Darmowa reklama


 


 

Biznes, pieniądze, ekonomia
Dom, mieszkanie , ogród
Hobby i rozrywka
Internet
Kultura i sztuka
Motoryzacja
Nauka i Edukacja
Podróże i wypoczynek
Portale komputerowe
Regiony , miasta
Sklepy
Zdrowie i medycyna
     QR COODE http://www.angielskitlumaczeniaprzysiegle.com    
Tłumacz przysięgły angielskiego Aleksandra Adamowicz
OCENA : 0.00 z maksymalnej 5 oparta na 0 głosach
Tłumacz przysięgły angielskiego Aleksandra Adamowicz - http://www.angielskitlumaczeniaprzysiegle.com
ID w katalogu 9365
Tytuł Tłumacz przysięgły angielskiego Aleksandra Adamowicz
Url http://www.angielskitlumaczeniaprzysiegle.com
Opis Bezpośredni kontakt z wykonawcą – tłumaczem daje wiele korzyści: korzystna cena przez wyeliminowanie pośrednika, bliska współpraca – zagadnieniami Państwa firmy zajmuje się jedna osoba, która poznaje jej specyfikę i przez to z większą łatwością i dokładnością może wykonać tłumaczenie. To także gwarancja jakości. W branży tłumaczeń pracuję od 20 lat. Są to lata pracy, rozwoju, szczególnie informatycznego, również pogłębiania znajomości dziedzin w których się specjalizuję: prawa, biznesu, medycyny i techniki. Wykonuję tłumaczenia: z polskiego na angielski (także przysięgłe) i hiszpański oraz z angielskiego (także przysięgłe) i hiszpańskiego na polski - pisemne i ustne. We współpracy z klientami oferuję doświadczenie, profesjonalizm, pełną dyskrecję i wiarygodność. W przypadku tłumaczeń pisemnych termin wykonania ustalam po zapoznaniu się z tekstem źródłowym. Tłumaczenia ustne na terenie województwa śląskiego - po zaakceptowaniu zlecenia.
Grupa w katalogu Biznes, pieniądze, ekonomia > Usługi
Regiony , miasta > Śląskie
Słowa kluczowe tłumaczenia przysięgłe   tłumaczenia angielski   tłumaczenia hiszpański   tłumaczenia prawnicze   tłumaczenia medyczne   tłumaczenia Sosnowiec  
Data Dec 28, 2012
Imię kontaktowe Aleksandra Adamowicz
Napisz recenzję   Zgłoś błędny link  


Średnia ocena gości : 0.00 (z 5)
Ilość ocen: 0 Głosów
Ocena gościa

 Inne wpisy w kategorii Biznes, pieniądze, ekonomia > Usługi
1. Zakład pogrzebowy w Legionowie - apokalipsa-sc.pl
  Usługi pogrzebowe Apokalipsa to firma oferująca kompleksową obsługą pogrzebu oraz eksportację zmarłego z miejsca zgonu, przechowanie ciała w nowoczesnej chłodni, przygotowanie zmarłego do ceremonii pogrzebowej przez profesjonalny personel, transport zmarłego eleganckimi autokarawanami oraz przewóz osób uczestniczących w ceremonii. Ponadto firma posiada własną kwiaciarnię, wykonującą wieńce i wiązanki pogrzebowe. Istnieje możliwość zakupu trumien, urn, krzyży oraz dewocjonaliów pogrzebowych. Apokalipsa zajmuje się także przeprowadzaniem ekshumacji i kremacji.
Katalog:   Biznes, pieniądze, ekonomia > Usługi


2. Projektowanie stron we Wrocławiu
  Każda firma potrzebuje promocji i dobrego wizerunku dla klientów, aby sprawnie funkcjonować i otrzymywać zlecenia. Często warto skorzystać z pomocy specjalistów, którzy doskonale wiedzą jak wypromować markę i sprzedaż produkt klientom. Agencja reklamowa Freshboxstudio to wrocławska czołówka jeśli chodzi o szeroko pojętą promocję i kreację wizerunku firmy. W ofercie między innymi tworzenie kampanii reklamowych, szeroko pojęte projektowanie graficzne, projektowanie stron www czy usługi fotograficzne.
Katalog:   Biznes, pieniądze, ekonomia > Usługi
Biznes, pieniądze, ekonomia > Biznes


3. HaleDlaPrzemyslu.pl
  Jeśli szukasz sprawdzonych informacji o halach przemysłowych oraz konstrukcjach stalowych, sporą pomocą dla Ciebie będzie serwis internetowy HaleDlaPrzemyslu.pl. U nas dowiesz się jak ważne są odpowiednie inwestycje w hale dla przemysłu, wybór dobrej konstrukcji oraz poszczególne elementy modułowego budownictwa przemysłowego. Nie pomijamy u nas żadnych informacji, które mogłyby się przyczynić do optymalizacji tworzenia hal produkcyjnych, hal rolniczych, hal magazynowych itd. u naszych czytelników.
Katalog:   Biznes, pieniądze, ekonomia > Usługi


4. Zwyżka - Kraków
  W momencie, gdy będą do wykonania pracę na wysokościach trzeba mieć ku temu odpowiednie warunki. Dla tych, którzy nie dysponują swoim sprzętem nasza firma może zaoferować doskonale przygotowany samochód z podnośnikiem koszowym, z którego będziecie zadowoleni. zajmujemy się między innymi montażem banerów, udostępniamy nasz koszt dla firm, które wykonują prace blacharsko dekarskie, myją elewację czy okna na dużych budynkach. Zasięg naszego kosza to kilkanaście metrów przy uzyskaniu 200 kg udźwigu.
Katalog:   Biznes, pieniądze, ekonomia > Usługi


5. Świadectwa Energetyczne - Kraków
  KABE-ENERGIA specjalizuje się w sporządzaniu certyfikatów energetycznych (inaczej - świadectw energetycznych), audytów energetycznych oraz projektowych charakterystyk energetycznych nieruchomości (mieszkań i domów mieszkalnych, budynków i lokali użyteczności publicznej, przemysłowych, biurowych i innych). Obszar działania firmy to: Kraków i województwo małopolskie, w przypadku dużych projektów - cały kraj. Zapewniamy: atrakcyjną ofertę cenową, wykwalifikowaną i doświadczoną kadrę audytorską, która dokona szybkiej i rzetelnej realizacji zamówienia. Pełną ofertę firmy znajdą Państwo na naszej stronie internetowej. Zachęcamy również do kontaktu z nami: biuro@kabe-energia.pl lub 606 825 662.
Katalog:   Biznes, pieniądze, ekonomia > Usługi
Dom, mieszkanie , ogród > Budowlane
Copyright © 2006 Nicecoder.com. All Rights Reserved. Powered by 5.4.0