Darmowa reklama


 


 

Biznes, pieniądze, ekonomia
Dom, mieszkanie , ogród
Hobby i rozrywka
Internet
Kultura i sztuka
Motoryzacja
Nauka i Edukacja
Podróże i wypoczynek
Portale komputerowe
Regiony , miasta
Sklepy
Zdrowie i medycyna
     QR COODE http://www.strazak-kudowa.pl    
Centrum Zabezpieczeń Ppoż."Strażak"
OCENA : 0.00 z maksymalnej 5 oparta na 0 głosach
Centrum Zabezpieczeń Ppoż."Strażak" - http://www.strazak-kudowa.pl
ID w katalogu 93
Tytuł Centrum Zabezpieczeń Ppoż."Strażak"
Url http://www.strazak-kudowa.pl
Opis Kompleksowe usługi przeciwpożarowe i bhp. Szkolenia Bhp i ppoż, serwis techniczny sprzetu gaśniczego, zabezpieczenia przeciwpożarowe , wszystkie inne usługi ppoż i bhp
Grupa w katalogu Biznes, pieniądze, ekonomia > Usługi
Słowa kluczowe ppoż   bhp   szkolenia   zabezpieczenia
Data Feb 11, 2008
Imię kontaktowe Przemek
Napisz recenzję   Zgłoś błędny link  


Średnia ocena gości : 0.00 (z 5)
Ilość ocen: 0 Głosów
Ocena gościa

 Inne wpisy w kategorii Biznes, pieniądze, ekonomia > Usługi
1. Przewóz towarów Niemcy - Polska - Niemcy, przeprowadzki Jupiter Transport
  Zapraszamy do skorzystania z oferty firmy Jupiter transport, przeprowadzki z Polski do Niemiec, z Niemiec do Polski oraz pomiędzy Niemcami a innymi państwami Europy! Profesjonalnie wykonujemy transport, zabezpieczamy i ubezpieczamy mienie na czas przewozu. Pakujemy, demontujemy, montujemy, załadowujemy i rozładowujemy rzeczy. Do transportu wykorzystujemy auta o ładowności do 12 ton oraz o różnej specyfikacji takie jak chłodnie, izotermy, blaszaki, firanki, kontenery, plandeki, auta z windą. W naszej ofercie znajduje się również magazynowanie oraz utylizacja. Po więcej szczegółów oferty zapraszamy na naszą stronę www, zachęcamy również do kierowania pytań drogą mailową oraz telefoniczną.
Katalog:   Biznes, pieniądze, ekonomia > Usługi
Motoryzacja > Usługi


2. Catering Poznań - lunch
  Witamy w „Canappce”, miejscu gdzie specjalnie dla Ciebie przygotowujemy najlepsze kanapki z najświeższych składników.

Codziennie rano, skoro świt nasi pracownicy rozpoczynają dzień od wypieku chrupiącego pieczywa, odbierają dostawy świeżych warzyw i owoców po to byś idąc do pracy mógł nas odwiedzić i cieszyć się najlepszą kanapką w mieście.

W Canappce nie sprzedajemy czegoś co „ktoś” wyprodukował, samodzielnie kontrolujemy cały proces począwszy od zakupu poszczególnych składników, poprzez wypiek pieczywa i przygotowanie każdej kanapki tak byś zawsze mógł cieszyć się tym co w śniadaniu najlepsze.

Kontrolujemy najnowsze trendy żywieniowe, współpracujemy z dietetykiem, wszystko po to by dostarczyć idealnie zbilansowane posiłki, w zależności od potrzeb - każdemu indywidualnie - jeśli musisz być na specjalnej diecie znajdziesz również u nas coś dla siebie.

Jesteśmy fanatykami dobrego jedzenia - wiemy że jemy wzrokiem mimo że smak zaczyna się ustach … dlatego długo przed otwarciem pierwszej Canappki testowaliśmy każdą z nich.

