Darmowa reklama


 


 

Biznes, pieniądze, ekonomia
Dom, mieszkanie , ogród
Hobby i rozrywka
Internet
Kultura i sztuka
Motoryzacja
Nauka i Edukacja
Podróże i wypoczynek
Portale komputerowe
Regiony , miasta
Sklepy
Zdrowie i medycyna
     QR COODE http://www.strazak-kudowa.pl    Centrum Zabezpieczeń Ppoż."Strażak" - http://www.strazak-kudowa.pl
ID w katalogu 93
Tytuł Centrum Zabezpieczeń Ppoż."Strażak"
Url http://www.strazak-kudowa.pl
Opis Kompleksowe usługi przeciwpożarowe i bhp. Szkolenia Bhp i ppoż, serwis techniczny sprzetu gaśniczego, zabezpieczenia przeciwpożarowe , wszystkie inne usługi ppoż i bhp
Grupa w katalogu Biznes, pieniądze, ekonomia > Usługi
Słowa kluczowe ppoż   bhp   szkolenia   zabezpieczenia
Data Feb 11, 2008
Imię kontaktowe Przemek
Napisz recenzję   Zgłoś błędny link  


Średnia ocena gości : 0.00 (z 5)
Ilość ocen: 0 Głosów
Ocena gościa

 Inne wpisy w kategorii Biznes, pieniądze, ekonomia > Usługi
1. Usługi detektywistyczne
  Specjalizujemy się w wykonywaniu usług detektywistycznych. Dla wszystkich klientów realizujemy usługi w różnych formach zleceń, które wynikają z Ustawy o usługach detektywistycznych. Spełniamy także indywidualne oczekiwania stawiane przez naszych klientów. Firma zatrudnia przede wszystkim byłych policjantów i byłych funkcjonariuszy służb specjalnych, a także prawników. Działalność prowadzimy na podstawie koncesji Ministra Spraw Wewnętrznych i Administracji. Gwarantujemy wysoki poziom wykonywanych przez nas usług i pełną dyskrecję.
Katalog:   Biznes, pieniądze, ekonomia > Usługi
Biznes, pieniądze, ekonomia


2. Drukarnia w Łodzi - Navy Blue
  Firma Navy Blue z Łodzi świadczy szeroki wachlarz usług poligraficznych oraz introligatorskich dostosowanych do potrzeb Klientów. Dysponujemy szerokim parkiem maszynowym. Wykonujemy szybkie wydruki cyfrowe idealne do niewielkich nakładów. Z wykorzystaniem tej techniki drukujemy m.in. wizytówki, ulotki, plakaty, zaproszenia, teczki, katalogi i foldery czy etykietki na samoprzylepnym papierze. Kolejną naszą usługą jest druk offsetowy. Polecamy druki akcydensowe, druk kalendarzy, notesów, książek, opakowań. W ofercie posiadamy również druk solwentowy idealny do wykonania roll upów, folii reklamowych, billboardów.
Katalog:   Biznes, pieniądze, ekonomia > Usługi


3. Light4you
  Light4You jest firmą wypożyczającą sprzęt oświetleniowy. Została założona w 2010 roku przez osoby pracujące przez wiele lat zawodowo na planach filmowych, produkcjach telewizyjnych, reklamach itp. Dzięki zdobytemu doświadczeniu zawodowemu , jesteśmy w stanie doradzić państwu w wyborze odpowiedniego oświetlenia do realizowanych projektów.
Firma dysponuje sprzętem oświetleniowy wszystkich renomowanych producentów.
Wypożyczając u Nas możesz być pewien niezawodności i jakości. Wypożyczamy sprzęt oświetleniowy i agregaty prądotwórcze 24 godziny na dobę.
Katalog:   Biznes, pieniądze, ekonomia > Usługi
Hobby i rozrywka


4. DARIO - bogaty wybór plis, rolet, markiz, żaluzji pionowych i poziomych
  Firma Dario zajmuje się produkcją oraz dostarczaniem żaluzji oraz rolet. Oferujemy plisy, żaluzje pionowe oraz poziome, rolety tekstylne, zewnętrzne rolety aluminiowe, dachowe, moskitiery okienne, parapety, markizy, a także bramy garażowe oraz przemysłowe. Sprzedajemy rolety do instalacji wewnątrz i na zewnątrz budynków, dostępne w wielu kolorach oraz wzorach. Nasze produkty idealnie nadają się do wykorzystywania w domach, mieszkaniach, a także w restauracjach, hotelach i innych obiektach. Mamy części zamienne oraz artykuły do naprawy rolet i żaluzji. Służymy także radą, żeby mogli Państwo wybrać najlepsze rozwiązanie. Funkcjonujemy sprawnie i ekspresowo, zapewniamy montaż, a również naprawy w okresie gwarancyjnym oraz po jego zakończeniu. Pełną ofertę przedstawiliśmy na naszej stronie internetowej, na którą serdecznie zapraszamy.
Katalog:   Biznes, pieniądze, ekonomia > Usługi


5. Wynajem samochodow na terenie miasta Warszawy i jej okolic.
  Niniejsza propozycja to krótko i długoterminowe wypożyczanie samochodów w bardzo atrakcyjnych cenach. Udostępniliśmy dla wygody naszych klientów możliwość zamówienia wynajmu pojazdu za pośrednictwem strony internetowe. Samochód zostaje wtedy podstawiony pod podany przez Państwa w formularzu adres. Największym zainteresowaniem cieszą się samochody klasy średniej, stąd firma planuje w najbliższym czasie poszerzyć ofertę o nowe Renault Modus. Mamy nadzieję że propozycja spotkała się z Państwa uznaniem.
Katalog:   Biznes, pieniądze, ekonomia > Usługi
Motoryzacja > Usługi
Copyright © 2006 Nicecoder.com. All Rights Reserved. Powered by 5.4.0 | Ciekawe stronyTOPLISTA.