Darmowa reklama


 


 

Biznes, pieniądze, ekonomia
Dom, mieszkanie , ogród
Hobby i rozrywka
Internet
Kultura i sztuka
Motoryzacja
Nauka i Edukacja
Podróże i wypoczynek
Portale komputerowe
Regiony , miasta
Sklepy
Zdrowie i medycyna
     QR COODE http://make-upwroc.pl/    
make-upwroc.pl
OCENA : 0.00 z maksymalnej 5 oparta na 0 głosach
make-upwroc.pl - http://make-upwroc.pl/
ID w katalogu 9366
Tytuł make-upwroc.pl
Url http://make-upwroc.pl/
Opis Royal Liner to oferta oferuje kompleksowych usług związanych z wizażem i makijażem permanentnym. Doświadczeni profesjonaliści doskonale wiedzą jak wykonać makijaż, który na stałe podkreśli urodę oraz ukryje niedoskonałości. Ponadto, Royal Liner to również profesjonalne szkolenia z zakresu makijażu permanentnego w Polsce jak i za granicą. Pokazanie specjalnych technik, pomoc profesjonalistów z udziałem modelek i nowoczesnego sprzętu. Oferta szkoleń dotyczy szkoleń podstawowych, ale jeśli ktoś będzie chciał zdobyć więcej wiedzy i praktyki może skorzystać ze szkoleń dokształcających.
Grupa w katalogu Zdrowie i medycyna > Ośrodki zdrowia
Regiony , miasta > Dolnośląskie
Słowa kluczowe makijaż permanentny   makijaż permanentny wrocław   szkolenia makijaż permanentny   makijaż szkolenia
Data Dec 28, 2012
Imię kontaktowe make-upwroc.pl/
Napisz recenzję   Zgłoś błędny link  


Średnia ocena gości : 0.00 (z 5)
Ilość ocen: 0 Głosów
Ocena gościa

 Inne wpisy w kategorii Zdrowie i medycyna > Ośrodki zdrowia
1. Klinika chirurgii plastycznej
  Klinika chirurgii plastycznej nie może fukcjonować bez chirurga plastycznego. Klinika Chirurgii Plastycznej poza doświadczonym chirugiem plastycznym wymaga] ponadto nowoczesnego urzadzeń do świadczenia operacji plastycznej. Operacje plastyczne są nie tylko jak się czasami uważa rozrzutnością. Również pomagają ofiarom wypadków a także w leczeniu przez pacjentów dobrego samopoczucia. Dlatego tak istotny jest wymiar psychologiczny. Wymienione standardy powinny być spełnione z uwagi na zdrowie pacjenta w celu uniknięcia powikłań po operacji plastycznej. Zatem należy bardzo dokładnie sprawdzić klinikę chirurgii plastycznej zanim zdecydujemy się na zabieg.
Katalog:   Zdrowie i medycyna > Ośrodki zdrowia
Regiony , miasta > Małopolskie


2. Usuwanie znamion w Warszawie
  Gabinet dermatologiczny Dermedica zaprasza do naszego gabinetu. Trudnimy się w badaniu jak również medycynie chorób skóry. Zajmujemy się dermatologią estetyczną, dermatochirurgią oraz wenerologią. Gabinety dermatologiczne Warszawa obadają i zdiagnozują Twoje problemy skórne, również zaproponują najważniejszą procedurę leczenia. Proponujemy usuwanie znamion Warszawa. Usuwamy brodawki skórne chirurgicznie i laserowo. Przed zabiegiem doktor dermatolog kwalifikuje kurzajkę do właściwego zabiegu. Dysponujemy jednymi spośród najnowocześniejszych narzędzi laserowych na rynku Vasculight Elite firmy Lumenis. Wraz z jego pomocą realizujemy zamykania naczyń krwionośnych, usuwania zmian barwnikowych i dokonujemy trwałe depilacje. Dermedica świadczy usługę usuwania znamion Warszawa. Terapia zaczyna się lekarstwami farmakologicznymi, w razie ich nieskuteczności praktykujemy zabiegi mrożenia ciekłym azotem, elektrokoagulacji prądem lub łyżeczkowania.
Katalog:   Zdrowie i medycyna > Ośrodki zdrowia
Regiony , miasta > Mazowieckie


3. Spa hotele
  Serwis dla wszystkich osób zainteresowanych tematyką zdrowia, SPA i Wellness. Ranking najlepszuch Hoteli SPA w Polsce, artykuły oraz praktyczne porady z zakresu wellness, zabiegi odnowy biologicznej oraz produkty i akcesoria. Serwis Baza-Spa.pl jest stworzona z myślą o osobach, które pragną dokonać wyboru najlepszego ośrodka Spa resort. Istnieje możliwość rezerwacji pakietów i noclegów w wybranych obiektach za pośrednictwem serwisu. Serdecznie zapraszmy.
Katalog:   Zdrowie i medycyna > Ośrodki zdrowia
Internet > Reklama i marketing


4. Lekarz rodzinny w Luboniu
  Nasza przychodnia lekarza rodzinnego ma swoją siedzibę w Luboniu przy ulicy Poznańskiej 55A. Lekarz rodzinny dyżuruje codziennie w godzinach od 7-17. Zawsze znajdziesz u nas pomoc. Wizyty domowe są realizowane niemal codziennie. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą usług medycznych oraz do zapisania się do naszego lekarza rodzinnego. Doświadczony personel medyczny dokłada wszelkich starań aby wyleczyć każdego pacjenta. Zapraszamy przychodnia lubmed.
Katalog:   Zdrowie i medycyna > Ośrodki zdrowia
Regiony , miasta > Wielkopolskie


5. Tummy liposuction - ClinicForYou
  Jeżeli jesteś zainteresowany zabiegiem chirurgii plastycznej, chirurgii oka lub szukach stomatologa i ortodonty, nasz oferta jest właśnie dla Ciebie. ClinicForYou oferuje kompleksowe usługi medyczne i specjalistyczne leczenie z wyżej wymienionych dziedzin. Nasze usługi doceniają przede wszystkim pacjenci niemieszkający w Polsce, dla których posiadamy specjalne rozszerzone pakiety, dzięki którym nie muszą martwić się o swój pobyt w Polsce i jego organizowanie. Proszę zajrzeć na naszą stronę.
Katalog:   Zdrowie i medycyna > Ośrodki zdrowia
Regiony , miasta > Dolnośląskie
Copyright © 2006 Nicecoder.com. All Rights Reserved. Powered by 5.4.0