Przez ponad cztery miesiące 20 osób pracowało nad przygotowaniem menu, zwracając uwagę na najdrobniejsze szczegóły, licząc ziarenka pieprzu trafiające na pojedyncza kanapkę, starając się wydobyć z każdej pojedynczej sztuki to co najlepsze i nadać im jedyny niepowtarzalny smak.

W Canappce stworzyliśmy restrykcyjne procedury po to, by każdy z naszych produktów smakował zawsze tak samo gdziekolwiek i kiedykolwiek je kupisz.

Witaj w krainie dobrego jedzenia…
Katalog:   Biznes, pieniądze, ekonomia > Usługi


3. Restauracja, catering, organizacja imprez Kraków.
  Masz dylemat w której krakowskiej restauracji zorganizować imprezę? Idealnym miejscem jest restauracja Cherubino oferująca kuchnię polską i włoską. Ponadto posiada kącik pełen kredek, kolorowanek i książeczek z bajkami dla dziecie, w którym znudzone siedzeniem przy stole maluchy mogą miło spędzić czas. Zapraszamy!
Katalog:   Biznes, pieniądze, ekonomia > Usługi
Hobby i rozrywka > Gotowanie


4. Mazowieckie Centrum Tłumaczeń
  Nasze Mazowieckie Centrum Tłumaczeń zaprasza do współpracy zarówno firmy jak i osoby indywidualne. Nasi specjaliści gwarantują zachowanie najwyższych standardów w tym tłumaczenia przysięgłe. Nasze usługi to również ponad pół tysiąca dziedzin i wąskich specjalizacji w ramach, których dokonujemy przekładów. Krótkie terminy realizacji i atrakcyjne ceny to kolejne nasze atuty. Po więcej informacji zapraszamy na naszą stronę internetową lub do bezpośredniego kontaktu.
Katalog:   Biznes, pieniądze, ekonomia > Usługi


5. PALETY EURO BECZKI
  Firma Furex od lat zajmuje się surowcami wtórnymi. Podstawowa działalność to skup sprzedaż palet drewnianych oraz ich recykling, bo zgodnie z ustawą o opakowaniach nie wolno po prostu wyrzucić zużytej palety do śmieci, lecz należy poddać ją recyklingowi, i uzyskać zaświadczenie przeprowadzenia. Furex skupuje i sprzedaje też beczki plastikowe używane, beczki metalowe używane, beczki nowe, beczki regenerowane, beczki po renowacji. Oprócz recyklingu opakowań drewnianych Furex robi też recyklingiem innych przedmiotów np. z trocin korka drewna plastiku tworzyw sztucznych metali ołowiu cyny szkła miedzi brązu żelaza opon papieru tektury. Prace recyklingowe odzyskiowe prowadzone są w gwarantującym bezpieczeństwo środowisku. Stosowne zezwolenia na odbiór, składowanie i transport odpadów, potwierdzają fachowość Furex w tej dziedzinie. Wywóz, odbiór odpadów zazwyczaj jest dużym problem dla przedsiębiorców, dlatego Furex inwestuje w środki transportowe, ma też własną flotę transportową, dzięki czemu odbiera odpady od dowolnej firmy na terenie całej Polski w krótkim czasie. Ponadto zajmujemy się skupem i sprzedażą beczek metalowych, plastikowych, kanistrów, oraz innych opakowań z tworzyw sztucznych, przemysłowych jak i standardowych. Zapraszamy na stronę Furex do działu galeria, gdzie dokładnie można obejrzeć wszystkie oferowane tu palety, beczki i inne opakowania, w szczególności przeznaczone do transportu towarów masowych. Zapraszamy!
Katalog:   Biznes, pieniądze, ekonomia > Usługi
Biznes, pieniądze, ekonomia > Sklepy , sprzedaż
Regiony , miasta > Świętokrzyskie
Copyright © 2006 Nicecoder.com. All Rights Reserved. Powered by 5.4.0