Darmowa reklama


 


 

Biznes, pieniądze, ekonomia
Dom, mieszkanie , ogród
Hobby i rozrywka
Internet
Kultura i sztuka
Motoryzacja
Nauka i Edukacja
Podróże i wypoczynek
Portale komputerowe
Regiony , miasta
Sklepy
Zdrowie i medycyna
     QR COODE http://www.grawer-suwala.pl/    
Statuetki - Pracownia Grawerska w Warszawie
OCENA : 0.00 z maksymalnej 5 oparta na 0 głosach
Statuetki - Pracownia Grawerska w Warszawie - http://www.grawer-suwala.pl/
ID w katalogu 9400
Tytuł Statuetki - Pracownia Grawerska w Warszawie
Url http://www.grawer-suwala.pl/
Opis Mistrz grawerstwa Józef Suwała prowadzi w Warszawie Artystyczną Pracownię Grawerską. Pracownia oferuje między innymi kompleksowe projektowanie oraz wykonanie statuetek. Dobrze wykonana statuetka jest idealnym sposobem na nagrodzenie osoby, czy też instytucji za osiągnięcia i może stać się wyjątkową ozdobą każdego pomieszczenia. W pracowni można również zamówić medale, stemple, tłoczniki, herby, łańcuch rektorskie, rzeźby itp. Na stronie pracowni znajduje się galeria wykonanych prac.
Grupa w katalogu Biznes, pieniądze, ekonomia > Usługi
Regiony , miasta > Mazowieckie
Słowa kluczowe grawer warszawa   statuetki   medale   insygnia
Data Dec 31, 2012
Imię kontaktowe Patryk
Napisz recenzję   Zgłoś błędny link  


Średnia ocena gości : 0.00 (z 5)
Ilość ocen: 0 Głosów
Ocena gościa

 Inne wpisy w kategorii Biznes, pieniądze, ekonomia > Usługi
1. BST transformatory w Poznaniu
  W miejscowości Czerwonak koło Poznania znajduje się przedsiębiorstwo BST Energetyka. Jesteśmy dystrybutorem transformatorów, muf, głowic, złączek, narzędzi i końcówek. Mufy przelotowe MSTP i MJSTP przeznaczone są do łączenia kabli SN o izolacji papierowej przesyconej syciwem nieściekającym oraz powłoce ołowianej. Mufy przeznaczone do bezpośredniego ułożenia w ziemi, na łuku, pionowo lub poziomo. Po wykonaniu mufy możemy natychmiast przeprowadzić próby napięciowe i oddać przewód do eksploatacji. Doświadczenie i fachowość w zawodzie pozwala nam nie tylko oferować ogromny standard usług, ale także daje elastyczność i otwarcie na nowe pomysły. Szczegółowe informacje o firmie znajdują się na naszej stronie internetowej.
Katalog:   Biznes, pieniądze, ekonomia > Usługi


2. Escieki.pl
  Specjalizujemy się w projektowaniu, produkcji, montażu biologicznych oczyszczalni ścieków, separatorów substancji ropopochodnych, zbiorników na paliwo oraz wodę. Mamy przydomowe oczyszczalnie ścieków o małej i dużej objętości, co pozwala na zachowanie elastyczności instalacji. Nasze oczyszczalnie nie wymagają wywożenia osadu. Gwarantujemy absolutnie bezzapachowe działanie technologii i nowoczesną budowę zbiorników. Dodatkowe zalety do bezpłatna wizytacja, dwudziestoletnia gwarancja, długoterminowy serwis.
Katalog:   Biznes, pieniądze, ekonomia > Usługi


3. Novatec Bramy Ogrodzenia Automatyka Rolety Szlabany
  Oferujemy państwu tanie i niezawodne napędy(automatyka) do bram garażowych i wjazdowych. W naszym asortymencie znajdują się ogrodzenia kute(metalowe) i panelowe, bramy garażowe: segmentowe, roletowe, uchylne, rolety i szlabany,bramy wjazdowe przesuwne i dwuskrzydłowe, bramy przemysłowe.Zapewniamy profesjonalny montaż wraz z gwarancją oraz serwisem. Obszarem naszego działania jest Śląsk, Zagłębie i Małopolska, a nasze siedziby znajdują się w Katowicach, Nowym Sączu oraz Gliwicach.Współpracujemy z renomowanymi firmami takimi jak Nice, Hormann, Wisniowski, Normstahl, Krispol.
Katalog:   Biznes, pieniądze, ekonomia > Usługi
Dom, mieszkanie , ogród > Usługi budowlane


4. Zwyżka - Kraków
  Zajmujemy się wynajmem podnośników koszowych na terenie Krakowa. Bez zbędnej skromności możemy powiedzieć, że nasze podnośniki są niezawodne, a obsługiwane są przez dobrze wyszkolonych operatorów.

Podnośnik koszowy wynajmujemy do:
-Montażu ocieplenia i instalacji wentylacyjnej,
-Montażu anten telewizyjnych i radiowych,
-Mycia i montażu elewacji,
-Prac blacharsko - dekarskich,
-Usuwania sopli lodowych,
-Wycinki drzew,
-Montażu ozdób świątecznych,
-Konserwacji i montażu reklam,
-Montażu kolców przeciwko ptakom,
-Pielęgnacji zieleni (podcinanie gałęzi),
-Odśnieżania dachów,
-Konserwacji oświetlenia zewnętrznego,
-Mycia elewacji,
-Montażu i konserwacji konstrukcji stalowych,
-Wyklejania billboardów,
-Prac fotograficznych i filmowych,
-Czyszczenia rynien
Katalog:   Biznes, pieniądze, ekonomia > Usługi
Dom, mieszkanie , ogród > Usługi budowlane


5. Sprzatanie osiedli w Warszawie - All-Clean
  Firma All-Clean zajmuje się fachowym i starannym mieszkań oraz budynków biurowych na terenie całej Warszawy. W naszej ofercie znajdą Państwo profesjonalne sprzątanie biur, mieszkań, domów oraz innych obiektów zlokalizowanych w Warszawie. Ponadto do zakresu usług All-Clean wchodzi pranie dywanów i wykładzin, sprzątanie klatek schodowych czy mycie okien, które wykonujemy z uwzględnieniem indywidualnych życzeń oraz sugestii naszych Klientów. Prowadzona przez nas firma sprzątająca posiada wieloletnie doświadczenie w branży. Z dumą możemy Państwa poinformować, że żaden z naszych dotychczasowych Klientów nie zrezygnował z usług All-Clean z powodu ich niskiej jakości.
Katalog:   Biznes, pieniądze, ekonomia > Usługi
Copyright © 2006 Nicecoder.com. All Rights Reserved. Powered by 5.4.0