Darmowa reklama


 


 

Biznes, pieniądze, ekonomia
Dom, mieszkanie , ogród
Hobby i rozrywka
Internet
Kultura i sztuka
Motoryzacja
Nauka i Edukacja
Podróże i wypoczynek
Portale komputerowe
Regiony , miasta
Sklepy
Zdrowie i medycyna
     QR COODE http://www.instytut-chinski.pl/    
Kurs Chińskiego w Warszawie
OCENA : 0.00 z maksymalnej 5 oparta na 0 głosach
Kurs Chińskiego w Warszawie - http://www.instytut-chinski.pl/
ID w katalogu 9384
Tytuł Kurs Chińskiego w Warszawie
Url http://www.instytut-chinski.pl/
Opis Instytut Języka Chińskiego w Warszawie organizuje kursy językowe dla dzieci, młodzieży oraz dorosłych. Kursy prowadzone są od rana do wieczora dając możliwość doboru dogodnych dla państwa terminów zajęć. Kursy prowadzone są przez kadrę która posiada oficjalne uprawnienia nadane przez urzędy chińskie. W zakresie czesnego student otrzymuje także podręczniki zgodnie z wymogami unii europejskiej, które są stosowane także w środowisku akademickim, a także dostęp do materiałów dodatkowych przygotowanych przez prowadzących.
Grupa w katalogu Nauka i Edukacja
Nauka i Edukacja > Kursy , szkolenia
Słowa kluczowe chiński   warszawa   kursy chińskiego   nauka chińskiego   chiński w biznesie
Data Dec 28, 2012
Imię kontaktowe Patryk
Napisz recenzję   Zgłoś błędny link  


Średnia ocena gości : 0.00 (z 5)
Ilość ocen: 0 Głosów
Ocena gościa

 Inne wpisy w kategorii Nauka i Edukacja
1. niepubliczne przedszkole Szczecin
  TĘCZOWA KRAINA , W KTÓREJ: dziecko jest najważniejsze, wspieramy jego naturalny rozwój, profesjonalna, wykształcona i troskliwa kadra , przemyślany i sprawdzony program edukacyjny , prawdziwe pracownie: plastyczna, ruchowa, kuchnia dla dzieci, odpowiednio dobrane zabawki, diagnoza i opieka specjalistów ( logopedzi, terapeuci, psycholog), 1500 m2 powierzchni przedszkola i 650 m2 placu zabaw, świetna lokalizacja z dogodnym dojazdem, parking dla rodziców przyjazne, bezpieczne, sprawdzone miejsce pod każdym względem
Katalog:   Nauka i Edukacja


2. Edgard angielski
  Jeśli chcą się Państwo samodzielnie nauczyć języka obcego? Zachęcamy do skorzystania z bezpłatnych lekcji, oferowanych przez istniejący od 2005 roku serwisu angielski.slowka.pl. Swoim użytkownikom udostępniamy artykuły, testy językowe, informacje gramatyczne, filmy i ciekawe ćwiczenia. Organizujemy tez konkursy, w których do wygrania są atrakcyjne nagrody. W razie jakichkolwiek pytań, prosimy o kontakt za pośrednictwem zamieszczonego na stronie formularza.
Katalog:   Nauka i Edukacja


3. MATURA Z MATEMATYKI, DZI?I NAM MATEMATYKA STAJE SI?PRZYST?NIEJSZA
  Matematyka portal - zawiera wiele przydatnych i ciekawych informacji niezbędnych w czasie przygotowywania się do egzaminów związanych z matematyką.
Matematyka portal - www.matematyka.pl, matematyka portal, matematyka, zadania, rozwiązania, wzory, przykłady, podstawówka, gimnazjum, liceum, matura,
Katalog:   Nauka i Edukacja


4. Eduo
  Zapewniamy naszym klientom realizowanie szerokiego zakresu korepetycji, które prowadzone są zarówno przez doświadczonych korepetytorów a także w ramach szerokiego zakresu dziedzin. Zapewniamy między innymi dostęp za pośrednictwem naszego portalu, który jest wygodny w użytkowaniu a także nowocześnie przygotowany do takich korepetycji jak związane z mechaniką, wytrzymałością materiałów, mechaniką budowaną, czy budownictwem. Poszczególne korepetycje dotyczą bardzo szczegółowych tematów z poszczególnych dziedzin.
Katalog:   Nauka i Edukacja


5. Strona do nauki angielskiego
  W przypadku chęci nauczenia się angielskiego - chociażby mowa o egzaminie maturalnym, chcielibyśmy zachęcić wszystkich do dokładnego zapoznania się z platformą Gettin English. Jest to fantastyczne miejsce dla każdej osoby, której marzy się szybkie, bezproblemowe i całkiem przyjemne poznanie angielskiego na poziomie A1, A2, B1, B2, C1 czy równie dobrze biznesowym. Z nami każdy nauczy się języka angielskiego! Osoby zafrapowane przedstawioną propozycją zapraszamy całym sercem do prędkiego oglądnięcia naszej witryny www, ponieważ tam odnajdą Państwo dogłębne dane o nas i naszych usługach.
Katalog:   Nauka i Edukacja
Copyright © 2006 Nicecoder.com. All Rights Reserved. Powered by 5.4.0