ppoż."Strażak" 0.00 z 5 0
Centrum Zabezpieczeń Ppoż."Strażak" - http://www.strazak-kudowa.pl
ID w katalogu 93
Tytuł Centrum Zabezpieczeń Ppoż."Strażak"
Url http://www.strazak-kudowa.pl
Opis Kompleksowe usługi przeciwpożarowe i bhp. Szkolenia Bhp i ppoż, serwis techniczny sprzetu gaśniczego, zabezpieczenia przeciwpożarowe , wszystkie inne usługi ppoż i bhp
Grupa w katalogu Biznes, pieniądze, ekonomia > Usługi
Słowa kluczowe ppoż   bhp   szkolenia   zabezpieczenia
Data Feb 11, 2008
Imię kontaktowe Przemek
Napisz recenzję   Zgłoś błędny link  


Średnia ocena gości : 0.00 (z 5)
Ilość ocen: 0 Głosów
Ocena gościa

 Inne wpisy w kategorii Biznes, pieniądze, ekonomia > Usługi
1. MANEWR - nauka jazdy we Wrocławiu
  Szkoła jazdy Manewr oferuje kursy prawa jazdy w kategorii B, A, E/B, C, D, które każdorazowo przeprowadzają wykwalifikowani instruktorzy. Wiedzą oni, jak ważne w dzisiejszych czasach jest posiadanie prawa jazdy kategorii B, ale zdają sobie sprawę z tego, że o wiele ważniejsze jest uformowanie poważnego i w pełni świadomego kierowcy, który równolegle będzie czerpał niekłamaną rozkosz z każdej, spędzonej za kierownicą, chwili. Kursanci mają możliwość darmowego korzystania z komputerowego programu egzaminacyjnego w godzinach otwarcia biura i płatności za kurs w nieoprocentowanym systemie ratalnym. Jeśli są Państwo zainteresowani, po więcej informacji na temat firmy oraz wszystkich organizowanych kursów, zapraszamy na stronę.
Katalog:   Biznes, pieniądze, ekonomia > Usługi


2. odzież medyczna
  Firma Belmed jest producentem najwyższej jakości odzieży dla służby zdrowia, branży farmaceutycznej, pracowników laboratoriów oraz studentów.
Materiał, z którego wykonana jest nasza odzież medyczna są najwyższej jakości oraz posiadają wszystkie wymagane atesty i spełniają wszyskie określone normy.
W ofercie szeroki wachlarz fartuchów dla wszystkich lekarzy, chirurgów, stomatologów. Fartuchy we wszystkich rozmiwarach, z mozliwościa dodatkowego haftu, nadruku.
Katalog:   Biznes, pieniądze, ekonomia > Usługi


3. Tłumaczenie tekstów
  Best Text jest agencją tłumaczeń, w której ogromna większość zleceń dotyczy przekładów pisemnych. Firma specjalizuje się tłumaczeniach z branży medyczno-farmaceutycznej. Pracownicy przekładają różnorodne teksty, tj.: teksty umów zawartych pomiędzy szpitalem i importerem aparatury medycznej, dokumenty samochodowe, teksty marketingowe, teksty biznesowe, teksty farmaceutyczne, chemiczne, biologiczne oraz inne teksty specjalistyczne. Atutami biura tłumaczeń są: profesjonalizm i bogate doświadczenie translatorskie, kompleksowa obsługa językowa (angielski, niemiecki, francuski, rosyjski, hiszpański, włoski, niderlandzki, chorwacki, afrykanerski i in.), usługi towarzyszące (korekta i redakcja tekstu przez native speakera, obróbka grafiki, lokalizacja tłumaczeń), wąska specjalizacja, krótkie terminy oczekiwania, konkurencyjne ceny i komfortowa obsługa klienta.
Katalog:   Biznes, pieniądze, ekonomia > Usługi
Regiony , miasta > Śląskie


4. Www.mikrostyk.pl
  Projektujemy i produkujemy elementy metalowe, linie produkcyjne, narzędzia, także w formacie nietypowym. Wyróżnia nas własna narzędziownia, umiejętności tłoczenia, spawania, zgrzewania i krępowania, pięćdziesiąt lat praktyki w usłudze stampingu, pełna certyfikacja jakościowa, 100% polski kapitał, pozytywne referencje od gigantów przemysłowych. Nasza siedziba główna mieści się w miejscowości Gniew. Mamy też kwalifikacje związane ze spawaniem i krępowaniem. Wszystkie nasze wdrożenia są certyfikowane i przetestowane.
Katalog:   Biznes, pieniądze, ekonomia > Usługi


5. ZCęści zamienne, serwis maszyn budowlanych JCB
  Jesteśmy firmą zajmującą się zarówno importem części zamiennych, jak również nieautoryzowanym serwisem maszyn budowlanych JCB. Oferujemy oryginalne i alternatywne części zamienne tzw. zamienniki, gwarantujące niezawodną pracę maszyny przez długie lata. Prowadzimy również pełen zakres napraw maszyn budowlanych JCB. Naszym klientom zapewniamy doradztwo technicznei, oraz możliwie najszybsze terminy realizacji zleceń.
Katalog:   Biznes, pieniądze, ekonomia > Usługi
Biznes, pieniądze, ekonomia > Biznes
Copyright © 2006 Nicecoder.com. All Rights Reserved. Powered by 5.4.0